Gönderen Konu: Yorumsuz buyurun siz yorum yapın :)  (Okunma sayısı 1839 defa)

minimal_freak

Ynt: Yorumsuz buyurun siz yorum yapın :)
« Yanıtla #1 : Ocak 15, 2010, 11:17:31 ÖÖ »
bence çok geç bile kalındı, trafikte hergün 10'larca can kaybediliyor, bunun en önemli sebeplerinden biriside bakımsız ve eksiği olan araçlar, umarım bu sistem en sıkı şekilde devam eder, stopları-farları çalışmayan arabalar, frenleri tutmayan kamyon-otobüsler, biri uzun dıgerı kısa yanan farlar... vs.. vs...

alpkorkut

« Yanıtla #2 : Ocak 15, 2010, 11:42:53 ÖÖ »
video içler acısı, daha da acıklı olan yorumların önemli bir kısmında servis aracında emniyet kemeri takmayan ayıoğluayıyı haklı bulan yorumlar. o araçla çoluğu çocuğu- ana babası işe okula gidenler bu öküzü hoş görüyorsa esas acıklı olan budur bence.

zack

« Yanıtla #3 : Ocak 15, 2010, 11:45:58 ÖÖ »
Kim kızarsa kızsın bence bu sistem güzel oldu kardesım aracına guvenıyorsan sorun ve korkun olmasın bu kadar basit...

hakangunister

• www.osgun.com.tr
« Yanıtla #4 : Ocak 15, 2010, 06:15:17 ÖS »
Bu sistem gayet güzelde bu video hiç güzel olmamamış. Bilerek mi trobzon da çekmişler anlamadım. Türk insanını kavgacı sinirli olarak göstermişler resmen. Video da bir yerde de diyorki buda ki erkeklerin çoğu silah taşır... Almanlar için bu barbar türkler demek oluyor. kibarca bunu demişler resmen. yazık yazık..

statik

« Yanıtla #5 : Ocak 15, 2010, 06:50:21 ÖS »
O adamın köpürdüğü şey tekrar muayne ücreti ödeyecek olması bence. Adam ne diyor baksanıza, bakımlar için kredi çektim! İnsanlarda haklı kardeşim, kıt kanaat geçiniyorlar, yakıt ateş pahası, bakım ateş pahası adam cinnet geçiriyor doğal olarak! Ben o adama katılıyorum! Böyle memlekette bende yakarım arabamı!

34GB4525

« Yanıtla #6 : Ocak 16, 2010, 06:51:54 ÖÖ »
Bu sistem gayet güzelde bu video hiç güzel olmamamış. Bilerek mi trobzon da çekmişler anlamadım. Türk insanını kavgacı sinirli olarak göstermişler resmen. Video da bir yerde de diyorki buda ki erkeklerin çoğu silah taşır... Almanlar için bu barbar türkler demek oluyor. kibarca bunu demişler resmen. yazık yazık..
Aynen kardeşim hiç hoş olmamış

digalo

« Yanıtla #7 : Ocak 17, 2010, 08:03:48 ÖS »
Bu tür münferit olayları "aha Türkiye' de durum bu..." diye lanse etmek çok yanlış.
O muayene istasyonuna giden insanlar arasından bir tane bu şekilde agresif bir insanı
seçerek göstermek Hem Trabzon'a, hem de Türkiye'ye haksızlıktır. Tamam istasyon burada haklı duruyor.
İşin diğer boyutu ise Tüvtürk istasyonları;
bazen o kadar saçmalıyorlar ki, arabanın kaportasına taş değmiş hafif göçmüş diye
git yaptır diyenler var. Camda görüşe engel olmayan yer de küçük bir taş izi var
diye git camı değiştir diyenler var.
Eğitim gerekiyorsa iki taraf içinde gerekli.

yalçınn

« Yanıtla #8 : Ocak 17, 2010, 08:17:51 ÖS »
bence en doğrusu şu vize harcını kaldırıp ondan sonra tüv-Türk ten vize yapmasını istemek lazım...her seferinde 130 tl büyük para...