Gönderen Konu: TEAMHONDATURKEY YAZI KARAKTERİ AŞAĞIDADIR!!!  (Okunma sayısı 6280 defa)

kartal54

TEAMHONDATURKEY YAZI KARAKTERİ AŞAĞIDADIR!!!
« : Şubat 23, 2012, 12:34:09 ÖS »
Konuyu nereye açacağımı bilemediğim için bu başlığa açtım... İnternette biraz araştırmadan sonra teamhondaturkey in çok gizli yazı karakterine ulaştım :)
Font adı jenkinsv.ttf internette aratıp indirin...

ümit07

• Ziyaretçi
Ynt: TEAMHONDATURKEY YAZI KARAKTERİ AŞAĞIDADIR!!!
« Yanıtla #1 : Şubat 23, 2012, 02:39:33 ÖS »
nerden gözüne çarptı bu :)

ilkeronat

« Yanıtla #2 : Şubat 23, 2012, 03:25:02 ÖS »
buyuksun.

kartal54

« Yanıtla #3 : Şubat 23, 2012, 04:08:58 ÖS »
Valla aradim buldum herkes soruyodu iyi oldu adminlere muhtac kalinmaz sticker islerinde

ümit07

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Şubat 23, 2012, 04:12:11 ÖS »
Valla aradim buldum herkes soruyodu iyi oldu adminlere muhtac kalinmaz sticker islerinde

:)

ilkeronat

« Yanıtla #5 : Şubat 23, 2012, 05:09:10 ÖS »
teamhondaadana yaptiralim ayricaligimiz olsun, o zaman yapisiririm iste arabama.

ilkeronat

« Yanıtla #6 : Şubat 23, 2012, 05:09:47 ÖS »
teamhonda-adana yazdim edit yedi

kartal54

« Yanıtla #7 : Şubat 23, 2012, 05:29:28 ÖS »
Team honda adana da olabilir ama biz hondaparkadana diye cikartiyoruz az kaldi

ilkeronat

« Yanıtla #8 : Şubat 23, 2012, 06:12:06 ÖS »
Team (edit:reklam içerikli kelime)na da olabilir ama biz hondaparkadana diye cikartiyoruz az kaldi
bize ozgu olursa guzel olur cunku bu sitenin stickerini yapistirmam arabama.

kartal54

« Yanıtla #9 : Şubat 23, 2012, 06:26:37 ÖS »
noldu hayırdır ilker???

ilkeronat

« Yanıtla #10 : Şubat 23, 2012, 08:01:47 ÖS »
noldu hayırdır ilker???
bişey yok abi :)
sitede sizler olmasanız girmiyecem bile, inan.

kartal54

« Yanıtla #11 : Şubat 23, 2012, 10:11:55 ÖS »
face e gel istersen orada sohbet daha iyi
hondaparkadana gurubu

ilkeronat

« Yanıtla #12 : Şubat 23, 2012, 10:36:04 ÖS »
face e gel istersen orada sohbet daha iyi
hondaparkadana gurubu
Abi grubun linkini bana özelden atar mısın?

Cmlky

« Yanıtla #13 : Şubat 24, 2012, 07:55:57 ÖÖ »
Bunun Stickerını Nerden Nasıl Bastırcaz?

ümit07

• Ziyaretçi
« Yanıtla #14 : Şubat 24, 2012, 08:10:14 ÖÖ »
Bunun Stickerını Nerden Nasıl Bastırcaz?
bi reklamcıya git linki aç ordan onlar halleder gerisini..

Cmlky

« Yanıtla #15 : Şubat 24, 2012, 08:40:45 ÖÖ »
daha Önce yaptırılan örnekleri Nasıl Görebilriz?

deniz

• Co-Admin
« Yanıtla #16 : Şubat 25, 2012, 09:37:39 ÖÖ »
Honda p-a-r-k-a-d-a-n-a diye bir alt kuruluşumuz mu varda ben bilmiyorum acaba böle bir sticker yapma konusunda burda konuşmalar geçiyor.Kendi aranızda böle bişeyi pek tabiki yapabilirsiniz ama tht adı altında olan bir konuda bunu dile getirmemelisiniz bence  >=ok

kartal54

« Yanıtla #17 : Şubat 25, 2012, 09:51:16 ÖÖ »
Gönül isterdi ki adminlerimiz öncü olsun bu tip şeyler tek elden çıksın ve tüm Türkiye'yi kapsayan bir forumumuz olsun Deniz Hanım... Tek istekleri buydu arkadaşların... Ama bu birlik sağlanamadı... Adminlerden yazı karakteri veya fotoğraflar istendi... Ben sizin fotoğraf gönderdiğinizi biliyorum ama başka bir adminin ilgilendiğini duymadım açıkçası...
Benim kafama takılan tek şey bu forumun tüm Türkiyede standart belirgin işaretlerinin olmamasıydı...
Bundan sonra olur ama tht standardı olmaz... herkes kendine göre bir sticker yaptıracaktır...
Keşke hepimiz tht olarak aynı sticker ları kullanabilseydik... Adminler sanırım biraz yavaş hareket etti...

deniz

• Co-Admin
« Yanıtla #18 : Şubat 25, 2012, 10:17:12 ÖÖ »
Fatih sanırım adınız faceten doğru tahmin ettiysem eğer.
tht adı altında yaptırdığınız hiçbişeye karşı deiliz zaten beyfendi.benim yazdığım konu ismin başka oluşu.yoksa izmirde antalyada sticker konusunda bişeyler yapıyolar...sticker konusunda site içinde sıkıntılarımız var.buna karşı dicek bişeyim yok.ama sizinde beni bu konuda anlamanızı isterim...

kartal54

« Yanıtla #19 : Şubat 25, 2012, 10:29:10 ÖÖ »
Farklı isimlerin çıkışı zaten site içindeki sıkıntılardan kaynaklanıyor Deniz hanım... Sizi çok iyi anlıyorum... Beni THT honda ile tanıştırdı ve bu değişmeyecek ama ikinci plana düşmeye başladı çünkü THT nin birleştirici özelliği çok fazla kalmadı... Benim yakından takip ettiğim bu sticker olayı böyle en azından... THT Adana olarak sizlerden Mert vasıtasıyla sticker istedik olmadı, yazı karakteri istedik o da olmadı en son siz fotoğraf gönderdiniz onun da üzerinde oynama yapmak zor ve grafiker gerektiği için zorlandık... face te de bir arkadaşımız hondaparkadana diye gurup kurunca adana olarak bir başlık altında toplandık... Emin olun farklı bir isim altında toplanmak benim de hoşuma gitmedi ama belki olması gereken adminlerin öncülüğünde THT ADANA diye bir gurup kurulabilir THT yine ikinci plana atılmazdı... Fakat her zaman herkesin istediği gerçekleşmiyor...
Şöyle bir düşünün... Bütün Türkiye'de THT üyeleri araçlarına (en azından %30'u) teamh-o-n-d-a-t-u-r-k-e-y sticker ı yapıştırsa... O zaman birliktelik site altında çok uzun süreler devam eder... Ama adminler bazı konularda tatmin etmedi belki kullanıcıları... En azından bizde böyle oldu...
Burada face in birleştirici özelliğinin de fazla olması da etken tabiki...

deniz

• Co-Admin
« Yanıtla #20 : Şubat 25, 2012, 10:33:15 ÖÖ »
il il grupları açanlar temsilciler fatih bey biz açmıyoruz temsilcileriniz size daha rahat ulaşsın diye...
sticker konusuna gelince adanayla ilgili en az 5 kişiye psd-jpeg olmak üzere mesaj ve mail attım...
Madem birleştiricilikle ilgili böyle düşünüyosunuz keşke hondapark yerine tht adana diye bir grup açılsaydı
hadi bu grup bu isimle açıldı sizde memnun deilsiniz ozaman keşke ismi değiştirelim deseydiniz...

kartal54

« Yanıtla #21 : Şubat 25, 2012, 10:47:43 ÖÖ »
Özel mesajda da yazdığım gibi Deniz Hanım;
Aslına bakarsanız ben hoşnut değilim yeni kurulan guruptan ama birleştirici özelliği THT face ve tht sitesinden daha fazla... Hem yerel oluşu hem de üyelerinin aktif oluşu beraberinde güzel organizasyonları da getiriyor...
Bu sticker işinde sizlerden herhangi birşey gelmeyince arkadaşlar farklı yazı karakterinde (tht yazı karakterini bulamamıştık) birşeyler yaptı ve hatta ilki dün bir araca yapıştırıldı. Ben şahsım adına beğenmeyip bu  yazı karakterini özellikle aramaya başladım ve 2-3 gün önce buldum...
Yeni yaptığım amblemler bu yazı karakterinde ve kendi aracıma yapıştırmak istediğim stickerda mutlaka THT amblemi kullanacağım... Bunun tek sebebi ilk olarak THT nin birleştirici olması... Arkadaşlar çok heyecanlı ve yerel düşündükleri için farklı yazı karakterleri ve farklı isimler ortaya çıktı...
Ben ise THT başlığı altında yerel düşünmeye çalışıyorum çünkü Türkiye'nin her tarafında bilinen hondaparkadana değil! THT...
Buradaki sıkıntı adminlerin (bence sizin haricinizde) siteyi kendi başına bırakmış olması... Kim ne sticker yaparsa, kim ne organizasyon yaparsa yapsın biz sadece sitenin yürümesinden sorumluyuz diye düşündüler sanırım... Siz onların aksine aktifsiniz ama sadece sizinle olmaz diye düşünüyorum... Daha kaliteli ve büyük organizasyonlar düşünülebilir veya yerel guruplara öncü olunabilirse ayrılmalar en aza iner diye düşünüyorum...
Hatam olduysa affola sadece özeleştiri yapmak istedim...
Saygılarımla...

Not: Eklemek istediğim bir konu da THT ADANA, THT SAKARYA, THT İSTANBUL gibi gurupları siz kurabilir ve yönlendirebilirsiniz...

deniz

• Co-Admin
« Yanıtla #22 : Şubat 25, 2012, 10:54:28 ÖÖ »
Grupları kuran dediğim size daha egemen olması için temsilcilerin açtığı bir durumdur...
Stickera gelince pmdede belirttiğim gibi daha öncede sölediğim gibi 5 kişiye attım.Ama hondapark olarak yeni bi isim oluşunu görünce yazdım.bunu yaptırıp kendi arabanızda bulundurmanızda pek tabi bizi ilgilendirmez.ama bu isimlerinde thtde geçiyo olmasınada ben görevimin gerektirdiği şekilde ne yazıkki izin veremiyorum(sizde buna anlayış gösterin lütfen)

kartal54

« Yanıtla #23 : Şubat 25, 2012, 11:35:40 ÖÖ »
Siz de bu konuda haklısınız Deniz Hanım ne yalan söyleyeyim...
Ama bölge temsilcilerinin daha aktif ve tht yi koruyucu olmaları, yerel etkinliklerin sadece onlara bırakılmaması, bütün tht yi ortak bir paydada (sadece site değil) toplama gibi bazı düşünceleri de gündeme getirmek tht ailesi açısından önem kazanacaktır...
ben kendi adıma hondapark-adana gurubunun isminin değişmesi için bir öneride bulunacağım şimdi...

deniz

• Co-Admin
« Yanıtla #24 : Şubat 25, 2012, 11:50:32 ÖÖ »
teşekkür ederim öneriniz için...