Gönderen Konu: Çok kar yağdı, yarın dikkattt !  (Okunma sayısı 9812 defa)

fsunnetci

• http://www.TeamHondaintegra.com
Ynt: Çok kar yağdı, yarın dikkattt !
« Yanıtla #50 : Ocak 25, 2010, 11:00:43 ÖS »
nan şişirme haber fln yok istanbul karlar altında siz nerde yaşıyorsunuz..millet çanak çömlek kırıyor buzdan kardan hey gidi heyy  :artis

34GB4525

« Yanıtla #51 : Ocak 26, 2010, 07:07:03 ÖÖ »
Yaw tamam var yok değilde ulaşım pek aksamadı öyle aman aman karda yağmadı felaket seneryoları yazdılar iki dakikada :D  ctesi biraz yağdı bjk ve kasımpaşa maçları iptal pazar pek yağmadı gs maçı oynandı arabamın üstü ancak ptesi karı ile adam gibi kar tutmaya başladı :D Durum bu :)

piscocuk

« Yanıtla #52 : Ocak 26, 2010, 08:12:39 ÖÖ »
bence biraz fazla yaygara yapıldı.bilmiyorum ama ben cumartesi 12 de çıktım adapazarına girttim.ordan pamukovaya geçtim.çok fena kar yağdı.gece orada kaldım.pazar sabah 11 de çıktım yola istanbul tuzlaya geldim.yine hiç bişey yoktu.saat 4 gibi yola çıktım bakırköye kuzenime geldim.gece orada kaldım.sabah kakltım sefaköye işime geldim.yine hiç bişey yoktu.hatta dün karşıdan gelirken 1. köprüyü kullandım tuzladan bakırköye 30 dk da geldim.köprüden gaz kesmeden geçmek  hiç durmamak nekadar güzel birşeymiş.

Biz meterolojinin yalancısıyız hocam :) aha daha demin ntv de diyordu -15 ler -30 lar havada uçuyor. Bizim devletimiz bizi uyarmaz, iş işten geçtikten sonra "biz daha önce uyarmıştık" deyip kendilerini temize çıkarırlar. Burda bize düşen kendi kendimizi uyarmak. Bırakalım yaygara olarak kalsın. Gerçi halkalı-altınşehir-ikitelli-avcılar-beylikdüzü civarları insan üstü bir kar yağışı altındaydı :) anadolu yakasına az yağdı yani.

bu konuda haklısın..benim ev tuzlada sabah kalkıp geliyorum köprüyü geçiyorum.işyerimde sefaköyde şirkete drift yaparak giriyorum resmen :)

statik

« Yanıtla #53 : Ocak 26, 2010, 04:02:27 ÖS »
Keşke arabamın fotoğrafını çekseydim. Hep üşedim soğuk diye. Arabam tamamen kar altındaydı

piscocuk

« Yanıtla #54 : Ocak 26, 2010, 04:09:47 ÖS »
ben dalga anlamında söylemdim yanlış anlaşılma olmasın.cidden öyle.tuzlada hiç bişey yok arabamın üzerinde bile yok.ama havaalanını geçtikten hemen sonra kar kendini gösteriyor.şirkete ge ilk gelenlerden olduğum için oto parkta drift yapıyorum çok zevkli oluyor :D

34GB4525

« Yanıtla #55 : Ocak 29, 2010, 04:30:21 ÖS »
ben dalga anlamında söylemdim yanlış anlaşılma olmasın.cidden öyle.tuzlada hiç bişey yok arabamın üzerinde bile yok.ama havaalanını geçtikten hemen sonra kar kendini gösteriyor.şirkete ge ilk gelenlerden olduğum için oto parkta drift yapıyorum çok zevkli oluyor :D
Aynen bende inceden otoparkta drifti koydum fenaa zevkli :D