Gönderen Konu: Honda Civic 1.4İs Beyaz Güvenlk (07 S 5507) İlk Halinden Son Haline Bir Hikaye..  (Okunma sayısı 26878 defa)

aRcHeR.09

• Kağan BABÜR

Kaldığımız Yerden Devam :)

aRcHeR.09

• Kağan BABÜR
Çekimlere Tam Hız Devam :))

Carismatiq

• Mustafa

Maşallah rengi yeter  >=ok

ModiciX

• Levent
dostum bu stickerı nerde yaptrdın bende 93 EG kasa için yaptrmak istiorum da

aRcHeR.09

• Kağan BABÜR
dostum bu stickerı nerde yaptrdın bende 93 EG kasa için yaptrmak istiorum da

Kardeşim işini bilen herhangi bi reklamcıya gidip çizdirebilirsin..çok zor birşey değil işini iyi yapan çoğu reklamcı rahatlıkla yapabilir..93 eg lere özel yaptırmıstım eski aracıma hemen foto yükleyeyim sende ona göre bir fikir edinir yaptırırsın ..

aRcHeR.09

• Kağan BABÜR

Maşallah rengi yeter  >=ok

Eyw Üstad Sağolasınn :)))

ModiciX

• Levent

dostum bana aynısından yaptırabilirmsn sag sol olarak cok hosuma gttı bu yaptırırsan ben sana parasını gönderirim yardımcı olursan sevınırım ...
« Son Düzenleme: Nisan 02, 2013, 02:59:58 ÖS Gönderen: ModiciX »

aRcHeR.09

• Kağan BABÜR

dostum bana aynısından yaptırabilirmsn sag sol olarak cok hosuma gttı bu yaptırırsan ben sana parasını gönderirim yardımcı olursan sevınırım ...

Sen adresini banaa özelden gönder kardeşim ben 2 tane yollayayım sana onlarda benim sana hediyem olsun :)

ModiciX

• Levent

Sen adresini banaa özelden gönder kardeşim ben 2 tane yollayayım sana onlarda benim sana hediyem olsun :)

eyw kardeşim sagolasn özelden adresi bilgileri yazdım telimide yazdım Bursadan bişeye ihtiyacın olursa hemen arıosun sende beni tekrar tşk ederim.

aRcHeR.09

• Kağan BABÜR
Kardeşim Benim Sağolasın Eyw İsmim Kağan Her şekilde yardımcı olurum bende sana :) En kısa zamanda reklamcıma yaptırıp yollayacağım

ModiciX

• Levent

Kardeşim Benim Tşk Ederim Çok Güzel Durdu Tam İstediğim İlgi Alakan için Sağolasn Bursaya Bekliyorum Bak Arayı Sogutmayalm ;)

ModiciX

• Levent
biraz yukarı yapıstrmısım ama yaa iyice köşeye alıp altta alsaydm daha gzl durucakms nyse ama cok gzl olmus yaa

aRcHeR.09

• Kağan BABÜR
Kardeşim Ne demek ya Sen memnun olduysan gerisi hiç önemli değil:)Geleceğim inş. Bursaya geldiğimizde de görüşeceğiz:) Aynen Azcık sağ ve altta alsaymıssın daha güzel durabilirmiş ama böyle de cok güzel bir hava katmış diye düşünüyorum:)

ModiciX

• Levent
Kardeşim Ne demek ya Sen memnun olduysan gerisi hiç önemli değil:)Geleceğim inş. Bursaya geldiğimizde de görüşeceğiz:) Aynen Azcık sağ ve altta alsaymıssın daha güzel durabilirmiş ama böyle de cok güzel bir hava katmış diye düşünüyorum:)

güzel oldu güzel yaa :D bakarsın bide EK kasa ıcın ısterım ;) anlarsın yaa aracı satabılırım hacı EK kasa alabılırım yaa

kacaman

maşallah kazasız cezasız kullan kardeş

oktayoo

• Oktay
güzel olmuş güle güle kullanın,kazasız belasız.

aRcHeR.09

• Kağan BABÜR
maşallah kazasız cezasız kullan kardeş

eyw sağolasın kardesim :)

aRcHeR.09

• Kağan BABÜR
güzel olmuş güle güle kullanın,kazasız belasız.

Sağolun Teşekkürler :))Hepimiz Kazasız belasız inşallah..

aRcHeR.09

• Kağan BABÜR

Kaput Maskesiyle Tam hız Devam:)

adom41

far temızleme ıslemınden memnun kaldınmı farlarında nasıl bı pıslık vardı gunesten solam gıbı fln mı..bu arada kazasız belasız bın aracın cok ıyı..

aRcHeR.09

• Kağan BABÜR
far temızleme ıslemınden memnun kaldınmı farlarında nasıl bı pıslık vardı gunesten solam gıbı fln mı..bu arada kazasız belasız bın aracın cok ıyı..

Üstad herhangi bir sorunla karsılaşmadım cok da memnun kaldım..uygulanısı da su zımparası ile su eşliğinde zımparalanıp üstüne vernik atılması baska bir işleme gerek yok.ben cok memnun kaldım yaklaşık 9 aydır da hala aynı üstünde ne bi toz ne de bir pislik var gayet güzel  tavsiye ederim:) Eyw bu arada sağolasın..

aRcHeR.09

• Kağan BABÜR
Jant Temizleme İşlemi ve Parlatma:))

Kapıkulu

• İbrahim Özer
Bi çırpıda okudum hepsini.Allah kaza bela vermesin.Takipteyim.Çok hoş araç :) Bizede bir gün nasip olur İnşAllah.

aRcHeR.09

• Kağan BABÜR
Bi çırpıda okudum hepsini.Allah kaza bela vermesin.Takipteyim.Çok hoş araç :) Bizede bir gün nasip olur İnşAllah.

Eyw Kardeşim Sağolasın :) inş. bir gün en güzelinden Nasip olur sizede..Teşekkür ederim :)

SU-vic

• Süleyman
    • Benimkisi :)
 :o Oovv.. Beyazın büyüsü bu olsa qerek kusursuz maşallah ellerine saqlık kardeşim çok hoş olmuş herşey yerli yerinde...