Gönderen Konu: honda civic  (Okunma sayısı 5531 defa)

erhanss

• erhan
honda civic
« : Nisan 20, 2013, 08:48:50 ÖÖ »
Çok düşünmeme rağmen sonunda otomatikten vazgeçip 2012 beyaz manuel civic fd6 aldım çok kararsızdım otomatik manuel arasında ama gerçekten fark varmış performans olarak arabada,eğer şehir içi trafik yoğun değilse yaşadığınız yerde veya az kullanıyorsanız manuel derim tabi performans ararsanız ben otomatikte kullandım ama manueli dedikleri kadar varmış en kısa zamanda aksesuarları takıp resim atacam:)

can3520

Ynt: honda civic
« Yanıtla #1 : Nisan 20, 2013, 08:56:37 ÖÖ »
Güle güle kullan gençlik kazanmış :D kazasız belasız sürüşler dilerim

erhanss

• erhan
« Yanıtla #2 : Nisan 20, 2013, 08:59:15 ÖÖ »
Senin çok büyük etkin oldu bana kardeşim:D

can3520

« Yanıtla #3 : Nisan 20, 2013, 09:04:52 ÖÖ »
:D tadını çıkar :D tekrardan hayırlı olsun

erhanss

• erhan
« Yanıtla #4 : Nisan 20, 2013, 09:06:51 ÖÖ »
:D tadını çıkar :D tekrardan hayırlı olsun
eyw kardeşim saolasın:)

Returntosoil

• EmRE
Ynt: Ynt: honda civic
« Yanıtla #5 : Eylül 10, 2014, 03:25:55 ÖS »
Ayni duyguları paylaşıyorum otomatik istiyordum denememle sogumam bir oldu önceden manüel kullanmıştır,o 2.vitesin yüksek devir tadını veremiyor at::)

MI 2S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

erhanss

• erhan
« Yanıtla #6 : Eylül 12, 2014, 09:23:05 ÖS »
Ayni duyguları paylaşıyorum otomatik istiyordum denememle sogumam bir oldu önceden manüel kullanmıştır,o 2.vitesin yüksek devir tadını veremiyor at::)

Malesef öyle :)
« Son Düzenleme: Eylül 12, 2014, 09:23:47 ÖS Gönderen: erhanss »

Returntosoil

• EmRE
Ynt:
« Yanıtla #7 : Eylül 12, 2014, 10:48:47 ÖS »
Bi dream buldum 2011 30binde manüel vsa var park sensoru çelik jant da var bagajda lokal boya 41.500 e pazartesi alacam gibi İnş.

erhanss

• erhan
« Yanıtla #8 : Eylül 14, 2014, 06:32:36 ÖS »
Bi dream buldum 2011 30binde manüel vsa var park sensoru çelik jant da var bagajda lokal boya 41.500 e pazartesi alacam gibi İnş.

İnş hayırlısı olur imkanın varsa premiuma yönel dream biraz boş premium ve elegance arasında zaten bitek sunroof farkı var.

Returntosoil

• EmRE
Ynt: Ynt: honda civic
« Yanıtla #9 : Eylül 14, 2014, 07:40:31 ÖS »
Yaw bulamadım adam akilli uygun bi premium ,dream ama sadece cruise control eksik, p.sensoru çelik jant falan var sahibi titiz birisi bugün baktım baktirdim araba tabiri uygunsa kız gibi :D tek olay siyah olması su plasti dip olayını arastiriyorum uygun bulabilirsem bi sedefli beyaz gönlümde yatıyor ama bakalım hayırlısı yarin İnş.satışı alacam

erhanss

• erhan
« Yanıtla #10 : Eylül 15, 2014, 09:08:56 ÖÖ »
Yaw bulamadım adam akilli uygun bi premium ,dream ama sadece cruise control eksik, p.sensoru çelik jant falan var sahibi titiz birisi bugün baktım baktirdim araba tabiri uygunsa kız gibi :D tek olay siyah olması su plasti dip olayını arastiriyorum uygun bulabilirsem bi sedefli beyaz gönlümde yatıyor ama bakalım hayırlısı yarin İnş.satışı alacam

O zaman hayırlısı olsun :)

Returntosoil

• EmRE
Ynt:
« Yanıtla #11 : Eylül 15, 2014, 06:23:29 ÖS »
Dream aldım hayırlısı olur İnş. Bir kaç şey paylassam sorsam güzel olacak gibi,2008 premium manüel kullandım önceden canavar gibiydi brc LPG ile,benimki 2011 tartarini hic canavar gibi gelmedi fakat aldığım kişi çok titiz ve hic devirli kullanmamis 38binde sanırım açılmamış motor henüz çünkü aralarında motor olarak beygir olarak bir fark yok diye biliyorum ,expertiz de 12 beygir kayıp görünüyor oda sanırım LPG ayarı ile ilgili,biraz hayal kırıklığı oldu ama açılacak canavar sanırım,3te zorluyorum deviri 5bin 6bin o arada araba bi sahlaniyor ileri itiyor kendini iste bu olay 2.vitesde önce kullandığım manüel de daha erken devirlerde oluyordu .birde bu ortalama yakıt olayı araç bilgi.yazan ortalama LPG tüketimi dimi.öyleyse de garip 5.6 lari gordum orta hizlarda 6.2 ortalama ile geldim 250km .fazla kasmadim otobana sakliyorum kendimi:-)

ysr

• Yasir
« Yanıtla #12 : Eylül 15, 2014, 06:47:56 ÖS »
Hayırlı olsun :) Rabbim kaza bela vermesin çok zorlama tqdını çıkar

Elazığ'dan gönderilmiş :)

erhanss

• erhan
« Yanıtla #13 : Eylül 15, 2014, 06:53:45 ÖS »
Dream aldım hayırlısı olur İnş. Bir kaç şey paylassam sorsam güzel olacak gibi,2008 premium manüel kullandım önceden canavar gibiydi brc LPG ile,benimki 2011 tartarini hic canavar gibi gelmedi fakat aldığım kişi çok titiz ve hic devirli kullanmamis 38binde sanırım açılmamış motor henüz çünkü aralarında motor olarak beygir olarak bir fark yok diye biliyorum ,expertiz de 12 beygir kayıp görünüyor oda sanırım LPG ayarı ile ilgili,biraz hayal kırıklığı oldu ama açılacak canavar sanırım,3te zorluyorum deviri 5bin 6bin o arada araba bi sahlaniyor ileri itiyor kendini iste bu olay 2.vitesde önce kullandığım manüel de daha erken devirlerde oluyordu .birde bu ortalama yakıt olayı araç bilgi.yazan ortalama LPG tüketimi dimi.öyleyse de garip 5.6 lari gordum orta hizlarda 6.2 ortalama ile geldim 250km .fazla kasmadim otobana sakliyorum kendimi:-)

Ordaki yakıt ortalaması benzinindir lpg yi göstermez bende eski aracımda hızlanmadan yana sorun çektim bi bujilerine baktır aldığın lpgden yapar hıza herşey etkendir :)

Returntosoil

• EmRE
Ynt:
« Yanıtla #14 : Eylül 15, 2014, 08:51:02 ÖS »
İyide bu sıralı sistem ilk calistirdiginda benzin sonra LPG devam etmiyormu nasıl oluyor o zaman garip degilmi benzin sadece ilk önce bir sure alıyor ben hizlaninca yükseliyor yavaş gidince azalıyor benzinle ne ilgisi var konunun? Po iyidir dedi eleman bende oradan denedim bujilere baktiriyim ama mayisda sokmuş daha bakıma..

erhanss

• erhan
« Yanıtla #15 : Eylül 15, 2014, 09:47:13 ÖS »
İyide bu sıralı sistem ilk calistirdiginda benzin sonra LPG devam etmiyormu nasıl oluyor o zaman garip degilmi benzin sadece ilk önce bir sure alıyor ben hizlaninca yükseliyor yavaş gidince azalıyor benzinle ne ilgisi var konunun? Po iyidir dedi eleman bende oradan denedim bujilere baktiriyim ama mayisda sokmuş daha bakıma..

Araba zaten sana benzin sarfiyatını gösterir ama orda yazan litreye senin 1 veya 2 litre fark koyman lazımki gerçek lpgde yakıtını hesaplayabilesin

Returntosoil

• EmRE
Ynt:
« Yanıtla #16 : Eylül 15, 2014, 10:15:36 ÖS »
Öyleyse yine iyi bi ara 5.6 gordum korktum :-)buji konusuna bir el atiyim ben ,peki vsa dan kaynaklanabilir mi sanırım vsa sadece kalakista etkiler sonrası için her hangi bir etkisi olmaz sonuçta devreye girse de Işığı yanar,düz yoldada devreye girmez ,yok yok vsa olmaz :-) LPG ayarı yaptiriyim ben en iyisi,aldığım adamda LPG ile benzin ayni performansda demişti denemedim henüz ama...hayal kırıklığından nefret ediyorum ...dünyanın programı bu arkadaş birseyi çok istersen onu elde edince defolu gibi gelir, en iyisi hicbir nesneyi fazla arzulayarak istemeyeceksin ki patlamasin,patlarsada fazla tesirli olmasın :-)

erhanss

• erhan
« Yanıtla #17 : Eylül 19, 2014, 08:40:04 ÖÖ »
Öyleyse yine iyi bi ara 5.6 gordum korktum :-)buji konusuna bir el atiyim ben ,peki vsa dan kaynaklanabilir mi sanırım vsa sadece kalakista etkiler sonrası için her hangi bir etkisi olmaz sonuçta devreye girse de Işığı yanar,düz yoldada devreye girmez ,yok yok vsa olmaz :-) LPG ayarı yaptiriyim ben en iyisi,aldığım adamda LPG ile benzin ayni performansda demişti denemedim henüz ama...hayal kırıklığından nefret ediyorum ...dünyanın programı bu arkadaş birseyi çok istersen onu elde edince defolu gibi gelir, en iyisi hicbir nesneyi fazla arzulayarak istemeyeceksin ki patlamasin,patlarsada fazla tesirli olmasın :-)

aynen öyle ama küçük bi lpg ayarı ile düzeltebilirsin durumu araba her zaman aynı gitmez rüzgar yol lastik vs. hepsi etkendir bende gitmiyo diye kafama takıyodum yersiz bence arabanı kullan zevkine bak :)

Returntosoil

• EmRE
Ynt:
« Yanıtla #18 : Eylül 19, 2014, 09:58:08 ÖÖ »
Bugün gösterdim aracda bi sıkıntı yok dedi ozel servisdeki eleman,LPG de minik bi ayar yaptı ,bakma sen küçük bir şey yaptım gibi ama o aslında büyük bir şey dedi :-) bende eyvallah abi dedim.aynen yol faktörleri ağırlık faktörleri tek basıma canavar gibi Maşallah ..esimizle çocuğumuzla yavaş gitmeliyiz :-)

erhanss

• erhan
« Yanıtla #19 : Eylül 20, 2014, 11:08:51 ÖS »
Bugün gösterdim aracda bi sıkıntı yok dedi ozel servisdeki eleman,LPG de minik bi ayar yaptı ,bakma sen küçük bir şey yaptım gibi ama o aslında büyük bir şey dedi :-) bende eyvallah abi dedim.aynen yol faktörleri ağırlık faktörleri tek basıma canavar gibi Maşallah ..esimizle çocuğumuzla yavaş gitmeliyiz :-)

aynen öyle kardeşim :)