Gönderen Konu: Honda Civic 1.4İs Beyaz Güvenlk (07 S 5507) İlk Halinden Son Haline Bir Hikaye..  (Okunma sayısı 26809 defa)

SU-vic

• Süleyman
    • Benimkisi :)
Rabbim kaza bela vermesin nazarlardan korusun :)

aRcHeR.09

• Kağan BABÜR
:o Oovv.. Beyazın büyüsü bu olsa qerek kusursuz maşallah ellerine saqlık kardeşim çok hoş olmuş herşey yerli yerinde...

Beyazın yeri bende bambaska Teşekkür ediyorum ellerin dert görmesin cok sağol :))

aRcHeR.09

• Kağan BABÜR

ertunc_93modelci

tmm şimdi buldum kagan bende balıkesirdeyim 17 es 890 füme renkli aracım var aynı yerde oturuyoruz gercekten aracın güzel allah kaza bela vermesin

aRcHeR.09

• Kağan BABÜR
tmm şimdi buldum kagan bende balıkesirdeyim 17 es 890 füme renkli aracım var aynı yerde oturuyoruz gercekten aracın güzel allah kaza bela vermesin

Nerede oturuyorsun kardeşim sen ben tanıyamadım tam aracı ya ne model? Körfezdemsn sen?

sercanavcı

beyaz ek kullanıcısı olarak bikaç tavsiye verebilirim bence ön tampon çıtalıya geri dönmeli beyaz ve siyah uyumlulugu yeniden kazanılmalı gereksiz stıckerlardan kurtulmalısın  bunlar benm düşüncelerim yanlş anlama araban güzel kazasız belasız

ferit4834

• Burak
kazasız belasız kullanın insallah ama fikrimi soylemek istiyorum. 1.4 lere neden bu kadar para harcadıgınızı merak ediyorum. en azından 1.6 olmalı diye dusunuyorum. yanlıs anlamayın sadece dusunuyorum

aRcHeR.09

• Kağan BABÜR
kazasız belasız kullanın insallah ama fikrimi soylemek istiyorum. 1.4 lere neden bu kadar para harcadıgınızı merak ediyorum. en azından 1.6 olmalı diye dusunuyorum. yanlıs anlamayın sadece dusunuyorum

Her şehirin tad aldığı bir araba vardır.Tutulma oranı dikkat cekme oranı..Vti fiyatları ucmus gidiyor.e bizim de halimiz belli öğrenciyiz ve alabileceğimiz en iyi suan için bu.1.6ies ler cok mu temiz coğu motoru yemiş durumda en azından 1.4 alıp 1.6ieslere roll de çakmak paha biçilemez diye düşünüyorum..ayrı bir yerden bakacak olursak yakıt cimrisi diyebilirim.Tek kapı tercihimdir bu da benim zevkim:) 1.6 tavsiye etmişsin en azından diyorsun Vti 'larn fiyatlar belli daha iyi olana kadar suan için en iyisi bu.Tabikide bu benim görüşüm yanlış anlama ;)

aRcHeR.09

• Kağan BABÜR
beyaz ek kullanıcısı olarak bikaç tavsiye verebilirim bence ön tampon çıtalıya geri dönmeli beyaz ve siyah uyumlulugu yeniden kazanılmalı gereksiz stıckerlardan kurtulmalısın  bunlar benm düşüncelerim yanlş anlama araban güzel kazasız belasız

Teşekkürler Kardeşim Güzel yorumların için :) Bu şekil devam ama ileride sıkılırsak neden olmasın cıtalıya dönüş :)

ferh4t

hep heves etmişimdir bu kasaya ama eşim pek yanaşmadı o yüzden fd6 aldık. çok güzel tam tadında yamışsın kardeşim kazasız belasız ve cezasız bin inşallah.
Bu arada tatil için Burhaniye'deyim bende yolda raslaşırsak bi çay içeriz :D

aRcHeR.09

• Kağan BABÜR
hep heves etmişimdir bu kasaya ama eşim pek yanaşmadı o yüzden fd6 aldık. çok güzel tam tadında yamışsın kardeşim kazasız belasız ve cezasız bin inşallah.
Bu arada tatil için Burhaniye'deyim bende yolda raslaşırsak bi çay içeriz :D

Hayırlısı olsun en güzelini yapmışsın Fd6 alarak :)  Hoşgeldiniz o zaman Körfeze :) Tabiki de her gece ören altınoluk taraflarındayım denk gelirsek neden olmasın.güzel yorumun için çok teşekkür ederim..

aRcHeR.09

• Kağan BABÜR

Carismatiq

• Mustafa

Maşallah.. Fakat araç tampon çıtalarını geri istiyor gibi  >=ok

aRcHeR.09

• Kağan BABÜR
makyajlı daha hosuma gitti desem yeridir:) Daha sade ve temiz duruyor bence tabiki bu benim düşüncem. güzel yorumun için teşşekkür ederim :))

aRcHeR.09

• Kağan BABÜR
Fotoğraflara Hız Kesmeden Devam :))

Lına

• Lına
Araba çok güzel olmuş, çok emek harcamışsınız, eksik birşey bulmak için çok uğraştım bulamıcam diye korktum ama en sonunda bitane buldum :D ön tamponda plakanın eski yerindeki delikler kalmış onlar sadece biraz görüntüyü bozuyor onun dışında mükemmel, bende fikrimi söylemiş oldum :)

aRcHeR.09

• Kağan BABÜR
Araba çok güzel olmuş, çok emek harcamışsınız, eksik birşey bulmak için çok uğraştım bulamıcam diye korktum ama en sonunda bitane buldum :D ön tamponda plakanın eski yerindeki delikler kalmış onlar sadece biraz görüntüyü bozuyor onun dışında mükemmel, bende fikrimi söylemiş oldum :)

Teşekkür ederim bu güzel yorumlarınız için :))

Plaka deliklerini bilerek kapatmadım sanki önden kaza yapmışta boyacıda onları da kapattırmış gibi durmasını istemediğimden dolayı..:)Bende farkındayım cok göze batıyor :) İlerleyen zaman da belkide yaparım birşeyler teşekkür ediyorum :)

prevailingboy

hocam şu sizin sticker ın örneğini bana yollayabilir misin mail ile:)

aRcHeR.09

• Kağan BABÜR
hangiisini istiyorsun kardeşim?

prevailingboy

I love my ek:) gerçi benimki sedan ya:)

aRcHeR.09

• Kağan BABÜR
Önler  6.5 cm basıldı :)

Carismatiq

• Mustafa

Maşallah yakışmış  >=ok

aRcHeR.09