Gönderen Konu: Megane,Civic,Leon  (Okunma sayısı 47696 defa)

ctr07

Ynt: Megane,Civic,Leon
« Yanıtla #100 : Ağustos 17, 2011, 04:27:37 ÖS »
sen katı hangi arabada iptal ettin fayda sagladı bundamı yoksa oncekı arabadamı ,bide kac bindeydi o araba
kardeşim km ile pek ilgisi yok yaw. bu orj. yanı kat iptalı falan yok :D
ama ies olayını ben merak ettim. bu gece çıkcan mı :D
cıkıyoruz bazende ies her zaman gelmiyo,otomatik fd6 da heralde sorun var,baska bi tane arkadasta var ikisini denemeyi düşünüyoruz cünkü partner tepee yle 2 de 70 ten roll yaptık ,partner 3teydi,ayırdı gitti 170 lere kadar bastık fd6 yla gelemedik 3-5 kere denedik
partner mi fd geçti ?geçen günde beni 1.3 doblo geçti devam edin siz böyle bu fd ler hiç yürümüyo zaten top speed denemesi yaptım 130 gördüm inanırmısınız?ama merak etmeyin bisikleti 60 gibi ayırıyorum.20 km den rolling yaptık bisiklet hafifi olduğu için kafa çıkarttı ama 60 gibi 1 boy attım...

ctr07

« Yanıtla #101 : Ağustos 17, 2011, 04:29:00 ÖS »

TURQAZ

« Yanıtla #102 : Ağustos 17, 2011, 04:34:53 ÖS »
sen katı hangi arabada iptal ettin fayda sagladı bundamı yoksa oncekı arabadamı ,bide kac bindeydi o araba
cıkıyoruz bazende ies her zaman gelmiyo,otomatik fd6 da heralde sorun var,baska bi tane arkadasta var ikisini denemeyi düşünüyoruz cünkü partner tepee yle 2 de 70 ten roll yaptık ,partner 3teydi,ayırdı gitti 170 lere kadar bastık fd6 yla gelemedik 3-5 kere denedik
partner mi fd geçti ?geçen günde beni 1.3 doblo geçti devam edin siz böyle bu fd ler hiç yürümüyo zaten top speed denemesi yaptım 130 gördüm inanırmısınız?ama merak etmeyin bisikleti 60 gibi ayırıyorum.20 km den rolling yaptık bisiklet hafifi olduğu için kafa çıkarttı ama 60 gibi 1 boy attım...

PİSKİLETÇİ basmamıştır yeme bizi şimdi

ilkercom

• Hasan İlker Çom
« Yanıtla #103 : Ağustos 17, 2011, 04:36:15 ÖS »
atosla kalksan demek ki araya tır....

Yahu adamın youtube da hondacılara ana avrat saymadığı kalmış sizde ciddiye alıyorsunuz. Ben bu yazdıklarına gülüyorum :D

ctr07

« Yanıtla #104 : Ağustos 17, 2011, 04:44:33 ÖS »

pedal hareketlerine bakılırsa bastı gibi ya emin değilim ahsuahahs

ctr07

« Yanıtla #105 : Ağustos 17, 2011, 04:46:40 ÖS »

Yahu adamın youtube da hondacılara ana avrat saymadığı kalmış sizde ciddiye alıyorsunuz. Ben bu yazdıklarına gülüyorum :D
bizim ağzımız yok mu ?

TURQAZ

« Yanıtla #106 : Ağustos 17, 2011, 04:56:43 ÖS »

pedal hareketlerine bakılırsa bastı gibi ya emin değilim ahsuahahs

vitesli miydi dikkat ettin mi ? :))

ctr07

« Yanıtla #107 : Ağustos 17, 2011, 04:59:48 ÖS »
hem de 21.saydım.

ctr07

« Yanıtla #108 : Ağustos 17, 2011, 05:29:21 ÖS »

k. bakmayında bu cevap kime çözemedim ciddiyim yanlış anlamayın bide kim küfür etmiş?kimin yazdıklarına gülüyosunuz?

ilkercom

• Hasan İlker Çom
« Yanıtla #109 : Ağustos 17, 2011, 07:02:49 ÖS »

k. bakmayında bu cevap kime çözemedim ciddiyim yanlış anlamayın bide kim küfür etmiş?kimin yazdıklarına gülüyosunuz?

Bu konuyu açan arkadaşın cidden honda ile bir sorunu var sanırım kötü bir anısı oldu :D

Ben yazdıklarını ciddiye almıyorum. FD6 yı boş ver önünde honda logosu olan her hangi bir araba öyle piyasa araçlardan fark yemez. Buna gülüyorum.
bisiklet filan ironi olsun diye yazdım.

Hala da honda ile ilgili sıkıntısı varsa youtube a küfür yazmak yerine 2,0 megane veya TSi motorlu bir araç ile deneyelim isterse. 1,8 hb öyle kolay lokmamıymış. Honda ilah mı yazmış Youtube şimdi bişey yazıcam mübarek saatte...

ctr07

« Yanıtla #110 : Ağustos 17, 2011, 07:25:57 ÖS »

Bu konuyu açan arkadaşın cidden honda ile bir sorunu var sanırım kötü bir anısı oldu :D

Ben yazdıklarını ciddiye almıyorum. FD6 yı boş ver önünde honda logosu olan her hangi bir araba öyle piyasa araçlardan fark yemez. Buna gülüyorum.
bisiklet filan ironi olsun diye yazdım.

Hala da honda ile ilgili sıkıntısı varsa youtube a küfür yazmak yerine 2,0 megane veya TSi motorlu bir araç ile deneyelim isterse. 1,8 hb öyle kolay lokmamıymış. Honda ilah mı yazmış Youtube şimdi bişey yazıcam mübarek saatte...
+1 bisiklet olayını seni desteklemek için yazdım zaten hayır cvıc düzde yürümüyomuş falan filan sinir oldum ya aynı şeyi tsı söylesek demedikleri kalmaz alın işte corolla videosuda koydum bal gibi yürüyo makina partner falan boş işler bunlar...

ctr07

« Yanıtla #111 : Ağustos 17, 2011, 07:33:52 ÖS »

crx07

« Yanıtla #112 : Ağustos 18, 2011, 01:23:15 ÖÖ »
manuel megane ın otomatik vtec2 yi geçeceğini pek sanmıyorum sahsen(ama muhtemel), megane 3 dizeli bile katır katır yemişliğim var vtec2 ile tabi belli bi hıza kadar önümdeydi.Yiğidi öldür hakkını yeme renault da artık berbat araba yapmıyor bence.
bence manuel megane otm vteci yer denemesi bedava :)
+5500 hondalarda gordugum kadarıyla otomatıkler manuellere gore baya yavas ıvmelenıyor bn yolda 160 la seyrederken yanımdan dizel bi megane gecmıstı muhtemelen 1.5 motor olanlardan en az 210 du arabanın anca reengını secebıldım :)

ctr07

« Yanıtla #113 : Ağustos 18, 2011, 07:14:34 ÖÖ »
bu sadece hodaya özgü bişey değildir soruyorum size hangi otomatik(çift kavramalar hariç)manuelinden hızlı???

TURQAZ

« Yanıtla #114 : Ağustos 18, 2011, 08:31:45 ÖÖ »
bu sadece hodaya özgü bişey değildir soruyorum size hangi otomatik(çift kavramalar hariç)manuelinden hızlı???

benim sattığım ies :))

ilkercom

• Hasan İlker Çom
« Yanıtla #115 : Ağustos 18, 2011, 09:00:59 ÖÖ »
arkadaş bu ies neymiş kıymetini bilememişiz :D

TURQAZ

« Yanıtla #116 : Ağustos 18, 2011, 09:21:19 ÖÖ »
arkadaş bu ies neymiş kıymetini bilememişiz :D

200 hp turbo olunca zor rakip çokıyordu İlker

ilkercom

• Hasan İlker Çom
« Yanıtla #117 : Ağustos 18, 2011, 09:22:16 ÖÖ »
orjinal şanzımanla yürüyordun yani.

TURQAZ

« Yanıtla #118 : Ağustos 18, 2011, 09:25:13 ÖÖ »
evet defalarca videosunu yayınladık linklerde 0-100 6.6 sn 0-170 12.5 sn

tekrar koyalım istersen buraya da :)

ilkercom

• Hasan İlker Çom
« Yanıtla #119 : Ağustos 18, 2011, 09:27:49 ÖÖ »
iyi nediyeyim hayırlı olsun.

ctr07

« Yanıtla #120 : Ağustos 18, 2011, 09:36:22 ÖÖ »
aynı turbo işlemini manuel ies e yapsak el sallıcağını biliyosun dimi?

TURQAZ

« Yanıtla #121 : Ağustos 18, 2011, 10:09:21 ÖÖ »
manuel devir kaybı yaşayıp gazı tekrar dolduruken sen her türlü yüksek devirde devam edebiliyorsun yani iyi bir otomatik turbo manueli her türlü plaka okutturuyor yani senin yapsak dediğini biz yaptık zaten .

herhangi bir manuel ağzına kadar doldurulmuş turbo aracı iyi izleyin 1.2.ve 3. viteste muhakkak devir kaybı yaşar yoksa piston kaybı yaşar ;)

ilkercom

• Hasan İlker Çom
« Yanıtla #122 : Ağustos 18, 2011, 10:13:57 ÖÖ »
Hulk öyle bi devir kaybı yaşamıyor :D

Otomatik şanzıman ne kadar güce ne kadar süre dayanacak?

TURQAZ

« Yanıtla #123 : Ağustos 18, 2011, 10:18:00 ÖÖ »
günümüz araçlarına baktığında

mustang- mercedes-bmw-audi-italyan devleri ve ingilizler daha sayamadım araçların motorları otomatik şanzuman kullanır  yüzdeye vurulduğunda otomatik şanzuman daha fazladır sanırım soruna cevap olarak alabilirsin.

ne kadar güce dayanacak dediğinde ben sana hemen söyleyim kadran kırma terimini duymuşsundur sanırım ben gözümle gördüm,şu şöyleydi bi arkadaşta bu vardı ,tanıdığım yaptı demiyorum dikkat et

TURQAZ

« Yanıtla #124 : Ağustos 18, 2011, 10:21:20 ÖÖ »
yapılan birşey varsa örneklendirmek kesin çözümdür bana ihtimaller üzerine örnek verirsen konuu uzar gider ve bu tarz tartışmalarda biz hep bunu yaşıyoruz hani video vs ..

link alttadır incelemek istersen bakabilirsin birebir kendi çekimimdir kısa tutmamın sebebi önüme araç çıkmasıydı daha birçok videosu da var zaten dilersen onlarıda koyabilirim otomatik vitesin dayandığı gücü sana daha iyi yansıtır ;)

http://www.teamhondaturkey.com/forum/hondanizi_taniyalim/i_love_doch_videosuyla_beraber-t50520.0.html