Gönderen Konu: evde kalmış bedelsiz ürünler(hiçbir şekilde satılık ürün olmayacaktır)  (Okunma sayısı 78529 defa)

Lına

• Lına
Çeki demiri hala elinizdeyse talibim, istanbul esenlerdeyim, bendede honda civic 92-95 sağ arka stop farı mevcut tekli arayanlara gönderebilirim.

hocam merhaba benmde fara ihtiyacım var hocam ama hala duruyorsa alabilirm. sağ farı .
teşekkürler.

Tabikide far hala elimde bagajda boş yatıyor :) özelden mesaj atın abi göndereyim

tnrdnzekr

• TNR
çeki demiri emrenin ona sözüm war :)

hondass

• Yiğit Eşpeoğlu
Çeki demiri hala elinizdeyse talibim, istanbul esenlerdeyim, bendede honda civic 92-95 sağ arka stop farı mevcut tekli arayanlara gönderebilirim.

hocam merhaba benmde fara ihtiyacım var hocam ama hala duruyorsa alabilirm. sağ farı .
teşekkürler.

Tabikide far hala elimde bagajda boş yatıyor :) özelden mesaj atın abi göndereyim

kardeşimize şimdiden teşekkür ediyorum adresi verdim. farı gönderecek allah razı olsun böyle paylaşımlar olması çok güzel benm de elimde civic eg hb kasanın spoileri var. kısa olanından ama şöyle bi durm var spoon spoiler siparişi geldi o gelene kadar sökmiycem ama geldiğinde ihtiyacı olana gönderebilirim.

By_emre

allah (c.c) ıslah etsin bunları,ilanda yazana bak duruma bak.

Yarın inş özelden ilk gönderdiğim linkteki aracı almaya gidiyoruz abi demesine göre çok temiz araç şeref ustaya baktırıp alıcaz :)

oktayoo

• Oktay

Yarın inş özelden ilk gönderdiğim linkteki aracı almaya gidiyoruz abi demesine göre çok temiz araç şeref ustaya baktırıp alıcaz :)

hadi hayırlısı,forum 2 gündür çalışmıyordu.aldınız mı aracı.

By_emre

hadi hayırlısı,forum 2 gündür çalışmıyordu.aldınız mı aracı.

:( abi şans mıdır nedir ya aracı beğendik göstermeye gittik 1 parça değişen 4,5 parça boya toplam 5,5 parça çıktı araç sahibi dedi ustam ben baktırırken niye söylemedin , aracada sen bakmıştın beni mahcup ettin söyleseydin bende almazdım vsvs dedi usta hemen kıvırma hareketlerine geçti yok bende insanım yanılırım gibi ve buda beni soğuttu gerçekten şeref ustaya birşey demiyorumda kaportacının o hareket ve tavırları çok şüphelendirdi.

Lına

• Lına
Tanıdık bir usta belirleyip sürekli o ustaya gösterim ve ilgilenmek daha iyi oluyor, mesela benim bi ustam var saolsun Allah binlerce kez razı olsun ne zaman araba almaya-bakmaya gitsem işi gücü bırakıp benimle birlikte gelip benden daha fazla ilgileniyor aracımın her sorunuyla ilgilenip uğraşıyor. Gerçi normal bir usta böyle şeyler yapmaz gerçi ama benim usta babamın yakın tanıdığı olduğu için saolsun hep yardımcı oluyor, sizlerede tavsiyem böyle bir usta bulmanız.

muratdur

arkadaşlar herkese selam ben yeni honda (civic) sahibi oldum. yalnız arabanın kriko setini bulamadım. satın aldığım arkadaşa sorduğumda o aldığında da olmadığını söyledi.şimdi ben nereden bulabilirim bu kriko setini. yardımcı olursanız çok sevinirim.

hondatürk

• ホンダトルコ
Tanıdık bir usta belirleyip sürekli o ustaya gösterim ve ilgilenmek daha iyi oluyor, mesela benim bi ustam var saolsun Allah binlerce kez razı olsun ne zaman araba almaya-bakmaya gitsem işi gücü bırakıp benimle birlikte gelip benden daha fazla ilgileniyor aracımın her sorunuyla ilgilenip uğraşıyor. Gerçi normal bir usta böyle şeyler yapmaz gerçi ama benim usta babamın yakın tanıdığı olduğu için saolsun hep yardımcı oluyor, sizlerede tavsiyem böyle bir usta bulmanız.
boşa dememişler ya , paranın geçmediği yerlerde var diye ; ne mutlu sana ve ustana

Carismatiq

• Mustafa
arkadaşlar herkese selam ben yeni honda (civic) sahibi oldum. yalnız arabanın kriko setini bulamadım. satın aldığım arkadaşa sorduğumda o aldığında da olmadığını söyledi.şimdi ben nereden bulabilirim bu kriko setini. yardımcı olursanız çok sevinirim.

İlk mesajda bu konuyu bulmanız büyük tesadüf, önce sizi tanıyalım konu başlığı altında kendinizi bir tanıtırmısınız lütfen. Teşekkürler.

muratdur

İlk mesajda bu konuyu bulmanız büyük tesadüf, önce sizi tanıyalım konu başlığı altında kendinizi bir tanıtırmısınız lütfen. Teşekkürler.

Ara diye bir şey var arkadaş yanlış anlama ücreti karşılığında almak istiyorum mesajlarımı incelersen aranıyor'a da yazdım aynı saatte. Siz moderatör falansanız "ki forumdan soğuttunuz beni" kuralları tekrar okuyayım her konuya yazmamıyorum sanırım.....

Carismatiq

• Mustafa

Ara diye bir şey var arkadaş yanlış anlama ücreti karşılığında almak istiyorum mesajlarımı incelersen aranıyor'a da yazdım aynı saatte. Siz moderatör falansanız "ki forumdan soğuttunuz beni" kuralları tekrar okuyayım her konuya yazmamıyorum sanırım.....

Soğuyacak bir durum yok, kendinizi tanıtmanızı istedik okadar..

tnrdnzekr

• TNR
arkadaşlar 98 civic sedan için düz boru buldum evde zamanında 200 tl ye yaptırmıştır
ewde dolabın arkasında duruyo annemde ne bu diye diye kafamın etini yedi ihtiyacı olan gelip alabilir
( bedelsizdir kargo yok )

dewo

düz boruya ben talibim anadolu yakasındaysanız aldırabılırım avrupaysa zor :(

tnrdnzekr

• TNR
düz boruya ben talibim anadolu yakasındaysanız aldırabılırım avrupaysa zor :(

kardeşim 2 dakka önce mustafa abiye (Carismatiq  ) söz verdim

dewo

sağlık olsun güle güle kullansın :)

tnrdnzekr

• TNR
bidakine artıkın :)

dewo

burak35

selamın aleyküm kardeşim benim göstergenin kadran cubukları varya onlar kırıldı elinizde arızalı gösterge varsa alabilirmiyim saygılar.

nofearnever

arkadaşlar aracımı aldıgım gün babam pejo 306 sındaki hidrolik kaputuyla benimkini karıstırıp kapatmaya calısınca kaput demirim kırılmıstır.
Elinde olan varmıdır? Birde sag stopla tanpon arasındaki oval metal parcadan arıyorum...

tnrdnzekr

• TNR
arkadaşlar aracımı aldıgım gün babam pejo 306 sındaki hidrolik kaputuyla benimkini karıstırıp kapatmaya calısınca kaput demirim kırılmıstır.
Elinde olan varmıdır? Birde sag stopla tanpon arasındaki oval metal parcadan arıyorum...
biraz zor ürünler

nofearnever

belki elinde olan vardır...

bilalsahin

• Bilal Şahin
Kaynak yaptır dostum ben öyle yaptım ;)

EU804

2001 VTEC ARACIM İÇİN ÖN YAYA İHTİYACIM VAR, ELİNDE FAZLA YER KAPLAYAN VARSA TALİP OLABİLİRİM... İLGİLENEN HERKESE ŞİMDİDEN SAYGILAR SEVGİLER...

nysh35

bende yeni bir honda hastası ve forumda da yeni üye olarak söylüyorum ki bugün bu konu başlığını gördüm ve gerçekten helal olsun diyorum çok güzel bir konu başlığı olmuş...