Gönderen Konu: üzülerek söylüyorum ama...  (Okunma sayısı 21736 defa)

IGDIR

üzülerek söylüyorum ama...
« : Haziran 28, 2010, 09:26:25 ÖÖ »
slm arkadaşlar aslında paylaşmak istemezdim ama bu konu beni çok üzdü sponsorumuz honda duman
bakım konusunda çok pahalı yapmaktadır +serviste baskı balata fıyatı 325 tl dumanda 360tl ben anlayamadım giden arkadaşlar kendine dikkat etsin özele gitmenin bir anlamı yok o zaman
« Son Düzenleme: Haziran 29, 2010, 05:38:45 ÖÖ Gönderen: L3v3nT »

enginturan

• Engin
Ynt: üzülerek söylüyorum ama kazık yiyoruz dikkat
« Yanıtla #1 : Haziran 28, 2010, 09:32:19 ÖÖ »
sadece baskı balatanın fiyatı mı bu? yoksa işçilik de dahil mi duman da?

IGDIR

« Yanıtla #2 : Haziran 28, 2010, 10:21:26 ÖÖ »
parça fıyatı bu işçilikte herhalde vardır 150-200 civarı

ahmedebedi

« Yanıtla #3 : Haziran 28, 2010, 10:45:40 ÖÖ »
duman in bie cevabi vardir mutlaka bu konuya

BurakOz

« Yanıtla #4 : Haziran 28, 2010, 11:04:09 ÖÖ »
Keşke servisler ucuz olsada rasgele ustaya gitmesek

ahmedebedi

« Yanıtla #5 : Haziran 28, 2010, 11:06:12 ÖÖ »
%20 + %10 indirim ne oldu?

IGDIR

« Yanıtla #6 : Haziran 28, 2010, 02:03:14 ÖS »
indirimler traş oldu sadece göz boyama arkadaşlar piyasayı araştırdım servis baskı balatayı 700 tl değiştiriyor 325 parça 300 tl de işçilik +5 taksit yapıyor radara sordum parça orj 280 tl 150 tl işçilik normalmi en azında aracın başında duruyorsun parçanın değiştiğini görüyorsun dumanda o da yok servis misali bekleme salonu müşteri beklerken onlar nasıl müşteriden fazla para çıkartırız diye düşünüyorlar başıma geldiği için anlattım honda cı arkadaşların kazık yemesini istemem

kacaman

« Yanıtla #7 : Haziran 28, 2010, 07:46:15 ÖS »
yönetim duruma el koyarsan seviniriz, işin aslını lütfen birileri araştırıp aydınlatsın, burada bir güven sorunu yaşanmakta.

L3v3nT

« Yanıtla #8 : Haziran 28, 2010, 11:55:14 ÖS »
Arkadaslar THT üyelerine özel uygulanan indirim halen devam etmek de bu konu da bir sıkıntı yok fakat IGDIR arkadasım siz anladıgım kadarıyla fiyat sormussunuz sadece, Bu konu da zannediyorum ki bir yanlış anlaşılma söz konusu ama net cevap duman honda yetkililerinden gelcektir hemen mail atıyorum kendilerine, lütfen konu anlasılıncaya kadar yazılan mesajlara dikkat edelim...

hondaduman

« Yanıtla #9 : Haziran 29, 2010, 12:04:39 ÖÖ »
ıdırlı arkadaşımm 360 tl olarfak hangi aracın parçasını sordun bir onu söyle 2 kimden fiyat aldınn o çalışanımızında ismini verirsen sevinirimm team hondaya hala daha indirimimiz gecerlidir sunduğumuz iskonda aynen devam etmekteee birsüreliğini iskonto oaranımız diğer müşterilerimizle yanı seviyede olacakkk ama diğer kampayalar sadece sizler içiğn gecerliii düşünüyorumda arcın 2008 cıvık olsa daha pahalı setin fiyatı 2001 2006 olsa 360 değilll 97 2001 olsa gene 360 değilll sen duman honda diye başka biyeri aramış olmayasınnnn yada yarın tekrar servisimizi ara yedek parcadam mustafa atıcıyı iste kii o ben oluyorumm birde telefonda görüşelim kim 360 demişş sadece parcayaaaa

kacaman

« Yanıtla #10 : Haziran 29, 2010, 12:12:09 ÖÖ »
mustafa bey
bu saat itibari ile tatmin edici bilgi sahibi olmamız neredeyse imkansız, yarın bu arkadaşın aracı servisinize gelmiş mi, işlem yapılmış mı, yapılmış sa kaça yapılmış ve neler yapılmış, eğer telefonla arayarak fiyat almışsa kiminle görüşmüş ve aralarındaki diyaloğun detaylarını lütfen burada paylaşırsanız seviniriz, bizim burada kurduğumuz bir mahkeme elbette yok fakat ortada bir suçlama mevcut, kamu vicdanını rahatlatmak amacı ile bu olayın daha fazla büyümeden bertaraf edilerek gerekli detayların bizlerle paylaşılmasını talep etmekteyim. bu yazıları ilgili ilgisiz yüzlerce insanın okuduğunu ve takip ettiğini birkez daha hatırlatarak iyi geceler diliyorum.

hondaduman

« Yanıtla #11 : Haziran 29, 2010, 12:14:39 ÖÖ »
ıdır nicli arkadşım yarın beni ararsa konuşulan herşeyi burda paylaşıcam aramasa bile burda sorduğum sorulara cvp verirse yanıtlarınıda alacktırrr bizim servisimizde 360 tllik baskı balata fiyatı yokkkk zatennn şuan için en pahalı değiştirdiğimiz set 2008 civic ki onda ben zaten 360 tlden daha fazla bir rakamla alıyorum yani kısacası arkadaş yanlış bilgi almışşş ve yanlış bir yönlerdirme yapmaktaaaa

hondaduman

« Yanıtla #12 : Haziran 29, 2010, 12:17:00 ÖÖ »
arkadaşı ben tanımıyorum eğer geldiyse beni arıyarak yada buraya yazarak acın plakasını ve aruhsat sahibinin adını soyadını versin bende kauyıtlara bakayım burda gerekli acıklamayı yapayım eğer arayıpta bilgi aldıysa kimden aldığını söylesin bende o kişiyle konuşup aburda gene gerekli acıklamayı yapayım

L3v3nT

« Yanıtla #13 : Haziran 29, 2010, 12:23:20 ÖÖ »
İnş. IGDIR arkadasım bu soruları cavaplar da sorun çözülür tabi ortada gerçekten bir sorun varsa...

kacaman

« Yanıtla #14 : Haziran 29, 2010, 12:25:15 ÖÖ »
mustafa bey
bizim de burada endişe ettiğimiz şey aslında, bu sitenin üyelerini ve bu siteden bilgi sahibi olamak için inceleyen üye olmayan vatandaşlarımızın, kasıtlı olarak yanıltılmak istenilip istenilmediğidir, önceden de yazdığım gibi kimseyi suçlamıyoruz ve ibretle bekliyoruz, verilecek cevapları, şimdiden teşekkürler.

#KemaL

« Yanıtla #15 : Haziran 29, 2010, 12:32:10 ÖÖ »
demek ki tek kazıklayan honda (edit) değilmiş..aynı muhabbeti geçen ay biz yaşadık.
« Son Düzenleme: Haziran 29, 2010, 12:35:01 ÖÖ Gönderen: L3v3nT »

L3v3nT

« Yanıtla #16 : Haziran 29, 2010, 12:33:56 ÖÖ »
Arkadaslar mesajlara lütfen dikkat!

kacaman

« Yanıtla #17 : Haziran 29, 2010, 12:41:29 ÖÖ »
arkadaşlar kazıklanmak ne demek yav, üslubumuzu lütfen seviyeli tutalım, benim nazarımda bu site üyesi olan her şahıs özel ve seçkin insandır ve bu durumun böyle kalmasını bütün üyelerimiz ve bu siteyi dışarıdan takip eden ziyaretçiler adına istemem sanırım fazla olmaz, herkes bu konuda üzerine düşeni yaparsa seviniriz.
kimse saf değil, herkesin elinin altında internet var, araştırıyor ve gidip arızasını yaptırıyor, bildiğim kadarı ile servislerde onarım öncesi tespit edilen arızalarla ilgili takribi çıkacak olan fatura tutarı araç sahibine söylenip onayı alındıktan sonra araç tamir ediliyor öyle değilmi, sorun ne o zaman anlamıyorum ki, bedelde anlaşma olmazsa arabanı başka yerde yaptırırsın, kimseye mahkum değiliz öyle değilmi, yani nereye ve kime istersek orada tamir yaptırılır.
« Son Düzenleme: Haziran 29, 2010, 05:36:27 ÖÖ Gönderen: L3v3nT »

L3v3nT

« Yanıtla #18 : Haziran 29, 2010, 05:36:59 ÖÖ »
+L3v3nT  Aynen katılıyorum abi ;)

enginturan

• Engin
Ynt: üzülerek söylüyorum ama...
« Yanıtla #19 : Haziran 29, 2010, 08:08:20 ÖÖ »
arkadaşlar kazıklanmak ne demek yav, üslubumuzu lütfen seviyeli tutalım, benim nazarımda bu site üyesi olan her şahıs özel ve seçkin insandır ve bu durumun böyle kalmasını bütün üyelerimiz ve bu siteyi dışarıdan takip eden ziyaretçiler adına istemem sanırım fazla olmaz, herkes bu konuda üzerine düşeni yaparsa seviniriz.
kimse saf değil, herkesin elinin altında internet var, araştırıyor ve gidip arızasını yaptırıyor, bildiğim kadarı ile servislerde onarım öncesi tespit edilen arızalarla ilgili takribi çıkacak olan fatura tutarı araç sahibine söylenip onayı alındıktan sonra araç tamir ediliyor öyle değilmi, sorun ne o zaman anlamıyorum ki, bedelde anlaşma olmazsa arabanı başka yerde yaptırırsın, kimseye mahkum değiliz öyle değilmi, yani nereye ve kime istersek orada tamir yaptırılır.
çok güzel bir açıklama olmuş tebrik ediyorum.
dilin kemiği yok tutulmuyor işte

hondaduman

« Yanıtla #20 : Haziran 29, 2010, 08:56:51 ÖÖ »
gün içinde ığdır nicli arkadaş cevap yazarsa çok sevinicezz bu olayın burda böyle kalmasını sizler kadar bizlerde istemeyizkii arkadaşa öyle bir fiyat bile verildiyse ki ben hiç zannetmiyorum bunun acıklamasını yapalım öyle bir durum varsa düzeltelim kimsenin aklındada soru işareti kalmasın

fsunnetci

• http://www.TeamHondaintegra.com
« Yanıtla #21 : Haziran 29, 2010, 08:59:03 ÖÖ »
Çamur at izi kalsın hesabı olmuş sanki  <nohapy

fearless.32

« Yanıtla #22 : Haziran 29, 2010, 09:04:12 ÖÖ »
Valla 360 TL ye baskı balata varsa ben değiştireyim hemen. Hatta 1 tane de alayım yedekte dursun :D

VvhiTEC

« Yanıtla #23 : Haziran 29, 2010, 11:04:41 ÖÖ »
İki kişinin bindiği tır değildir :)

Ortaya çıkar.Hondadumanın böyle bir politika izleyerek sahip olduğu noktayı riske atacağını zannetmiyorum.Bir yanlış anlaşılma vardır diye düşünüyorum...

adyobatik

« Yanıtla #24 : Haziran 29, 2010, 04:18:31 ÖS »
arkadaşlar bu olayı yazan arkadaş gerçekten yaşadı ise bile, honda dumandan yazan arkadaş konunun üzerinde baya duruyor,buda kendisine ve servisine güvendiğinin bir göstergesidir,olay olmuş olsa bile demekki servis yetkilisinin dışında gelişmiş ve bu düzeltilmek isteniyor,buradaki hassaiyeti için dumana teşekkür ederim,olmuş olmamış önemli değil,önemli olan olayın arkasına gidilmesi ve düzeltilmek istenmesidir,hata yapmak doğaldır heleki türkiyede ,önemli olan bu hatanın arkasından onu takip edip düzeltmektir,kalite budur,dünyanın hiçbir şirketi yokturki hatasız çalışsın,buradaki olayda da servis gerekli hassasiyeti gösteriyor bence,fiyat konusuna gelince,tamam bazı servislerin parça fiyatı konusunda denk gelirse mantığı güttüğünü gördüm,mesela adana daki öyle,ama şunu da unutmayın servisler firmalara karşı ne taahhütler altına imza atıyor,ne sorumluluklar üstleniyor,ne isim paraları ödüyorlar,tabiki piyasadan pahalı olacaktır,ben aracımın 100.000 bakımını piyasada 600 lira yerine serviste 1015 liraya yaptırdım gayetde memnunum,iyi bir pazarlıkla servisten şaşmayın derim,