Gönderen Konu: TeamHondaTurkey 2. Paintball Buluşması  (Okunma sayısı 47951 defa)

RaMsEs

Ynt: TeamHondaTurkey 2. Paintball Buluşması
« Yanıtla #175 : Ekim 20, 2008, 03:09:31 ÖS »
Servet abi çok geçmiş olsun..Vallahi ben seni maskeyi takıp tozu dumana katmanı bekliyordum..Ama kısmet olmadı..Bidaha ki sefere inşallah abim..Tekrardan çok geçmiş olsun..

Nilaycım sana da çok geçmiş olsun.Geçen savaşta aynı takımdaydık..Bu savaşta  sen yoktun yenildik.. :dil

Thalassa

« Yanıtla #176 : Ekim 20, 2008, 03:10:27 ÖS »
Bu arada dün için herkeze Sonsuz teşekkürler.(Doğandaki Patlama Seslerini Duymanız lazımdı :D :D :D

RaMsEs

« Yanıtla #177 : Ekim 20, 2008, 03:14:19 ÖS »

Gelen herkese teşekkür ederim..Güzel bir gün geçirdik..Poşettin dediklerine inanmayın lütfen..Esas kel olan kendisidir..Gönüllerin galibi mavilerdir...Kırmızılar maalesef çamura bulanmıştır.. :dil

hem 1 kişi fazlalar hem kel hemde bi okadarmızıkçılar kaç kez adam vurdum çıkmıyor kimse vurulunca baktım onlar çamur yapıyor bende çıkmadım ne yapim :) gerçekten hoş gir gündü gelenlere çok teşekkür ediyorum. servet abi geçmiş olsun aramızda olmanı çok isterdik birdahakine artık. gelmek isteyipte gelemeyen arkadaşlar birdahaki buluşmaya bekliyoruz resimler sanırım akşam yüklenir ahmet tarafından. cücü senin resimleride koyimmi :D:D:D

Abi Volkanın yokmu ya onun resmini koy mümkünse..Sırma saçlarını sitedeki arkadaşlarımızda yakından  görsün..

refleks

• The Power Of Dreams
« Yanıtla #178 : Ekim 20, 2008, 03:16:16 ÖS »
kankamın üzerine bu kadar  gitmeyin  

CaSHaReMaN

« Yanıtla #179 : Ekim 20, 2008, 05:09:30 ÖS »

Memnun olarak ayrıldıysa herkes ne mutlu. 28 oyuncu olarak listeyi kapatıp 21 oyuncu olarak oyunu tamamladıysak da, pazarını bize ayıran herkese teşekkür ederim. Servet abi ve Nilay geçmiş olsun, keşke katılabilseydiniz, bir daha paintball düzenlenirse artık kozlarımızı paylaşırız ;)

ersin düzeltiyorum kırmızılar 12 kişi maviler 11 kişi toplamda 23 kişi  :con

tarantino listede ismi olup katılan kişi sayısı 21'di, Berk ve karacanın adı listede yokktu sonradan oyuna dahil oldular yani listeden kayıp 7 kişi...

poşetçay

• Ziyaretçi
« Yanıtla #180 : Ekim 20, 2008, 06:32:27 ÖS »

Gelen herkese teşekkür ederim..Güzel bir gün geçirdik..Poşettin dediklerine inanmayın lütfen..Esas kel olan kendisidir..Gönüllerin galibi mavilerdir...Kırmızılar maalesef çamura bulanmıştır.. :dil

hem 1 kişi fazlalar hem kel hemde bi okadarmızıkçılar kaç kez adam vurdum çıkmıyor kimse vurulunca baktım onlar çamur yapıyor bende çıkmadım ne yapim :) gerçekten hoş gir gündü gelenlere çok teşekkür ediyorum. servet abi geçmiş olsun aramızda olmanı çok isterdik birdahakine artık. gelmek isteyipte gelemeyen arkadaşlar birdahaki buluşmaya bekliyoruz resimler sanırım akşam yüklenir ahmet tarafından. cücü senin resimleride koyimmi :D:D:D
altındaki sarı boyaları çıkarta bildinmi gökhanımla baya bi boyadık seni kendin itiraf ediosun işte yaptıklarını herş ey ortada KIRMIZILAR OLEYYYYY

poşetçay

• Ziyaretçi
« Yanıtla #181 : Ekim 20, 2008, 06:35:05 ÖS »

cila sürmeden parlaıo kelin hala bana laf atıosun ama hayret yenildini kabül ediosun gelişme war darısı gostridera diyeyim senin gibi oyuncu olsun mermi harcamama gerek yok

NLY11

« Yanıtla #182 : Ekim 20, 2008, 07:44:03 ÖS »

Servet abi çok geçmiş olsun..Vallahi ben seni maskeyi takıp tozu dumana katmanı bekliyordum..Ama kısmet olmadı..Bidaha ki sefere inşallah abim..Tekrardan çok geçmiş olsun..

Nilaycım sana da çok geçmiş olsun.Geçen savaşta aynı takımdaydık..Bu savaşta  sen yoktun yenildik.. :dil

çok saol biliorum farkettim :D bnm kdr ilerleyip takım arklarını önlere taşıyan farmı acaba hıh  :dil

onur34

« Yanıtla #183 : Ekim 20, 2008, 08:16:48 ÖS »
servet abım nılay abLam cok gecmıs oLSun :(
 kırmızılar yendımı yendı daha otesı yok :D KIRMIZILAR OLEY :D

NLY11

« Yanıtla #184 : Ekim 20, 2008, 08:26:31 ÖS »

çok saol ablammm ama ben yokum die yendiniz hıh hem takımlar kim kimdi yasinde yok bende yokum önemli 2 oyuncu yok ahahaha

onur34

« Yanıtla #185 : Ekim 20, 2008, 08:30:24 ÖS »

çok saol ablammm ama ben yokum die yendiniz hıh hem takımlar kim kimdi yasinde yok bende yokum önemli 2 oyuncu yok ahahaha

kısmet deyıLmıs abLam artık dıger paıntball boya savasına kaLDı bızım takımdan herkes superdı ;) tıkır tıkır aLDık :D :P

onur34

« Yanıtla #186 : Ekim 20, 2008, 08:54:51 ÖS »
Ahmet abı resıMLEr ne zamn eLImıze gecer :D sabırsızLanıyorum

tarantino

• Co-Admin
« Yanıtla #187 : Ekim 20, 2008, 10:32:05 ÖS »

Memnun olarak ayrıldıysa herkes ne mutlu. 28 oyuncu olarak listeyi kapatıp 21 oyuncu olarak oyunu tamamladıysak da, pazarını bize ayıran herkese teşekkür ederim. Servet abi ve Nilay geçmiş olsun, keşke katılabilseydiniz, bir daha paintball düzenlenirse artık kozlarımızı paylaşırız ;)

ersin düzeltiyorum kırmızılar 12 kişi maviler 11 kişi toplamda 23 kişi  :con

tarantino listede ismi olup katılan kişi sayısı 21'di, Berk ve karacanın adı listede yokktu sonradan oyuna dahil oldular yani listeden kayıp 7 kişi...

ya pardon ersin yaa ben bu şekilde düşünmemiştim özürrrr

CaSHaReMaN

« Yanıtla #188 : Ekim 20, 2008, 10:41:48 ÖS »
sorun değil mehmet :)

poşetçay

• Ziyaretçi
« Yanıtla #189 : Ekim 20, 2008, 10:45:40 ÖS »
şu resimler gelsin artık lütfen 2 gün oldu resim koyamadık

BeSt HeRo

• Ziyaretçi
« Yanıtla #190 : Ekim 20, 2008, 11:09:11 ÖS »

sanki sitedeye çokhızlıresim yükleniyoda :D resim resim die tutturuyosunuz yüklüyorum arkadaşlar kısmetse bu gece yüklicem hepsini..!

poşetçay

• Ziyaretçi
« Yanıtla #191 : Ekim 20, 2008, 11:12:19 ÖS »

sanki sitedeye çokhızlıresim yükleniyoda :D resim resim die tutturuyosunuz yüklüyorum arkadaşlar kısmetse bu gece yüklicem hepsini..!
bana bak keserim o şaçlarını senin uyuzum zaten şaçı olanlara yükle şunları çabuk

BeSt HeRo

• Ziyaretçi
« Yanıtla #192 : Ekim 20, 2008, 11:19:35 ÖS »

bana bak keserim o şaçlarını senin uyuzum zaten şaçı olanlara yükle şunları çabuk

:D dikkatini çekerim biz admin falan tanımayız yapıştığım işi pitbul gibi yapışırım dişim çenem 1 ton basar benim  >%Sakin

HoNdA TyPe_R

« Yanıtla #193 : Ekim 20, 2008, 11:23:14 ÖS »
ahmet goruyorsun dimi ben yokum ya ondan resimler bile cikmiyo :D

8663

• Ziyaretçi
« Yanıtla #194 : Ekim 20, 2008, 11:23:41 ÖS »
ahmet fotoları yüklermisin kanka bişey söylemiyorum acısını fena çıkarırsın diye :D
seviyorum seni biliosun :D

poşetçay

• Ziyaretçi
« Yanıtla #195 : Ekim 20, 2008, 11:25:28 ÖS »

:D dikkatini çekerim biz admin falan tanımayız yapıştığım işi pitbul gibi yapışırım dişim çenem 1 ton basar benim  >%Sakin
yeni üye kaydı yapçaz gel bakim sen şöle

refleks

• The Power Of Dreams
« Yanıtla #196 : Ekim 20, 2008, 11:26:03 ÖS »

sen benim kankamla  nasıl  konuşuyon  panitbollda  yaptıklarımız  gerçeklerini yaptırma  kendine  at şu  resimleri:)

CaSHaReMaN

« Yanıtla #197 : Ekim 20, 2008, 11:45:44 ÖS »
adam sitenin resmi fotografçısımı lan ne üstüne gidiosunuz. İstese yüklemez, her buluşmada saolsun çekiyor yüklüyor zaten biraz sabredin...

refleks

• The Power Of Dreams
« Yanıtla #198 : Ekim 20, 2008, 11:54:03 ÖS »
illaha  bir  peynirlik  yapıcan