Gönderen Konu: OTO KUAFÖR NANO SISTEMI  (Okunma sayısı 1735 defa)

CanCan61

OTO KUAFÖR NANO SISTEMI
« : Kasım 26, 2012, 12:43:12 ÖÖ »
Iyi Aksamlar,

türkcem icin simdilikden özür yurtdisna yasiyorum ve türkcem biraz kötü umarim kusura bakmasiniz  >ag

Oto kuaförü acmak istiyorum Türkiyede simdiye kadar cok yerlede gördüm nasil türkiyede sunuldu ve cok ama cok kötü oldunu gördüm,

ben profesionel yurtdisinda calistim Mercedes Porsche Lamborghini bayilerinde ve oto bakimi üzerinde yerseyi tanidim,

artik yurtisinda kalmak istemiyorum ve memlektimde sevdiyim isi kurma istiyorum arkadaslar size bir kac resim ve bir kisa video sunmak isterim ve tabiki benim az olan türkcemle sizlere anlatmak benim icin de zor

umarim ki biraz anayis gösterirsiniz ve videoda Nano sistemilen yikanilmis bir araba görebilirsiz yani NANO sayiesinde arbanin üzerinde su kaydirici madde dir  CILA YOK sadece yikamaylan bu hale gelir kir ve toz

daha cabuk temizlenir ve araba daha fazla parlakliklan koruma altina alinir umarim anlatabildim :)

Yani ben türkiyede Nano sistemiylen lüx ve professionel bir oto kuaför acmak istiyorum..... Kanunlari tanimiyorum yazlari bilmiyorum ve bu sistemi nasil buldunuz herkonu cevap vereblirsiniz.... meraklan bekliyorum

http://www.youtube.com/watch?v=QApjHXgaINk&feature=youtu.be

Video yeni upload yaptim biraz süre bilir !

herkese tesküler yardimlari icin

bbhnda

Ynt: OTO KUAFÖR NANO SISTEMI
« Yanıtla #1 : Kasım 26, 2012, 10:43:28 ÖS »
güzel bir uygulama.bu uygulanan madde yüzeyi hidrofobik yapıyor (su sevmeyen).normalde yüzeyler hidrofiliktir (su seven) böylece suyu tutar.pencerelerede uygulanabilir amerikada uygulanagelen sistemler.türkiyede yaygınlaşması iyi olur.ben aracımın camına yaptırmıştım.

tunci

« Yanıtla #2 : Kasım 27, 2012, 08:55:25 ÖÖ »
Ne zaman, hangi ilde açmak istiyor sunuz?

Carismatiq

• Mustafa
« Yanıtla #3 : Kasım 27, 2012, 09:21:17 ÖÖ »

Merhaba,

Kanunsal olarak önünüzde bir engel bulunmuyor.İş kurmak istediğiniz şehirden yer kiralayıp, daha sonrasında bir muhasebeci bularakdan mali işlemlerinizi başlatabilirsiniz.Yapacağınız iş konusunda şahıs adına maliyeye açılış verseniz dahi yeterli olacaktır.Gözünüzde büyümesin siz yeterki finansmanınızı ve kurmak istediğiniz iş konusunda kadronuzu ve ekipmanınızı hazırlamış olun.İçiniz rahat olsun.Kolay gelsin.

CanCan61

« Yanıtla #4 : Kasım 27, 2012, 08:13:38 ÖS »
ilce olarak trabzon merkez olark düsündüm neden diyine solursa orda kalacak evim ve akrabalar orda oldu icin..... yani tam olarak baska yer de olabilir benim video olarak sistemi

gördünüz yani bu sistemi türkiyede ben görmedim simdiye kadar.....

sadece benim korktum bir mesele var yani her is kuranin da aynisi dir müsterim olacak mi .... para kazana bilcemi bu sistemlen ve fiyatlar türkiyede cok kötü yani bir araci 3tl yikayan bile var

bende bu sistemi kesinlikle 3 tl sunam imkansiz ve ne kandar istenilir onlari düsnüyorum professionel düsünüp müsteriler para konusunu gelirmi yani bu sisteme deyer verirler mi

bu basimi cok acitiyor... sizlerden bilgi alla bilirmiyim bu konularda

tunci

« Yanıtla #5 : Kasım 27, 2012, 09:44:54 ÖS »
Arabasını seven, özen gösteren insanlar zaten 3 liraya yıkayan yere götürmez arabasını. Ama illaki ilk zamanlar müşteri sıkıntısı çekersin. Sabır göstermek lazım ve cesur olmak da, hem iş ne olursa olsun fark yaratıldığında başarı getirir diye düşünüyorum.

tunci

« Yanıtla #6 : Aralık 10, 2012, 01:09:50 ÖS »
Konu sahibinin affına sığınaraktan yeni konu açmak istemedim.
Detaylı iç temizlik (koltukları sökerek) ve boya korumayı İzmir'de uygun yaptırabileceğimiz bir yer var mı acaba? Hani fabrikadan yeni çıkmış gibi olacak sloganıyla hizmet verenlerden? Adı Z ile ve S ile başlayan firmaları aradım fiyatları yüksek geldi.