Gönderen Konu: üstadlar yardım. 96 hb için anfi + bass yardımı  (Okunma sayısı 2831 defa)

yserkanp

üstadlar yardım. 96 hb için anfi + bass yardımı
« : Mayıs 03, 2011, 03:37:48 ÖS »
Merhaba arkadaşlar.

benim 96 hb e bagaja 1 adet 30 cm bass ve buna uygun bir anfi ihtiyacım var. anfiye belki daha sonra bagajdaki orjinal yerlerine koymak üzere anfiye uyumlu kolon alabilir. bu nedenle iki arka kolon ve bir bası doyurabileceğim bir anfi gerekecek. ve güzelde bi bass kutulu tabi.

ne önerirsiniz. bu arada rakamlar önemli bam güm bi ses istemiyorum camı açıp kimseye hava atma niyetim yok bana keyif versin yeter içerde.

bu yüzden uygun fiyatlı benim işimi görecek bi sistem istiyorum. yardımlarınızı rica ederim.

ne önerirsiniz..

bass ta ve anfide

fatal

Ynt: üstadlar yardım. 96 hb için anfi + bass yardımı
« Yanıtla #1 : Mayıs 04, 2011, 03:27:13 ÖÖ »
bagajdan kayıp olsun istemessen h/b için freeair bass kullanabilirsin ama kutulu basın yerini tutmaz.Fiyat uygun derken iyi bir ses kaliteli malzemeden geçer oda para demek 2 kolon bir bas için 4 kanal anfi (bu seviyedeki anfiler düşük rms değerlerine sahip oluyor) yada 2 ayrı anfi gerekecek anfide ya kaliteli 2.el ürüne yada piyasada denenmiş genel müşteri memnuniyeti almış harward edison v.s gibi markalara yöneleceksin....
    Ürünlerin üzerlerindeki değerlere çok fazla kanma dinleyip almakta fayda var aynı anfiye bağlı wooferlarda  benim kulağıma en güzel bas alpine'den geliyor örneğin pioner gürültülü geliyor kişiye göre değişebilir...
    Önerim anfiyi kaliteli bir markanın 2.eline yönelmende bass seçimi tamamen seninle alakalı;ve unutmadan temiz ses için kablolarını bile özenle seçmelisin ...bu şekilde fiyat 400tl civarında olur heralde...

Mustafa3602

« Yanıtla #2 : Mayıs 04, 2011, 06:00:14 ÖÖ »
hocam kicker şaşma derim bende bende tekbobin kicker bas anfi önlerde pionner mid mp3 çalar araç hb arkdakilerin ciğeri öndekilerde burun kaşıntısından duramıyor. he ama ben özel kabin yaptırdım yatık litreli basa göre yani bagajı komple kapattı iptal ama ses mükemmel. Kicker al cihazları kabinde önemli ayarda:)

yserkanp

« Yanıtla #3 : Mayıs 04, 2011, 08:11:45 ÖÖ »
kafamda 2. el var. ama sonucta neye yönelmem gerektiğini bilmiyorum. anfi ve bass konusunda. marka model konusunda fikir verirseniz 2. elde araştırmamı yapmamda yardımcı olabilirsiniz. hiç teknik bilgim yok oto muzik sistemleri konusunda

fatal

« Yanıtla #4 : Mayıs 15, 2011, 01:08:33 ÖS »
dediğim gibi watt'a bakma rms değerine bak çok 2.el yönel demiştim vazgeçtim araştırıyorum bende sıfır daha ucuz mediamark'taki sony ve edison anfiler 2.el satan arkadaşlardan daha ucuza veriyor.güncel media mark fiyatları jbl+kutu bas 280rms 160tl 100rms owal kolonlar pioner,jbl,magnat (100-150TL)  xetec200.4,sierra 100.4,edison806.4, sony 600w anfi 140-220tl hepsi sıfır en ucuz fiyat7performans sistem anca budur...
    Kendi fikrimi sorarsan alpine 200rms bass daha güzel dip-bas sağlıyor arada 50tl fark var.anfi olarakta xetec revaşta ama ben edison ve ads araştırıyorum owal kolonda jbl-magnat olabilir pioner daha cılız kalıyor bunlara oranla.

tnrdnz

« Yanıtla #5 : Mayıs 15, 2011, 01:12:54 ÖS »
bi bass bi anfiyi sana 200 e verim bnm arabada var pek işim olmuyo sesle

tnrdnz

« Yanıtla #6 : Mayıs 15, 2011, 01:13:35 ÖS »
1000 watt 30 cm jbl
1500 watt 4 kanallı piooner anfi