Gönderen Konu: ANKARA SERVİSLERİ HAKKINDA  (Okunma sayısı 104848 defa)

S2K_06

Ynt: ANKARA SERVİSLERİ HAKKINDA
« Yanıtla #25 : Aralık 03, 2008, 06:15:46 ÖS »
arkadaslar Efe"ye gunde 250 tane arac gırıp cıkıyor..Oyle olsa ınsanlar neden arabasını Efe ye gotursun? Neden ankara"daki hondalarin %85ının plakasında Efe yazsın?..

S2K_06

« Yanıtla #26 : Aralık 03, 2008, 06:16:31 ÖS »
yanliş anlasilmasını ıstemem ama benim fikrim bu..

nikky

« Yanıtla #27 : Aralık 03, 2008, 06:19:19 ÖS »

arkadaslar Efe"ye gunde 250 tane arac gırıp cıkıyor..Oyle olsa ınsanlar neden arabasını Efe ye gotursun? Neden ankara"daki hondalarin %85ının plakasında Efe yazsın?..

İzlen sende haklısın tabi ben efeye götürmedim hiç..  evime yakın olduğu için hep boraya götürüyorum sıkıntı yaşamadım ama efeye 1 günde o kadar fazla araba giriyorki yüzdeye vursan belki en az sorun yaşanan yerdir orasıdır..

S2K_06

« Yanıtla #28 : Aralık 03, 2008, 06:23:16 ÖS »
orcun ben bora hakkında bilgi sahibi degilim hiç goturmedim gtmedim ıyı dıosanz oledir de herkes bi sınır ve ofke ıle efe ye saldırdı da o yuzden dedım

fn2silver06

• Ziyaretçi
« Yanıtla #29 : Aralık 03, 2008, 06:53:29 ÖS »
boşa saldırmadıkki canımızı sıktılar illallah dedirttiler !

S2K_06

« Yanıtla #30 : Aralık 03, 2008, 07:03:03 ÖS »

boşa saldırmadıkki canımızı sıktılar illallah dedirttiler !

Noldu peki sakincasi yoksa anlatirmisiniz?

fn2silver06

• Ziyaretçi
« Yanıtla #31 : Aralık 03, 2008, 07:06:49 ÖS »
valla şimdi çok uzun sürer  FN2 problemleri - GENEL BİLGİ PAYLAŞIMI « 1 2 ... 16 17 »  den inceleyebilirsin orda epeyce ayrıntılı sorunlar var :)

S2K_06

« Yanıtla #32 : Aralık 03, 2008, 07:22:08 ÖS »
bncede cok uzun surer merak ettım de sadece..tskler

quality06

« Yanıtla #33 : Aralık 04, 2008, 09:42:50 ÖÖ »

orcun ben bora hakkında bilgi sahibi degilim hiç goturmedim gtmedim ıyı dıosanz oledir de herkes bi sınır ve ofke ıle efe ye saldırdı da o yuzden dedım

2007 model aracının sol ucunu surtup boyatmakıcın efeye gotursen ve bu arac daha 10,000 km de ve efedekı saygıdeger arkadaslar boyayı tutturamayıp sol  on camurlukla bırlıkte  sana sormadan boya tutmadı dıye kapıyı ve sol on dıregıde boyasalar sen bır daha efenın onunden gecermısın.

haklısın efeye gunde 250 kısı gırıyor cunku  satıs grupları cok guclu dogal olarak arabasını ordan alanda  bakıma oraya gıdıyor cunku herkes hondasını bızım gıbı gormuyor sadece arac gozuyle bakıyorlar onlar ıcın aracın yurumesı onları bır yerden bır yere goturmesı yeterlı sence boyle dusunen bırı ıcın aracının yagının degıstıgını  balatasının bujısının degıstıgını kagıt uzerınde gormesı yeterli bunuda ha efe yapmıs ha bora yapmıs ne fark eder.

efede senı aracının yanına bıle almıyorlar ve bırsey degısecekse  sana sormadan anında degıstırıyorlar ama borada hem aracını goruyorsun hem herseyı sana soruyorlar uzakta bıle olsan bır telefonla ve en azından musterısın dıye guler yuz gosterıyorlar.

S2K_06

« Yanıtla #34 : Aralık 04, 2008, 08:15:32 ÖS »
Olaya uzuldum kotu bir durum sonucta ama burda %85 lik bir kisim sadece rapora bakmiyorki..ufak tefek sorunlar yasanması normal cok arac girip cikio kalabalik ve rehabet goren bir yer..yanina almiyolar derken de anlamadim bn mekanik te aracin yaninda durup el bile atiorm bi sorun olmuyor..kalabalik bir yer oldugu için cok duzgun,cok kaliteli olmuo oyle bi özel servis bulsak ta gotrsek yani..bn sadece zaman bakimindan sıkıntılıym ufacık bse bıle uzun suruo..

firstcevher

« Yanıtla #35 : Aralık 04, 2008, 09:49:36 ÖS »
yapacak birşey yok izlenim, sanki başka arabaların servisi dahamı iyi? hayır... adım kadar eminim, benim 2001 freelanderım vardı bundan önce, her ay bi araba borusana gidermi yaa? adamlar bi vida sıkıyor, diğerini gevşetiyor derler ya o terim aynen geçerli ;) araç kaç kere yolda kaldı bilirim, sırf onların yardım arabası gelsinde para alsın die ;) 2 ayda 3 filtre değişirmi? araba her gittiğinde, abi hava filtresi değişti, nekadar 200 ytl ;) daha yeni değiştirmiştiniz diyorsun, sonra kendileri ile çelişiyorlar ama yüzsüzlük ya para istiyorlar... peder kaç kere neler neler söyledi, adamlarda yüzsüzlük diz boyu ;) bide araç ithal ya neler neler, elini kaptırdınmı kurtaramıosun, sonra aracı götürmedik servise, şaşmaza falan derken araç en son elimizde patlıyorduki, o haliyle sattık kurtulduk ;) yani yine bu gördüğüm manzaralar güzel honda için ;)

yine söylüyorum ne efe ne bora bişey demem, ama söyleyeyim bora efeden dahamı iyi? aynı tas aynı hamam... servis dedinmi, işin içine binbir çakallık giriyor... hatta uzun sürmicek olsa birde fıkra anlatırdım ama başka sefere inşallah ;)

S2K_06

« Yanıtla #36 : Aralık 04, 2008, 10:05:51 ÖS »
işh abicim..Borusan ile ilgili bnm de bircok anim var abi de bnde anlatsam uzun olr..bu alemde en parayi goturen,soygunu yapan borusan..elimi mahkum yaptirior sonucta da

k000ray

• Ziyaretçi
« Yanıtla #37 : Aralık 04, 2008, 10:11:57 ÖS »

sanayiye gideceksiniz kazım usta iyidir başında durum işinizi titizlikle yaptırın Yetkili SERVİS diyorsaniz kesinlikle BORA dan başka servise aracımı sokmam Bora da en azından arabanın dibine kadar girebiliyorsun ne yapıldıgını camekandan izleyebliiyorsun ve hiç bi sıkıntım olmadı bora ile şuan 4 tane hondamız var hepsi boraya gidiyor ben typeR ımı bile bazen bakıma boraya götürüyorum sanayi fiyatları ilede aynı.. ayrıca yetkili servis garantiniz oluyor !

aynen kazım usta  BMS  ye gıdeceksın herturlu yardımcı olur sana  ;)

firstcevher

« Yanıtla #38 : Aralık 05, 2008, 12:22:29 ÖÖ »
yaw bu kazım ustayı bi ben bilmiyorum galiba, bi ziyaret edeyim ;) tanışmakta yarar var ;)

S2K_06

« Yanıtla #39 : Aralık 05, 2008, 09:00:00 ÖS »
Gidelim beraber abi

recepyuksel

« Yanıtla #40 : Aralık 05, 2008, 10:22:06 ÖS »

Bende 3 senedir bu araca biniyorum Honda Bora'dan aldık arabayı servisede oraya gidiyorum. Allaha çok şükür bugüne kadar hiç bir sorun yaşamadım servisle ilgili. debriyaj'dan bir gıcırtı sesi geliyordu ilk gittigimde yağladılar düzeldi sonra ara ara yine yaptı garanti bitiminde (gecen ay başı) garanti check up'ı yapıldı arabanın sorunlarımı sordular debriyajın yine arada gıcırdadığını bildirdim debriyaj ana merkezi değişmesi gerekir garantide değiştirelim dediler 1 hafta sonra parça geldi beni aradılar gittim 2 saatte değiştirdiler parçayı. Bence oldukça ilgili ve kibarlar.
Yukarıdaki mesajı alıntı yapmamın sebebi %85 muhabbeti. Efe bana yakın diye kış başında kauççuk paspas almak için Efe'ye gittim paspası aldım birde tamponda ufak bir oynama vardı onu düzelttirdim toplam orada kalma sürem 15 dk'yı geçmemiştir iş yerime gittiğimde arabadan inince Honda Bora plakalıklarımın sökülüp yerine EFE nin plakalıklarının takıldığını gördüm. tampondan çok adam plakalıkla uğraşmış. :)

Adamlar Çiftlik kavşağında kırmızı ışıkta duran araçların plakalıklarını değiştiriyorlar. :)

Birde arada bir öğlenleri TypeR'a binmek için gidiyorum oraya(içinde iki dk oturmak yetiyor). Benim araba için 17'' orjinal honda jant varmı diye sorduğum her kes yok deyip arkasını dönüp gidiyor. İlgi ve alaka sıfır bence.

Bu sebeple % 85 olabilir.

Saygılarımla.

metin16

• Ziyaretçi
« Yanıtla #41 : Aralık 05, 2008, 10:28:37 ÖS »
 >=ok >=ok

firstcevher

« Yanıtla #42 : Aralık 05, 2008, 10:41:55 ÖS »

BLACK ORANGE

« Yanıtla #43 : Aralık 06, 2008, 08:27:59 ÖÖ »
efeye igiderken benide alın kardeşlerim. 2 gündür gidemedim ilker abi aradı maaşını keseceğim artık neredesin dedi... :):):):)

S2K_06

« Yanıtla #44 : Aralık 09, 2008, 04:43:40 ÖS »
Kardesim sen efe plakaligiyla bora ya git bakalim napicaklar..bora ya lastik havasini kontrol etmeye gotursende degiştitirler efe plakaligini..Borayı da kotulemedim gitmedim bilmiorm..

metin16

• Ziyaretçi
« Yanıtla #45 : Aralık 09, 2008, 05:41:50 ÖS »
efe den daha iyi Bora satışta + seviste sorunla karşılaşan görmedim ben efeyi tercih etmiyorum satış olarakta kendim uğraştığım için hiç girmem o konuya ama satışta Bora derim servistede Borada sorunla karşılaşan görmedim efe hem satış hem servis kötü bence %85 efe yazmasının bir çok nedeni var :) ama BORA daha iyi zaten ankara olarak bir adet daha plaza şart bunuda ileriki yıllarda görebiliriz kim bilir belki ben olurum tabi kısmet
« Son Düzenleme: Aralık 09, 2008, 05:44:58 ÖS Gönderen: MTNYLMZ »

S2K_06

« Yanıtla #46 : Aralık 09, 2008, 05:44:16 ÖS »
Bora da sorunla karsilasan olmustur bnce

metin16

• Ziyaretçi
« Yanıtla #47 : Aralık 09, 2008, 05:46:07 ÖS »
Efe kadar değil. BORA daha iyi satış + serviste bence Efeyi hiç bir şekilde tercih etmem 2 bayide şuan benim aldığım fiyatları veremiyor
« Son Düzenleme: Aralık 09, 2008, 05:47:30 ÖS Gönderen: MTNYLMZ »

mechanicer

« Yanıtla #48 : Aralık 09, 2008, 05:47:11 ÖS »
bora ve efe ankarada adeta seferoğulları ve tellioğulları gibidirler :D

S2K_06

« Yanıtla #49 : Aralık 09, 2008, 05:47:45 ÖS »
En kisa zamanda gitmek istiorm bora ya..o zman bnde yorumlarimi yazarim