Gönderen Konu: bLuetoot baqLantısı hakkınDa ???  (Okunma sayısı 2266 defa)

PearL GreY MoNsteR

bLuetoot baqLantısı hakkınDa ???
« : Ekim 28, 2010, 02:47:54 ÖS »
aracımLa beraber LG LAC7700R  modeL bir teyp geLdi teyp yurt dışından geLmiş qüzeL bir teyp bLuetoot var fakat baqLıtısı nasıL acaba teybi sormuyorum pioneer daki bir bLuetoot bağlıtısa oLur ordan yoLa çıkarak teybi çözeriz.

bLuetoot baqLantısıyla teldeki müzik teybe aktarılıyormu?
seyir halindeyken tel çaldıqında gelen arama teybemi yonlendiriliyor yoksa teldenmi görüşüyorum

kısacası detayLıca anLatırsanız çok sevinirim...

iyi forumLar...

Cecul

Ynt: bLuetoot baqLantısı hakkınDa ???
« Yanıtla #1 : Ekim 28, 2010, 02:59:20 ÖS »
Eğer hem teyp, hem telefon A2DP profilini destekliyorsa, telefondaki müziği direk teypten dinleyebilirsin. Eğer yoksa, telefondaki şarkıları teybe atarak dinleyebilirsin ancak.
Telefon görüşmeleri için de gereken profil handsfree. Genelde, telefon çaldığında sesi teybe bağlı hoparlorlerden duyarsın. Senin sesinin karşıya gitmesi içinse, teybe bağlı bir mikrofon olması gerekir.

poseidon999

« Yanıtla #2 : Ekim 28, 2010, 03:07:27 ÖS »
İngilizce olarak çözebilirsen alttaki linkte kullanım klavuzunu atıyorum.

Tr sitelerinden satanları karıştırdım ve handsfree ve audio stream yani bluetooth
özellikli bir cihaz ile eşleştirip müzik dinleme özelliği veya telefon ile görüşme mevcut

http://tr.diplodocs.com/kullamin-kilavuzu-kilavuzlar/LG/LAC7700R-_E

PearL GreY MoNsteR

« Yanıtla #3 : Ekim 28, 2010, 04:45:42 ÖS »
Eğer hem teyp, hem telefon A2DP profilini destekliyorsa, telefondaki müziği direk teypten dinleyebilirsin. Eğer yoksa, telefondaki şarkıları teybe atarak dinleyebilirsin ancak.
Telefon görüşmeleri için de gereken profil handsfree. Genelde, telefon çaldığında sesi teybe bağlı hoparlorlerden duyarsın. Senin sesinin karşıya gitmesi içinse, teybe bağlı bir mikrofon olması gerekir.

teşekkürler sizinde dediğiniz gibi ses geLiyor fakat karşı tarafa gitmiyor teşekkür ederim...

PearL GreY MoNsteR

« Yanıtla #4 : Ekim 28, 2010, 04:45:58 ÖS »
İngilizce olarak çözebilirsen alttaki linkte kullanım klavuzunu atıyorum.

Tr sitelerinden satanları karıştırdım ve handsfree ve audio stream yani bluetooth
özellikli bir cihaz ile eşleştirip müzik dinleme özelliği veya telefon ile görüşme mevcut

http://tr.diplodocs.com/kullamin-kilavuzu-kilavuzlar/LG/LAC7700R-_E

teşekkürler...