Gönderen Konu: Böyle Canilik Görülmedi..! :@  (Okunma sayısı 12175 defa)

kacaman

Ynt: Böyle Canilik Görülmedi..! :@
« Yanıtla #50 : Ekim 14, 2010, 10:25:50 ÖS »
alper hocam valla çok iyi yapmışsın bulduğuna sevindim şahsım adına
ayrıca 1. sayfada benim yazdığım uzun metne bi bakarsan sevinirim yorumunu bekliyorum

kacaman

« Yanıtla #51 : Ekim 14, 2010, 10:26:28 ÖS »
ank duy sesimizi !!!!!!
eminim mesaj alınmıştır.

OZAlper

« Yanıtla #52 : Ekim 14, 2010, 10:28:57 ÖS »
Yeni okudum abi kesinlikle haklısın işin içindesin zaten en iyi tespiti sen yapmışsın. Görüşünce daha detaylı konuşuruz abi.

kacaman

« Yanıtla #53 : Ekim 14, 2010, 10:30:32 ÖS »
teşekkürler, görüşürüz tekrardan.

OZAlper

« Yanıtla #54 : Ekim 14, 2010, 10:32:49 ÖS »
Denetim ve disiplin mekanizmalarımız son zaman çok pasifleş(tiril)di değil mi, okullarımızda da aynı sorundan şikayetçiyiz. Üzerinde durulması gereken bir konu aslında.

HonDaGırL

« Yanıtla #55 : Ekim 14, 2010, 10:36:53 ÖS »
e iyide dün haberlerde kedi vahşetinin sorumLusu bilmem ne isimli vatandaşın izmirdeki evinin önünde hayvanseverler eylen yaptı denildi evi izmirdemi ankaradamı :S

OZAlper

« Yanıtla #56 : Ekim 14, 2010, 10:43:08 ÖS »
Biz burada böyle sinirden hop oturup hop kalkıyorsak -İzmir, Ankara nerede oldukları fark etmez- duyarlı vatandaşlarımız sesimizi duyurup soluğumuzu hissettireceklerdir enselerinde. Sokağa çıkamıyorlardır bence. Duyarlı(!) medya yayımlar mı bilmem ama bunlar cami duvarına işedi.
« Son Düzenleme: Ekim 14, 2010, 10:44:49 ÖS Gönderen: OZAlper »

pcvirus

« Yanıtla #57 : Ekim 14, 2010, 10:43:54 ÖS »
ne hayvanlar var yaw
biz insan olarak evimizdeki sineği bile öldüremiyoruz tutup balkondan atıyoruz allah bunuda yaratmış öldürmek bize düşmez diye
o çocuklar sorguya çekilirken çok merak ediyorum ne diyecekler

34 FVC 96

« Yanıtla #58 : Ekim 15, 2010, 08:54:25 ÖÖ »
ne hayvanlar var yaw
biz insan olarak evimizdeki sineği bile öldüremiyoruz tutup balkondan atıyoruz allah bunuda yaratmış öldürmek bize düşmez diye
o çocuklar sorguya çekilirken çok merak ediyorum ne diyecekler
sorguya ertesı gun alındı o vuran "herkezden çok özür diliyorum alkolden hiçbirşey hatırlamıyorum bende videoyu izleyince şaşırdım" dedi... ama yüzü gayet net görünüyordu İzmir Bornova'dakilere duyurulur...

RoCkWaRyUmM!!!

« Yanıtla #59 : Ekim 15, 2010, 09:00:59 ÖÖ »
e iyide dün haberlerde kedi vahşetinin sorumLusu bilmem ne isimli vatandaşın izmirdeki evinin önünde hayvanseverler eylen yaptı denildi evi izmirdemi ankaradamı :S
evet benimde kafam karıştı :S evim demete iki dakika ama çok net isim ve adres verilmiş izmir diye duydum bende :S öyle birşey yoksa yazan arkadaşımız neden öyle bir karalama yaptıki ?

Castiel

« Yanıtla #60 : Ekim 15, 2010, 09:23:04 ÖÖ »
benım bıldıgımde ege unv okuyor

izmirde yani

karapilot

« Yanıtla #61 : Ekim 15, 2010, 09:25:16 ÖÖ »
Video için yorum yapanlardan birinden alıntı:

hasan köse
14.10.2010 14:33:04

bu serefsizlerr ankara demetevlerde oturan piçlerr...öldürenin adı ufuk yanında ki bebeninde ardaa...demetevler metro duragının karsısında ki dönburger isimlii dükkan bu piçlere ait..burdan tüm ankaralılara ve demetlileree duyurulurr............

peki cumhuriyet savcısına bu adres verilerek şikayette bulunan çıkmadı mı?

karapilot

« Yanıtla #62 : Ekim 15, 2010, 09:25:48 ÖÖ »
Neymiş Türkiye de hayvan hakları varmış?!
Duyda inanma...

kacaman

« Yanıtla #63 : Ekim 21, 2010, 10:15:54 ÖÖ »
arkadaşlar hak konusu tamam evet hayvanların hakları konusunda değil tüm hak ve özgürlükler konusunda eksik kalan yanlarımız var ama canice sebepsiz yere bu kedinin öldürülmesi hemde videoda görüldüğü gibi hunharca bu katlanılmaz bişey, yani bi eksiklik var gerek kanun da gerek toplumda bilemem ama bi eksiklik var.

inventor

• Co-Admin
« Yanıtla #64 : Ekim 21, 2010, 07:32:40 ÖS »
edit:kural dışı kelime) herif köpekle geziyor görende hayvan sever zanneder yaptığına bak.bunu benim yanımda yapan kim olursa olsun kesin elimde kalır kolay kolay sinirlenmem ama bu beni delirtti.

inventor

• Co-Admin
« Yanıtla #65 : Ekim 21, 2010, 07:35:25 ÖS »
mehmet abi yazdıklarını okudumda sizin işinizde zor.bazen adam yokluğunda adam olanları  başınıza vermişler uğraştur.adam gibi adam olanlarıda zaten bu ülkede yaşatmazlar mesele benim komşum rahmetli ALİ GAFFAR OKAN

karapilot

« Yanıtla #66 : Ekim 23, 2010, 10:16:23 ÖS »
arkadaşlar hak konusu tamam evet hayvanların hakları konusunda değil tüm hak ve özgürlükler konusunda eksik kalan yanlarımız var ama canice sebepsiz yere bu kedinin öldürülmesi hemde videoda görüldüğü gibi hunharca bu katlanılmaz bişey, yani bi eksiklik var gerek kanun da gerek toplumda bilemem ama bi eksiklik var.

''Bana dokunmayan YILAN BİN YAŞASIN!''  Deyimi olan bir toplumda yaşıyoruz...
Kediyi bırakın Ankarada  durakta kadın doğradılar hemde EGO aracının dibinde, otobüs  TIKLIM TIKLIM dolu bir Allahın KULU inip  müdahale etmedi.

kacaman

« Yanıtla #67 : Ekim 23, 2010, 10:19:27 ÖS »
kadını doğramışlar, kimse bişey yapmamış, kedi konusunda kimsenin ilgilenmeden sadece bakması çok normal o zaman, Allah yardımcımız olsun.

karapilot

« Yanıtla #68 : Ekim 23, 2010, 11:25:10 ÖS »
kadını doğramışlar, kimse bişey yapmamış, kedi konusunda kimsenin ilgilenmeden sadece bakması çok normal o zaman, Allah yardımcımız olsun.
haberlerde izledin mi TIKLIM TIKLIM otobüs deli  oldum ya.  Artık hiç iyilik göremiyoruz.

mali

« Yanıtla #69 : Ekim 24, 2010, 12:27:33 ÖS »
bu cezalar bu pisliklere cesaret verdikten sonra bunların olması normal

kacaman

« Yanıtla #70 : Ekim 24, 2010, 09:42:18 ÖS »
şimdi bu konuya benzer bir örnek anlatayım herkes ibret alsın:

Yavuz Sultan Selim Han mısır seferinden dönmüştür ve Osmanlı toprakları en büyük sınırlarına ulaşmış durumdadır, Akdeniz Türk gölü halindedir yani.
         Bu imparatorluğun bekası için ne gibi tedbirler alınması gerek konusu Yavuz Sultan Selim Han'ın kafasını meşkul etmektedir yani nasıl tedbirler alınmalı ki, ülkenin geleceği daim olsun, herneyse bu konuyu danışmak için zamanın ailimlerinden güvendiği fikrini almak istediği birisine ulakla name gönderir ve ne gibi tedbir alınmalı der.
         Bir kaç gün sonra ulak gelir ve elindeki nameyi padişaha verir, Yavuz nameyi açar ve kocaman yazıyla BANANE yazdığını görür çok sinirlenir, çabuk atımı hazırlayın der ve bu alimin yanına kendisi gider.
        Alimin yanına gider, Selamünaleyküm -Aleykümselam, ben ki cihan padişahı Yavuz Sultan Selim Hanım, size bir sualin cevabını zordum siz cevap vermediniz, der.
       Alim kişi der ki; Evlat senin istediğin cevabı ben sana göndermiştim zaten, neden zahmet ettin buralara kadar.
       Yani kıymetli site üyelerimiz BANANE demenin toplumun sonunu hazırlayan bir kaçış olduğuna vurgu yapılmak istenmiş burada.
       Batan geminin lüks kamarası olmaz, batarsak hep birlikte batarız yani toplum olarak, lütfen hassasiyetlerimizden taviz vermeden değerlerimize sahip çıkalım.

karapilot

« Yanıtla #71 : Ekim 24, 2010, 10:22:34 ÖS »
şimdi bu konuya benzer bir örnek anlatayım herkes ibret alsın:

Yavuz Sultan Selim Han mısır seferinden dönmüştür ve Osmanlı toprakları en büyük sınırlarına ulaşmış durumdadır, Akdeniz Türk gölü halindedir yani.
         Bu imparatorluğun bekası için ne gibi tedbirler alınması gerek konusu Yavuz Sultan Selim Han'ın kafasını meşkul etmektedir yani nasıl tedbirler alınmalı ki, ülkenin geleceği daim olsun, herneyse bu konuyu danışmak için zamanın ailimlerinden güvendiği fikrini almak istediği birisine ulakla name gönderir ve ne gibi tedbir alınmalı der.
         Bir kaç gün sonra ulak gelir ve elindeki nameyi padişaha verir, Yavuz nameyi açar ve kocaman yazıyla BANANE yazdığını görür çok sinirlenir, çabuk atımı hazırlayın der ve bu alimin yanına kendisi gider.
        Alimin yanına gider, Selamünaleyküm -Aleykümselam, ben ki cihan padişahı Yavuz Sultan Selim Hanım, size bir sualin cevabını zordum siz cevap vermediniz, der.
       Alim kişi der ki; Evlat senin istediğin cevabı ben sana göndermiştim zaten, neden zahmet ettin buralara kadar.
       Yani kıymetli site üyelerimiz BANANE demenin toplumun sonunu hazırlayan bir kaçış olduğuna vurgu yapılmak istenmiş burada.
       Batan geminin lüks kamarası olmaz, batarsak hep birlikte batarız yani toplum olarak, lütfen hassasiyetlerimizden taviz vermeden değerlerimize sahip çıkalım.
Evet sonuna kadar katılıyorum size. Ancak inan bana artık insanlara güven kalmadı. Kimse korkusundan ortak bilinç oluşturmuyor. Dediğim gibi bana dokunmayan bin yaşasın. deyimiyle yaşıyoruz.