Gönderen Konu: !! Şehitlerimiz İçin !!  (Okunma sayısı 2871 defa)

Faruk

• Ziyaretçi
!! Şehitlerimiz İçin !!
« : Ekim 11, 2007, 12:20:49 ÖS »
Bu vatanı bolmek ısteyen namuzsuzlara ınat bayrağımızı asalım ve bu msjı vatanını seven herkese gonderelim..   (alıntıdır)

Şehit edilen kardeşlerimiz için bu akşam saat 20:00 da İstiklal Caddesi tünel girişinde toplanma varmıs arkadaslar gelmek isteyenler gelsin..Muhtemelen cok kalabalık olucak sesimizi tüm türkiye duysun ..

infaztim

Ynt: !! Şehitlerimiz İçin !!
« Yanıtla #1 : Ekim 12, 2007, 06:06:10 ÖS »
herkes balkonuna camına türk bayrağı asın millet.

mutunch

« Yanıtla #2 : Ekim 12, 2007, 09:55:46 ÖS »
valla zaten asıcaktım aklımdaydı, dün akşam çıkıp balkona stım. ama çevrede tek bayrak bizde var. millette olaylara hassaslık vs. kalmamış  >ag

Faruk

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Ekim 13, 2007, 09:26:20 ÖÖ »

valla zaten asıcaktım aklımdaydı, dün akşam çıkıp balkona stım. ama çevrede tek bayrak bizde var. millette olaylara hassaslık vs. kalmamış  >ag

merak etme arkadaşım neden astığın ap açık bellı senden görenlerde yavaş yavaş asmaya başlayacaktır..

mutunch

« Yanıtla #4 : Ekim 13, 2007, 10:47:07 ÖÖ »
inşallah kardeşim. ama sabah balkonda çayımı yudumlarken baktım özellikle hala daha kimsede yok. antalyadaki akrabamız da evine asıp gelmiş ama. bu da en azından Türkiyede bi kıpırtı olduğunu gösterir.

Faruk

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : Ekim 13, 2007, 10:54:25 ÖÖ »

inşallah kardeşim. ama sabah balkonda çayımı yudumlarken baktım özellikle hala daha kimsede yok. antalyadaki akrabamız da evine asıp gelmiş ama. bu da en azından Türkiyede bi kıpırtı olduğunu gösterir.

valla bahçeşehirliler böyle konularda duyarlı,aman aman bayrak asan olmasada tek tuk asan var..
yanı akmasada damlıyor..akşam dediğim gibi maç olayı var belki ondan sonra biraz olsun asanlar artar..

mutunch

« Yanıtla #6 : Ekim 13, 2007, 10:58:00 ÖÖ »
inşallah

vti_26

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : Ekim 13, 2007, 10:14:02 ÖS »
Eskişehirden Tam Destek Heppp DESTEK!!!