Gönderen Konu: cıvıc fd6 branda. bu ürün nasıldır ?  (Okunma sayısı 12054 defa)

MerT01__civic

Ynt: cıvıc fd6 branda. bu ürün nasıldır ?
« Yanıtla #25 : Mayıs 15, 2012, 12:18:44 ÖÖ »
Dipnot:yazdıklarım yanlış anlaşılmaya yol açmasın sadece espri amaçlıdır.
öyle herşeyi yanlış anlayıp başka yönlere çeken bir tip değilim kardeşim merak etme :)

aslında fena fikir değil buna kıyamadığım şeyleri şahinde yaparım :D :D

Ouzhan_

« Yanıtla #26 : Mayıs 15, 2012, 12:27:44 ÖÖ »
öyle herşeyi yanlış anlayıp başka yönlere çeken bir tip değilim kardeşim merak etme :)

senin için demiyorum mertim. konuyu okuyan arkadaslardan biri cıkıp ters birşey söyleyebilir diye. :)
galatasarayın şampiyon oldugu gece bi tane şahin bir egzoz yapmış çat çat alttan veriyor ateşi sıcaklıgı yüzümde hissettim :D

cem_kilinc

« Yanıtla #27 : Mayıs 15, 2012, 07:31:12 ÖÖ »
bizim brodwayin brandasınıda söküp götürmüşlerdi ilk geceden üzerine plaka yazmak faydalı olabilir.

srkns

• Serkan's
« Yanıtla #28 : Mayıs 15, 2012, 08:33:10 ÖÖ »
bizim brodwayin brandasınıda söküp götürmüşlerdi ilk geceden üzerine plaka yazmak faydalı olabilir.

bende düşünmüyor değilim, akşamları arada camdan bakıyorum yerinde duruyor mu diye :)
keçeli kalemle filan yazmak yerine plakanın stickerini bastırmayı düşünüyorum, bir öne bir arkaya yapıştırayım.

MerT01__civic

« Yanıtla #29 : Mayıs 15, 2012, 01:44:57 ÖS »
ne günlere kaldık arkadaş.. brandayı bile çalıyorlar..

MerT01__civic

« Yanıtla #30 : Mayıs 15, 2012, 01:45:58 ÖS »

senin için demiyorum mertim. konuyu okuyan arkadaslardan biri cıkıp ters birşey söyleyebilir diye. :)
galatasarayın şampiyon oldugu gece bi tane şahin bir egzoz yapmış çat çat alttan veriyor ateşi sıcaklıgı yüzümde hissettim :D
hiç sorma zaten konvoyda baktım öyle delirlen şahin doğan filan varsa hemen kenara çekildim :D tampona dokundururlar filan ;D

MerT01__civic

« Yanıtla #31 : Mayıs 23, 2012, 07:38:07 ÖS »

arkadaşlar yukardan balkondan çektim :) tamamını kapatmıyor ama idare ediyor :)) bu arada daha nasıl korim aracı güneş gelmiyor.. branda var keratanın keyfi yerinde ;D

Ouzhan_

« Yanıtla #32 : Mayıs 23, 2012, 10:31:41 ÖS »
senin üst zaten kapalı coluk cocukta girmez.sitede oturdugumuzdan dolayı bol cocuklu oluyor(5 apartman 130 daire)
kılıfında fenalarda :) biran önce karaşimşege uygun kılıf alman dilegiyle

srkns

• Serkan's
« Yanıtla #33 : Mayıs 23, 2012, 10:55:46 ÖS »
pay var gibi aslında, köşelerden şöyle hafif hafif esneterek gerdirsen oturur gibi geliyor bana, zamanla kalıbınıda alırsa.. biraz sıkı oturacak yapışacak ama..

MerT01__civic

« Yanıtla #34 : Mayıs 24, 2012, 10:39:54 ÖS »
senin üst zaten kapalı coluk cocukta girmez.sitede oturdugumuzdan dolayı bol cocuklu oluyor(5 apartman 130 daire)
benim için önemli olan ön kaput ve camlar :) onuda kapatıyor bakim şimdilik idare ediyor güneşte görmüyor avantaj bu benim için çok terlemiyor..

zaten tam kapatmadığı için havada alıyor :)) ama uygun kılıf bakıyorum.. sordum 150 tl dediler yuh dedim yahu ;D

Ouzhan_

« Yanıtla #35 : Mayıs 24, 2012, 11:44:47 ÖS »
benim için önemli olan ön kaput ve camlar :) onuda kapatıyor bakim şimdilik idare ediyor güneşte görmüyor avantaj bu benim için çok terlemiyor..

zaten tam kapatmadığı için havada alıyor :)) ama uygun kılıf bakıyorum.. sordum 150 tl dediler yuh dedim yahu ;D
yuh be dairemi satıyomus :D sen bunla idare et.otomatik toplanan kılıfmıdırki 150 lira.allahtan korksun 45 e aldım :D

MerT01__civic

« Yanıtla #36 : Mayıs 25, 2012, 04:41:19 ÖS »

Ouzhan_

« Yanıtla #37 : Mayıs 25, 2012, 05:02:49 ÖS »
http://www.hepsiburada.com/Liste/btcar-honda-civic-sedan-2007-ve-sonrasi-araca-ozel-branda-grup6/productDetails.aspx?productId=otbtc992322&categoryId=20026424

arkadaşlar ne diyorsunuz alalım mı şu branda'yı çağlar ne yaptın aldın mı? :))
bence al gitsin ne kadar uyumlu tartışılırda sahinin brandadan geniş olacagı kesin :D önden veya arkadan cok az acıkta kalsa bişey olucagını sanmam

CAGLAR28

« Yanıtla #38 : Mayıs 26, 2012, 09:07:32 ÖS »
ben almadım bugün praktikerde en kalitelisi diye duyduğumj pufi markaya baktım 110 lira parası önemli değil de o da naylon gibi yapışır bu sıcaklarda ya biz duramıyoruz soğudum gibi bu branda işinden aksarayda baktım cuma günü de o da öyle hepsi adamlara sorsan bişey olmaz diyorlar da bana göre olur gibi geliyor.şöyle içi pike dedikleri normal delikli bişey olsa daha iyi olur kanaatindeyim ben.

srkns

• Serkan's
« Yanıtla #39 : Mayıs 26, 2012, 10:40:34 ÖS »
içi miflon kaplı zaten, bende çok araştırdım almadan önce, özelliklede güneşte yapışması, tavanı bozdumu zaten kıymeti kalmaz o brandanın zarardan başka faydası olmaz. aksarayda her dükkanda aynı marka var asya brandanın 60 liraya aldım. dikişsiz soğuk kaynakla yapıştırma.

CAGLAR28

« Yanıtla #40 : Mayıs 30, 2012, 10:19:06 ÖS »
bugün arabanın şoför tarafdın ön çamurlukta çizik gördükten sonra şu anası babası doğurup sahip çıkmayan her neyse yeri bura değil ... gene araştırıyorum fakat alıp kullanan iyi bişey önerebilcek boyaya zararı olmıcak güneşte kalcak çünkü var mı ?

yaşar34

• YAŞAR ÇAKIL
« Yanıtla #41 : Mart 14, 2014, 09:17:17 ÖS »
merhaba arkadaşlar. aracımı çiziklerden ötürü bel altını komple  boyatıyorum. aracım şu anda boyacıda salı günü veya  çarşamba günü muhtemelen çıkacak inşallah. tertemiz  olacak. ben ise  şimdiden aracıma  gelebilecek çizikleri düşünmeye başladım malum o kadar para  verip  boyatıyosunuz  veletin biri geliyo çiziveriyo. araç çıkmadan branda almayı düşünüyorum ama  hepinizin yaşadığı kaygıları bende yaşıyorum. arkadaşlar size  bişey  sorucam aracım  honda elegance aracımın ölçülerine  göre kumaş alsam kumaşın kenarlarını lastikle diktirtsem nasıl olur ? hem kumaş hava alır  hemde yapışma  falan yapmaz  diye  düşünüyorum yağmur  yağınca ıslanır ama hiç olmazsa çocuklardan korumuş olurum. benim öncelikle  düşündüğüm çocukların aracı çizmemesi temizliği sorun değil temizlettiririm. ne  diyosunuz ? garajımız  var ama arsamızın içinde  olduğu için ve  üstü kapalı olmadığı için arsanın içerisindeki akraba larımın çocukları potansiyel tehlike.akraba oldukları için bişeyde  diyemiyorum :) fikirleriniz  nedir ? şimdiden teşekkürler...

hondaaa

« Yanıtla #42 : Temmuz 09, 2014, 12:52:44 ÖS »
merhaba arkadaşlar. aracımı çiziklerden ötürü bel altını komple  boyatıyorum. aracım şu anda boyacıda salı günü veya  çarşamba günü muhtemelen çıkacak inşallah. tertemiz  olacak. ben ise  şimdiden aracıma  gelebilecek çizikleri düşünmeye başladım malum o kadar para  verip  boyatıyosunuz  veletin biri geliyo çiziveriyo. araç çıkmadan branda almayı düşünüyorum ama  hepinizin yaşadığı kaygıları bende yaşıyorum. arkadaşlar size  bişey  sorucam aracım  honda elegance aracımın ölçülerine  göre kumaş alsam kumaşın kenarlarını lastikle diktirtsem nasıl olur ? hem kumaş hava alır  hemde yapışma  falan yapmaz  diye  düşünüyorum yağmur  yağınca ıslanır ama hiç olmazsa çocuklardan korumuş olurum. benim öncelikle  düşündüğüm çocukların aracı çizmemesi temizliği sorun değil temizlettiririm. ne  diyosunuz ? garajımız  var ama arsamızın içinde  olduğu için ve  üstü kapalı olmadığı için arsanın içerisindeki akraba larımın çocukları potansiyel tehlike.akraba oldukları için bişeyde  diyemiyorum :) fikirleriniz  nedir ? şimdiden teşekkürler...

bende de aynu sorun var sizce branda almalı mıyım. kullanan arkadaşlar özellikle sizden yorum bekliyorum. teşekkürler şimdiden