Gönderen Konu: honda yetkili servisine teşekürler  (Okunma sayısı 2770 defa)

alimagar

• şeyhmus bilgiç
honda yetkili servisine teşekürler
« : Aralık 06, 2013, 10:38:30 ÖS »
araçımın 30 bin bakımını yaptırdığım izmir çamkıran servisinde frenlerin arasıra ses yaptığımnı söyledim bana disklerin değişim vakti geldiği söylendi değişmesi gerekiyormuş bende 30binde disk bitet dedim itiraz ettim bana merkezle görüşüm dönüceği sağ olsunlar 2 sonra cevap geldi garantiden diskler değişti sadece balata parasını ben verdim genelde forumlarda servislerin ilgisiliğinden söz ediliir bir memnuniyetsizlik var gibi aksine ben şuana kadar çok memnunum şuana kadar ne istediysem beni kırmadılar elemanından ustasına hepsiyle aram çok iyi ben beklemiyordum açıkcası 30bin de değiştirceklerini sonuçta saf malzeme deyip çıkarlardı işin içinde

gecetilkisi

Ynt: honda yetkili servisine teşekürler
« Yanıtla #1 : Aralık 07, 2013, 07:23:05 ÖÖ »
Zaten orjinal yedekparcayi bize sattiklari gibi fahis fiyata mal etmiyorlar. 10 liralik bir karis fren hortumuna 280 lira isteyen servis gordum. Musteri kazanmak icin boyle guzellikler yapsalar zaten diger zamanlardaki parca bakim paralarindan kara gececekler.ama nerde hep kazanalim zihniyeti tasiyan servisler cok
 Sizin servis normalde yapilmasi gerekeni yapmis guzel birsey.

0mer

« Yanıtla #2 : Aralık 07, 2013, 03:04:18 ÖS »
Zaten orjinal yedekparcayi bize sattiklari gibi fahis fiyata mal etmiyorlar. 10 liralik bir karis fren hortumuna 280 lira isteyen servis gordum. Musteri kazanmak icin boyle guzellikler yapsalar zaten diger zamanlardaki parca bakim paralarindan kara gececekler.ama nerde hep kazanalim zihniyeti tasiyan servisler cok
 Sizin servis normalde yapilmasi gerekeni yapmis guzel birsey.
abicim konuyu on numara özetlemişsin zihniyeti bozuk bu adamların hem işçilikten giydir hem parçadan giydir onndan sonra millet neden servislerden korkuyor de zaten 3 kurusu bi araya getirip zar zor biniyoruz onada göz dikiyolar söylenecek çok şey varda neyse...

alimagar

• şeyhmus bilgiç
« Yanıtla #3 : Aralık 07, 2013, 03:21:41 ÖS »
işin doğrusu ben beklemiyordum garanti değişimini olumlu cevap gelince balata parasını ben verdim ama balataya benden 260 liraaldılar garanti bozulmasın diye kabulettim dışarda diskbalata fiyatları nedir bilmiyor ama genelde ben servisimden memnunum ilgi alakadan tüm bakımlarımı ordayaptırdım sigortam kaskom hep onlardan piyasanın altında en son 30bin bakımında baya yardımcı oldular hem fiyat da hemde ilgiden 300lira veerdim dışardada yaptırsam yine 200 lira giderdi ben konuyu açma sebebim geneldebir memnuniyetsizlikvar gibi forumlrda konuşulan böle 

av.ak

• av.ak
« Yanıtla #4 : Aralık 07, 2013, 04:07:14 ÖS »
benım 50bındekı aracımın dısklerını degıstırmedıler ustune 710+kdv gıbı bır ucret ıstedıler sadece on dısk ve balataya. daha da servısle işim olmaz

HONDAHAN

« Yanıtla #5 : Aralık 09, 2013, 08:42:49 ÖÖ »
ama balataya benden 260 liraaldılar

@alimagar zaten disklerin de yarı parasını almışlar :) bırak bi yarım da ikramları olsun.! :) Bırak abi servis mii, Allah uzak etsin, dört gözle bekliyorum garantinin bitmesini.

mhmtdnr

• mhmtdnr32
« Yanıtla #6 : Aralık 09, 2013, 11:57:49 ÖÖ »
valla aracım 50 binde fakat bi daha servise gidersem 2 olsun, la zaten bu honda nın çok şükür motorunda bi sıkıntı çıkmıyo varsın garantiden çıksun, her 10 binde 400 para istiyorlar... yağ filtresini bile yansanayi kullanmışlar