TeamHondaTurkey.Com

HONDA MODELLERİ => New Civic 07 (FK) => Konuyu başlatan: Tekos - Ekim 16, 2014, 12:38:30 ÖÖ

Başlık: Honda Civic 2010 FD6'ı satıp yeni kasa civic FB7 Almak Mantıklımı ?
Gönderen: Tekos - Ekim 16, 2014, 12:38:30 ÖÖ
Merhaba Arkadaşlar,
ilk sahibi olduğum Makyajlı kasa 2010 model 34.000km fd6'ım var.Sizce bu aracı satıp yeni kasa "0"km Honda Civic FB7 almak mantıklımı ? Yeni kasa FB7'lerin kasaları çok güzel değil ama siz ne dersiniz ? Alacagım araçta orijinal LPG var ödeyeceğim fark ise 15.000 civarı bile değil.
Not:aracımın bakımı+lastik değişimi+lpg kiti+navi-multimedia ekran gibi işleri var bunlar 6.000 civarı tutacak zaten yani şu an 6.000 zaten masraf etcem.
Başlık: Ynt: Honda Civic 2010 FD6'ı satıp yeni kasa civic FB7 Almak Mantıklımı ?
Gönderen: cagatay54 - Ekim 16, 2014, 12:59:53 ÖÖ
Merhaba Arkadaşlar,
ilk sahibi olduğum Makyajlı kasa 2010 model 34.000km fd6'ım var.Sizce bu aracı satıp yeni kasa "0"km Honda Civic FB7 almak mantıklımı ? Yeni kasa FB7'lerin kasaları çok güzel değil ama siz ne dersiniz ? Alacagım araçta orijinal LPG var ödeyeceğim fark ise 15.000 civarı bile değil.
Not:aracımın bakımı+lastik değişimi+lpg kiti+navi-multimedia ekran gibi işleri var bunlar 6.000 civarı tutacak zaten yani şu an 6.000 zaten masraf etcem.

ben almam kesinlikle.benimde var fd6 çok çok memnunum.görecelidir ama ben fd6 nın çok daha güzel olduğunu düşünüyorm.ayrıca fabrika çıkış lpg diye bişey yok.brc de tyaktırıyorlar.ayrıca bakım filan 6000 lira çıkacak bir masraf nedir pek anlayamadım.1500 tl lpg multimedia 750 tl lastikler 600 tl bakım 500 tl olsa 3500 lirayı geçmez masrafı. 34 bnde ki aracınızla ben sıfırını değişmem ama yeni yenidir diyip değşitirirseniz bilemem.34 bndeki fd6 da bana göre sfırdır zaten.
Başlık: Ynt: Honda Civic 2010 FD6'ı satıp yeni kasa civic FB7 Almak Mantıklımı ?
Gönderen: cagatay54 - Ekim 16, 2014, 01:01:25 ÖÖ
ayrıca yeni cıvıce de multimedia taktıracaksanız serviste 2 bnlira küsür de fiyatı var bildiğim kadarıyla :)
Gönderen: Tekos - Ekim 16, 2014, 01:17:06 ÖÖ
Lpg prince :2000 tl(brc 1800tl) + balatalar bitmiş servis 1000tl civarı tutacak su durumda 750 tutuyor zaten + multimedia 750 lık aldım pişman oldum o da 1500 tl + lastikler 205,55,16 michelin primacy serisi 1000tl veya conti 5 de öyle.5500 yaptı zaten.Ben araç yenilensin 6 yıl garanti devam etsin vs. diye düşünüyorum zaten.
Gönderen: cagatay54 - Ekim 16, 2014, 01:24:50 ÖÖ
brc en son 1600 tl idi.balataların değişimi 400 tl gibi bir rakam olması lazım.dışarda bunu komple 200 tl ye de takabilirsiniz.2 yıldır kullnıyorum balata ile sıkıntım olmadı.multimdia nın orta hallisi 1000-1100 lira.elinizdekini ikinici el olarak satarsanız rahat 450-500 tl gibi otomatikman yenisinin fiyatıda düşecektir.lastiklerin tanesi 200 tl 800 lira onlar tutuyor.ayrıca artıdan yeni civice de multimedia taktıracaksınız 2500 tl.

yazdıklarınızdan anladığım kadarıyla istediğiniz şeylerin fiyatını yüksekten söylediğinize göre kararınızı çoktan vermişsiniz.ne dersek diyelim farketmeyeck.yeni civic hayırlı olsun ;)

6 yıl garantisi için uğraşıyorsanız onun için servise gitmeyin.garanti diye servise verdiğiniz para kadar 6 yılda aracınız zaten masraf çıkartmayacaktır.büyük arıza yapan bir fd6 ben daha duymadım.
Gönderen: Tekos - Ekim 16, 2014, 03:44:24 ÖÖ
Arkadaşım Verdiğim fiyatların hepsini servis verdi bana ben niye fiyatları şişireyim ? Yeni alacağım araca multimedia takmıyacağımki zaten geri görüş orjinalinde var. Benim amacım geri görüş ama 750'lik multimedia da ses problemi yaşadım servis navimate satıyor 2.000 tl. toptancısından 1.300tl. nakit alıyorsunuz,200 tl montaj 1500 ona bile servis burun kıvırıyor zorla kabul ettirdim. Garanti önemli bir sey tabiki aracınızın garanti dışı kalmasını istemezsiniz. Sizin başınıza gelmemiş olabilir aracınız hiç sorun çıkartmamış olabilir inşallah hiç çıkarmaz.Ama benim aracımda garantiden yüklü miktar tutacak bir kaç parça değişti. İşte başına gelmeyince insan anlamıyor maalesef bende sizin gibi düşünürdüm ama işin aslı öyle değilmiş. Neyse siz fikrinizi söylediniz Teşekkür ederim zaman ayırdığınız için kazasız belasız günler.
Not:Bu yazdıklarınızı da iyi niyetinizle yazdığınızı biliyorum.Bende çok kararsızım zaten çünkü arabaya çok masraf ettim bende.Araç sadece değil.Bi-xenon fardan tutunda follow me home-otomatik cam kapamaya,bodykit vs. kadar her şey var araçta.Yeni kasanın şeklinide hiç beğenmiyorum.İşte insan kararsız kalıyor.Sizde tüp varmı ?
brc en son 1600 tl idi.balataların değişimi 400 tl gibi bir rakam olması lazım.dışarda bunu komple 200 tl ye de takabilirsiniz.2 yıldır kullnıyorum balata ile sıkıntım olmadı.multimdia nın orta hallisi 1000-1100 lira.elinizdekini ikinici el olarak satarsanız rahat 450-500 tl gibi otomatikman yenisinin fiyatıda düşecektir.lastiklerin tanesi 200 tl 800 lira onlar tutuyor.ayrıca artıdan yeni civice de multimedia taktıracaksınız 2500 tl.

yazdıklarınızdan anladığım kadarıyla istediğiniz şeylerin fiyatını yüksekten söylediğinize göre kararınızı çoktan vermişsiniz.ne dersek diyelim farketmeyeck.yeni civic hayırlı olsun ;)

6 yıl garantisi için uğraşıyorsanız onun için servise gitmeyin.garanti diye servise verdiğiniz para kadar 6 yılda aracınız zaten masraf çıkartmayacaktır.büyük arıza yapan bir fd6 ben daha duymadım.
Gönderen: ysr - Ekim 16, 2014, 08:05:40 ÖÖ
benim görüşüm değişmeyin aracı bekleyin yeni kasa çıkana kadar sabredin bence fd6 verilip fb7 alınmaz.
Gönderen: HONDAHAN - Ekim 16, 2014, 08:19:02 ÖÖ
Tekos birincisi aracın 34.000 bin km de, bu gerçekten yeni gibi birşey. Yani değiştirmeyi gerektiren bir km değil. E değiştirmek isteme sebebin yaş ise de, bunu daha üstün özelliklerde bir araçla yapabileceksen yap bence. Aynı özelliklerdeki araç için, hem de FD6 yı değiştirmek bence mantıklı değil.
Gönderen: kayaci26 - Ekim 16, 2014, 08:19:33 ÖÖ
YENİ YENİDİR . . .

varsa 15000 TL yi ödeme kudreti yarını bekleme bu gün ver gitsin . . .
araban para ediyorken sat gitsin....
biraz daha bineyim dersin aradaki fark 20.000 oluverir...

sonra erişmek zorlaşır...

ayrıca fd6 da fb7 de çok farklı araçlar değil... tip şekil vs... hakketen bu fd6 sı olan arkadaşları anlamıyorum... fb7 sanki lada vega... yapmayın bu kadar... ikisi de aynı icatlar...

Gönderen: yataylimit - Ekim 16, 2014, 12:19:07 ÖS
Bence maddi durumunuz elveriyorsa kesinlike değiştirin. Yeni Civic artı özellikler barındırdığı gibi belli bir yaşı geçen araçlar sorun vermeye de başlıyor. 2. eldeki değer kaybını da düşündüğünüzde, zaman aleyhinizde işliyor. Bence bir arabaya en fazla 5 yıl binilmeli ama bu benim görüşüm :)
Gönderen: alperd - Ekim 16, 2014, 01:51:34 ÖS
Ben de karar veremedim oylama bile yapamadım bütün mesajları okudum öylece kaldım yaa :)
Zevk meselesi bence bu iş.
Ben FB7'yi servis çıkışı orijinal body kit ile çok beğeniyorum siz de model olarak beğeniyorsanız maddi gücünüz de uygunsa değiştirin, FD6'ya daha fazla Masraf yapmadan önce tabi...
Gönderen: cefe - Ekim 16, 2014, 07:10:45 ÖS
Kesinlikle deymez, 15000 farka başka sınıf arabalara bakılsa ( D veya suv ) belki fd6 yı değiştirmek mantıklı olbilir ama fb7 için asla. 34000 de ki arabanın balatalarının bitmeside garip benim aracım 85000 km de hala ömrü var .
Gönderen: cagatay54 - Ekim 16, 2014, 10:03:09 ÖS
Arkadaşım Verdiğim fiyatların hepsini servis verdi bana ben niye fiyatları şişireyim ? Yeni alacağım araca multimedia takmıyacağımki zaten geri görüş orjinalinde var. Benim amacım geri görüş ama 750'lik multimedia da ses problemi yaşadım servis navimate satıyor 2.000 tl. toptancısından 1.300tl. nakit alıyorsunuz,200 tl montaj 1500 ona bile servis burun kıvırıyor zorla kabul ettirdim. Garanti önemli bir sey tabiki aracınızın garanti dışı kalmasını istemezsiniz. Sizin başınıza gelmemiş olabilir aracınız hiç sorun çıkartmamış olabilir inşallah hiç çıkarmaz.Ama benim aracımda garantiden yüklü miktar tutacak bir kaç parça değişti. İşte başına gelmeyince insan anlamıyor maalesef bende sizin gibi düşünürdüm ama işin aslı öyle değilmiş. Neyse siz fikrinizi söylediniz Teşekkür ederim zaman ayırdığınız için kazasız belasız günler.
Not:Bu yazdıklarınızı da iyi niyetinizle yazdığınızı biliyorum.Bende çok kararsızım zaten çünkü arabaya çok masraf ettim bende.Araç sadece değil.Bi-xenon fardan tutunda follow me home-otomatik cam kapamaya,bodykit vs. kadar her şey var araçta.Yeni kasanın şeklinide hiç beğenmiyorum.İşte insan kararsız kalıyor.Sizde tüp varmı ?

yanlış anlamyın tartışma yaratmak değildir amacım.ben 4 yıldır fd6 kullnıyorum.fd6 20-25 bn km yi sorunsuz devirdiği takdirde sıkıtnı yapacak bir araç değildir.en fazla değiştiiğğiniz direksiyon kutusu olabilir diskler olabilir.başka biyerinde sorun yapacağını sanmıyorum.30 bnde almıştım aracımı 98 bnde şu an.daha bir lira masraf etmiş değilim.arabaya bakarsanız sıkıntı yapmaz zaten.serviste bakımına 560 tl istediğinde gitmedim zaten.yağ değişimine ben o kadar para vermem açıkçası.38 bnde lpg taktırmıştım garantiside yoktu zaten.bende doldurdum kaputuna kadar 10 bn lirayı buldu yaptığım şeyler ama zevkimle yapıyrum gözümde değil açıkçası.

otomatik aracım benim balatalarını 78 binde değiştirmiştim.34 bndeki arabanızda neden balata değişimi yaptıracaksınız?

ayrıca ikinic el diye değer kaybı yapar diye lütfen arkadaşlar yapmayın bunu.daha geçen günü 2005 es i 37 bin liraya arkadaşım sattı.fd6 ların 50-55 bin lira seviyesinde olduğunu ve bu arabalarn satıldığını bilin yeter.
Başlık: Ynt:
Gönderen: avans - Ekim 16, 2014, 10:20:48 ÖS
fd6 kasası fb7 nin donanımı.
özellikle su fd6 daki amortisör vuruntusu yokya araç doluyken o bile yetiyo.
ilk zamanlar yeni kasayı yadirgasamda zamanla çok alıştım.
yeni her zaman yenidir.
Gönderen: kacaman - Ekim 17, 2014, 03:05:58 ÖÖ
aynı ikilemde ben de kaldım. aracım 2010 prm düz şu anda100bini yeni geçti, acaba lastik ön arka balata vs vs bakım masrsfı yapmayıp satsam mı diye, içim elvermedi satmaya. gel beni al diyen tek begendiğim araç cla200 amg pakrt olan 140bin tl. yeni kasayı beklemeye karar verdim lastik bakım balata işlemler tamam tık yok arabamda tapa gaz basıyorum.
Gönderen: alperd - Ekim 17, 2014, 08:12:06 ÖÖ
fd6 kasası fb7 nin donanımı.
özellikle su fd6 daki amortisör vuruntusu yokya araç doluyken o bile yetiyo.
ilk zamanlar yeni kasayı yadirgasamda zamanla çok alıştım.
yeni her zaman yenidir.

Aynen ya ben de sonradan ısındım.
Hele orijinal body kit de oldu mu bambaşka bir araç oluyor. +6000 TL yazıyordu bayide bir tane vardı öyle yapılmış.
Gönderen: HONDAHAN - Ekim 17, 2014, 09:28:38 ÖÖ
:) Ben de bu "yeni yenidir" diyen arkadaşları anlamıyorum o zaman.
Lada Vega 'nın sıfırını al o zaman kardeşim o da yeni.! Üstelik 15.000 üste de vermezsin, alırsın.
Kimse Fb7  tü kaka demiyor, kimse de ikinci yılında makyajlanmış arabaya yenidir, padişahtır demesin. Ha diyorsa da Fd6 dan üste verilecek 15.000 TL nin neden, neye verileceğini söylesin. 1.8 mi 2.0 mi 140-170 bg mi, turbo mu var, yakıtımı daha düşük, konforu mu daha iyi, güvenliği mi ? ? ?
Başlık: Ynt: Ynt: Ynt: Honda Civic 2010 FD6'ı satıp yeni kasa civic FB7 Almak Mantıklımı ?
Gönderen: avans - Ekim 17, 2014, 02:29:04 ÖS
Lada Vega 'nın sıfırını al o zaman kardeşim o da yeni.! Üstelik 15.000 üste de vermezsin, alırsın.
Kimse Fb7  tü kaka demiyor, kimse de ikinci yılında makyajlanmış arabaya yenidir, padişahtır demesin. Ha diyorsa da Fd6 dan üste verilecek 15.000 TL nin neden, neye verileceğini söylesin. 1.8 mi 2.0 mi 140-170 bg mi, turbo mu var, yakıtımı daha düşük, konforu mu daha iyi, güvenliği mi ? ? ?
attan inip eşşeği kastetmiyorum.
her zaman bi tik öte diyorum;)
Başlık: Ynt: Ynt: Ynt: Ynt: Ynt: Honda Civic 2010 FD6'ı satıp yeni kasa civic FB7 Almak Mantıklımı ?
Gönderen: avans - Ekim 17, 2014, 02:30:30 ÖS
bu arada fb7 zamanında makyaj yedi.
kasa tutmadı filan diye değil yani.
Gönderen: mali - Ekim 17, 2014, 03:03:56 ÖS
Kesinlikle satıp değiştirme derim
sonra çok ararsın ama senin araba gibi bulamazsın ;)
kafanı duvarlara vurursun
antalyada bir arkadaşımız FD6 sını satıp Fb7 sıfır aldı
Fb7 ye çok binmedi beğenmedi hemen sattı
ona çok FD6 aradık sattığı arabanın yanından bile geçmeyen arabalara bakmak zorunda kaldı.
neyse bence satmaya gerek yok
haa illaki sıfırların diyorsan yeni hondaları bekle
ortalıkta yeni gelecek modellerden çok bahsediliyor
onları bekle
Gönderen: HONDAHAN - Ekim 17, 2014, 03:56:23 ÖS

He kardeş he
FD6 : Çıkış tarihi 2006   , Makyaj tarihi 2010
FB7 : Çıkış tarihi 2013   , Makyaj tarihi 2014

Şimdi bu, kasa tuttu diye yapıldı hee ?
Honda Türkiye 'nin 35.000 eksik üretimine, hergün bayilerden gelen FB7 satış promosyonlarına da girmiyorum bile. Bırakın şu tartışmayı artık yaa.
Gönderen: CMYK - Ekim 17, 2014, 04:49:34 ÖS

He kardeş he

Honda Türkiye 'nin 35.000 eksik üretimine, hergün bayilerden gelen FB7 satış promosyonlarına da girmiyorum bile. Bırakın şu tartışmayı artık yaa.

Küçük bir düzelti yapayım.
FD6 : Çıkış tarihi 2006   , Makyaj tarihi 2009
FB7 : Çıkış tarihi 2012   , Makyaj tarihi 2014
Gönderen: CMYK - Ekim 17, 2014, 04:52:36 ÖS
Honda'nın klasik taktiği. Yeni model cıkar.. 2-3 yıl içerisinde makyajlanır.
Gönderen: alperd - Ekim 17, 2014, 10:01:51 ÖS
Oylama 9-4 şuan.
Sitedeki FD6 kullanıcılarının ezici üstünlüğü düşünüldüğünde FB7 sınıfı geçmiştir bence.
Başlık: Ynt: Ynt: Ynt: Honda Civic 2010 FD6'ı satıp yeni kasa civic FB7 Almak Mantıklımı ?
Gönderen: avans - Ekim 17, 2014, 10:15:15 ÖS
Kimse Fb7  tü kaka demiyor, kimse de ikinci yılında makyajlanmış arabaya yenidir, padişahtır demesin. Ha diyorsa da Fd6 dan üste verilecek 15.000 TL nin neden, neye verileceğini söylesin. 1.8 mi 2.0 mi 140-170 bg mi, turbo mu var, yakıtımı daha düşük, konforu mu daha iyi, güvenliği mi ? ? ?

He kardeş he
FD6 : Çıkış tarihi 2006   , Makyaj tarihi 2010
FB7 : Çıkış tarihi 2013   , Makyaj tarihi 2014

fd6 2009 ağustosda makyajlandı.
gir bak ikinci el sitelerine..
fb7 2012 çıktı.yasadigin ülke neresi bilmiyorum turkiyede boyle.kuru sıkı atma bence!
sizin dediginiz makyaj neki bana göre sadece panjur iyi olmuş jantlar içler acısı.fb7 ilk çıktığında kimse almam satmaz bizim araçlar efsane olur dendi bi çok kişi sattı fd6 fb7 aldı.
Gönderen: ninapersson - Ekim 17, 2014, 10:27:40 ÖS
Üzerine 15 bin verip yeni ama benzer bir araç almak bence çok mantıksız.Mümkünse D segmenti bir araç, mesela accord alırdım.Yahut eski de  olsa bmw'ye binerdim.
Gönderen: Selcuk-006 - Ekim 18, 2014, 12:06:41 ÖÖ
Aracınızın kmsi yüksek ağır bakımları gelmiş bir araç olsaydı şayet üste o parayı verip fb7 almak mantıklı gelebilirdi belki ama şu an için düşünmezdim.
Benim Nacizane fikrim budur.
Saygılarımla
Gönderen: Tekos - Ekim 18, 2014, 03:27:06 ÖÖ
Merhaba tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim.Düşüncelerim netleşmiş oldu.Evet yeni yenidir ama yeni kasanın arkasına ve iç malzemesine gözüm hiç alışamadı içime sinmeden bincem araca. Çok ısınamadığım bir araca da binmek istemiyorum. Ocak ayına kadar bekleyeceğim ama kararım sanırım değişmeyecek.Sonuç olarak aradaki fark ne kadar da az olsa biraz daha beklemeye karar verdim.Bazı arkadaşların söyledikleri doğru ya bir üst segment bir araca binmek lazım yada daha gelişmiş bir model çıkarsa onu almak. Hb dizel otomatik gelebilirmiş onu bekleyebilirim veya benzinli HB otomatik.Bir süre daha aracıma Lpg taktırmıcam bu şekilde bincem.Kendi aracım da Follow me home,bi,xenon farlar,bodykit,cam kapatma,geri görüş,usb-aux vs. var araca da çok masraf ettim,şimdi de kıyamıyorum aracı satmaya.Aracımın fotoğrafını da paylaşayım üzerinde hella marka bosch beyinli bi-xenon var.
(http://i57.tinypic.com/2ci91jr.jpg)
Gönderen: ysr - Ekim 18, 2014, 08:56:58 ÖÖ
Merhaba tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim.Düşüncelerim netleşmiş oldu.Evet yeni yenidir ama yeni kasanın arkasına ve iç malzemesine gözüm hiç alışamadı içime sinmeden bincem araca. Çok ısınamadığım bir araca da binmek istemiyorum. Ocak ayına kadar bekleyeceğim ama kararım sanırım değişmeyecek.Sonuç olarak aradaki fark ne kadar da az olsa biraz daha beklemeye karar verdim.Bazı arkadaşların söyledikleri doğru ya bir üst segment bir araca binmek lazım yada daha gelişmiş bir model çıkarsa onu almak. Hb dizel otomatik gelebilirmiş onu bekleyebilirim veya benzinli HB otomatik.Bir süre daha aracıma Lpg taktırmıcam bu şekilde bincem.Kendi aracım da Follow me home,bi,xenon farlar,bodykit,cam kapatma,geri görüş,usb-aux vs. var araca da çok masraf ettim,şimdi de kıyamıyorum aracı satmaya.Aracımın fotoğrafını da paylaşayım üzerinde hella marka bosch beyinli bi-xenon var.
(http://i57.tinypic.com/2ci91jr.jpg)

şu fotoğrafa bak bu araç verilip fb7 alınır mı insanın aklının ucundan geçmez :D Maşallah Rabbim kaza bela vermesin...
Gönderen: Savaş YILMAZ - Ekim 18, 2014, 09:01:02 ÖÖ
Maşallah kazasız belasız kullanırsın inşallah.
Gönderen: fcelik06 - Ekim 18, 2014, 12:04:43 ÖS
Arkadaşa katılıyorum. C ve D segmenti arasında iç aksamda çok büyük kalite farkı var. 3-4 yaş büyük olsun D segmenti araba olsun.
Üzerine 15 bin verip yeni ama benzer bir araç almak bence çok mantıksız.Mümkünse D segmenti bir araç, mesela accord alırdım.Yahut eski de  olsa bmw'ye binerdim.
Gönderen: Tekos - Ekim 18, 2014, 04:05:46 ÖS
Amin teşekkür ederim arkadaşlar.
Gönderen: HONDAHAN - Ekim 20, 2014, 09:06:04 ÖÖ

He kardeş he

fd6 2009 ağustosda makyajlandı.
gir bak ikinci el sitelerine..
fb7 2012 çıktı.yasadigin ülke neresi bilmiyorum turkiyede boyle.kuru sıkı atma bence!
sizin dediginiz makyaj neki bana göre sadece panjur iyi olmuş jantlar içler acısı.fb7 ilk çıktığında kimse almam satmaz bizim araçlar efsane olur dendi bi çok kişi sattı fd6 fb7 aldı.

Heh işte kardeş o dediğin 2009'a 2009 sonu denir, o dediğin 2012 'ye de 2012 sonu denir. Niyeyse Türkiye 'de böyle. Yaşadağımdan biliyorum.!
Sonu denildiğinden ben de 2010 dedim çünkü benim de 2009 Eylül'de aldığım aracım 2010 model. Ha sen ay, gün hesaplarına gireceksen ben seni kendi haline bırakayım sen ıslak gevşek at !
Gönderen: HONDAHAN - Ekim 20, 2014, 09:25:02 ÖÖ
Son olarak; bu da sizin çok tutulan, çok satan araçlarla ilgili gelen mesajlar ! ! Daha da birşey demem, avutun kendinizi ne yapayım.

(http://i.hizliresim.com/Qg8LBk.png) (http://hizliresim.com/Qg8LBk)
(http://i.hizliresim.com/G1WmPZ.png) (http://hizliresim.com/G1WmPZ)
Gönderen: murko17 - Ekim 21, 2014, 08:35:38 ÖS
diğer markalarda indirim yok zaten sadece honda da var satamıyor ya o yüzden yakında gelin bizi tercih edin sizeüste para verelim diyecekler :)))

Gönderen: atilla9090 - Ekim 21, 2014, 09:49:25 ÖS
Sayısal verilere göre şuan Türkiyede wv lider zaten tartışmaya gerek yok :) Dünya genelindede honda kan kaybediyor yeni nesil yarı otomatikler bolca turbolu dizel ve benzinli motorlar hondanın sağlam fakat verimsiz atmosferik motorlarını çok yordu.
Gönderen: zyber - Ekim 22, 2014, 12:10:12 ÖÖ
Bende de FD6 2010 civic premium manuel vardı. 40.000 km deydi çizik yoktu...
Haziranda 42500 e sattım.

FB7 executive almak için o kadar çabaladım ki onlarca defa gidip pazarlık yaptım knuştum bir ara 1.6 dizel yeni CRV almaya karar verdim...
İkisininde arkası berbattı. İçim götürmedi almadım.
Kesinlikle iyi etmişim almamda... Almanıda asla önermem...

Ben de alternatiflerine baktım. Audi A3 Sedan (Dizel otomatik üstü açılır cam tavan + ışık paketi vb.) aldım 113.000 TL e
Asla otomatik almam diyordum sanırım otomatik dışında bir araç almam diyorum. Çabuk alıştım ve sevdim...
Yakıtı çok iyi (700 km şehirler arası yolu 135 tl e gittim. 19.5 kuruş falan yakıyor...)
Camlar otomatik vb.
Bağaj derin ama elimde kalan FD6 nın bağaj havusu Audi A3 sedana koydum hondanın bağajı daha geniş ama basık...

Ancak yol tutuşunda FD6'ı sanki arıyor gibiyim.
Tam emin olmamakla birlikte (daha tam alışmamış olduğumdan olabilir...) Hondada 215 i gördüğüm ve 10-15 dakika bu hızla gittiğimde bile tedirginlik yaşamamıştım.
Audi A3 sedan sanki 200 sonrası beni tedirgin etti.

Bu araca bir kaç yıl bindikten sonra şimdiki planım ya da düşüncem ise şu şekilde... (bu kısmı kacaman için yazıyorum...)
Audi ve Bmw bir kaç yıl sonra kasa çirkin gelmeye başlıyor yenileri çıktıkça... Ancak Mercedesin 1970 modeli bile klasik ve güzel duruyor.
Gidip gümüş renkli sedan geniş bir Mercedes alacağım.

Hondaya döner miyim bilemiyorum. Ancak sattığımda arkasından bakıp hüzünlendiğimi 2010 model honda gördüğümde sözünü etmeden geçemediğim bir araçtı..
Hiç bir sorunda yaşatmadı...
Ancak şuan hondanın sattığı hiç bir araç bana cazip gelmiyor...

Gönderen: Tekos - Ekim 22, 2014, 02:57:59 ÖÖ
@zyber merhaba kardeşim , ilk önce hayırlısı olsun A3 sedan güzel bir araç Allah kazasız belasız binmek nasip etsin. Bende hondahan ile biraz konuştum bize de mantıklı gelen bir üst segment veya daha iyi bir Honda Civic(yeni gelecek kasa) Bende A3 dizel hatchback'lere baktım ama biraz daha para biriktirip daha yüksek ve temizini alcam 2014 gibi dizel otomatik stronic olanları var.Bir ihtimal BMW 3.20d çok kullandım e-90 kasa olabilir, işte onun yolu tutuşu vs. çok iyi hem az yakıyor hemde inanılmaz gidiyor. Bu arada Mercedesler model eskitmez o konuda haklısın.Ama c serisi değil e serisini tercih et arada çok fark var.
Gönderen: kacaman - Ekim 22, 2014, 07:03:31 ÖS

FB7 executive almak için o kadar çabaladım ki onlarca defa gidip pazarlık yaptım knuştum bir ara 1.6 dizel yeni CRV almaya karar verdim...

Ben de alternatiflerine baktım. Audi A3 Sedan (Dizel otomatik üstü açılır cam tavan + ışık paketi vb.) aldım 113.000 TL e
Asla otomatik almam diyordum sanırım otomatik dışında bir araç almam diyorum. Çabuk alıştım ve sevdim...
Yakıtı çok iyi (700 km şehirler arası yolu 135 tl e gittim. 19.5 kuruş falan yakıyor...)
Camlar otomatik vb.
Bağaj derin ama elimde kalan FD6 nın bağaj havusu Audi A3 sedana koydum hondanın bağajı daha geniş ama basık...

Tam emin olmamakla birlikte (daha tam alışmamış olduğumdan olabilir...) Hondada 215 i gördüğüm ve 10-15 dakika bu hızla gittiğimde bile tedirginlik yaşamamıştım.

Bu araca bir kaç yıl bindikten sonra şimdiki planım ya da düşüncem ise şu şekilde... (bu kısmı kacaman için yazıyorum...)
Audi ve Bmw bir kaç yıl sonra kasa çirkin gelmeye başlıyor yenileri çıktıkça... Ancak Mercedesin 1970 modeli bile klasik ve güzel duruyor.

Hondaya döner miyim bilemiyorum. Ancak sattığımda arkasından bakıp hüzünlendiğimi 2010 model honda gördüğümde sözünü etmeden geçemediğim bir araçtı..

gerçekten içime sinerek araç almadan civic i satmayacağıma karar verdim
Gönderen: Tekos - Ekim 23, 2014, 03:09:14 ÖÖ
Aynen @Kacaman açıkçası FD6 fanatikliği yapmıyorum.Ben Honda fanatiğiyim.Fanatik olsam FB7 bakmazdım ama içime sinmedi bir türlü,10 defa baktım araca ama olmadı nasip değilmiş.Beni istanbuldaki bir arkadaşım,buradaki bazı yorumlar ve Hondahan vazgeçirdi.Bende içime sindiği an istediğim aracı gidip alcam.

Camlar otomatik vb.

gerçekten içime sinerek araç almadan civic i satmayacağıma karar verdim
Gönderen: kacaman - Ekim 23, 2014, 03:15:35 ÖÖ
yeni gelecek kasanın acura çizgisinde olacağını tahmin ediyorum, fd6 gibi.
Gönderen: Tekos - Ekim 23, 2014, 05:36:42 ÖÖ
Bu acuranın en düşük halk sınıfı aracı eskinden Honda civic ile benzer ve aynı çıkartırdı.Sanırım bundan önceki fd6 kasa acuranın bu modeli ile aynıydı.Ya arkadaş butun dizaynırları acurayamı verdiniz ? Biraz şunlara benzetseydiniz ya.Aracın güzelliğine bakarmısınız...
(http://www.acura.com/images/2015/ILX/photos/2015-ilx-exterior-5-speed-automatic-with-premium-package-in-modern-steel-metallic-studio-cove-4.jpg)
(http://www.acura.com/images/2015/ILX/photos/2015-ilx-exterior-5-speed-automatic-with-premium-package-in-modern-steel-metallic-outdoor-cafe-10.jpg)
(http://www.acura.com/images/2015/ILX/photos/2015-ilx-interior-5-speed-automatic-with-technology-package-and-parchment-interior-from-rear-pass.jpg)
Gönderen: HONDAHAN - Ekim 23, 2014, 08:39:30 ÖÖ
Hondahan vazgeçirdi.

:) La beni hedef göstermee :D burada FB7 fanatiği çok. Yok yok şaka bi yana da kardeşim 15.000 lira üste verecem diyosun e az para değil 22 gün çalışıyoruz o paraya  :kurba   :dil
Kardeşim sözün özü ben bu arabadan inersem 3.20, A4, Accord binerim, sana da kendime alıyormuş gibi düşünerek fikrimi söyledim. Hakkında hayırlısı.
Gönderen: Tekos - Ekim 23, 2014, 11:34:11 ÖS
Saldım hepsini senin ustune kardeşim :D Abi olay fanatiklik değil ama söylediklerinde haklısın. Bu arada yukarıdaki acurayı nasıl buldun bu firma ile honda kardeş firmalar önceki FD6 kasasının aynısını satıyorlardı şimdi adamların çıkardığı modele bak birde fd7'ye. Bu arada bu video benden sana gelsin Tr'ye böyle bir şey gelse çok tutar ama bilmiyorlar işte.Birde FB7'nin arkası böyle olsa offf diyorum.
http://www.youtube.com/watch?v=xsTMxs4zx4Q (http://www.youtube.com/watch?v=xsTMxs4zx4Q)
Hondahan vazgeçirdi.

:) La beni hedef göstermee :D burada FB7 fanatiği çok. Yok yok şaka bi yana da kardeşim 15.000 lira üste verecem diyosun e az para değil 22 gün çalışıyoruz o paraya  :kurba   :dil
Kardeşim sözün özü ben bu arabadan inersem 3.20, A4, Accord binerim, sana da kendime alıyormuş gibi düşünerek fikrimi söyledim. Hakkında hayırlısı.
Gönderen: HONDAHAN - Ekim 24, 2014, 09:01:43 ÖÖ
Bu arada yukarıdaki acurayı nasıl buldun bu firma ile honda kardeş firmalar önceki FD6 kasasının aynısını satıyorlardı şimdi adamların çıkardığı modele bak birde fd7'ye. Bu arada bu video benden sana gelsin Tr'ye böyle bir şey gelse çok tutar ama bilmiyorlar işte.

Yeni Mazda 6 son zamanlarda oldukça dikkatimi çeker olmuştu, hatta ikinci eli düzgün olsa iyiden iyiye bileneceğim ama bu da sorunsuz bir marka olmasına rağmen ikinci eli yok. Bu Acura'yı da gördükten sonra hiç Honda 'dan şaşmayım dedim ama inşallah Türkiye 'ye gelecek Honda 'da bunlar olur. Bu arada aklında bulunsun; araçları değiştireceksek, yeni civic açıklanmadan satmamız lazım. Çünkü Honda artık muhteşem bir kasa-donanım çıkarmak zorunda. O zaman da bizim araçların fiyatı epeyce düşer ;) Uyanık olmak lazım :)
Video için de teşekkür ederim. Bana öyle geliyor ki; Türkiye 'deki vergi sisteminden dolayı bu ve buna benzer araçları, ellerinde kalmasın diye getirmiyorlar.
Acura ile ilgili arşivden birşeyler paylaşayım ( ne de olsa seninle konu pertlemeyeli iki sene oldu :D )

(http://i.hizliresim.com/nGa6Bg.jpg) (http://hizliresim.com/nGa6Bg)
(http://i.hizliresim.com/b4aXWV.jpg) (http://hizliresim.com/b4aXWV)
Gönderen: kacaman - Ekim 24, 2014, 09:50:59 ÖÖ
yeni gelecek olan kasanın da acura çizgisinde 1.5 litre turbo ve sc beslemeli olacağını tahmin ediyorum, yeni çizgiler ile ilgili sürekli internette geziyorum fakat şimdilik bir sonuç yok. bekleyelim bakalım
Gönderen: HONDAHAN - Ekim 24, 2014, 01:07:27 ÖS
:) Abi bulunca ilk bana haber ver de değecek bir arabaysa benimkinin ilanını vereyim :D
Başlık: Ynt:
Gönderen: avans - Ekim 24, 2014, 08:22:48 ÖS
yağmur "far sensörün yok diye seni çok horladılar fd6!
onlar etti sen etme! onlar seni efsane yaptı kendi dünyalarında.
Gönderen: Tekos - Ekim 24, 2014, 08:44:07 ÖS
@hondahan, @kacaman Burda bir arkadaş vardı.Bu Fb7'nin ilk modelleri Türkiye Honda Fabrikasına tanıtım ve toplantı amaçlı geldiği zaman burda paylaşmıştı. Bizde bu city'nin yeni modeli vs. demiştik sonra anladıkki o bizim civicmiş :D Daha sonrasında Ben Honda bayine bu resimleri gösterince yok ya bu değil dediler,bu olamaz imkansız diyen bile oldu aralarında :) aradan 4-5 ay geçmedi yeni civic geldi ellerine hepsi şok :D Yani o arkadaş tekrar paylaşırsa 4-5 ay önceden iyi olur :D
Gönderen: Tekos - Ekim 24, 2014, 08:47:43 ÖS
Valla kardeşim ne yalan söyliyeyim ben bunlara kafayı hiç takmamıştım ama şu kendinden kapanmayan yan aynalar ve camlar var ya onlarla kafayı çok bozmuştum.Camları zaten hemen yaptırdım ama ayna işi çok pahalı.
Gönderen: Tekos - Ekim 24, 2014, 08:53:32 ÖS
@Hondahan bu arada kardeşim iyi bulmuşsun resmi helal,bende mazda 6 ve 3'e baktım yeni kasaları güzel. Ama 2.el çok değer kaybediyormuş. Pertleyelim ya konuyu ne olacak amaç sohbet ama video'daki Fb7 si'ın arka stopları tam efsane olmuş dimi ?
Gönderen: avans - Ekim 24, 2014, 09:52:55 ÖS
Valla kardeşim ne yalan söyliyeyim ben bunlara kafayı hiç takmamıştım ama şu kendinden kapanmayan yan aynalar ve camlar var ya onlarla kafayı çok bozmuştum.Camları zaten hemen yaptırdım ama ayna işi çok pahalı.
hocam takmaya hiç gerek yok adamlarda nasıl ar-ge var anlamıyorum.
2012 koyduğu donanımı 2013 de çıkardılar ..gerçekten anlamak zor.
gerçi ilk çıktığında talep görmedi Lpg sonrası volum biraz arrti.fiyatlar yükseldi ama donanım olarak bi değişim olmadi.
Gönderen: kacaman - Ekim 24, 2014, 10:27:46 ÖS
:) Abi bulunca ilk bana haber ver de değecek bir arabaysa benimkinin ilanını vereyim :D
aslında bir eskiz buldum yabancı bir sitede, epeyce inceledim tasarımın tamamı nasıl birşeydir diye, daha net bilgiler değil sadece casuslayarak yada fake tahmin eskizleri de olabilir.
Gönderen: kacaman - Ekim 24, 2014, 10:32:39 ÖS
bundan iki yıl yada biraz daha fazla zaman önce kahramanmaraş kısakürek honda da teftişe gelmiş honda genel müdürlüğünden bir japon ile aramda geçen diyalogu burada önceden yazmıştım, adam turbolu motor yapmayacağız demediğini ve çok geniş yuvarlak cevaplarla geçiştirmeye çalıştığını aktarmıştım ve o zaman da paylaşmıştım turbolu motor çalışması yapmıyoruz demedi bu adam bakın göreceksiniz yakında duyarız demiştim ve turbolu dohc motorun var olduğunu hepimiz biliyoruz, kasa için de aynı şeyi söyleyeceğim acura çizgisinde olan yırtıcı bir kasa gelebilir.
Gönderen: kacaman - Ekim 24, 2014, 10:39:33 ÖS
bu donanımlar hatta kapanan ayna camlar araca sonradan eklenebiliyor bunu herkes biliyor, bununla bilrilkte araca yalıtım yaparak ses izolasyonu, yay jant bodykıt vsvs ekleyerek değişik görünüm elde etmekte mümkün fakat bunların hepsini yaparken hatta typer koltukları bile taka bilirken araçlarımıza yapamayacağımız tek şey? omurgasını uzatamıyoruz, 2.70 ferahlığından bahsetmeden edemeyeceğim. kendi sınıfındaki bütün emsallerinden aks mesafesi uzundur fd6 nın, şu anda corolla falan da uzattı fakat henüz yaptılar 2006 da değil.
Gönderen: Tekos - Ekim 24, 2014, 11:04:49 ÖS
Evet o konuda haklısın arabadan çok anlamayan araca binenler bu accordmu diyor? arkası geniş bir araç , o yüzden de bagaj küçük sanırım.
bu donanımlar hatta kapanan ayna camlar araca sonradan eklenebiliyor bunu herkes biliyor, bununla bilrilkte araca yalıtım yaparak ses izolasyonu, yay jant bodykıt vsvs ekleyerek değişik görünüm elde etmekte mümkün fakat bunların hepsini yaparken hatta typer koltukları bile taka bilirken araçlarımıza yapamayacağımız tek şey? omurgasını uzatamıyoruz, 2.70 ferahlığından bahsetmeden edemeyeceğim. kendi sınıfındaki bütün emsallerinden aks mesafesi uzundur fd6 nın, şu anda corolla falan da uzattı fakat henüz yaptılar 2006 da değil.
Gönderen: kacaman - Ekim 24, 2014, 11:08:28 ÖS
aslında bagaj küçük değil yüksek, yarım boy stepne alıp, yandaki köpükleri de sökersen kocaman bagajı oluyor, biz denedik ve yaptık.
Gönderen: kacaman - Ekim 24, 2014, 11:19:45 ÖS
http://www.teamhondaturkey.com/forum/new_civic_07_fk/bagaj_sorunu_cozuldu_herkese_duyurulur-t67837.0.html
Gönderen: Tekos - Ekim 25, 2014, 01:03:33 ÖÖ
Biliyorum senin o projeni,güzel olmuş :D yok ben o şekilde bir şey yapmam :) o kadarına gerek yok ...
Gönderen: HONDAHAN - Ekim 27, 2014, 01:22:07 ÖS
@hondahan, @kacaman Burda bir arkadaş vardı.Bu Fb7'nin ilk modelleri Türkiye Honda Fabrikasına tanıtım ve toplantı amaçlı geldiği zaman burda paylaşmıştı. Bizde bu city'nin yeni modeli vs. demiştik sonra anladıkki o bizim civicmiş :D Daha sonrasında Ben Honda bayine bu resimleri gösterince yok ya bu değil dediler,bu olamaz imkansız diyen bile oldu aralarında :) aradan 4-5 ay geçmedi yeni civic geldi ellerine hepsi şok :D Yani o arkadaş tekrar paylaşırsa 4-5 ay önceden iyi olur :D
Evet hatırladım o konuyu, keşke yine önden öyle bir paylaşım olsa :)

@Hondahan bu arada kardeşim iyi bulmuşsun resmi helal,bende mazda 6 ve 3'e baktım yeni kasaları güzel. Ama 2.el çok değer kaybediyormuş. Pertleyelim ya konuyu ne olacak amaç sohbet ama video'daki Fb7 si'ın arka stopları tam efsane olmuş dimi ?
Resimler arşivimde zaten vardı Tekos. Arabamı aldıktan kısa bir süre sonra bu Acura 'ları görmüş çok şaşırmıştım. Acura 'mı biniyoz la biz şimdi demiştim :D
Stoplar efsane evet te sadece o değil çamurlukların kaslı oluşu, kırmızı dikişler falan, herşeyiyle 10 numara yaa.
Gönderen: HONDAHAN - Ekim 27, 2014, 01:26:42 ÖS
aslında bir eskiz buldum yabancı bir sitede, epeyce inceledim tasarımın tamamı nasıl birşeydir diye, daha net bilgiler değil sadece casuslayarak yada fake tahmin eskizleri de olabilir.

:) takibe devam yani
Gönderen: bbhnda - Kasım 03, 2014, 09:04:56 ÖS
en güzel karar olmuş tebrik ederim :D benimde fikrim bu araçtan ineceksem artık en azından yeni c klasse. yeni a3 sedan a geçen bir arkadaş yol tutuş ve sürat güvenliğinde fd6 yı arıyorum demiş fd6 yere yakın yapısı ve aerodinamiğinden dolayı hızı hissettirmez yol tutuşuda çok başarılıdır.
Gönderen: kacaman - Aralık 08, 2014, 10:34:37 ÖS
casus resimlere bakalım arkadaşlar
http://wot.motortrend.com/1411_spied_2016_17_honda_civic_undergoes_dramatic_redesign.html
Gönderen: kacaman - Aralık 08, 2014, 10:39:53 ÖS
burun uzun ve iri bir görünümü var, arka kelebek camı görmeye çalıştığımızda hatları anlamak daha mümkün oluyor, kaslı bir görünümü olacağını tahmin ediyorum, stop grubu yine fb7 gibi olabilir sanırım yani öyle bir görünümü var bence, silecek kollarının uzunluğu ön camın çok büyük olduğunu işaret ediyor, sanırım yakında daha net fotoları çıkacaktır
Gönderen: Tekos - Aralık 09, 2014, 01:54:50 ÖÖ
@ Kacaman Takipte :D inşallah FB7'lere benzemez.
Gönderen: mehmet zengin - Aralık 09, 2014, 07:00:45 ÖÖ
Aynı b...kun laciverti. Hiç heveslenmeyin fb7nin yandan yemişi gibi duruyor. fd6nın yandan yemişi bizim kasa, bi daha yandan yerse bişiy olcaktır herhalde :) herşeye rağmen hayat aynı yerde :) sıkıntı yoooook.
Gönderen: kacaman - Aralık 09, 2014, 09:00:46 ÖÖ
çift eksozt kazanı var arkada, vtec turbolu motorun tahliyesini rahatlatmak için kullanılmış olabilir.
Gönderen: HONDAHAN - Aralık 09, 2014, 09:21:18 ÖÖ
Ben bir Fluance gördüm, bir A5 gördüm, bir de Mazda 6 gördüm. Ama şu kesin; stoplar FB7 ile aynı ( bu capanlar Türk forumlarını hiç takip etmemiş :) ) ve bizim arabalar prim yapmaya devam.
:D Komik yaa içindekileri bile mozaiklemişler :D Ne yani modeli çalacak rakip firmanın, içindekileri kaldırma ihtimalidemi var :D :D Dersin Lambo üretiyorlar :D
Gönderen: bbhnda - Aralık 09, 2014, 02:44:19 ÖS
saçma sapan bişey geliyor gene yaw arkadaş hiçbirşey tasarlayamıyorsanız çağırın vw passatın tasarım ekibini araba nasıl tasarlanır öğretsin şu salaklara !! yada bmw f30 millet kasa atlar ileri gider bizimkiler kasa atladıkça geriye gidiyor !!
Gönderen: myy - Kasım 21, 2017, 11:06:30 ÖÖ
is eyeglass frames (http://www.outlet-eyeglasses.com/) the world's adidas yeezy shoes (http://www.air-yeezyshoes.com/) most lions nfl jersey (http://lions.nfl-jerseys.org/) beautiful michael kors outlet (http://www.michaelkors.so/) azalea titans nfl jersey (http://titans.nfl-jerseys.org/) red, burberry uk (http://www.burberryoutlet-inz.co.uk/) the north face jackets (http://www.the-northfacejackets.net.co/) most burberry (http://www.burberrys-outletonline.in.net/) brilliant flowers. new balance shoes (http://www.new-balanceshoes.com/) Bend birkenstock outlet (http://www.birkenstocks.com.de/) to bend nike store (http://www.nike-shoesoutlet.us.org/) all the way, swarovski canada (http://www.swarovski-canada.ca/) then air max (http://www.airmax.com.se/) that ralph lauren (http://www.ralphlauren-au.com/) piece nfl jerseys (http://www.nfljerseys-sale.com/) of michael kors outlet (http://www.michaels-korsoutlet.com/) azaleas nike free (http://www.nikefreerun-shoes.co.uk/) on the giuseppe zanotti (http://www.giuseppezanotti.com.co/) show cheap oakley (http://www.oakleys-frames.com/) in my fidget spinner (http://www.fidgetspinner.us.com/) eyes, ray ban (http://www.ray-baneyewear.co.uk/) we ravens nfl jersey (http://ravens.nfl-jerseys.org/) deeply barbour jackets outlet (http://www.barbour.in.net/) attracted coach outlet online (http://coach.euro-us.net/) by roshe runs (http://www.rosherun-shoes.us/) it, nike free (http://www.nike-free-runs.de/) do not nike shoes outlet (http://www.nike-shoesoutlet.com/) open nike air max (http://www.nike-airmax.com.co/) the burberry handbags outlet (http://www.outlet-burberry-bags.com/) eyes nike air max (http://www.air-maxschoenen.co.nl/) have baseball bats (http://www.cheap-baseballbats.us/) moved, tory burch outlet (http://www.outlet-toryburch.com/) kept coach purses outlet (http://www.coachoutletonlinemall.com/) his mouth adidas tracksuits (http://www.tracksuits.com.co/) issued replica watches (http://www.cheap-watches.in.net/) a puma (http://www.puma-shoes.de/) sigh, charlotte hornets jersey (http://hornets.nba-jersey.com/) the mcm backpack outlet (http://www.mcm-bagsoutlet.com/) whole piece adidas (http://www.adidassuper-star.de/) whole michael kors bags (http://www.outlet-michaelkors.us.org/) piece ralph lauren factory store (http://www.ralph-lauren-polos.us.org/) flower patriots nfl jersey (http://patriots.nfl-jerseys.org/) sea, in addition barbour jacket outlet (http://www.barboursjackets.com/) to vans (http://www.vansschuhe.com.de/) amazing, I five finger shoes (http://www.vibram--fivefingers.com/) have michael kors outlet (http://www.outlet-michaelkors-online.com/) to think giants nfl jersey (http://giants.nfl-jerseys.org/) of broncos nfl jersey (http://broncos.nfl-jerseys.org/) another word to ralph lauren outlet online (http://www.outletonline-ralphlauren.com/) describe pandora jewelry (http://www.pandora-jewelry.top/) it, look ray ban (http://www.raybans-cher.fr/) at roshe run (http://www.rosherun-shoes.co.uk/) the past, michael kors outlet online (http://www.michaelkorsoutlet.mex.com/) those cowboys nfl jersey (http://cowboys.nfl-jerseys.org/) who northface (http://www.north-face-jackets.co.uk/) spend swarovski (http://www.swarovskijewellery-au.com/) as air max shoes (http://www.airmax-shoes.com/) fake scarpe hogan (http://www.scarpe-hoganshoes.it/) as nike store (http://www.nike-store.in.net/) tempted boston celtics jerseys (http://celtics.nba-jersey.com/) to Couzhuo closer chiefs nfl jersey (http://chiefs.nfl-jerseys.org/) to watch prada outlet (http://www.outlet-pradas.com/) them. kate spade outlet (http://www.kate-spadebags.com/) After burberry outlet (http://www.burberrys-outletstore.com/) a coach outlet (http://www.coach-outlet.net.in/) night of heavy michael kors usa (http://michaelkors.euro-us.net/) rain coach outlet online (http://www.coachoutlet-usa.com/) the night before womens clothing (http://www.clothes-outlet-store.com/) washing, mbt shoes (http://www.mbt-outlet.com/) at cheap true religion (http://www.true-religions.com/) the ralph lauren (http://www.ralphlauren-canada.ca/) moment mcm handbags (http://www.mcm-handbags.com.co/) they iphone case (http://www.iphone-cases.net/) are coach black friday (http://www.coachblackfriday.com/) still proudly skechers shoes outlet (http://www.skechers-shoesoutlet.com/) open, nba jersey (http://www.nba-jersey.com/) the rest oklahoma city thunder jerseys (http://thunder.nba-jersey.com/) of los angeles lakers jerseys (http://lakers.nba-jersey.com/) us pandora jewellery (http://www.pandorajewellery-au.com/) is converse sneakers (http://www.converses-outlet.com/) to keep adidas (http://www.adidas-shoes.co.nl/) taking pictures, nike air (http://www.nike-airmaxsc.co.uk/) trying air huarache (http://www.air-huaracheshoes.co.uk/) to ecco shoes (http://www.eccoshoesoutlet.com/) freeze them in timberland (http://www.timberlandspaschere.fr/) our longchamp outlet (http://www.long-champ.com.co/) phone, look soccer shoes (http://www.soccers-shoes.us.com/) at packers nfl jersey (http://packers.nfl-jerseys.org/) the oakley sunglasses outlet (http://www.oakley-sunglassessale.com.co/) past with blooming hollister (http://www.hollisteronlineshop.com.de/) azaleas, ray ban (http://www.raybans-outlet.com.co/) distance, polo ralph lauren outlet (http://www.outlet-ralphlaurens.com/) Maple cheap oakley sunglasses (http://www.oakleys-sunglasses.com.co/) there nike huarache (http://www.air-huarache-shoes.co.uk/) are strains nba shoes (http://www.nba-shoes.com/) of bcbg max (http://www.bcbg-canada.ca/) the rolex montre (http://www.montrespaschers.fr/) lake heavy thomas sabo (http://www.thomas-sabos.com.de/) smoke, burberry outlet online (http://www.outletburberrybags.com/) really burberry handbags (http://www.burberrys-handbags.com.co/) enjoy the moment. Qingming beats headphones (http://www.beatsheadphone.in.net/) Festival, this year michael kors australia (http://www.australia-michaelkors.com/) it is nike canada (http://www.nikeshoes-canada.ca/) the rolex watches (http://www.rolex-watches.us.com/) second timberland boots (http://www.timberlandboots-outlet.com/) time chicago bulls jerseys (http://bulls.nba-jersey.com/) I returned beats by dre (http://www.beats-by-dre.com.co/) home, timberwolves jersey (http://timberwolves.nba-jersey.com/) I coach outlet (http://www.coach-outlets.net.co/) was armani exchange (http://www.armani-outlet.com/) to spend valentino (http://www.valentino-shoesoutlet.us.com/) the fendi outlet (http://www.fendi-outlet.in.net/) beautiful scenery adidas schuhe (http://www.adidas-schuheonline.de/) of michael kors (http://www.canada-michaelkors.ca/) hair, bcbg dresses (http://www.bcbg-dresses.net/) there are tn pas cher (http://www.nike-paschers.fr/) five, be sure not to givenchy antigona (http://www.givenchy.com.co/) underestimate ray ban sunglasses outlet (http://www.raybans-sunglasses.net.co/) it, azaleas nike free run (http://www.nikefreeshoes-inc.co.uk/) did not open coach factory outlet (http://www.coach-factoryoutlet.net.co/) when burberry (http://www.burberryoutletonline.com.de/) the long champ (http://www.longchamp-outlet.com.co/) sepals oakley sunglasses cheap (http://www.oakleys-sunglass.com.co/) will protect it nike free 5.0 (http://www.nike-free5.com/) from harm burberry outlet (http://www.burberrys-bags.com.co/) buds, flowers christian louboutin (http://www.christian-louboutinshoesoutlet.com/) guards really jordan release dates (http://www.nike-shoes.com.co/) ah! michael kors (http://www.michaelkors.co.nl/) Open into a cuckoo ed hardy (http://www.ed-hardy.us.com/) clouds, oakley sunglasses outlet (http://www.oakleysunglasses-lrc.com/) out of a adidas shoes (http://www.adidas-store.net/) fiery red. burberry outlet online (http://www.burberry-storevip.com/) Blossoming tommy hilfiger (http://www.tommyhilfigers.co.nl/) azalea jordan (http://www.jordan.com.de/) petals true religion jeans (http://www.jeans-truereligion.com/) folds, ripples relojes (http://www.omegas-relojes.es/) out a michael kors outlet (http://www.michael-kors.cc/) circle of bills nfl jersey (http://bills.nfl-jerseys.org/) waves, revealing jazz jersey (http://jazz.nba-jersey.com/) a kate spade (http://www.kate-spades.net/) happy oakley sungalsses outlet (http://www.oakleys.com.de/) smile. north face (http://www.the-northface.com.de/) Oval hollister (http://www.hollister.com.se/) leaves, north face outlet (http://www.north-face.com.co/) green glowing ray ban wayfarer (http://www.raybans-outlet.net.co/) luster thick fat north face (http://www.jackets-thenorthface.com/) under the coach outlet (http://www.coach-outletonline.ca/) sun. Bustling silk red bottoms (http://www.christian-louboutin.jp.net/) foliage true religion outlet (http://www.outlet-true-religion.com/) still has lacoste outlet (http://www.lacosteoutlet.com.co/) more to ray ban sunglasses (http://www.raybans-outlet.cc/) count oakley sungalsses outlet (http://www.oakleysunglasses-canada.ca/) the dsquared2 outlet (http://www.dsquared2s.com/) bud, like polo ralph lauren outlet online (http://www.outlet-ralphlaurenpolo.com/) capsules nike roshe (http://www.nike-rosherun.com.es/) dates cheap jerseys (http://www.cheap-jerseys.mex.com/) into the plate. pacers jersey (http://pacers.nba-jersey.com/) Rhododendron is supra shoes (http://www.supra-footwears.com/) like mont blanc pens (http://www.montblancpences.com/) that, I woolrich outlet (http://www.woolrich-jackets.com/) always swarovski crystal (http://www.crystals-swarovskis.com/) feel ferragamo uk (http://www.ferragamos.co.uk/) a bit ralph lauren (http://www.laurenralphs-outlet.co.uk/) like a cheap mlb jerseys (http://www.cheap-mlbjerseys.us.com/) red watches (http://www.rolex-watchescanada.ca/) butterfly, oakley sungalsses outlet (http://www.australia-oakleysunglasses.com/) especially ralph lauren (http://www.ralphlauren.mex.com/) those in the longchamp handbags (http://www.longchamps-bags.us.com/) middle air jordans (http://www.airjordans-shoes.com/) of suns jersey (http://suns.nba-jersey.com/) the core, dolphins nfl jersey (http://dolphins.nfl-jerseys.org/) like nike store (http://www.nike-store.com.de/) antennae vikings nfl jersey (http://vikings.nfl-jerseys.org/) butterflies. The adidas (http://www.adidas-shoes.ca/) green the north face jackets (http://www.northfacejackets.fr/) leaves are nike roshe (http://www.nikerosherun.com.de/) dotted cheap nfl jerseys (http://www.jerseys.net.in/) with jets nfl jersey (http://jets.nfl-jerseys.org/) the kate spade outlet (http://www.katespades.com.co/) red, it is marc jacobs (http://www.marc-jacobs.us.com/) a soccer outlet (http://www.soccershoes.us.com/) passion hollister clothing store (http://www.hollister-clothings-store.com/) and nike free run (http://www.nike-free-runs.com/) full christian louboutin outlet (http://www.christianlouboutinoutlet.net.co/) rippling.Maple Lake strain hugo boss online (http://www.hugo-boss.com.co/) of water, christian louboutin (http://www.louboutinshoes.jp.net/) the clear; longchamp (http://www.long-champ.com.de/) Maple burberry canada (http://www.burberry-outlets.ca/) Hill swarovski jewelry (http://www.jewelrys-swarovski.com/) Lake strain, prada handbags (http://www.outlet-pradabags.com/) and philipp plein (http://www.philipp-plein.com.co/) green; Maple Lake strain tory burch sandals (http://www.outlet-toryburchshoes.com/) over handbags outlet (http://www.designer-handbagsoutlet.us.com/) the day, blue; Maple air max (http://www.nike-maxshoes.fr/) Lake longchamp black friday (http://longchamp.black-friday.vip/) strain over mizuno running (http://www.mizuno-running.net/) the clouds, white. new balance (http://www.newbalance-canada.ca/) At nike (http://www.nikeshoes.de/) this vans shoes (http://www.vansshoes-outlet.com/) moment, Maple rams nfl jersey (http://rams.nfl-jerseys.org/) Lake Tanabe edge of nike (http://www.nike-shoes.com.se/) a thomas sabo (http://www.thomassabos-jewelrys.co.uk/) strain, oakley sunglasses outlet (http://www.oakleysoutlet.com.co/) the chargers nfl jersey (http://chargers.nfl-jerseys.org/) hospital pandora (http://www.pandora-jewelry.com.de/) front trail blazers jersey (http://trailblazers.nba-jersey.com/) room, burberry uk (http://www.burberrybags-inc.co.uk/) hillside ditch embankment, everywhere flowering raptors jersey (http://raptors.nba-jersey.com/) azaleas, eagles nfl jersey (http://eagles.nfl-jerseys.org/) as beautiful birkenstock (http://www.birkenstockshoes.com.de/) as the los angeles clippers jerseys (http://clippers.nba-jersey.com/) glow. hollister (http://www.hollister-outlet.com/) The mk outlet online (http://www.outlet-mkors.com/) air was barbour jackets (http://www.barbours-factory.com/) filled christian louboutin (http://www.christian-louboutin-shoes.com/) with flowers, nike shoes outlet (http://www.nikeshoes-outlet.com/) grass ray ban (http://www.raybans-outlet.co.nl/) and pine cheap ray ban (http://www.ray-bansoutlet.com.co/) faint aroma, michael kors (http://www.michaelkors.com.de/) relaxed polo ralph lauren (http://www.polos-ralphlauren.com.co/) and ralph lauren outlet (http://www.ralphlauren-polos.com.co/) happy. Hillside, hermes birkin (http://www.hermes-birkinoutlet.com/) a versace outlet (http://www.versace-outletonline.com/) small stream, gray ray ban sunglasses outlet (http://www.rayban-sunglasses.co/) tiles pelicans jersey (http://pelicans.nba-jersey.com/) and bottega (http://www.bottega-venetasoutlet.com/) white walls oakley sunglasses (http://www.oakleys-sunglasses.mex.com/) of huarache (http://www.nike-huarache.co.nl/) bamboo bucks jersey (http://bucks.nba-jersey.com/) next to ray ban sunglasses (http://www.raybans-glasses.com.co/) people, under armour (http://www.under-armouroutlet.com/) smoke-filled, new balance (http://www.newbalanceschuhe.com.de/) quiet ray ban (http://www.raybans.com.de/) Tianshi. designer handbags (http://www.designer-handbags.com.co/) Rhododendron flower mlb jerseys (http://www.mlb-jerseys.org/) color swarovski (http://www.swarovskionlineshop.com.de/) can mcm bags (http://www.mcmbackpacks.com.co/) be eyeglasses online (http://www.outlet-oakleys.com/) more roshe run (http://www.nike-rosherun.co.nl/) colorful, eye-catching bright. oakley black friday (http://oakley.black-friday.vip/) The red hollister clothing store (http://www.hollister-store.com.co.co/) fire, saints nfl jersey (http://saints.nfl-jerseys.org/) was basketball shoes (http://www.basketballshoes.com.co/) pink puma shoes (http://www.outlet-pumashoes.com/) like oakley sungalsses outlet (http://www.oakleys.org.es/) Xia, white michael kors outlet (http://www.cheap-michaelkors.com.co/) as hollisterco (http://www.hollisterclothingcanada.ca/) snow true religion (http://www.true-religionsoutlet.com/) ...... celine handbags (http://www.celinefactory.com/) race home ray ban (http://www.raybanoutlet.ca/) to Maple air max (http://www.nikeair-max.es/) Lake nike (http://www.nike-shoes.co.nl/) strain adds a hilfiger online shop (http://www.tommy-hilfigers.de/) lot panthers nfl jersey (http://panthers.nfl-jerseys.org/) of longchamp outlet (http://www.long-champhandbags.com/) attractive buccaneers nfl jersey (http://buccaneers.nfl-jerseys.org/) colors. nike air max (http://www.nike-airmax.com.de/) Breeze, softball bats (http://www.softballbats-sale.com/) great, converse shoes (http://www.converse-shoes.net/) full of faint michael kors outlet (http://www.michaelkors-ins.com/) fragrance of cheap shoes (http://www.cheapshoes.net.co/) the entire skechers shoes (http://www.skechers-outlet.com/) Maple converse (http://www.converse-schuhe.com.de/) Lake strain, fitflop (http://www.fitflop-outlet.com/) also michael kors uk (http://www.michael-kors-outlet.org.uk/) attracted polo ralph (http://www.ralph-laurens-outlet.com/) many swarovski (http://www.swarovskis-sale.co.uk/) bees and butterflies, I miami heat jerseys (http://heat.nba-jersey.com/) can uhren (http://www.uhren-stores.de/) not ralph lauren outlet (http://www.outelt-ralphlauren.co.uk/) help nike shoes outlet (http://www.nike-shoesstore.com/) but went wizards jersey (http://wizards.nba-jersey.com/) over to denver nuggets jersey (http://nuggets.nba-jersey.com/) smell the smell, philipp plein outlet (http://www.philipp-pleins.com/) ah! nike air (http://www.nikeairmax.com.de/) A chrome hearts outlet (http://www.chrome-heartoutlet.com/) hint of fragrance cheap nike shoes (http://www.cheap-nike-shoes.com/) refreshing. falcons nfl jersey (http://falcons.nfl-jerseys.org/) When the true religion outlet store (http://www.truereligions.net/) Ching true religion jeans outlet (http://www.outlet-true-religion.us.org/) Ming oakley sungalsses outlet (http://www.oakley-outletonline.com.co/) Festival, reebok (http://www.reeboks.com.de/) we vans (http://www.vans-shoesoutlet.co.uk/) deliberately came burberry (http://www.burberrybags.com.co/) home oakley vault (http://www.oakleys-outlets.net/) to retro jordans (http://www.retrojordan-shoes.com/) Maple Lake michael kors outlet (http://www.michaels-korsoutlet.us.com/) strain, hogan (http://www.hogans.com.de/) we babyliss (http://www.babylisspros.com/) saw that a louboutin (http://www.christianlouboutins-shoes.co.uk/) red color, his ralph lauren polos (http://www.ralph-laurenpolos.co.uk/) wife ralph lauren (http://www.poloralphlauren.com.de/) and the north face outlet (http://www.the-northface-online.com/) children could supra shoes (http://www.supra-footwear.net/) not cheap nhl jerseys (http://www.cheapnhljerseys.us.com/) help nike roshe run (http://www.nikerosherun.com.co/) but ralph lauren uk (http://www.ralphs-laurenpolos.co.uk/) stop ferragamo (http://www.ferragamo.net.co/) enjoyed. Azalea is not coach factory outlet online (http://www.coachfactory.cc/) very pandora charms (http://www.pandora-charmscanada.ca/) high, air force (http://www.nikeairforce.com.de/) less than browns nfl jersey (http://browns.nfl-jerseys.org/) the replica handbags (http://www.replica-handbags.com.co/) knee. ray ban (http://www.raybans.org.es/) From afar, tommy hilfiger outlet (http://www.tommy-hilfigers.net.co/) like cheap jerseys (http://www.cheap-jerseys.com.co/) a coach black friday (http://www.coachoutlet-online.com.co/) cloud juicy couture (http://www.cheap-juicycouture.com/) of coach outlet (http://coachoutlet.euro-us.net/) burning flame, it leaves new york knicks jerseys (http://knicks.nba-jersey.com/) almost oakley vault (http://www.sunglasses-oakleys.com.co/) invisible, but if adidas shoes (http://www.adidas-shoesoutlet.com/) a coach outlet usa (http://www.zcoachoutlet.com/) group hilfiger (http://www.tommyhilfigerca.ca/) of children longchamp (http://www.lonchamp.us.com/) wearing red north face backpacks (http://www.north-faceoutletjacket.com/) clothes nike factory (http://www.nike-factory.com.co/) squatting grizzlies jersey (http://grizzlies.nba-jersey.com/) there. jordan shoes (http://www.airjordanshoes.com.co/) Approaching opinion, before birkenstock (http://www.birkenstock.net.in/) it atlanta hawks jersey (http://hawks.nba-jersey.com/) saw ferragamo shoes (http://www.salvatoreferragamo.us.com/) little pointed leaves, there michael kors (http://www.michaelkorsoutlet.se/) are seahawks nfl jersey (http://seahawks.nfl-jerseys.org/) even nets jerseys (http://nets.nba-jersey.com/) a texans nfl jersey (http://texans.nfl-jerseys.org/) little pandora (http://www.pulseraspandora.com.es/) fluff, calvin klein (http://www.calvinkleinsoutlet.com/) very cute. steelers nfl jersey (http://steelers.nfl-jerseys.org/) Meso flowers beats by dr dre (http://www.beatsbydrdrephone.com/) again, detroit pistons jerseys (http://pistons.nba-jersey.com/) like burberry outlet (http://www.burberryoutlet-sale.net.co/) a small speaker, jaguars nfl jersey (http://jaguars.nfl-jerseys.org/) has oakley outlet (http://www.outlet-oakley.com/) a number michael kors outlet online sale (http://www.michael-korsoutletonline.com.co/) of polo outlet online (http://www.polosoutlet-store.com/) intermediate root occhiali ray ban (http://www.raybansbocco.it/) flower, 49ers nfl jersey (http://49ers.nfl-jerseys.org/) very ray ban (http://www.rayban-sunglasses.fr/) tender stone island (http://www.stone-islandestore.com/) and dallas mavericks jersey (http://mavericks.nba-jersey.com/) beautiful, barbour (http://www.barbours.us.com/) like nike air max (http://www.nikeairmax-australia.com/) My giuseppe shoes (http://www.giuseppes-zanottishoes.com/) Fair nfl jerseys (http://www.nfl-jerseys.org/) Lady, raiders nfl jersey (http://raiders.nfl-jerseys.org/) to bengals nfl jersey (http://bengals.nfl-jerseys.org/) show the bottega veneta (http://www.bottega-bags.com/) world michael kors outlet online (http://www.outlet-michaelkors.com/) the instyler (http://www.instylers.us/) face ...... rolex watches for sale (http://www.rolexwatchesforsale.us.com/) I tommy hilfiger (http://www.tommy-hilfigers.com.co/) looked mcm backpack (http://www.mcm-backpacks.com.co/) at the flowers and philadelphia 76ers jersey (http://76ers.nba-jersey.com/) the ray bans (http://www.ray-bans.net.co/) moon, michael kors (http://www.michael-kors.com.es/) inevitably omega watches (http://www.cheapomega-watches.com/) there converse (http://www.converse-shoes-outlet.com/) is fred perry (http://www.fred-perry.org.uk/) a flat iron (http://www.chiflatironhair.us.com/) deluded hogan shoes (http://www.hoganshoes.org.uk/) feel. I marc jacobs (http://www.marcjacobs-outlet.com/) like soccer shoes outlet (http://www.soccershoes-outlet.com/) you, bright azalea, I love you, my kings jersey (http://kings.nba-jersey.com/) beautiful warriors jersey (http://warriors.nba-jersey.com/) maple strains dsquared2 (http://www.dsquared2-outlet.com/) Lake. Azaleas, ray ban outlet (http://www.cheap-raybansoutlet.com.co/) which due jimmy choo shoes (http://www.jimmychoo-shoes.com/) to asics (http://www.asicsoutlet.net/) the adidas (http://www.adidas-shoes.es/) leafy, and beautiful coach outlet store (http://www.coach-outlet.store/) scene, iphone cases (http://www.cheap-iphonecases.com/) it's rolex watches (http://www.rolexwatch-outlet.com/) like colts nfl jersey (http://colts.nfl-jerseys.org/) because hilfiger outlet (http://www.outlet-tommy-hilfiger.com/) the coach outlet online (http://www.coachsoutletonline.in.net/) red michael kors bags (http://www.michaelkors-bags.us.org/) balls adidas (http://www.adidasshoes.com.se/) of fire, salomon (http://www.salomonshoes.com.de/) the red mountains, ralph lauren polo (http://www.ralphs-laurenspolos.com/) shiny salvatore ferragamo (http://www.ferragamos.us.com/) red michaelkors.com (http://www.michael-kors.net.co/) green air max (http://www.nikeair-max.ca/) water, nike (http://www.nikeshoes.org.es/) my michael kors handbags (http://www.outletonline-michael-kors.co.uk/) childhood, houston rockets jersey (http://rockets.nba-jersey.com/) spent in chi flat iron (http://www.chiflatiron-hair.com/) on nike mercurial (http://www.nike-mercurial.com/) this handbags outlet (http://www.handbagsoutlet.in.net/) azalea polo ralph lauren (http://www.polo-ralphlaurens.us.com/) blossom nike (http://www.nike-skos.com/) in polo outlet (http://www.outlets-polo.com/) in my barbour jackets (http://www.barbour-jackets.us.com/) memory, beats by dre headphones (http://www.beatsbydre.com.co/) this air max 90 (http://www.airmax-90.com/) strain of air max 2015 (http://www.nike-airmaxs.fr/) maple orlando magic jersey (http://magic.nba-jersey.com/) Lake prada (http://www.pradas.com.de/) the the north face (http://www.thenorth-face.com.co/) cuckoo, quiet reebok shoes (http://www.reebok-shoes.co.uk/) rural oakley outlet online (http://www.oakleys-online.com.co/) setting hoodies outlet (http://www.hoodies-factory.com/) deeply prada shoes (http://www.prada-shoes.us.org/) intoxicated. The levi's jeans (http://www.levis-jeansoutlet.com/) azaleas versace outlet (http://www.versace-outlet.com/) pick nhl jerseys (http://www.nhl-jerseys.com/) a hug michael kors uk (http://www.michael-korsukpurse.co.uk/) back, inserted hermes outlet (http://www.hermesoutlet.shop/) in rolex watches (http://www.watch-rolex.co.uk/) the christian louboutin shoes (http://www.christian-louboutins.com/) bottle, piled asics outlet (http://www.asicsoutlet.com.co/) on the cheap jordans (http://www.cheap-jordans.com.co/) bed side. salvatore ferragamo (http://www.salvatore-ferragamos.com/) You ray-ban sunglasses (http://www.outlet-rayban.co.uk/) give michael kors (http://michaelkors.black-friday.vip/) me, longchamp handbags outlet (http://www.long-champ-outlet.com/) I send you. Helped bears nfl jersey (http://bears.nfl-jerseys.org/) popularize a flower redskins nfl jersey (http://redskins.nfl-jerseys.org/) of friendship, a bouquet the north face (http://www.the-northface.ca/) of michael kors outlet (http://www.mk-com.com/) azaleas is oakley sunglasses outlet (http://www.ok-em.com/) affectionate. Happy oakley (http://www.oakley-sbocco.it/) we coachfactory.com/shop (http://www.coachfactory.shop/) held hands coach outlet (http://www.co-aol.com/) azaleas, azcardinals nfl jersey (http://azcardinals.nfl-jerseys.org/) Intentional new balance outlet (http://www.new-balanceoutlet.org/) cry out: pandora uk (http://www.cheappandora-charms.co.uk/) We cheap jerseys (http://www.jerseys-store.com/) have ralph lauren online shop (http://www.ralphlaurens.com.de/) a air max 2015 (http://www.airmax2015.net/) child christian louboutin shoes (http://www.christianlouboutin-shoes.ca/) cuckoo! hollister clothing (http://www.hollister-clothings.us.com/) This ralph lauren (http://www.ralph-lauren-uk.co.uk/) is tommy hilfiger (http://www.tommyhilfigers.de/) my horloges (http://www.horlogesrolexs.co.nl/) cuckoo cleveland cavaliers jersey (http://cavaliers.nba-jersey.com/) child! hermes (http://www.hermesbagsoutlet.com/) At omega watches (http://www.watches-omega.com/) that ray ban black friday (http://rayban.black-friday.vip/) time, we have to dansko shoes (http://www.danskoshoes.in.net/) pick juicy couture outlet (http://www.juicy-coutureoutlet.com/) up jimmy choo (http://www.jimmychoos-shoes.com/) the michael kors (http://www.michael-korsbags.com.co/) camera, nike (http://www.nike-shoesoutlet.co.uk/) put lunette oakley (http://www.oakley-outlet.fr/) a red timberland outlet (http://www.timberland-boots.com.co/) azaleas beautiful frames mcm handbags (http://www.mcm-handbags.org/) in jordan retro (http://www.jordan-retros.com/) our fred perry outlet (http://www.fredperrypolos.co.uk/) camera, timberland shoes (http://www.timberland-shoes.com.co/) we new balance (http://www.new-balanceshoes.es/) also prada sunglasses (http://www.outlet-pradahandbags.com/) in coach factory outlet (http://www.coach-factory.com.co/) this skechers (http://www.skechers-canada.ca/)

spurs jersey (http://spurs.nba-jersey.com/)