Gönderen Konu: Rex hakkında!  (Okunma sayısı 1823 defa)

bluerose1

• Semih Kahraman
Rex hakkında!
« : Şubat 03, 2014, 01:24:00 ÖÖ »
Merhaba arkadaşlar...
Bu crx alınır mı acaba sizce nedir durumu bilen varmıdır ya da bunun dışında temiz az belalı crx var mıdır sitede?
saygılar...
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-kayseriden-cok-temiz-orjinal-92-mod-rex-150861592/detay

tnrdnzekr

• TNR
Ynt: Rex hakkında!
« Yanıtla #1 : Şubat 03, 2014, 08:25:13 ÖÖ »
crx çok çok farklı bi araba ve temizini bulmaya bn imkansız gözüyle bakıodum
eger yazılanlar doğruysa bu rakama 1 2 pazarlıkla alınır bence

_mecem_

« Yanıtla #2 : Şubat 05, 2014, 11:21:42 ÖS »
alınası bir araca benziyor , tabiki herkes aracını övücek ama bu bu model araçlarda özellikle motor orjinal parçalar ile heleki yağ pompası bakım görmüş ve değiştirilmiş olması gerekiyor , zaten yanına gidince iç dış alt üst incelersiniz mutlaka camları orjinalse arka pandizotu orjinalse kaputu açtığınızda yapıştırmaları duruyor kaput altı yalıtım halısı duruyorsa bu iyiye işarettir , sunroofta çürük yada sorun yoksa neden olmasın , yalnız bu araca bakıcak parasınız varsa alın lütfen yok yan sanayi motor parçası takarım yok çıkma ef civic parçası takarım ucuza spor arabaya binerim diyorsanız sakın yaklaşmayın masraf isteyen ama güzel bir araçtır

nofearnever

« Yanıtla #3 : Mart 10, 2014, 02:04:57 ÖS »
REX imi satalı 3 ay oldu simdi 1.4 ies e biniyorum. CRX bilmeden ,binmeden almayın ve heves etmeyin. Özellikle satıcıya ilk olarak orj olan kısımlarından ve yapılan bakım ve parcalarının faturalarından bahsedin. Eger ılımlı ve elinde dokumanlıysa servise baktırıp alın. Tekrar soyluyorum butun vitesleri binerek yolda deneyin. Klima paneli kırıktır, sunroof su alıyor,takılıyor,yada cürüktür. Cogunda cam orj de manuel olan sonradan otomatik yapılmıstır (calısıyormu bakın) suyuna bakın belli bir mesafe gidin tekrar bakın eksiltme yapıyormu, radyator hortumlarında şişme gerilme varmı..Sase seri numaralarını iyice kontrol edin, aracın iç kısımlarında boya varmı..En önemli seylerden biri, kontagı takıp 2. kademeye alın yolcu paspasının altındaki beyin üzerindeki arıza kodu ısıgına bakın, arıza varsa belli sayılarda hızlı hızlı yanıp soner, işlemi aracı calıstırıp tekrar kontrol edin. Ve mutlaka CRX ten anlayan birisiyle yada ustayla alın...

Yoksa yeni aşkınız hayırlı olsun demek düser bize ;)
« Son Düzenleme: Mart 10, 2014, 02:05:54 ÖS Gönderen: nofearnever »