Gönderen Konu: yeni type r mı yeni leon cupra mı ?  (Okunma sayısı 25432 defa)

R-13239

• Ziyaretçi
Ynt: yeni type r mı yeni leon cupra mı ?
« Yanıtla #75 : Kasım 11, 2007, 01:44:45 ÖÖ »

Kesinlikle katılıorm....  Meaestro.... Yeni Type-r Eskisinden cok cok iyi Kim ne derse desin Hiç yoktan teyp var :)))

Ortalığı kızıştırmayalım :)

Konfor adına performanstan ödün verenler utansın :)

maestro_es

• Ziyaretçi
« Yanıtla #76 : Kasım 11, 2007, 03:59:32 ÖS »

Kesinlikle katılıorm....  Meaestro.... Yeni Type-r Eskisinden cok cok iyi Kim ne derse desin Hiç yoktan teyp var :)))

Ortalığı kızıştırmayalım :)

Konfor adına performanstan ödün verenler utansın :)

ben eskisinin yenisinden kötü olduğunu kasdetmedim yanlış anlaşılmasın. zaten yenisinde teyp var ama istediğin teybi takamıyosun bu sefer. bi de cuprayı tavsiye eden arkadaş onu ep3'e de tercih eder. ben type-r'ın içine binmek derken herhangi bi type-r'ı kasdett,m zaten yani fn yada ep demedim. neyse zaten ikiside cupradan iyidir işte niye uzatıyosak :))

kmorbulut83

• Ziyaretçi
« Yanıtla #77 : Kasım 11, 2007, 11:26:07 ÖS »
abı cuprayı gordum hakkaten olmamıs be abıler yanı o motora kı dayanıklılıgı nasıl bılmem ... o ıc tasarım yazık olmus dıs tasarıma gelınce bu da ıc gıbı kısısel bır zevk meselesı ama bence ıyı degıl ..jantlar fılan sonradan yapılmıs gıbıydı gercı burdakı sıyahtı belkı renk farkeder...type r ı almam ıcın dergıden gormem yeterlı oldu

saygılar

EnZo

« Yanıtla #78 : Kasım 18, 2007, 04:39:53 ÖÖ »

Yeni Type-R a Teyp Takılıo Maestro Kardeşim .. hemde LCD ler harika oluo .... Eskisinde oldugu gibi ...
Cupra-R bence Type-R ı Sevmienlern arabası olabilir :) bilmem anlataildim my :)

Seko

« Yanıtla #79 : Aralık 01, 2007, 04:42:03 ÖS »
auto motor sport son sayı leon cupra testi var bir bakın derim aynı derginin type r testi var ve arada daglar kadar fark 400 mt gecisinde fark neredeyse 1 sn den fazla  <nohapy yeni kasa ep3 fark yapmaz kagıt ustunde yeni cupra ayıklar  <^^Seyt

Tolga-R

« Yanıtla #80 : Aralık 01, 2007, 06:11:45 ÖS »

yemişim teybi a. teyp neymiş bana pc yetiyor... :))

Tolga-R

« Yanıtla #81 : Aralık 01, 2007, 06:12:51 ÖS »
ha bu arada yeni cupra mı yeni typer mı derseniz ? cupra derim...

maestro_es

• Ziyaretçi
« Yanıtla #82 : Aralık 01, 2007, 08:24:34 ÖS »
cupra o turbolu motoruyla istediği kadar hızlı olsun, benim üzerimde hiçbir albenisi yok. ha ama type-r'dan alcağım keyfin yarsını verse belki parasına değebilir diycem ama maalesef değmez. piyasada type-r ya da bi derece golf gti varken bu cupraya hakkaten gerek yok arkadaşlar. fn2'Yi sevmeyebilirsiniz ama nolur cupra'yı da bu kadar yüceltmeyin. topgear dergisi hiç mi anlamıyo bu işten yani de type-r'ı 1. cupra'yı 23. seçiyo?

Tolga-R

« Yanıtla #83 : Aralık 01, 2007, 08:39:51 ÖS »
tamam maestro kızma fn2 i sevmeyen ölsün . :))  ..  ben seviyorum valla

maestro_es

• Ziyaretçi
« Yanıtla #84 : Aralık 01, 2007, 08:42:57 ÖS »

tamam maestro kızma fn2 i sevmeyen ölsün . :))  ..  ben seviyorum valla

yok valla kızmadım da, cupra'yı tercih etme fn'nin üstüne gözünü seveyim. bak ferrari enzo'yu, audi r8'i, porche gt2'yi tercih edebilirsin onlara bişey demiyorum :))

Seko

« Yanıtla #85 : Aralık 01, 2007, 11:52:00 ÖS »

yemişim teybi a. teyp neymiş bana pc yetiyor... :))

olaya bittim hocam eger cidden kpro nun ayarlarınıda kendi basına yapabiliyorsan  helal olsun olayı bitirmsin  >=ok

Seko

« Yanıtla #86 : Aralık 01, 2007, 11:54:34 ÖS »

cupra o turbolu motoruyla istediği kadar hızlı olsun, benim üzerimde hiçbir albenisi yok. ha ama type-r'dan alcağım keyfin yarsını verse belki parasına değebilir diycem ama maalesef değmez. piyasada type-r ya da bi derece golf gti varken bu cupraya hakkaten gerek yok arkadaşlar. fn2'Yi sevmeyebilirsiniz ama nolur cupra'yı da bu kadar yüceltmeyin. topgear dergisi hiç mi anlamıyo bu işten yani de type-r'ı 1. cupra'yı 23. seçiyo?

hocam sen zaten secimini yapmısın birsey denemez sana lakin cupra kagıt ustunde cok guzel yuruyor gercekte ise cıkar yakında piyasaya 3-5 araclar denenir anlasılır  >=ok

maestro_es

• Ziyaretçi
« Yanıtla #87 : Aralık 02, 2007, 02:40:52 ÖS »
iyide benim demek istediğim, cupra daha hızlı olabilir, hatta kesin daha hızlı olduğuna eminim yani fizik kurallarına göre elbette 40 beygir fazlasıyla ve aynı kiloda olmasıyla zaten daha hızlı olması normal. ama cidden sevemedim ben cuprayı. ne dış görünüşünü ne içini ne de yol tutuşunu. şimdi type-r almasaydım da bana gelip cupra mı alcan type-r mı die sorsalar gene yemin ederim type-r derdim.

kmorbulut83

• Ziyaretçi
« Yanıtla #88 : Aralık 02, 2007, 05:06:27 ÖS »
abı krıterler farklı ama bencede type r
:d ben burda gordum solemıstıme tıp olarak kesınlıkle type r motor olarak ta kıyaslıyamam cunku cupra yı surme sansım olmadı olanıda gormedım ..

Seko

« Yanıtla #89 : Aralık 02, 2007, 10:10:35 ÖS »

iyide benim demek istediğim, cupra daha hızlı olabilir, hatta kesin daha hızlı olduğuna eminim yani fizik kurallarına göre elbette 40 beygir fazlasıyla ve aynı kiloda olmasıyla zaten daha hızlı olması normal. ama cidden sevemedim ben cuprayı. ne dış görünüşünü ne içini ne de yol tutuşunu. şimdi type-r almasaydım da bana gelip cupra mı alcan type-r mı die sorsalar gene yemin ederim type-r derdim.

hocam sana dedigim gibi tabiki type r sahibi birine kalkıpta cupra denemez zira secimini yapmıssın , goruntuyu sevmiyorum diyorsun  cupra isterse 300 beygir olsun 2 kat daha hızlı gitsin senin icin bir albenisi yok sonucta kimse cok hızlı gidiyor diye kendisine cok cirkin gelen bir arabaya yaklasık 70 bin ytl para vermez  >=ok ha bu arada ben ikisinide cok seviyorum goruntu olarak cupra nın 4 kapı olusu cok kolay 300 beygir olabilmesi benim icin bir artı degerdir o kadar  :kurba

hasanhonda

• Ziyaretçi
« Yanıtla #90 : Aralık 19, 2007, 12:33:48 ÖS »
yalnızca motor açısından düşünülecek olursa leon ama iç ve dış görünüm güzelliği , modifiye olayı ayrıca sağlamlık yönünden honda. :lovee

CBV

« Yanıtla #91 : Aralık 24, 2007, 11:29:36 ÖÖ »
70bin ytl harcayacak olsam 2.el bi evo 9 alırdım , ama illede type r mı cupra mı derseniz , araç yüklenecekse type r yok stock bineceksem cupra daha mantıklı.

SONE-R

« Yanıtla #92 : Aralık 24, 2007, 06:04:33 ÖS »
bugün Samsun çiftlik caddesi kavşağında gördüğüm gümüş gri FN2 Enzo'nun arabası mı?

CBV

« Yanıtla #93 : Aralık 24, 2007, 10:36:23 ÖS »
evet onun galiba bi ep3 le deneyecem diyodu sende samsundaysan deneyin işte 2.-3. vites rolling ama samsunda musait yol pek yok bende oralıyım

CBV

SONE-R

« Yanıtla #95 : Aralık 25, 2007, 11:09:19 ÖÖ »
CBV; kardeş ben ankaradayım ama şimdilik 1 haftalığına samsuna geldim. Benim kara şeytan otoparkta dinleniyor... :)

typer-piz

• Ziyaretçi
« Yanıtla #96 : Aralık 25, 2007, 12:33:52 ÖS »
her yönden çupra diyorum  <nohapy

EnZo

« Yanıtla #97 : Aralık 25, 2007, 02:58:52 ÖS »
Sone-R Geliosun kardeşim insan bi Mesaj yazar Bi misafir etseydik seny ..

SONE-R

« Yanıtla #98 : Aralık 25, 2007, 05:45:23 ÖS »
Eyvallah sağolasın. Bu ctesiye kadar burdayım. Senin arabayı dün gördüm. AE 471 miydi plakası?

EnZo

« Yanıtla #99 : Aralık 26, 2007, 11:35:17 ÖÖ »
AE 772 :) Bi akşam buluşalım ne Dersin Hem Fn2 yi Test etmiş olursun ?