Gönderen Konu: Farlar klima rölanti düşürüyor  (Okunma sayısı 1759 defa)

murad58

Farlar klima rölanti düşürüyor
« : Temmuz 28, 2017, 10:29:53 ÖS »
Selamün aleyküm manuel 2007 civic atiker marka tüp var arabada araba lpgde giderken fan açınca klima veya kalorifer çalışınca farları yakınca arabada stop edecek konuma gelirken tekrardan gaz verip eski haline dönüyor özellikle durmak için debriaja basınca anlık rölanti düşmesi yapıyor bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim

aggalor

Ynt: Farlar klima rölanti düşürüyor
« Yanıtla #1 : Temmuz 29, 2017, 12:51:59 ÖS »
2009 civic . arcimda da oluyordu. gecen bakimda bujileri degistirdim. ozellikle kontrol etmedim ama simdilik hissetmiyorum o problemi. 

Çevik kuvvet

« Yanıtla #2 : Kasım 06, 2017, 08:32:47 ÖS »
Selamün aleyküm manuel 2007 civic atiker marka tüp var arabada araba lpgde giderken fan açınca klima veya kalorifer çalışınca farları yakınca arabada stop edecek konuma gelirken tekrardan gaz verip eski haline dönüyor özellikle durmak için debriaja basınca anlık rölanti düşmesi yapıyor bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim
Aynı araç 2007 manuel bende de var ve aynı sorunu yaşıyorum. Debriyaja ve frene basınca rölanti titreyerek düşüyor stop etmiyor ve tekrar yükseliyor. Subap ayarı yaptırdım bujileri değiştirdim sorun devam özellikle araç sogukken yapıyor. Sırf şu devirden dolayı araçtan soğudum çözüm bulamıyorum.

grafiturk

• Honda Tamir ve Bakım Youtube Kanalım
« Yanıtla #3 : Kasım 09, 2017, 07:40:39 ÖS »
Akü yü de bir kontrol ettirin...