Gönderen Konu: bridgestone ER300  (Okunma sayısı 2140 defa)

ugurcan

bridgestone ER300
« : Ocak 05, 2012, 08:54:57 ÖÖ »
Arkadaşlar aracıma bridgestone er300 205 55 16 v serisi lastik aldım yalnız biraz sert gibi orjinalide bu araç 2008 civic lastiği değişme sürem var sizce değişmelimiyim şu bir gerçekki lastik çok sağlam türkiye yolları için ama bu H serisi ile değişsem biraz yumuşama olurmu sizin kullandığınız lastik ve hız serileri nedir bu konuda fikirlerinizi alacam yardımcı olmanızı temenni ediyorum

ugurcan

Ynt: bridgestone ER300
« Yanıtla #1 : Ocak 05, 2012, 09:40:26 ÖÖ »
Güncellllllllllllll..

ilkeronat

« Yanıtla #2 : Ocak 05, 2012, 09:49:12 ÖÖ »
uğur bu seriyi çok övmüşlerdi performansı, yol tutuşu, dayanıklılığı iyi diye çıktı piyasaya ama ben hep aynı şeyi söyledim. ...SERT LASTİK...  kullanıcılarda uzun süre kullanayım mantığı yaygın. lastik hemen erimesin diye bu lastiklere itibar ediyorlar.bridgestone. lassa,pirelli özel serileri dışında beş kuruş etmez benim nazarımda. değiştirme şansın varmı bilmiyorum, değiştirebilirsen değiştir ama değiştiremiyorsan da çok dert etme testlerden başarılı notlarla ayrılmış bir seridir.

ugurcan

« Yanıtla #3 : Ocak 05, 2012, 10:52:54 ÖÖ »
uğur bu seriyi çok övmüşlerdi performansı, yol tutuşu, dayanıklılığı iyi diye çıktı piyasaya ama ben hep aynı şeyi söyledim. ...SERT LASTİK...  kullanıcılarda uzun süre kullanayım mantığı yaygın. lastik hemen erimesin diye bu lastiklere itibar ediyorlar.bridgestone. lassa,pirelli özel serileri dışında beş kuruş etmez benim nazarımda. değiştirme şansın varmı bilmiyorum, değiştirebilirsen değiştir ama değiştiremiyorsan da çok dert etme testlerden başarılı notlarla ayrılmış bir seridir.
Abi Lastik gerçekten on numara daha önceki aracımdada bunu kullanıyordum ama ne bilim biraz dahamı yumuşak lastik alsam değiştirme imkanımda var gelin değiştirelim dedilerde ne alacağımı bilmiorum

ilkeronat

« Yanıtla #4 : Ocak 05, 2012, 07:39:39 ÖS »
Abi Lastik gerçekten on numara daha önceki aracımdada bunu kullanıyordum ama ne bilim biraz dahamı yumuşak lastik alsam değiştirme imkanımda var gelin değiştirelim dedilerde ne alacağımı bilmiorum

daha önce kullanıp memnun kaldıysan hiç elleme. yeni alırsın pişman olursun. ben yokohama aldım yumuşak olduğu için fena değil. bir daha alırsam continental alırım bizim astrada takılıydı daha onun gibisini görmedim. yol tutuşuna hayran kalmıştım.

berk-sinan

• sinAn
« Yanıtla #5 : Ocak 05, 2012, 08:20:11 ÖS »
kardeşim v grubu lastik h grubuna göre daha sağlam daha dayanıklıdır o yuzden dert etme yumuşatmak ıstıyosan 1-2 psi havasını indirmen yeter..

ugurcan

« Yanıtla #6 : Ocak 06, 2012, 09:34:35 ÖÖ »
kardeşim v grubu lastik h grubuna göre daha sağlam daha dayanıklıdır o yuzden dert etme yumuşatmak ıstıyosan 1-2 psi havasını indirmen yeter..
Aynen öyle oldu lastiklerin havasını çok basmışlar biraz indirdiler kuş gibi oldu herkese tşk ederim..