Gönderen Konu: CİVİC FD6 - SEAT LEON  (Okunma sayısı 21188 defa)

ed35

Ynt: CİVİC FD6 - SEAT LEON
« Yanıtla #50 : Haziran 30, 2012, 04:25:09 ÖS »
neyse görünen köy kılavuz istemez,buradan boş boş konuşan kimseye de inanmıyoruz arkadaşlar..
ben çok sayıda fd6 geçtim,ama hiçbirini saymıyorum,çünkü anlaşıp kimseyle basmadık,trafikte gördüğümle kesin sonuç çıkartmam.
ama anladıgım kadarıyla ya burada arabası olmayıp fd6 tsi nedir bilmeyip havadan konusan yasça küçük insanlar fazla sayıda ya da oturdugu yerden kalkmayan oturdugu yerden fanatiklik yapan ,adın ne desek honda geçer diyecek insanlar da var gibi.bunun yanında gayet olgun kişiler,tarafsız kişiler de var ama azınlık maalesef.
bana 2.4 accordda getirin bi bakalım deyin yine basarım bilmem kac km fark yesem de sorun değil ama yeterki insanların içinde art niyet olmasın.emin olun o art niyetle böyle bişey yazmadım ama sinirlendiğim şey bazı gerçekler var ve hondacılar bunu kabullenemiyor.hondanın motorları güzel.çoğu da benden hızlı.ama aile sınıfı bir honda 1.4 tsi 122 lik olanı geçemez.1.6 ies-fd6-vtec2 lerden bahsediyorum.benim aracım filtre egzoz-beyinli si la kafa bas gıdıyor,çıktık denedik yolda filan basılmadı 2.vites 60 tan 160-170 e kadar.si da kesinlikle bitik değil,kısa sanzıman,headers yok.p29 beyin var-filtre egzoz.eğer hondadan bahsediyorsak böyle bi örnek verebilirim.fd6 böyle özelliklerde bi si ı geçebiliyorsa beni de geçer.Si 4 te duvar oluyor muhtemelen uzunda geçicektim kafa cıkardım ama maalesef yol bitti.Kısa sanzımanla bunu cozuyorlarmıs ama onda yoktu.
honda geçer..videolardan neyin ne olduğunu bilmeden,soforlerı bilmeden körü körüne araba katılımtırmaya devam.
Arkadaş arabanın 122lik tsi olduğunu yazmasan gti vs. sanacaktım :D
Amma abartmışsın ilk turbo tecrüben herhalde...
140'lık Astra J'yide geçersin s2k'ide,Accord 2.4'üde,rahatlarsın umarım artık ;)
Kusura bakma sidik katılımına dönmüş iş,madem kalktın si ile birde video atsaydın da bizde ona göre değerlendirseydik...
video yok hayırdır inanmadınmı :) eziklemeye büzüklemeye gerek yok olayı saptırıp başka yerlere çekme istersen, neyle nasıl gittiğini yazdım .bana göre GİTMEDİĞİNİ de yazdım.200+ güçte çok araç tecrübe ettim o sebepten bana göre kağnı
Sen kullandığın 200+ hp araçları bu olayın içine sokarsan o senin basitliğini ortaya çıkartır...
Benim babam senin babanı döver bak 200hplik araç kullandım ben bilirim demek gibi bir cümle kurmak ne kadar bir basitliktir bu saatten sonra tartışmıyorum bile...!

Altı üstü leon be leoonnn :D tutmayan arabaya piyasa yaptırmaya çalışma yani ;)
« Son Düzenleme: Haziran 30, 2012, 04:25:41 ÖS Gönderen: ed35 »

ZAFER_37

« Yanıtla #51 : Haziran 30, 2012, 05:30:25 ÖS »
Arkadaşlar katılım öyle dümdüz bi yolda yapılsa ve 2.vitesten sonra 3 korna start şeklinde olursa cıvıc leonu geçer,ama çıkıpta sakaryaya kadar otobandan derseler virajlarda vs. bizim fd6 leona yenik düşer diye düşünüyorum,malum aracın süspansiyonları vasat....

onur_s

« Yanıtla #52 : Haziran 30, 2012, 08:00:35 ÖS »
neyse görünen köy kılavuz istemez,buradan boş boş konuşan kimseye de inanmıyoruz arkadaşlar..
ben çok sayıda fd6 geçtim,ama hiçbirini saymıyorum,çünkü anlaşıp kimseyle basmadık,trafikte gördüğümle kesin sonuç çıkartmam.
ama anladıgım kadarıyla ya burada arabası olmayıp fd6 tsi nedir bilmeyip havadan konusan yasça küçük insanlar fazla sayıda ya da oturdugu yerden kalkmayan oturdugu yerden fanatiklik yapan ,adın ne desek honda geçer diyecek insanlar da var gibi.bunun yanında gayet olgun kişiler,tarafsız kişiler de var ama azınlık maalesef.
bana 2.4 accordda getirin bi bakalım deyin yine basarım bilmem kac km fark yesem de sorun değil ama yeterki insanların içinde art niyet olmasın.emin olun o art niyetle böyle bişey yazmadım ama sinirlendiğim şey bazı gerçekler var ve hondacılar bunu kabullenemiyor.hondanın motorları güzel.çoğu da benden hızlı.ama aile sınıfı bir honda 1.4 tsi 122 lik olanı geçemez.1.6 ies-fd6-vtec2 lerden bahsediyorum.benim aracım filtre egzoz-beyinli si la kafa bas gıdıyor,çıktık denedik yolda filan basılmadı 2.vites 60 tan 160-170 e kadar.si da kesinlikle bitik değil,kısa sanzıman,headers yok.p29 beyin var-filtre egzoz.eğer hondadan bahsediyorsak böyle bi örnek verebilirim.fd6 böyle özelliklerde bi si ı geçebiliyorsa beni de geçer.Si 4 te duvar oluyor muhtemelen uzunda geçicektim kafa cıkardım ama maalesef yol bitti.Kısa sanzımanla bunu cozuyorlarmıs ama onda yoktu.
honda geçer..videolardan neyin ne olduğunu bilmeden,soforlerı bilmeden körü körüne araba katılımtırmaya devam.
140'lık Astra J'yide geçersin s2k'ide,Accord 2.4'üde,rahatlarsın umarım artık ;)
Kusura bakma sidik katılımına dönmüş iş,madem kalktın si ile birde video atsaydın da bizde ona göre değerlendirseydik...
video yok hayırdır inanmadınmı :) eziklemeye büzüklemeye gerek yok olayı saptırıp başka yerlere çekme istersen, neyle nasıl gittiğini yazdım .bana göre GİTMEDİĞİNİ de yazdım.200+ güçte çok araç tecrübe ettim o sebepten bana göre kağnı
Sen kullandığın 200+ hp araçları bu olayın içine sokarsan o senin basitliğini ortaya çıkartır...
Benim babam senin babanı döver bak 200hplik araç kullandım ben bilirim demek gibi bir cümle kurmak ne kadar bir basitliktir bu saatten sonra tartışmıyorum bile...!

senin sorunlarınmı var?ben sana astra 1.4t 140 hp geçerim dedimmi?s2000 geçerim dedimmi?accord 2.4 geçerim dedim mi?problemin ne?sen kendini bişey sanıp karşındakini ezmeye çalışarak basitliğini gösterdin zaten,sen accord ,s2000 diye arkandan uydururken basitlik olmuyorda bizmi basit olduk,aynı seviyede olmadığımız belli,ilk turbo arabammış abartıyormuşum.Ben 1 tane turbosuz arabaya bindim madem çok merak ediyorsun.sen benle  tartışabilecek kapasitede değilsin burada laf ebeliği yapıp zaten boş yere vızıldama burada.leon tutmadı da accordmu tutmuş :D,babanın accorduyla başarılar..
bana gerçeklerle gel,demogoji yapma bu arabalarla ilgili bi fikrin olmadığı belli.Benim ettiğim laf belli söz belli.Varsa fd6 civic getir yoksa burada atıp tutma,çok boş konuşuyorsun ben burada sunu delerim bunu çizerim demedim nerenden uydurduysan heralde okuma problemin var veya eksik okudun 2.4 accord konusunu,s2000 ağzımdan çıkmadı,civic i geçerim dedim,tsi geçen de bir çok civic ci var getirin deneyelim açığa kavuşsun demişim.var mı daha yazacak birşeyin?
-----------------------
si ın videosunu çekmedik.filtre-egzoz-p29 ecu var.crx dişli yok zaten 4 duvar oluyor araba.
zafer;
bende diyorum ki 2.vites 50-60 3 korna basalım ben geçeceğimi düşünüyorum ama sende böyle bi iddiadasın ,o zaman deneyelim dedim kardeşim bu kadar basit olay baska yerlere çekiyorlar maalesef.
video isteyen arkadaslar bende si la filan video yok ama başka araçlarla videom illa ki var
fiat bravo sport(stock 150 bg-kat iptal-komple egzoz+filtre-18 jant) la olan videom var,fiat 1.6 multijet 105 (kat iptal-komple egzoz,filtre-limit yazılımlı bayağı dumanlı olan 140-150 bg den bahsedilen araç ile videolarım var bilgisayarımda.onun dısında su an aklıma gelmedi birebir deneme videosu varsa bakarım ama si la video çekmedik.
benim dısımda arkadasımda da golf 6 tsi vardı ama onda yazılım vardı ekstradan
,beyin,komple egzoz,filtre,kısa sanzıman,headers lı başka bi si la da o denedi.kafa burun gittiler 2.vites 60 tan basarlarsa uzun golfun gibiydi,3.vites basarlarsa golf geçti.benim denediğim si ise onun kadar dolu değildi ama gayet sağlıklı bi si mış denilene göre.headers ,kısa sanz filan yoktu ama gideri iyiydi.
daha dün 128 lik kia pro ceed ile denedim masallah iyi gidiyormus :D
bu denemelerın hicbiri trafikte olmamıstır cıktık 2.vitesten bastık.

ed35

« Yanıtla #53 : Haziran 30, 2012, 08:42:22 ÖS »

senin sorunlarınmı var?ben sana astra 1.4t 140 hp geçerim dedimmi?s2000 geçerim dedimmi?accord 2.4 geçerim dedim mi?problemin ne?sen kendini bişey sanıp karşındakini ezmeye çalışarak basitliğini gösterdin zaten,sen accord ,s2000 diye arkandan uydururken basitlik olmuyorda bizmi basit olduk,aynı seviyede olmadığımız belli,ilk turbo arabammış abartıyormuşum.Ben 1 tane turbosuz arabaya bindim madem çok merak ediyorsun.sen benle  tartışabilecek kapasitede değilsin burada laf ebeliği yapıp zaten boş yere vızıldama burada.leon tutmadı da accordmu tutmuş :D,babanın accorduyla başarılar..
bana gerçeklerle gel,demogoji yapma bu arabalarla ilgili bi fikrin olmadığı belli.Benim ettiğim laf belli söz belli.Varsa fd6 civic getir yoksa burada atıp tutma,çok boş konuşuyorsun ben burada sunu delerim bunu çizerim demedim nerenden uydurduysan heralde okuma problemin var veya eksik okudun 2.4 accord konusunu,s2000 ağzımdan çıkmadı,civic i geçerim dedim,tsi geçen de bir çok civic ci var getirin deneyelim açığa kavuşsun demişim.var mı daha yazacak birşeyin?
-----------------------
si ın videosunu çekmedik.filtre-egzoz-p29 ecu var.crx dişli yok zaten 4 duvar oluyor araba.
zafer;
bende diyorum ki 2.vites 50-60 3 korna basalım ben geçeceğimi düşünüyorum ama sende böyle bi iddiadasın ,o zaman deneyelim dedim kardeşim bu kadar basit olay baska yerlere çekiyorlar maalesef.
video isteyen arkadaslar bende si la filan video yok ama başka araçlarla videom illa ki var
fiat bravo sport(stock 150 bg-kat iptal-komple egzoz+filtre-18 jant) la olan videom var,fiat 1.6 multijet 105 (kat iptal-komple egzoz,filtre-limit yazılımlı bayağı dumanlı olan 140-150 bg den bahsedilen araç ile videolarım var bilgisayarımda.onun dısında su an aklıma gelmedi birebir deneme videosu varsa bakarım ama si la video çekmedik.
benim dısımda arkadasımda da golf 6 tsi vardı ama onda yazılım vardı ekstradan
,beyin,komple egzoz,filtre,kısa sanzıman,headers lı başka bi si la da o denedi.kafa burun gittiler 2.vites 60 tan basarlarsa uzun golfun gibiydi,3.vites basarlarsa golf geçti.benim denediğim si ise onun kadar dolu değildi ama gayet sağlıklı bi si mış denilene göre.headers ,kısa sanz filan yoktu ama gideri iyiydi.
daha dün 128 lik kia pro ceed ile denedim masallah iyi gidiyormus :D
bu denemelerın hicbiri trafikte olmamıstır cıktık 2.vitesten bastık.
Ulan enayi sen karşıdakini tanıyıp,durumunun ne olduğunu bilmeden nasıl yorumlar yapıyorsun,nasıl saldırsam diye düşünüyorsun.
Çoluk çocukla sidik katılımına girdik ya pes.
Seatınla sana mutluluklar ;) !

onur_s

« Yanıtla #54 : Haziran 30, 2012, 09:54:33 ÖS »
lanlı lunlu konusma enayi sensin,saygısızlıgın lüzumu yok,yüz yüze konuşamayacağın sekilde bana burada artistlik taslama..seviyesiz seviyesiz konusuyorsun klavye delikanlılığına gerek yok
anlama sorunun oldugu belli.seatım yok benim :)
sana anladıgın sekilde kendi tarzında cevap verince cevap veremedin,yazdığın cevapları sana iade ediyorum seni yansıtıyor ,kendine cevap olarak bakabilirsin.araba konusunda benle muhattap olma ben sana son kez yazıyorum mümkünse yazma.sen kimsin? durumun neymiş söyle de bilelim?sidik katılımı diyordun sıra onamı geldi :D
yaşın kaçmış sen kimsin neyin nesisin?algılama problemin mi var benim yazdığımı anlayamayacak ne var,s2000 diyen kim ,accordu geçerim diyen kim,astra neyin nesi,astrayı da geçersin deyip gözünde büyütme golf tsi lar filan astradan hızlıdır zaten?honda geçilmez mi?en iyi araba hondamı neyin şeklindesin,senden başka çıkıntılık yapan varmı adam gibi teklifimi yaptım heralde sana sıkıntı oldu..
burada araba konuşulur edilir haddini bileceksin kimseye saygısızlık edemezsin lan lun enayi biraz yavaş..

emre16

« Yanıtla #55 : Temmuz 01, 2012, 12:16:26 ÖÖ »
onur_s bu siteye üye olduğunuzdan beri kendinizi tanıtma zahmetinde bile bulunmamışsınız, madem ki kendini tanıtmamışsın niye burda varsın? Burası Hondacıların sitesi, genel bir site değil...yada vag grubu da değil. Hee şimdi diyeceksiniz ki sizde tarafsız değilsiniz, olabilir ama ben diğer forum sitelerinide dolaşıyorum bazen ziyaretçi olarak oralarda Hondaya atılan çamurları görünce, gülüyorum resmen...yani burada meydan okumalara falan gerek yok zaten diyosunuz bir çok fd6 geçtim.Bence büyümenin anlamı yok iyi forumlar...

GRKN51

« Yanıtla #56 : Temmuz 01, 2012, 12:29:20 ÖÖ »
arkadaşlar bütün konularda mutlaka bi tartışma bu ne yaaaa , bazen bende giriyom böle dialoglara ama sonra hiç iyi olmuyor , herkese saygılarrr ha bu arada altı üstü araba çok abartmayada gerek yok bence ben civic'imden çok memnunum leon geçse ne olur geçmese ne olur sonuçta benim arabamdan memnun olmam olay

ed35

« Yanıtla #57 : Temmuz 01, 2012, 09:34:32 ÖÖ »
lanlı lunlu konusma enayi sensin,saygısızlıgın lüzumu yok,yüz yüze konuşamayacağın sekilde bana burada artistlik taslama..seviyesiz seviyesiz konusuyorsun klavye delikanlılığına gerek yok
sana anladıgın sekilde kendi tarzında cevap verince cevap veremedin,yazdığın cevapları sana iade ediyorum seni yansıtıyor ,kendine cevap olarak bakabilirsin.araba konusunda benle muhattap olma ben sana son kez yazıyorum mümkünse yazma.sen kimsin? durumun neymiş söyle de bilelim?sidik katılımı diyordun sıra onamı geldi :D
yaşın kaçmış sen kimsin neyin nesisin?algılama problemin mi var benim yazdığımı anlayamayacak ne var,s2000 diyen kim ,accordu geçerim diyen kim,astra neyin nesi,astrayı da geçersin deyip gözünde büyütme golf tsi lar filan astradan hızlıdır zaten?honda geçilmez mi?en iyi araba hondamı neyin şeklindesin,senden başka çıkıntılık yapan varmı adam gibi teklifimi yaptım heralde sana sıkıntı oldu..
burada araba konuşulur edilir haddini bileceksin kimseye saygısızlık edemezsin lan lun enayi biraz yavaş..
Vay erkek :) zeytinyağı gibi üste çıkmaya çalışma ;)

Senin gibiler diline pelesenk etmiş ''klavye delikanlılığı' diye,insan kendinden bilir...

Sen hala neyi tartışıyorsun da bana gelip burda golfu,leonu,vagı anlatıp duruyorsun?

Yani amaç ne?

Accord premium araç değilmiş vs. Benim Accord seni iyi germiş anlaşılan :D

İnsan bilmediğinin düşmanıdır,sen bir civic'e bin ondan sonra seatını ayakların bi tarafına vura vura satarsın....
« Son Düzenleme: Temmuz 01, 2012, 09:34:49 ÖÖ Gönderen: ed35 »

drmoz

« Yanıtla #58 : Temmuz 01, 2012, 10:29:14 ÖÖ »
Valla bu konuy kilit paklar. Deniz hanim nerdesiniz :)

onur_s

« Yanıtla #59 : Temmuz 01, 2012, 12:50:32 ÖS »
Vay erkek :) zeytinyağı gibi üste çıkmaya çalışma ;)

Senin gibiler diline pelesenk etmiş ''klavye delikanlılığı' diye,insan kendinden bilir...

Sen hala neyi tartışıyorsun da bana gelip burda golfu,leonu,vagı anlatıp duruyorsun?

Yani amaç ne?

Accord premium araç değilmiş vs. Benim Accord seni iyi germiş anlaşılan :D

İnsan bilmediğinin düşmanıdır,sen bir civic'e bin ondan sonra seatını ayakların bi tarafına vura vura satarsın....

SEATIM YOK ???ben arabalarımı yazsam inanmaz bok atarsın, o yüzden üst mesajlarında da birşey demedim yok leon neymiş şöyle böyle,kimseyi ezemezsin görmemişlik taslama ben japonla filan ilgilenmiyorum mercedes-audi-bmw biniyorum.2006 bmw yi 2006 accordla kıyaslarsın.aldıgın bmw de 316 filandır en dusuk modelini alıp 2006 modeliyle yeni accord kıyaslayıp ,onu boklarsın anca.Daha en başından yok ilk turbo tecrüben ,leonda neymiş filan cin olmadan adam çarpma iyi kötü bi accord aldın diye kimseyi ezemezsin.Ben civice çok bindim merak etme sen ,binmediğin senin hayatında arabalara da bindim.Şuraya  da su anda sahip oldugum araçları yazsam galerinmi var dersin o sebepten benle sidik katılımtırmaya kalkma.,ben accorda civice araba diye binmiyorum ,başkası da audiye araba diye binmiyor herkesin maddi durumu ona göre kimse kimseyi ezemez,sen beni baştan beri ezmeye çalıştın ama üstünlük sağlayabilecek bir yerin yok,bende de e350 4 matic var napıcaz accordlamı kıyas yapalım honda ondandamı iyi,bu kendi ezikliklerini gösterir,biraz sert kayaya çarptın senin adına üzülüyorum.
herkesin maddi durumu ,bi araçtan beklentisi farklıdır
sen honda alırsın sorun cıkartmasın,gaz takayım az yaksın,donanımı iyi olsun geniş olsun dersin
ben aynı paraya bmw alırım ama 1 serisi alırım beklentilerim  daha farklıdır.
kimisi gider doğan alır beklentisi farklıdır.
ama ne yazıkki okumadan ölçmeden tartmadan cevap veriyorsun,sakin sakin konusalım istiyorsan,ben sana kaç keredir leonum yok yazıyorum ama sen bana leonunu satarsın diyorsun hala..anlaşamıyoruz ki,yazdıklarına cevap verebiliyorum sen bana verebiliyormusun.
sana da turbolu araç tavsiye ederim ,senin sanırım bi kere turbo aracın oldu,ben turbosuz 1 tane araca bindim,tavsiye ederim hondada bi gün yaparsa binersin..
modlardan da ricam konunun kilitlenmesidir..
diğer arkadaşlara ise
haklısınız burası honda forumu,ama honda bmw den iyi şundan bundan iyi denilince  bende ne yazıkki böyle fanatiklerin olduğu yerde hakikatı yazma gibi bi saçmalık içinde bulunuyorum.ne olursa olsun honda bir numaradır demem lazımdı.
ed035 gibi fanatik insanlar bunu kabullenemez veya neye biniyorsa o kraldır.Onlara birşey anlatamazsınız.Her mesajına bakın ben hatırlıyorum eskidende astra lara sarmıştı göz var izan var,astra için bile honda iyi diyen bir insan.
honda da iyi bi araç ama hepsinden iyi değil.herkes altındakini ferrari sanmasa çok güzel anlasırız.
« Son Düzenleme: Temmuz 01, 2012, 12:55:00 ÖS Gönderen: onur_s »

kacaman

« Yanıtla #60 : Temmuz 01, 2012, 12:54:32 ÖS »
evet arkadaşlar bu konuya lütfen kimsa cevap yazmasın artık, teşekkürler.

onur_s

« Yanıtla #61 : Temmuz 01, 2012, 12:57:09 ÖS »
evet arkadaşlar bu konuya lütfen kimsa cevap yazmasın artık, teşekkürler.
;)

bbhnda

« Yanıtla #62 : Temmuz 01, 2012, 01:10:56 ÖS »
onur kardeşim e 350 4 matic varmış ne diye daha fd6 geçmek istersin.biliyorum amacın geçmek geçilmekde değil tanışmak görüşmek yada amacın o ise geçmişsin zaten.e 350 süper bin gez... emre kardeşimde forumdan tanıdığım yorumları olsun aklı başında insandır sende aklı başında birine benziyorsun tartışmaya ne gerek var .eski yorumlarınıda okudum sitede mazinde var birbirimizi kırmaya gerek yok. bende zamanı geldi e coupe denedim , bindim geçen sene bir süre 2010 a4 2.0 tdı bindim.dediğin gibi herkesin bütçesi ,  durumu farklıdır nitekim ilk aracım 96 model corolla idi hala o aracın tadını gidişini asaletini unutamam.bencede konu fazla uzamış moderatörlerden ricam konunun kilitlenmesidir.herkese saygılar.

alimagar

• şeyhmus bilgiç
« Yanıtla #63 : Temmuz 01, 2012, 01:11:51 ÖS »
yönetimden kimsede yok konuyu kitlesin başka marka forumlarınıda geziyorum böle şeylerle karşılaşmadım  bence bu karşılaştırma konuları kaldılırmalı >=ok >=ok

kacaman

« Yanıtla #64 : Temmuz 01, 2012, 01:15:28 ÖS »
arkadaşlar konu kilitleme olayına bir de şu açıdan bakalım, burada herkesin yetişkin birey olduğunu biliyoruz, tartışmanın gidişatı giderek çirkinleşecek, yukarıda bu konuyu okuyan herkese rica ederek kimse cevap yazmasın dendi, kişi kendisine hakim olamaz mı yani, yetişkinlik bunun neresinde kaldı o zaman.

drmoz

« Yanıtla #65 : Temmuz 01, 2012, 02:56:54 ÖS »
Arkadaslar cevap yazmasin demis, hakli olabilirler ama yazmazsam icimde kalacak vallaha :)
Oncelikle sunu soyleyim, onur-s ve ed35 nickli arkadaslar ikisi de seviyeli ve belli bir duzeye sahip kisiler, ikisi de asiri tepki verdiklerini umarim kabul eder.
Benim onur arkadasa sorum olacak, yazdigi o kadar seyden cimbizla cektim su cumleyi
Alıntı
goz var izan var, astra icin bile honda daha iyi diyen bir insan
Gayet normal, bircok kisi icin, ben dahil civic astradan daha iyi bir aractir.
Fd6 ile astra h, fb7 ile astra j karsilastirilirsa civic astradan bircok yonden daha ustundur.
Saygilar sevgiler.
« Son Düzenleme: Temmuz 01, 2012, 02:58:30 ÖS Gönderen: drmoz »

GRKN51

« Yanıtla #66 : Temmuz 01, 2012, 04:05:51 ÖS »
onur-s kardeşim yazdı  eğer suçsa tek suçu denemek isteyen varsa buyursun katılımalım dedi idddia etmedi , ed35 ise olayı inatlaştırdı ed35 accord seni bozdu çok değiştin accord'a bineli ben yeni üye değilim aslında iyi birisiniz kötü niyetleriniz yok biliyorum gözümüzde fazla büyütmeyelim civic ide leon uda kalp kırmaya değmez  ; halimize şükredelim altımızda prestij yapmış arabalarımız var kendinizi arbanın tekerini dahi alamayıpda araba hastası olan arkadaşların yerine koyun o zaman anlarsınız hangi aracın mı insanın şükretmesi gerektiğinimi , boş verin bunları

ilkercom

• Hasan İlker Çom
« Yanıtla #67 : Temmuz 01, 2012, 05:15:43 ÖS »
Konu amma gerilmiş.

onur_s nickli arkadaş zaman zaman burda başka markaların avukatlığını yapıyor gözükse de tecrübeli bir insan olduğunu biliyorum. kendince fikrini yazmış. katıldığım yerler de var katılmadığım da.

misalen leon ile fd6 çok uzak gitmezler. ancak 2 ci vites  50 60 dedinmi zaten fd6 vtec altı olucak :D bu durumda leon bi kafa çıkarır. 200+ a kadar basılmazsa saçma bi şekilde biter.

en güzeli çıkıp denemek. ki davet de var.

a3 ile si konusuna gelince hiç bir şekilde şans vermiyorum. ya si boşa konuşmuş aracı haşattır. ya da rakım çok yüksek bi noktada denenmiştir buda 6 7 boy atmosferik aracın zararına olur.

deniz

• Co-Admin
« Yanıtla #68 : Temmuz 02, 2012, 09:49:40 ÖÖ »
KONU TARAFIMDAN KİTLENMİŞTİR....
KONU İÇİNDEKİ ÜSLUP BOZAN ARKADAŞLAR DEĞERLENDİRMEYE ALINMIŞTIR...