Gönderen Konu: fn2 katalıtiği ıptal ettırdım  (Okunma sayısı 4024 defa)

typermelih

fn2 katalıtiği ıptal ettırdım
« : Ekim 20, 2008, 08:54:31 ÖS »
arkadaslar bıraz once egsozcudan geldım katalıtıgı ıptal ettırdım arac harbı bırazdaha ıyı gıtmeye basladı ama malesef arıza ısını yakıyor yanıltıcı taktırmama ragmen.yarın bakım servıse sondurtturecem sayet tekrar yanarsa baska bır yontem uygulıcam  ama moralım cok bozuk  >ag

BLACK ORANGE

Ynt: fn2 katalıtiği ıptal ettırdım
« Yanıtla #1 : Ekim 20, 2008, 08:58:02 ÖS »
moralini bozma kardeşim. içine sinen olur inşallah...

refleks

• The Power Of Dreams
« Yanıtla #2 : Ekim 20, 2008, 09:29:12 ÖS »
benim  bir  senedir agrıza  ışıgım yanıyor  alışıyon belirli  bir  zaman sonra  takma  kafana  kat  iptalı  sonrası  agrıza  ışın  yanması  dogru  dogru  bir şekilde  okumuyor  ve  hata veriyor  akü kutup  başların  sökerek   söndürebilirsin   ama  bu  kalıcı  bir çözüm degil  birde   sigortası  var  onu  çıkarıncada  sönüyor

poşetçay

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Ekim 20, 2008, 09:33:11 ÖS »
ilk önce kutup başını söküp bi dene eger yeniden yanarsa serwise git yanıltıcıyı algılamıo olabilir şuan

gokhan035

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Ekim 20, 2008, 09:57:45 ÖS »
biraz bekle yanıltıcının da içi biraz kurum kaplasın ;)

fn2silver06

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : Ekim 20, 2008, 11:26:24 ÖS »
egzos yaptırmışmıydın?

astracoupe

• Almanci Tane-R
    • www.yonja.com/astracoupe
« Yanıtla #6 : Ekim 21, 2008, 07:17:19 ÖÖ »
melihcim hayırlı olsun
eminim ki istediğin verimi alacaksın

typermelih

« Yanıtla #7 : Ekim 21, 2008, 07:49:43 ÖÖ »
servıse gıttım sımdı makınaya sokup sıfırladılar arıza ısını sondurdu ama rolantıde devır dengesız calısıyor bır asagı bır yukarı cıkıyor herhakde bıryerden hava alıyor...bu arada soyle bır bastım bırden yag lambasını yaktı sondurdum tekrar calıstırdı uyarı ısıgı sondu...bu sımdı sızce katalıtıgı ıptal ettırmemle bır alakası varmı bence yok...hanıbızım fn2 lerın basına gelıyorduya fazla basmaktan yag lambasını yakması bu ondanmı acaba aracım 4600 km de

astracoupe

• Almanci Tane-R
    • www.yonja.com/astracoupe
« Yanıtla #8 : Ekim 21, 2008, 08:07:42 ÖÖ »
yağ olayı kronik kardeşim
çoğu arkadaşımız yaşadı bende dahil
serviste yağ ilave ediyorlar sorun çözülüyor. kat ile ilgisi yok

typermelih

« Yanıtla #9 : Ekim 21, 2008, 06:24:18 ÖS »
arkadaslar olmadı olmadı arac ıgrenc bır hal aldı yanı anlıcanız buda olmadıgı ıcın sızde bosa ugrasmayın yarın tekrar duzelttırıyorum orjınalını taktırıyorum

turbovts2

« Yanıtla #10 : Ekim 21, 2008, 07:19:24 ÖS »
yag lambası devırlı kullanımla ılgılı bırcok arkadas yaktı ben 7500 km deyım daha yakmadım çok şükür... Sadece yag ılave etmen gerekıyor. bırde araclarımızı sabahları bıraz ısıtalım arkadaslar oda yag yakımını dusurcektır... kat konusuna gelınce o sorun cozuluyor anlayan bı eksozcuda bıraz daha uzaklastırman lazım sanırım kendım bırebır uygulamıs olsam yardımcı olurdum... mutlaka forumda uygulayanlar var ama...

edo typer

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11 : Ekim 22, 2008, 01:24:37 ÖÖ »
2 tane o2 sensorun var...5 er cmlık uzatma yaparsan sorunu cozersın sensor baglantı yerıne...yanı,oksıjen sensorunu bagladıgın yere sensoru takmadan tornacıda yaptıracagın boyu 5 cm olan arkasına sensoru baglayabılecegın bı aparat yaptırman gerekır...5 cmden az olursa tekrar yanması olası...maksat sensorun daha soguk okuması..bıde egzos yapmanda faydalı olur..egzos olmadan kat ıptalı tekrar arıza verebılır;)

typermelih

« Yanıtla #12 : Ekim 22, 2008, 10:41:29 ÖÖ »
arıza ısını yakmıyodukı rac devamlı ıstop edıyodu rolantıde...ayrıca artık ıs ısten gectı zaten sokturdum ama keske olsaydı

antonow

« Yanıtla #13 : Kasım 29, 2008, 01:41:11 ÖÖ »
kat ıptalı yaptıkıtan soramı rolantıde arac sonmeye basladı yoksa aracı serwıse goturdukten soramı sonmeye basladı onemlı olan bu
arıa ısıgını sokmek ıcın sıgortayı sokup takıtıgında ısık sonuyo otamatık olarak
yanı sensoru gızlesende sıgortayı bı kez sokmen gerekıo
ama tekrar taktırmıssın sanırım
senın ıcın bı deneme olmus tecrube olmus:)

typermelih

« Yanıtla #14 : Kasım 29, 2008, 06:12:07 ÖS »
arıza ısıgı sondu ama arac rolantıde stop edıyor du etmemesı ıcın katalıtıgı tekrar taktım durum duzeldı sonra acaba bıryerden havamı alıyor dedık tekrar soktuk tekrar taktık onlemler almamıza ragmen tekrar stop etmeye basladı bende pes ettım ve gerı katalıtıgı taktırıp devam ettım yoluma.......................

antonow

« Yanıtla #15 : Kasım 29, 2008, 09:44:03 ÖS »
allaalla cok ılgınç bı olay ya
ısın altından cok sacma bısı cıkcak emınım ama bıraz daha beklemek lazım demekkı

antonow

« Yanıtla #16 : Kasım 29, 2008, 09:46:21 ÖS »
bu fn2 ler tam komplıke bı alet ya
bısıeyı sokuyosun baska tarftan sıkıntısı cıkıo
en ıyısımı beklemek bu ısı yapan fırmalar elbette cıkarcaklar sonunda bısıler

S2K_06

« Yanıtla #17 : Kasım 29, 2008, 10:25:00 ÖS »
uzuldum gercekten keske bu tur aksilikler olmasaydi..