Gönderen Konu: TeamHondaTurkey 2. Paintball Buluşması  (Okunma sayısı 48362 defa)

k1Nq-R

• Ziyaretçi
Ynt: TeamHondaTurkey 2. Paintball Buluşması
« Yanıtla #150 : Ekim 19, 2008, 08:36:22 ÖS »
Ben kime attığımı bilmemekle beraber sağda boşta gördüğüm birini aşağıdan yukarıya taradım :D :D ve yanımda bi kız vardı kafasını çıkardığı gibi tam gözlüğün ortasından vuruldu :D

tuner zafer

• Ziyaretçi
« Yanıtla #151 : Ekim 19, 2008, 08:47:05 ÖS »
herkese teşekkürler..güzel birgün geçirdik...bidaki buluşmada görüşmek dileğiyle ;)

firstcevher

« Yanıtla #152 : Ekim 19, 2008, 10:11:46 ÖS »
Allah boyalarınız artırsın ;)

HoNdA TyPe_R

« Yanıtla #153 : Ekim 19, 2008, 10:14:13 ÖS »
bensiz bir gun hee alacaginiz olsun size bunun hesabini sorarim gorursunuz siz

HoNdA TyPe_R

« Yanıtla #154 : Ekim 19, 2008, 10:15:24 ÖS »
ayrica bu organizasyonu yapan ve gelen herkese cok tesekkur ederiz gusel bir gun oldugundan adim gibi eminim daha gusellerine insallah

8663

• Ziyaretçi
« Yanıtla #155 : Ekim 19, 2008, 10:16:03 ÖS »
ayakların yere basmıyoki yılmazım, uçmuşsun gene :D

HoNdA TyPe_R

« Yanıtla #156 : Ekim 19, 2008, 10:17:09 ÖS »
sorma gokhanim hep oyle oluyo zaten :D

poşetçay

• Ziyaretçi
« Yanıtla #157 : Ekim 19, 2008, 10:17:20 ÖS »
kaşar teşekkür etmeyi unutmayalım çok ugraştı sagolsun

onur34

« Yanıtla #158 : Ekim 19, 2008, 10:56:30 ÖS »
buLusmaya katıLAn butun herkese tessekkurlerımı ıLetıyorum. gercekten cook super bır buLusmaydı ayrıca TARANTINO ( mehmet) abıye ayrıca tsk edıyorum . ınanmayanLAr ıcın soLUyorum 4,vıteste 200 gorduk ayrıca makaslara gırıyorr aynı hızLA HERKESE TESSEKKURLER SAYGILAR

SERVET

« Yanıtla #159 : Ekim 19, 2008, 11:13:42 ÖS »
Bu harika buluşmada olmayı çok ama çok isterdim fakat maalesef 39 derece ateşle yatıyordum. Yola çıkmadan önce arayan sevgili arkadaşlarıma çok teşekkür ederim unutmadıkları içinn. Sevgili refleks ve güzel insan Burak kardeşime ve tüm THT ekibine . Bize yaraşır bir eğlence olmuş, umarım en az bu kadar güzel nice buluşmalar yaparız.

HoNdA TyPe_R

« Yanıtla #160 : Ekim 19, 2008, 11:14:45 ÖS »
servet gecmis olsun abi hayrola yaw ne oldu boyle yaw sana yeni okudum cok gecmis olsun abi yapabilecegimiz varmi birsey

SERVET

« Yanıtla #161 : Ekim 19, 2008, 11:18:04 ÖS »
Yok kardeşim teşekkür ederim. Tüm gün yatınca toparladım biraz. İyiyim her hastalık kolay yatıramaz beni . Sanırım hava degişikligi dolayısı ile çarpıldık mevsim hastalığı gribe.

poşetçay

• Ziyaretçi
« Yanıtla #162 : Ekim 19, 2008, 11:28:43 ÖS »

Yok kardeşim teşekkür ederim. Tüm gün yatınca toparladım biraz. İyiyim her hastalık kolay yatıramaz beni . Sanırım hava degişikligi dolayısı ile çarpıldık mevsim hastalığı gribe.
yaş tabii kemale erince böle oluo geçmiş olsun bey amca :)

SERVET

« Yanıtla #163 : Ekim 19, 2008, 11:34:31 ÖS »
Doğru söylüyorsun. Gençlere bir şey olmuyor.
Genç diyince aklıma geldi bir dk izin ver ceplere bi bakayım bir kaç tane vardı ÇIKARAYIM  :)

yaş tabii kemale erince böle oluo geçmiş olsun bey amca :)

SERVET

« Yanıtla #164 : Ekim 19, 2008, 11:56:26 ÖS »
hepinize iyi geceler doatlar. bu gunku kadar guzel bir buluşmada görüşmek üzre

emrahgull

• Ziyaretçi
« Yanıtla #165 : Ekim 20, 2008, 12:32:40 ÖÖ »
servet abi keşke sende olsaydın kaçırlmıyacak bi makaraydı bi dahaki sefere kısmet bu arada bu grupta bulunan herkez harika insanlar keşke daha önce üye olsaydım !!! bu arada ŞAPMIYON KIRMIZIIIII :D:D:D rakip tanımayız :))

CaSHaReMaN

« Yanıtla #166 : Ekim 20, 2008, 01:26:32 ÖÖ »
Memnun olarak ayrıldıysa herkes ne mutlu. 28 oyuncu olarak listeyi kapatıp 21 oyuncu olarak oyunu tamamladıysak da, pazarını bize ayıran herkese teşekkür ederim. Servet abi ve Nilay geçmiş olsun, keşke katılabilseydiniz, bir daha paintball düzenlenirse artık kozlarımızı paylaşırız ;)

SERVET

« Yanıtla #167 : Ekim 20, 2008, 08:00:24 ÖÖ »
Ersin, Emrah çok teşekkür ederim geçmiş olsun dileğiniz için. Umarım en kısa zamanda tekrarlarız. Gökhasn bahsetmişti bir paintball yerinden İkitellide kapalı bina imiş. Orada yaparız bu kez ;)

tarantino

• Co-Admin
« Yanıtla #168 : Ekim 20, 2008, 11:27:36 ÖÖ »

Memnun olarak ayrıldıysa herkes ne mutlu. 28 oyuncu olarak listeyi kapatıp 21 oyuncu olarak oyunu tamamladıysak da, pazarını bize ayıran herkese teşekkür ederim. Servet abi ve Nilay geçmiş olsun, keşke katılabilseydiniz, bir daha paintball düzenlenirse artık kozlarımızı paylaşırız ;)

ersin düzeltiyorum kırmızılar 12 kişi maviler 11 kişi toplamda 23 kişi  :con

NLY11

« Yanıtla #169 : Ekim 20, 2008, 11:35:32 ÖÖ »

çok saol Ersincim nedemek bidahakine hazır vede nazır olarak katılacağıma and içerim :D ama banada ders oldu bundan böyle buluşma öncesindeki akşam dışarı çıkılmıcak (cumartesi gecesi olsa bile) Kums sana anlatmıştır gerçi dedim özür dile Ersinden :) onu ewe bırakırken gece Tophane- Maltepe arası camı açmakla en büük hatayı yaptım :( ve dün fazlasıyla cezamı çektimm eğlenmişsiniz çok sefindim resimleri beklioruzz  >=ok

Beach

• Ziyaretçi
« Yanıtla #170 : Ekim 20, 2008, 01:14:20 ÖS »

çok saol Ersincim nedemek bidahakine hazır vede nazır olarak katılacağıma and içerim :D ama banada ders oldu bundan böyle buluşma öncesindeki akşam dışarı çıkılmıcak (cumartesi gecesi olsa bile) Kums sana anlatmıştır gerçi dedim özür dile Ersinden :) onu ewe bırakırken gece Tophane- Maltepe arası camı açmakla en büük hatayı yaptım :( ve dün fazlasıyla cezamı çektimm eğlenmişsiniz çok sefindim resimleri beklioruzz  >=ok

cnm bnm ben sana dedim dime kapa o camı diee..sakalımız yokki söz dinletelim :) neyse bidahaki buluşmada da ben olmicam büük ihtimall yinede kısmet dielimm :)

RaMsEs

« Yanıtla #171 : Ekim 20, 2008, 02:56:36 ÖS »
Gelen herkese teşekkür ederim..Güzel bir gün geçirdik..Poşettin dediklerine inanmayın lütfen..Esas kel olan kendisidir..Gönüllerin galibi mavilerdir...Kırmızılar maalesef çamura bulanmıştır.. :dil

Thalassa

« Yanıtla #172 : Ekim 20, 2008, 02:57:50 ÖS »

Bu harika buluşmada olmayı çok ama çok isterdim fakat maalesef 39 derece ateşle yatıyordum. Yola çıkmadan önce arayan sevgili arkadaşlarıma çok teşekkür ederim unutmadıkları içinn. Sevgili refleks ve güzel insan Burak kardeşime ve tüm THT ekibine . Bize yaraşır bir eğlence olmuş, umarım en az bu kadar güzel nice buluşmalar yaparız.
Güzel Abim benim Şu ince Düşüncelerinde Olmazsa Süpersin...

GhostRider

• Co-Admin
« Yanıtla #173 : Ekim 20, 2008, 03:05:15 ÖS »

Gelen herkese teşekkür ederim..Güzel bir gün geçirdik..Poşettin dediklerine inanmayın lütfen..Esas kel olan kendisidir..Gönüllerin galibi mavilerdir...Kırmızılar maalesef çamura bulanmıştır.. :dil

hem 1 kişi fazlalar hem kel hemde bi okadarmızıkçılar kaç kez adam vurdum çıkmıyor kimse vurulunca baktım onlar çamur yapıyor bende çıkmadım ne yapim :) gerçekten hoş gir gündü gelenlere çok teşekkür ediyorum. servet abi geçmiş olsun aramızda olmanı çok isterdik birdahakine artık. gelmek isteyipte gelemeyen arkadaşlar birdahaki buluşmaya bekliyoruz resimler sanırım akşam yüklenir ahmet tarafından. cücü senin resimleride koyimmi :D:D:D

8663

• Ziyaretçi
« Yanıtla #174 : Ekim 20, 2008, 03:08:04 ÖS »
takım ruhumuz yeter bea :) kırmızılarda takım içi çatışma var :dil