Gönderen Konu: MEGANE RS'Mİ CİVİC TYPE R'MI LEON CUPRA'MI  (Okunma sayısı 26342 defa)

CemVteC

• Ziyaretçi
Ynt: MEGANE RS'Mİ CİVİC TYPE R'MI LEON CUPRA'MI
« Yanıtla #50 : Mart 21, 2008, 12:34:39 ÖS »

hayır ben yenı  cuprayı kastetmedım kı dıkkat edıyasan 2004 kasa yanı cupra r dan soz ettım 225 lıkten arada pek bı fark yok hatta ıkısıde aynı fıyat ve bırı turbo vede 4 kapı bılmıyorum tamm hondacıyız ama gercekcı olmak lazım bu karsılastırmada cupra r alır gıbıme gelıyo tabı bunlar benım gorusum

ben bahsetıgın aracta sadece chıp varsa denerım. k-pro yu bıle takmam

tmm neden olmasın yalnız ben ıstb degılım ızmırdeyım cuprada ızmırde ya tabıkı amac gecmek veya gecılmekte degıl sadece cupra r larda saglam yuruyor bır tek cıple guzel yuruyo bu aletler

CemVteC

• Ziyaretçi
« Yanıtla #51 : Mart 21, 2008, 12:36:21 ÖS »

seko o arabada ruh yok be babali.cidden çok sakin bir araba.bide arkası bence çok çirkin ama önü güzel içine gelince içide çok çirkin bi tuhaf yani arkası ve içi özürlü bi yaratığı andırıyo nebilim işte aklıma bu tarif geldi ben typer almicak olsam kesinlikle cupra ya yönelirdim ;)

:D :D sonuna kadar katılıyorum sana en sınır oldugum da ıc kısımda dıreksıyon yaa dıger megane lerden ne farkı varkı coook kotuya

serkangti

« Yanıtla #52 : Mart 22, 2008, 10:25:57 ÖS »

hayır ben yenı  cuprayı kastetmedım kı dıkkat edıyasan 2004 kasa yanı cupra r dan soz ettım 225 lıkten arada pek bı fark yok hatta ıkısıde aynı fıyat ve bırı turbo vede 4 kapı bılmıyorum tamm hondacıyız ama gercekcı olmak lazım bu karsılastırmada cupra r alır gıbıme gelıyo tabı bunlar benım gorusum

kanka yenı 240lık cupra sadece komple egsoz olcak denermısın:):)

CemVteC

• Ziyaretçi
« Yanıtla #53 : Mart 23, 2008, 06:23:40 ÖS »

kanka yenı 240lık cupra sadece komple egsoz olcak denermısın:):)

ıı solemıssın serkan dogruya madem ole denıyelım k-pro suz :D orjı cuprayla onla denerız bıde cupra r la denerız 225 lık le

F.Yener

« Yanıtla #54 : Mart 24, 2008, 03:55:33 ÖS »
stock olucaksa cupra r da type r da cupra r alıyor s2000 ini bile alıyor 240 lık cupra r

Seko

« Yanıtla #55 : Mart 29, 2008, 05:26:22 ÖS »
gecen bir clio sport sahibi ile konustum clio cup diye bir versiyon var ingilterede ondanmış 182 beygir stock filtre filan varmıs 190 beygir civarı diyelim aracta 1010 kg sadece yani ton basına yaklasık 185 beygir yapıyor bu listedeki araclardan daha iyi bir deger hafif oldugundan diyorumki 200 km/h e kadar bunlarla yurumesi lazım sonrasında belki gucu yetmeyecektir fakat yinede peslerinden ayrılmaz diye dusunuyorum :) ve sadece 25,000 ytl + pazarlık payı var ??

CemVteC

• Ziyaretçi
« Yanıtla #56 : Mart 29, 2008, 05:34:53 ÖS »

gecen bir clio sport sahibi ile konustum clio cup diye bir versiyon var ingilterede ondanmış 182 beygir stock filtre filan varmıs 190 beygir civarı diyelim aracta 1010 kg sadece yani ton basına yaklasık 185 beygir yapıyor bu listedeki araclardan daha iyi bir deger hafif oldugundan diyorumki 200 km/h e kadar bunlarla yurumesi lazım sonrasında belki gucu yetmeyecektir fakat yinede peslerinden ayrılmaz diye dusunuyorum :) ve sadece 25,000 ytl + pazarlık payı var ??

ama su varkı ne kadar gıtsede reno yaa :D sevemedım bı turlu o markayı adam spor arac uretıyo ama dıger aıle modundakı araclarıyla ıc tasırımda hıc bı fark olmuyo dıreksıyon bıle ayınıya olmaz amayaa :D

Seko

« Yanıtla #57 : Mart 29, 2008, 08:25:46 ÖS »

CemVteC

• Ziyaretçi
« Yanıtla #58 : Mart 30, 2008, 12:14:05 ÖÖ »
ya ıı hos bu vıdeoyu koymussun ama bu vıdeo portekızde cekılmıs bı vıdeo vede orda mod parcası bulmak turkıyeden daha kolay bunu neden yazdım cunku burda clıo ıcın bı parca bulamıyosun zaten turkıyede kac tane clıo var duzgun yuruyen vede bu vıdeoda vtı la yuruyo bızm karsılastırmamız type-r cupra r ve yazmaktan bıle nefret ettıgım :D megane rs
http://www.youtube.com/watch?v=5-KJ2hvQtJ4 bu type-r la :D kac boy olur devam etse bılmıyorum :D :D
« Son Düzenleme: Mart 30, 2008, 12:15:33 ÖÖ Gönderen: CemVteC »

Seko

« Yanıtla #59 : Mart 30, 2008, 11:26:51 ÖÖ »

ya ıı hos bu vıdeoyu koymussun ama bu vıdeo portekızde cekılmıs bı vıdeo vede orda mod parcası bulmak turkıyeden daha kolay bunu neden yazdım cunku burda clıo ıcın bı parca bulamıyosun zaten turkıyede kac tane clıo var duzgun yuruyen vede bu vıdeoda vtı la yuruyo bızm karsılastırmamız type-r cupra r ve yazmaktan bıle nefret ettıgım :D megane rs
http://www.youtube.com/watch?v=5-KJ2hvQtJ4 bu type-r la :D kac boy olur devam etse bılmıyorum :D :D

İyide bu araç HDF :) Artı olarak biz her daim Type R harici aracları cok kucumsuyoruz bence bunun sebebi genelde Type R sahipleri teknik olarak araclarına ve olaya hakim kitap karsıtırmıs kisiler ve bir sekilde araclarını oldugundan cok daha iyi seviyeye getiriyorlar ve Type R da buna yatkın oldugundan karsılastıramıyorsun :) Demek istegim zır stock bu aracları cıkarsan sonuc ne olur kimse kestiremez fakat oynanmıs Type R da 343 lük M3 geciyor bilmem ne demek istedigimi anlatabiliyormuyum ?

SONE-R

« Yanıtla #60 : Mart 30, 2008, 12:10:36 ÖS »
Seko'cum al artık bir TypeR da doğru yolu bul... Reno meno bunları bi kalem geçiver...

Seko

« Yanıtla #61 : Mart 30, 2008, 12:20:53 ÖS »
abi param yetmiyor ne yapayım :)
arayıs icindeyiz benim aracı verip kafa kafayaya yakın 05 clio sport alabiliyorum o yuzden bakıyorum yoksa cok haz ettigimden degil yani :)

CemVteC

• Ziyaretçi
« Yanıtla #62 : Mart 30, 2008, 04:55:38 ÖS »

abi param yetmiyor ne yapayım :)
arayıs icindeyiz benim aracı verip kafa kafayaya yakın 05 clio sport alabiliyorum o yuzden bakıyorum yoksa cok haz ettigimden degil yani :)

bole de canımı ye haz edılcek bı araba degıl gercekten ama ısın ıcıne para gırınce okk

Seko

« Yanıtla #63 : Mart 30, 2008, 05:56:07 ÖS »
http://www.sahibinden.com/honda_type-_r_conceptWQQaXQQ6441533WQQpXQQdisplayitem
kısaca linkin anlamını ozetliyeyim durumumu daha iyi anlarsınız , evim erenoy de esimin ailesi bostancıda oturuyor inanın her eve donusumde veya bostancıya gidisimde bir bu aracın yanına ugruyom hasret gideriyorum bole bakıyorum foto filan cekiyorum sonra gidecegim yere gidiyorum eşimde duruma alıştı o da geliyor bakıyoruz vs. durum bu kadar vahim arkadaslar :) soyle bir mucize olsa benim alabilecegim seviyelere inse yada loto filan cıksa veya head hunter lar beni bir bulsa satsa beni soyle bir sirkete satıs muduru olarak filan süpper olur :)

fikito

« Yanıtla #64 : Mart 30, 2008, 06:14:39 ÖS »
aşıgım şu typer a yaa bende istiyorum yaa :'(

Seko

« Yanıtla #65 : Mart 30, 2008, 06:16:40 ÖS »
sayılı adet var hele temizi neredeyse yok denecek kadar az ..

fikito

« Yanıtla #66 : Mart 30, 2008, 06:21:09 ÖS »
ewt malasef typer lara pek iyi davranmıyolar :D

infaztim

« Yanıtla #67 : Mart 31, 2008, 03:25:16 ÖS »

http://www.sahibinden.com/honda_type-_r_conceptWQQaXQQ6441533WQQpXQQdisplayitem
kısaca linkin anlamını ozetliyeyim durumumu daha iyi anlarsınız , evim erenoy de esimin ailesi bostancıda oturuyor inanın her eve donusumde veya bostancıya gidisimde bir bu aracın yanına ugruyom hasret gideriyorum bole bakıyorum foto filan cekiyorum sonra gidecegim yere gidiyorum eşimde duruma alıştı o da geliyor bakıyoruz vs. durum bu kadar vahim arkadaslar :) soyle bir mucize olsa benim alabilecegim seviyelere inse yada loto filan cıksa veya head hunter lar beni bir bulsa satsa beni soyle bir sirkete satıs muduru olarak filan süpper olur :)

:D :D :d seko sende kırmışsın kafayı ben gibi.allah şifamızı versin verilen şifa typer olsun :D

Seko

« Yanıtla #68 : Mart 31, 2008, 03:34:48 ÖS »
benim linkteki araca bak istersen guzel duruyor ..

infaztim

« Yanıtla #69 : Nisan 02, 2008, 03:31:40 ÖS »
baktım o araca güzel vallahi.fiyatıda fena değil hani.

SpeedTuning

« Yanıtla #70 : Nisan 02, 2008, 03:49:03 ÖS »
67000 ytl.. seat cupra

CemVteC

• Ziyaretçi
« Yanıtla #71 : Nisan 02, 2008, 04:08:29 ÖS »

67000 ytl.. seat cupra

bu karsılastırmda kı cupra yenı kasa degıl eskı cupra r lardan onun fıyatıda type-r la aynı

infaztim

« Yanıtla #72 : Nisan 02, 2008, 04:49:21 ÖS »
dün cuprayı inceledik speedtuning ile araç güzel ama arkası typr kadar ferah değil ön koltuğa oturunca sanki boğuluosun kötü bi atmosfer var içerde ve bide pedallar berbat gaz çok aşağıda fren çok yukarıda her an panik frende ayağınız 2 sinin arasına sıkışabilir.çağırdım yetkiliyi söyledim baktı hakkaten ya kötüymüş dedi :D
cem senin bahsettiğin cupralar süper ama tipide 10 basar yeni cupraya çok sinirli görünüyolar.;)