Gönderen Konu: askerlikle ilgili özel bir soru :)  (Okunma sayısı 1324 defa)

MerT01__civic

askerlikle ilgili özel bir soru :)
« : Eylül 10, 2011, 05:49:55 ÖS »
arkadaşlar 2 gün önce askerliğimi tecil ettirdim.. ama kafama bişe takıldı.. bi arkadaşımla beraber gitmiştik arkadaşıma bir kağıt vermişler kağıtta işte 2015'e kadar tecillidir filan yazıyor mühürlü.. bana öyle bir kağıt vermediler ??? bir sorun çıkar mı acaba kafama takıldı ? şimdiden teşekkürler :)
« Son Düzenleme: Eylül 10, 2011, 05:50:57 ÖS Gönderen: MerT01__civic »

serci

Ynt: askerlikle ilgili özel bir soru :)
« Yanıtla #1 : Eylül 23, 2011, 05:53:45 ÖS »
yok cıkmaz hıc merak etme bende 2008 yılında 2011 e kadar tecıl ettırdım hiç elime falan kagıt vermedıler 1 yıl sonra gittim subeye tecili bozdurmaya askere gittim,yanlız tecili bozmak tecil ettirmekten daha zor.:)

MerT01__civic

« Yanıtla #2 : Eylül 23, 2011, 05:59:50 ÖS »
yok cıkmaz hıc merak etme bende 2008 yılında 2011 e kadar tecıl ettırdım hiç elime falan kagıt vermedıler 1 yıl sonra gittim subeye tecili bozdurmaya askere gittim,yanlız tecili bozmak tecil ettirmekten daha zor.:)
teşşekkür ederim içim rahatladı şimdi :) arkadaşta o kağıt var bende yok kafama takılmıştı.. tecil etmediler mi acaba gelip götürmesinler dedim kendi kendime :D

serci

« Yanıtla #3 : Eylül 23, 2011, 06:08:09 ÖS »
teşşekkür ederim içim rahatladı şimdi :) arkadaşta o kağıt var bende yok kafama takılmıştı.. tecil etmediler mi acaba gelip götürmesinler dedim kendi kendime :D
Yok yok için rahat olsun sana orda tecil edildi dedilerse edilmiştir,aynı korkuları bende yasamıstım sorun Yok...
bir an önce bitir ama su askerliği