Gönderen Konu: ATV'de 2. CANLI YAYIN FACİASI  (Okunma sayısı 3417 defa)

TEAMHONDATURKEY

• Ziyaretçi
ATV'de 2. CANLI YAYIN FACİASI
« : Haziran 28, 2006, 12:50:26 ÖS »

Henüz daha Mehmet Ali Erbil 'in don skandalının şokundan kurtulamamışken, pazar akşamı atv'deki İbo Show'da yine duyanlara küçük dillerini yutturan bir olay yaşandı. Bodrum'da bir
otel açtığı bilinen Tatlıses, önce uzun uzun otelinin reklamını yaptı. Ardından da şu sözler döküldü ünlü sanatçının ağzından: "Otelimizin önündeki plajı temizlettik, tertemiz hale getirdik. Sizin için çok güzel bir Beach (plaj) yaptık, onu p.ç etmeyin!"

Canlı yayında izleyiciyle diyalog kurmanın, samimi olmanın sınırı nerede başlar, nerede biter artık biz de karıştırdık. Sıcaklığa, sohbete, muhabbete elbette evet diyoruz. Ama milyonların önünde konuşurken, kelimeleri bu kadar özensiz seçmeyi, çoluk çocuk ekran karşısındakilere saygı göstermemeyi anlamıyoruz. Yıllarını bu işe vermiş İbrahim Tatlıses gibi bir yıldız böyle konuşursa, canlı yayınların acemilerinden daha korkunç felaketler gelmez mi? Böyle giderse ekranlar, her geçen gün biraz daha kirlenmez mi? İzlediğimiz sahte aşklar, kavgalar, skandallar, yaşanan bütün bu saçmalıklar yetmez mi?

:roll:

GU

Ynt: ATV'de 2. CANLI YAYIN FACİASI
« Yanıtla #1 : Haziran 28, 2006, 02:14:29 ÖS »
Cidden TV de kalite iyice düştü özelliklede atv de bıktık artık saçma sapan şeyler izlemekten hele Ahu Tuba ve Meriç deli ediyor beni...Bişi olsada onuda ekrandan kaldırsalar die bekliorum...

can

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Haziran 28, 2006, 03:09:19 ÖS »
ya bu hayvan yapar tabi ne bekliosnuzki

malininki komikti ama :lol:

deeperblack

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Haziran 28, 2006, 03:59:55 ÖS »
NE TV mi ?  o da ne ?   hiç işim olmayan bir cihaz. heleki bu tarz programlar bana inanılmaz lüzumsuz geliyo. Bana günün 24 saati yetmiyo TV izlemeden insanlar nerden buluyo bu kadar vakti ???

ALG

• THT
« Yanıtla #4 : Haziran 28, 2006, 05:45:34 ÖS »
bu ne bir tür yarmadır yaw.. :evil:

aSil

« Yanıtla #5 : Haziran 28, 2006, 09:34:58 ÖS »
Yazık...

EvReN_S2K

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : Haziran 29, 2006, 09:23:38 ÖÖ »
keko iste ya ne beklenir ki

selinatamay

« Yanıtla #7 : Haziran 29, 2006, 09:39:59 ÖÖ »
Allahın cahili işte daha ne beklenir ki böylelerinden.. iice sıktı böyle programlar GU'nunda dediği gibi o Ahu Tuba ve Meriç facia resmen..Atv kalitesini iice düşürdü..zaten televizyonla pek aram yok böyle saçma sapan şeyler olunca iice soğuyo insan  :dissiz

aSil

« Yanıtla #8 : Haziran 30, 2006, 09:42:07 ÖÖ »
Türk Halkı saçmalıkklara ilgi gösterir reytingleri tavana vurdurursa, saçmalıklar da devam eder... Saçmalıklara, onun bunun hayatına kafa yorup, onun bunun kiminle nerede ne yaptığını takip etmeye kasarsak olacağı bu... Olayı bu boyuta getiren biziz. Oysa ki herkes doğru düzgün şeylere kafa yorup, saçmalıklara ilgi göstermeseydi şu an heeerşey çok farklı olurdu. Herşey dönüp dolaşıp eğitimin ve eğitenlerin kalitesine geliyor. Şahsen ben çok üzülüyorum bu duruma.

ALG

• THT
« Yanıtla #9 : Haziran 30, 2006, 03:46:41 ÖS »
Türk Halkı saçmalıkklara ilgi gösterir reytingleri tavana vurdurursa, saçmalıklar da devam eder... Saçmalıklara, onun bunun hayatına kafa yorup, onun bunun kiminle nerede ne yaptığını takip etmeye kasarsak olacağı bu... Olayı bu boyuta getiren biziz. Oysa ki herkes doğru düzgün şeylere kafa yorup, saçmalıklara ilgi göstermeseydi şu an heeerşey çok farklı olurdu. Herşey dönüp dolaşıp eğitimin ve eğitenlerin kalitesine geliyor. Şahsen ben çok üzülüyorum bu duruma.

kesinlikle haklısın..

bad_nightmare

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10 : Temmuz 01, 2006, 10:48:43 ÖÖ »

kesinlikle haklısın..

evet haklısın valla adamı sinir ediyor o saçma programlar ya bide sabah programları yokmu onlarda hepten felaket zaten. Bu görgüsüz kekoda milletvekili olmak için çalışıyor konuşmayı bilmeden vekil olmak ne kadar kötü yaaaa :dilcikar

tolgaa

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11 : Temmuz 01, 2006, 11:01:38 ÖÖ »
ayıp yaaa

sürüngen

« Yanıtla #12 : Temmuz 03, 2006, 06:37:16 ÖÖ »
ahu tuğba ve meriç'in hastasıyım  ;D ;D
o meriç denilen adam insan ırkının maymundan geldiğini ispatlıyo resmen..o kasları yaparken kafasına dambıl düştü heralde şoparın :twisted: :twisted:

SuperSonic

• http://www.teamhondaturkey.com
« Yanıtla #13 : Temmuz 03, 2006, 09:33:46 ÖÖ »
Televizyonu ancak dünya kupası maçlarını izlemek için açıyorum

Maverick

• Ziyaretçi
« Yanıtla #14 : Temmuz 03, 2006, 08:05:17 ÖS »
ahu tuğba ve meriç'in hastasıyım  ;D ;D
o meriç denilen adam insan ırkının maymundan geldiğini ispatlıyo resmen..o kasları yaparken kafasına dambıl düştü heralde şoparın :twisted: :twisted:

hopp kanka ayıp oluo ama o benim idolüm lütfen ;D  ;D  ;D  ;D

Mrija

« Yanıtla #15 : Temmuz 06, 2006, 10:34:00 ÖS »
 ](*,)