Gönderen Konu: Böyle Canilik Görülmedi..! :@  (Okunma sayısı 12130 defa)

aRas

• Furkan Aras Alağaç
Böyle Canilik Görülmedi..! :@
« : Ekim 11, 2010, 11:30:29 ÖS »
http://video.mynet.com/habervideo/Boyle-Canilik-Gorulmedi/981345/

Çok şey yazmak isterdim ama... Allahından bulsun...

Ophieus

Ynt: Böyle Canilik Görülmedi..! :@
« Yanıtla #1 : Ekim 12, 2010, 09:30:24 ÖÖ »
İnsan değil bunlar ya...

Castiel

« Yanıtla #2 : Ekim 12, 2010, 10:40:31 ÖÖ »
http://www.sessizkalmasucaortakolma.com/dilekce/dilekce_detay.asp?id=584

bir göz atın arkadaslar buraya

imzanız önemli

okn84

« Yanıtla #3 : Ekim 12, 2010, 10:45:49 ÖÖ »
bu nası bısey dır bunu yapanda ınsanım dıye gezıyo sokakta

HonDaGırL

« Yanıtla #4 : Ekim 12, 2010, 10:47:05 ÖÖ »
sabah haberlerde izledim ağlaya ağlaya bi ahL oLdum rabbim hepsine soracak benim 17 kedim var her ay hayvan barınağına iyi kötü yardımcı olmaya çalışıorm bu adilerin yağtığına bak ne zarırını gördünüz he onalrın:( ya yazmakla bitiremem öfkemi  aLLaha havaLe ettim onLarLa öte tarafta hesapLaşcam inş......

HonDaGırL

« Yanıtla #5 : Ekim 12, 2010, 10:50:57 ÖÖ »
imzamıda attım bu arada umarım bi sonuç çıkar çok imzaLar topLandı böLe ama ne yazıkki sonuçsuz kaLdı ....

Castiel

« Yanıtla #6 : Ekim 12, 2010, 10:54:58 ÖÖ »
bu siteyi bende yenı kesfettım

sonuclanmıs dılekcelerı var baya umarım ıse yarar dedıgın gıbı

bu herif için bişe diyemiyorum desem çok ağır konusurumm zaten binlerce kişinin beddusını aldı elbet biyerinden çıkacakk yaptıkları

34 FVC 96

« Yanıtla #7 : Ekim 12, 2010, 11:07:59 ÖÖ »
içimden geçenleri kelimeye dökemiyorum

mesut81

« Yanıtla #8 : Ekim 12, 2010, 11:08:33 ÖÖ »
hayvan sana saldırır birşey yaparda sende kendini savunmak zorunda kalırsın,tekme atarsın , zararsız yatan hayvandan ne istedin edit:kural dışı kelime), ne zararı var sana , seni de inşallah tekmeleyerek öldürürler , hayvan kelimesini yanlış kullanıyoruz , hayvanlar gerekmedikçe kimseye zarar vermezler, bu hayvan bile olamaz ya... yazıklar olsun

RoCkWaRyUmM!!!

« Yanıtla #9 : Ekim 12, 2010, 11:12:48 ÖÖ »
söyleyeceklerimi söyleyebilsem ahh burada :@

HonDaGırL

« Yanıtla #10 : Ekim 12, 2010, 11:19:36 ÖÖ »
arkadaşLar castieL arkadaşımızın verdiği linke mutLaka imzanızı atınkayıtsız kaLmayın beLki bi sonuça vardırrıLar..

slck_vtec

« Yanıtla #11 : Ekim 12, 2010, 11:26:54 ÖÖ »
bende sabah televizyonda gördüm görüntüleri. bunlar insan olamaz. imzamı attım ve linki face imdede paylaştım

HONDAHAN

« Yanıtla #12 : Ekim 12, 2010, 04:53:20 ÖS »
Abi toplayacaksın 20 tane kedi, bir hafta yiyecek vermeyeceksin, bu kansız edit:kural dışı kelime) insan müsvettesini yere yatırıp, elini ayağını bağlayıp heryerine jilet atacaksın, o kedileri de oraya salacaksın, kemire kemire yok etsinler oksijenin haram olduğu itoğluit i

HonDaGırL

« Yanıtla #13 : Ekim 12, 2010, 05:16:25 ÖS »
emin oL o kedicikLer tenezzüL biLe etmes ona yemek verirsen yer vermessen susar oturur.. yaradanın bitek bizi yarattığını sanan aciz anti sosyaL ki,şiLik bozukLuğu oLn insan müsveddeLeri bunLar. bi detayı farkettinizmi kendi besLediği köpekte pitbuLL du.. eminim dövüştürüyordurda onu...umarım onun saLdırısına uğrar şöLe etinden bi parça alıp yer !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

karaboga18

• Lamborghini Die-cast
« Yanıtla #14 : Ekim 12, 2010, 06:13:27 ÖS »
Bu olayı gerçekleştirenleri ve yandaşlık yapanları şiddetle kınıyorum ve en çok saçma olan şey ise bedelinin 300 tl gibi komik bir rakam olmasıdır.Bana göre kişinin siciline işlenmelidir.Gerekirse büyük miktarda para cezası veya haip suçu eklenmelidir.
Bu gibi olayları gerçekleştirenlere yakışan kimliğin ise hayvanlardan daha alçak bir kişiliğe sahip olduğunun da göstergesi olarak görüyorum. Bu kişiler o zavallı ve çaresiz kedinin uğradığı işkencenin daha ağır bir karşılığını bulmasını Hak'tan diliyorum.
« Son Düzenleme: Ekim 12, 2010, 06:16:44 ÖS Gönderen: karaboga18 »

abga

« Yanıtla #15 : Ekim 12, 2010, 07:32:22 ÖS »
ALLAH C.C aynı acıları ona çektirecek İNŞALLAH.

zeybek

« Yanıtla #16 : Ekim 12, 2010, 07:56:37 ÖS »
bunlara insan diyenin sülalesini...!!!  şereffsizzlerrr!!!
« Son Düzenleme: Ekim 12, 2010, 08:00:00 ÖS Gönderen: zeybek »

RattleSnake

« Yanıtla #17 : Ekim 12, 2010, 10:42:24 ÖS »
sadece .................... .................    .........................

kacaman

« Yanıtla #18 : Ekim 13, 2010, 12:19:55 ÖÖ »
valla şimdi arkadaşlar olayı izleyince tecrübelerim kabardı, bu grup muhtemelen alkollüdür ve bu kediyi tekmeleyen hayvan da o grubun içerisinde kendisini öne çıkarmaya çalışan bastırılmış kişiliki bir solucandır.

şimdi size soruyorum arkadaşlar yıllarca ulusal basınımızın yanlı kırpılarak haberlerini izleyerek, kanun, düzen, asayiş ve kamu yararı konularında suistimal edilmiş aziz milletimin fertleri, bir olayı çıplaklığı ile izlerseniz böyle ruhunuz daralıyor, biz bu tip görünüşü insan olan fakat içi yaratık olan nice varlıkla uğraşıyoruz, emin olun ki;
ben tesadüf oradan geçsem ve şahıslara neden zararsız bir canlıya tekme attın ve öldürdün desem, o esnada ulusal basınımızın güzide tarafsız (!) mensuplarıda orada olsa yada birileri görüntülese, adamın bana cevabı elbetteki sana ne yada işine bak gibi bir şey olacağı için, benim de kendisine fiziki bir atakta bulunacağım ortada, neyse o hırsla adamı yıksam oraya, sabahın ilk haberlerinde flaş flaş polis üniversite öğrencisini yolda durduk yere linç edercesine dövdü, gece bölümünde okuyan bilmem ne isimli öğrenci okuldan çıkıp evine gittiği sırada ve kendi halinde topluma faydalı bir şekilde adeta bir melekçesine yürüdüğü sırada sokak ortasında hunharca dayak yedi;
Öğrenci- biz okuldan eve gidiyorduk, hatta abdesimle duruyordum, namazın son rekatını kılıp çıkmıştım daha, ne olduğunu anlamadım, polis geldi, durduk yere beni dövdü, bakın hatta beni döverken abdestim bozuldu, o sırada dua ediyordum rabbime duamı şaşırdım.
elbetteki bu konuşmayı destekleyen kırpılmış sadece atraksiyon içeren görüntü ile birlikte,
şimdi burada şu söz çok şık olur; suistimal kapısını aralama, sonuna kadar açılır.
kanun : öyle caydırıcılığı olan bir kanun yok bu konu için bildiğim kadarı ile varsa bile uygulama yok.
örf adet anane : bu tip düşüncelerde kabuk değiştirdi ETİK yaptılar adını birisi kayboldu diğerinin manasını bilen az.
inanç: insanı durduran sadece kanunlar olmaz, prensipleri durdurur, prensip te aldığımız aile terbiyesi ve inançlarımızla harmanlanmış bir olgudur.
olayın sonrası görevlinin yaşadıkları ; birileri çağırır seni idarecidir ve ulusal basında gördüklerinin hesabını sormalıdır.
idareci- Ne işiniz vardı orda.
görevli- Efenim devriye gör.... konuşmana bile müsade etmez, çünki seni dinlemeye  çağırmamıştır.
idareci- neden dövdün?
görevli- Efenim dövme.... konuşturmaz seni.
idareci- Gül gibi çocuklardan ne istediniz haberlere bile çıktı, öğrencilermiş okuyorlarmış.
görevli- efenim kedi....
idareci- konuşma, gidip savunmanızı verin savcılıkta, sonra idari soruşturma için hukuk işlerine gidip ifade verin.
vel hasıl arkadaşlar aldınız başınıza belayı, şimdi hepinize soruyorum, kedinin öldürülmesine göz yummak mı, yoksa başınıza gelecekleri bile bile cansiperane müdahale etmek mi?

Aziz milletimin asil insanları: Batan geminin lüks kamarası olmaz, batarsak hep birlikte batarız, sessiz kalarak toplumun sosyal yapısı temelinden sallanıyor, bir takım olaylara bakışımızı değiştirmemiz gerek, hep birlikte anlattığım bu kurguladığım vakayı değerlendirin, hak edene hakkını vermek gerekmez mi?

GhostRider

• Co-Admin
« Yanıtla #19 : Ekim 13, 2010, 01:26:42 ÖÖ »
Allah belasını versin. lavuğun ayağı kayıyo hala akıllanmıyo. Azrailde onun canını aynı şekilde alsın inş.

kacaman

« Yanıtla #20 : Ekim 13, 2010, 05:06:48 ÖS »
yok mu bu konuda düşünceleri olan arkadaşımız günceli, benim yazıyı okumayı unutmayın günceli.

HonDaGırL

« Yanıtla #21 : Ekim 13, 2010, 05:12:56 ÖS »
az önce okudum abi hayranlıKla tebrike derim seni..

kacaman

« Yanıtla #22 : Ekim 13, 2010, 05:22:18 ÖS »
yazar olmam gerek değil mi aslında

HonDaGırL

« Yanıtla #23 : Ekim 13, 2010, 05:24:51 ÖS »
foxta gösterdi bunu tekrar 687 tl ceza verilmiş sadece...:@ hayvanseverler miting yapmış ama bi işe yarıcağınıda sanmıorm

TsReAnNeCrE

« Yanıtla #24 : Ekim 13, 2010, 05:47:45 ÖS »
asıl o canıler yazık zavallı yaratıklar