Gönderen Konu: terör mağduru araçlar hakkında bilgisi olan varmı?  (Okunma sayısı 1355 defa)

nostra

terör mağduru araçlar hakkında bilgisi olan varmı?
« : Ocak 06, 2012, 11:32:09 ÖÖ »
merhabalar..geçen gün bir araç ilanı gördüm beğendim..sahibini aradım..aracın terör mağduru olduğunu ve kaskoda çıktığını söyledi..ilk defa duyduğum için garip geldi..bu konuda bilgisi olan varmı? tavanı yanmış aracın komple boyamışlar..başka hasarı olmadı diyo..noterde satış esnasında yada tramerde terör mağduru diyemi çıkıyo:) almayı düşünüyorum fakat yarın birgün satmak zorunda kalırsam alıcının midesini bulandırcak bişeyde olabilir diye korkuyorum..

Grafink

Ynt: terör mağduru araçlar hakkında bilgisi olan varmı?
« Yanıtla #1 : Ocak 06, 2012, 11:53:20 ÖÖ »
sizinkini bulandırmış:) muhtemelen sonraki alıcıyı da bulandırır. Ama mesele sadece tavan boyamasıysa, aracı satan arkadaştan tutankların kopyalarını istersiniz, böylece satacak oluğunuzda iddanızı kanıtlayabilirsiniz...

gecetilkisi

« Yanıtla #2 : Ocak 06, 2012, 03:22:00 ÖS »
ben terör magduru aracın motorunu almıştım. gayette güzel çıktı. binici isen aklına yatarsa al. Beniö aldıgım ies motoru 70000 km di çoğu ies motorundan temiz yani sende aklına yatanı yap almadan satmayı düşünme neticede biniciyiz biz.

ümit07

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Ocak 06, 2012, 03:46:49 ÖS »
bende ilk defa duydum terör mağduru aracı bu terör her yerde bela başımıza yaa

poseidon999

« Yanıtla #4 : Ocak 06, 2012, 04:50:49 ÖS »
O kahraman araç atılan molotofa göğsünü gere gere siper etmiş kendini.
Vatan için tavanı yanmışsa fiyatının artması bile gerekir. :)

Şaka bir yana umarım kimseye bir şey olmamıştır aracın içinde.

Tramerde bu şekilde görünüyorsa ve başka kusuru yoksa neden olmasın alınır tabi ki... aynı tramer sen satarken de çıkacak.