TeamHondaTurkey.Com

HONDA TEAM => Sohbet / Off Topic => Konuyu başlatan: yassi - Eylül 01, 2008, 12:12:41 ÖS

Başlık: TeamHondaTurkey İftar Yemeği Buluşması 2008 - Talep ve Görüş Toplama
Gönderen: yassi - Eylül 01, 2008, 12:12:41 ÖS
Arkadaşlar Selam,

Malumunuz Ramazan ayına girdik ve her yıl geleneksel olarak iftar yemeği organizasyonu yapıyoruz. Bu senede yapmak için çalışmalara startı veriyorum.

Sizlerden istediğim,

1- Tarih
2- Önerebileceğiniz; otopark sorunu olmayan, kaliteli, gruplara indirim yapabilecek ve hizmette sorunu olmayan restoran var mı?
3- Yer olarak Anadolu ve Avrupa yakasının ortalarında bir yerlerde olması iyi olacaktır. Çünkü ilk sene Çamlıca, ikinci sene Beykent ve bu sene sıra o tarata :) Yani; Taksim, Beşiktaş, Ortaköy, Bebek, Levent, Mecidiyeköy gibi İstanbul' un orta yer semtleri.

Fakat çok güzel bir mekan bulduğumuzda ve bütün şartları bize uyduğunda yer olarak konumu ikinci planda kalacaktır diye düşünüyorum...

Sevgi ve saygılarımla,

Başlık: Ynt: TeamHondaTurkey İftar Yemeği Buluşması 2008 - Talep ve Görüş Toplama
Gönderen: Cumhur - Eylül 01, 2008, 12:15:38 ÖS
Tarih olarak bu pazar olabilirse iyi olur malum okullar açılacak ve telaşlar başlıyacak yer konusunda fikrim yok :)
Başlık: Ynt: TeamHondaTurkey İftar Yemeği Buluşması 2008 - Talep ve Görüş Toplama
Gönderen: merburvehan - Eylül 01, 2008, 12:19:48 ÖS
Tam yazdığın özelliklerde gibi bir yer var yasin.Burun bahçe diye biryer tam çubuklu clup29'un yan tarafı bilenler varsa.Beykoza giderken 2. köprüden çıkınca 15 dakikada ordayız dediğim yer beykoz belediyesinin restorantı deniz kenarında fiyatlar çok iyi diye duydum hemen önündede otoparkı var.Bence kesinlikle bakılması lazım...

(http://img0.bloggum.com/upload/lib/img/1982/500/r_pjqm2g8y53yaxosbc1s3.jpg)
Gönderen: yassi - Eylül 01, 2008, 12:23:28 ÖS
Arkadaşlar tavsiye ettiğimiz yerin özelliklerini ve detaylarınıda yazarsanız en sonunda toplayıp seçim yapacağız...
Gönderen: merburvehan - Eylül 01, 2008, 12:29:13 ÖS
Bahsettiğim yer burası arkadaşlar...

http://istanbultime.com/NewsDetail.aspx?NewsID=792
Gönderen: yassi - Eylül 01, 2008, 12:35:33 ÖS
Burhan arayıp görüştüm...

İlk olarak güzel bir yere benziyor. Hemen deniz kenarı. Hemen yanında da hayal kahvesi var o da güzel olur... ;)

Standart iftar yemek çeşitleri vs. Kişi başı 22,5YTL deniyor. Kaporasız ve kesin kişi sayısını bildirmeden rezervasyon yapmıyorlarmış.
Gönderen: merburvehan - Eylül 01, 2008, 12:45:03 ÖS
Tamam yasin arkadaşların yeri beğeniceklerinden şüphem yok.

Gelicek olan arkadaşlara fiyat uyarsa ki daha uygun bir fiyata bulunabileceğini pek sanmıyorum buyursunlar...
Gönderen: yassi - Eylül 01, 2008, 12:47:52 ÖS
Fiyat konusu makul burhanım, daha ucuz bir yer derdimiz değil zaten. Sen daha önce buraya gittin mi? Temizlik, hizmet, yer ve konum nasıl? Sorunsuz olması gerekiyor...
Gönderen: merburvehan - Eylül 01, 2008, 12:58:03 ÖS
Bu açık olan yer resimde görülen yer genelde çay içmek için aparatif yiyecekler için oturulan bir yer yasin.Buraya defalarca gittim çok güzel ve temiz biryer.Bizim yemek için gideceğimiz restoran bölümüne girmedim hiç ama temiç olacağına kesin gözüyle bakıyorum çünkü kalabalık insanların uğrak yeri buda memnuniyetin bir göstergesi.Murat abiyle gidebilir detayına kadar konuşabiliriz ve görebiliriz...
Gönderen: ben_asi_gece - Eylül 01, 2008, 12:59:05 ÖS
Selam bu organızasyon konusunda daha oncede dıleklerım vardı :amin bırlıkte guzel seylerın altına ımza atabılmek gercekten onemlı benım bır kac tane fıkrım olacak :lamb uygun olanı arkadaslarla konusarak bulabılırız dıye dusunuyorum

K.çekmece

http://tesislerimiz.ibb.gov.tr/kucukcekmece-sosyal-tesisleri.html

Florya

http://tesislerimiz.ibb.gov.tr/florya-sosyal-tesisleri.html

Fiyat konusunda tatmın edıcı olacaktır ve dusuncem K.çekmecede bır yemeğe davetlıydım gercekten guzel hızmet ve kalıtelı yemeklerı war gereklı acıklamalar lınklerden resımlerle bırlıkte mewcut seceneklerın ıkısıde hosuma gıttı dıer arkadaslarında fıkırlerı ust duzeyde onemlı tabıkı
Gönderen: yassi - Eylül 01, 2008, 01:00:13 ÖS
Ok burhanım. Burayla bir görüşme ve ön tanı yapalım. Başka alternatifleri olanlarda değerlendirmemiz için sunabilir.

Selamlar,
Gönderen: muRatpasa - Eylül 01, 2008, 01:11:39 ÖS
daha ortalama yerlere bakalım,florya ve k.çekmece bana uzak, peki neden ?
- iş yerinden çıktıktan sonra trafikte delirmiş gibi hareket eden insanlarla muhatap olmak istemiyorum, el kol yapıp "oruçluyuz kardeşim" diye bağırıp çağıranlara "biz neyiz" diye anlamsız cevaplar da vermek istemiyorum :)

daha öte yandan merburvehan arkadaşın söylediği yeri bilemiyorum ama çubuklu da olması gerek, bende b.beyliyim, çokta işime gelir ama karşıdan gelecek arkadaşlara uzak olmasın ?
Gönderen: yassi - Eylül 01, 2008, 01:17:51 ÖS
Fikirler konuluyor ortaya sonra hep birlikte seçim yapılacaktır...
Gönderen: muRatpasa - Eylül 01, 2008, 01:21:44 ÖS
Yıldız Parkı'nın içinde Malta Köşkü var, 42,5 adam başı manzara müthiş, zaten fiyat o sebeple yukarı çıkıyor.
bilgilerinize,
Gönderen: SERVET - Eylül 01, 2008, 01:28:14 ÖS
Fiyatı gerçekten iyi
Ben az evvel Ponte ile görüştüm Beyoğlu İş merkezi nin en üst katıdır, Manzarası, servisi, yemeklleri çok çok iyidi ama otopark sorunu var. Tepebaşı kat otoparkına ancak parkedilebilir. Bir kaç kez toplu iş yemeği yapmıştım orada . Şimdi konuştum İftar mensüne 45 YTL diyorlar ki bu fiyat gerçekten iyi fiyattır ponte için ama 22,5  YTL  hepimizin daha rahat ödeyeceği makul fiyat.
Yinede pontenin linkini koyuyorum fikir olsun diye
http://www.ponterestaurant.com/default.asp?git=5#resim
.

Fiyat konusu makul burhanım, daha ucuz bir yer derdimiz değil zaten. Sen daha önce buraya gittin mi? Temizlik, hizmet, yer ve konum nasıl? Sorunsuz olması gerekiyor...
Gönderen: yassi - Eylül 01, 2008, 01:33:53 ÖS
Ya aslında benim içimde yatan aslan - Yıldız Parkındaki Malta köşkü neden diyeceksiniz. Hem tarih kokuyor hemde yer olarak çok ideal yerde Herkes kolaylıkla gelebilir. Tabi fiyat konusu kişiye göre değişebilir bu normaldir...

Gönderen: aRasaLg - Eylül 01, 2008, 01:34:18 ÖS
benim pek bi fikrim yok ama buluşma pazar günü olsunda ne zaman olursa olsun beim için faretmez.ayrıca gideceğimiz yerde çok uçuk fiyatlı olmazsa iyi olur. >=ok
Gönderen: muRatpasa - Eylül 01, 2008, 01:44:24 ÖS
ben görüştüm, eğer tam adet çıkarsa pazarlık için atlar bu akşam eve giderken görüşürüm.

Ya aslında benim içimde yatan aslan - Yıldız Parkındaki Malta köşkü neden diyeceksiniz. Hem tarih kokuyor hemde yer olarak çok ideal yerde Herkes kolaylıkla gelebilir. Tabi fiyat konusu kişiye göre değişebilir bu normaldir...

Gönderen: refleks - Eylül 01, 2008, 01:52:36 ÖS
ben  2  gündür bir  yerle  görüşüyom    ufak  bir  pürüz  kaldı  onu  da  halledersem  akşam üstü  burdan paylaşırım

ana yemek
çorba
iftariyelik
salata
tatlı
meşrubat
su
otopark      

menü  bu  
Gönderen: yassi - Eylül 01, 2008, 01:53:41 ÖS
İsim ve yer neresi gökhan... Ayrıca Pürüz derken...

ben  2  gündür bir  yerle  görüşüyom    ufak  bir  pürüz  kaldı  onu  da  halledersem  akşam üstü  burdan paylaşırım

ana yemek
çorba
iftariyelik
salata
tatlı
meşrubat
su
otopark      

menü  bu  
Gönderen: refleks - Eylül 01, 2008, 01:59:49 ÖS
30  araçalık  otopark  fiyat  olarakta bize  20   ytl  gibi  rakama  gelicek  http://www.kutukev.biz
Gönderen: yassi - Eylül 01, 2008, 02:00:52 ÖS
Olum açlık başına mı vurdu senin semt neresi diyorum semt... :):):) Ortalarda biryerde olmasına özen göstermeliyiz çünkü...

30  araçalık  otopark  fiyat  olarakta bize  20   ytl  gibi  rakama  gelicek  
Gönderen: refleks - Eylül 01, 2008, 02:02:02 ÖS
yaw neden kasıyon bu  kadar  bir  burda birde  karşıda  iftar  yemegi  yeriz:) 30  gün  bu
Gönderen: muRatpasa - Eylül 01, 2008, 02:03:00 ÖS
pürüz şu, Gökhan hali hazırda 25 kişi gidilip 75 kişilik yemek yiyeceğimizi insanlara söylememiş :)
Gönderen: muRatpasa - Eylül 01, 2008, 02:04:00 ÖS
Gökhan sorulara cevap vermemeye gayret ediyor :)

yaw neden kasıyon bu  kadar  bir  burda birde  karşıda  iftar  yemegi  yeriz:) 30  gün  bu
Gönderen: refleks - Eylül 01, 2008, 02:04:15 ÖS
işte  beni  anlayan birisi  ;::)
Gönderen: yassi - Eylül 01, 2008, 02:04:52 ÖS
Ben buluşmanın orta taraflarda yapılıdığında 50-100 kişi arasında toplanabileceğimizi düşünüyorum ama...
Gönderen: refleks - Eylül 01, 2008, 02:06:55 ÖS
tamam  işte  burası  ortanın yanı   10  gün  sonrada karşıda  bir  yerde  yaparız
Gönderen: muRatpasa - Eylül 01, 2008, 02:07:37 ÖS
ben geliyorum.
Gönderen: muRatpasa - Eylül 01, 2008, 02:08:33 ÖS
 >%6rol >%6rol >%6rol ortanın yanı ne ya, arapas gibi bişeymi ?

tamam  işte  burası  ortanın yanı   10  gün  sonrada karşıda  bir  yerde  yaparız
>
Gönderen: yassi - Eylül 01, 2008, 02:09:37 ÖS
10 gün sonra beni nerde bulcan Refleks bey :( Adamı hasta etmeyin ;) Kankacım en büyük katılımlı buluşmayı yapmak lazım. Hazır mübarek aydayız işte iftar güzel bir sebeb olur bizim için. Yerde şöyle güzel ve orta bir yer oldumu güzel olur... Biliyorsunuz ki geçen seneki yer tartışmaları yaşandı ve ben bir daha yer konusunda tartışmaya girmek istemiyorum... O yüzden fikirler atılsın ortaya gerekirse oylama vs yaparız yani...
Gönderen: refleks - Eylül 01, 2008, 02:12:08 ÖS
gitme  bir  yere  otur  oturdugun yerde  gideceksende benide  götür
 Ах ты, ну как же я об этом забыл?
Gönderen: SERVET - Eylül 01, 2008, 02:13:08 ÖS
22,5  e  deniz kenarı  bana uygun gibi geldi. Fiyat genele uygun
Manzara güzel
Otopark sorunuda yoksa neden olmasın
Gönderen: SERVET - Eylül 01, 2008, 02:13:42 ÖS
:D:D:D:D
Bu ne adaptasyon hızıdır be :D

Gönderen: muRatpasa - Eylül 01, 2008, 02:15:56 ÖS
727 ziyaretçi 53 üye den çıka çıka 3 tane mekanmı çıktı,bravo.
Gönderen: RaMsEs - Eylül 01, 2008, 02:17:49 ÖS

Pohaahaha adama bak 2 dakka da rusça öğrendi.. Dobre Gökhancım dobre..Sen varya sen ........
Gönderen: RaMsEs - Eylül 01, 2008, 02:19:28 ÖS
Deniz kenarı olsun  E-5 kenarı değil.... >%6rol
Gönderen: merburvehan - Eylül 01, 2008, 02:23:29 ÖS
Gökhan illa çekicen yani o taraflara...
Gönderen: aRasaLg - Eylül 01, 2008, 02:26:47 ÖS
biz en iyisi kanatçı haydar a gidelim. >%6rol >%6rol >%6rol
Gönderen: Cumhur - Eylül 01, 2008, 02:43:35 ÖS
yaw 45 ytl çok büyük bi rakam 22,5 ise uygun malum arada öğrenciler var :) sonrada zaten go kart olur :)
Gönderen: aRasaLg - Eylül 01, 2008, 02:45:46 ÖS

yaw 45 ytl çok büyük bi rakam 22,5 ise uygun malum arada öğrenciler var :) sonrada zaten go kart olur :)

yani
öğrenciye tost 1 ytl >%6rol
Gönderen: EXELANCE - Eylül 01, 2008, 03:01:03 ÖS
Arkadaslar gun olarak pazar bence en ideal gun  fiyat sa 22,5 veya 25  okadar sorun olucanı zanetmiyorum sonuçta ortamın sıcaklığı  bazı seyleden daha ağır basar  bence . Zaten bu konuyla ilgilenen arkadas lar en iyisini dusunup yapıcaklardır.
Gönderen: aRasaLg - Eylül 01, 2008, 03:04:11 ÖS
Arkadaslar gun olarak pazar bence en ideal gun  fiyat sa 22,5 veya 25  okadar sorun olucanı zanetmiyorum sonuçta ortamın sıcaklığı  bazı seyleden daha ağır basar  bence . Zaten bu konuyla ilgilenen arkadas lar en iyisini dusunup yapıcaklardır.

yemek 20 ytl
go-kart 15 ytl
          =35 ytl

ekstra bişeyler falan olursa 50 ytl gider.ama iyi bir bulusma olur bence. ;)
Gönderen: SERVET - Eylül 01, 2008, 03:05:37 ÖS
20 lerde bi fiyat katılımı artırtacaktır arkadaşlar. Bu yönde bakalım derim ben
Gönderen: RaMsEs - Eylül 01, 2008, 03:08:52 ÖS

20 lerde bi fiyat katılımı artırtacaktır arkadaşlar. Bu yönde bakalım derim ben

+1905
Gönderen: EXELANCE - Eylül 01, 2008, 07:35:53 ÖS
Ewet servet abi katılım nekadar çok olursa mekan uzerindeki baskıyı o kadar daha artıra biliriz fiyat konusunda  diye dusunuyorum .
Gönderen: FATOŞ - Eylül 02, 2008, 08:23:30 ÖÖ
emirgan korusu pempe köşk te güsel olur diye düşünüyorum
Gönderen: yassi - Eylül 02, 2008, 09:09:18 ÖÖ
Evet arkadaşlar bu konuyu bir an önce çözelim... :) karnım acıkıyor durmadan...
Gönderen: Cumhur - Eylül 02, 2008, 09:11:11 ÖÖ
Yasin abi bizi aşmıyacak biyer olsun seve seve 22 ytl olan yer bence çok uygun daha fazlası zor :(
Gönderen: civic-007 - Eylül 02, 2008, 09:40:43 ÖÖ
fiyat artı herkesin rahat ulaşabilecegi ortak bir mekan olsa daha iyi olmaz mı arkadaşlar..!
Gönderen: RaMsEs - Eylül 02, 2008, 11:07:38 ÖÖ

Evet arkadaşlar bu konuyu bir an önce çözelim... :) karnım acıkıyor durmadan...

Yasinim Burhanın önerdiği yer güzel gibi...Bu işi çözelim bir an önce...
Gönderen: integratypeR - Eylül 02, 2008, 11:51:55 ÖÖ
slm arkadaşlar bir keresinde toplu olarak iftar yemeğine DEVELİ restorana gittik mükemmel ötesi samatya hastahanesinin olduğu yer tam ortada kalıyor her iki taraf içinde sanırım uygun yer çok kaliteli yer olmasına ramen fiyatları uygun organize edecek arkadaşımız arayıp şartları görüşsün
Gönderen: SERVET - Eylül 02, 2008, 11:55:22 ÖÖ
Develi çok iyidir
Geçen yıl 2 toplantı yemeğini orada verdim
55 YTL +KDV fiyatı. Genelin katılımını engelleyecek rakam diye düşünüyorum. Pahalı gelebilir
Refleksin 20 lik ve yukardaki 22,5 luk tekliflere bakalım derim. Herkez adına düşünmemiz lazım arkadaşlar bireysel düşünürsek Sunset te çıkar seçenekler içinde :)

slm arkadaşlar bir keresinde toplu olarak iftar yemeğine DEVELİ restorana gittik mükemmel ötesi samatya hastahanesinin olduğu yer tam ortada kalıyor her iki taraf içinde sanırım uygun yer çok kaliteli yer olmasına ramen fiyatları uygun organize edecek arkadaşımız arayıp şartları görüşsün
Gönderen: integratypeR - Eylül 02, 2008, 12:01:18 ÖS
55 artı kdv tabiki çok hani 25 30 olursa diye düşündüm çünki hafızalardan silinmeyecek gece olur
Gönderen: muRatpasa - Eylül 02, 2008, 12:04:12 ÖS
arkadaşlar moral bozmak gibi olmasında, 20-30 civarına çok fazla yer yok maalesef.
Gönderen: EXELANCE - Eylül 02, 2008, 12:29:21 ÖS
Sayın arkadaslar biz gelicek kişi sayısına bir netlik kazandırırsak eminim fiyatlarda bir duşme soz konusu olacaktır  boyle giderse iftar cadırında acıcaz oruclarımızı :))
Gönderen: SERVET - Eylül 02, 2008, 12:31:00 ÖS
:)

sayın arkadaslar biz gelicek kişi sayısına bir netlik kazandırırsak eminim fiyatlarda bir duşme soz konusu olacaktır  boyle giderse iftar cadırında acıcaz iftarları:))
Gönderen: muRatpasa - Eylül 02, 2008, 12:34:54 ÖS
maksat beraber olmak değilmi,iftar çadırı ile sahilde köfte ekmek veya bir restoran, fark varmı ?
Gönderen: refleks - Eylül 02, 2008, 12:58:48 ÖS
tekrar  konuştum    yetkli  kişi  4  den sonra  gelicekler miş onunla  görüşmek  için bekliyorum   menüs  güzel  mekan  güzel  ulaşım  bakımından kolay  otopark sorunu  olmayan  fiyatı da  uygun bir  mekan

(http://www.kutukev.biz/resimler/galeri/13mekan%20(30).JPG)
(http://www.kutukev.biz/resimler/galeri/50mekan%20(27).JPG)
(http://www.kutukev.biz/resimler/galeri/354mekan%20(32).JPG)
(http://www.kutukev.biz/resimler/galeri/169mekan%20(24).JPG)
(http://www.kutukev.biz/resimler/galeri/262mekan%20(28).JPG)
(http://www.kutukev.biz/resimler/galeri/277mekan%20(25).JPG)
(http://www.kutukev.biz/resimler/galeri/265mekan%20(29).JPG)
Gönderen: SERVET - Eylül 02, 2008, 01:02:17 ÖS
Ghost Rider Murat da bakacaktı bir yerlere , bir süredir yok sanırım tatilde onuda beklesek bu program için , belki onunda bildiği bir iki yer vardır
sonra karar veririz daha başındayız ramazanın sonuçta
Gönderen: SERVET - Eylül 02, 2008, 01:03:41 ÖS
Fakat yerde güzelmiş :)
Burhanın söylediği yerde güzeldi
Ya aslında ortada bir yerde olsun demesek Florya Sosyal tesislerde harkadır. Yemeklerde serviste manzarada harikadır  ama ortalarda olsun dedik o açıdan bakmıyorum bu yakadaki yerlere ben
Gönderen: Cumhur - Eylül 02, 2008, 01:30:38 ÖS
Ulaşım sorunu olmayacak şekilde olsun nasıl olsa avcılardan giden olur dimi ? fiyat konusundada ucuz olursa iyi olur :)
Gönderen: tuner zafer - Eylül 02, 2008, 01:32:37 ÖS
murat abi saat 19:45 ten sonra biryer önerebilirim diyor...şimdi kafası çalışmıyormuş :):):) tok karna daha iyi düşünürüm diyor ;)
Gönderen: SERVET - Eylül 02, 2008, 01:34:49 ÖS
Şükür Murattan bir ses çıktı
aracı ilede olsa ;)

murat abi saat 19:45 ten sonra biryer önerebilirim diyor...şimdi kafası çalışmıyormuş :):):) tok karna daha iyi düşünürüm diyor ;)
Gönderen: whitehan - Eylül 02, 2008, 07:45:22 ÖS

aracı ilede olsa ;)

murat abıcım hala ıftarı acmadı galıbaa...
Gönderen: SERVET - Eylül 02, 2008, 08:01:32 ÖS
Yada yemeği yiyince ööööle bi rehavet çöktü, koltukta şekerleme yapıyor herhalde :)

aracı ilede olsa ;)

murat abıcım hala ıftarı acmadı galıbaa...
Gönderen: FATOŞ - Eylül 02, 2008, 10:21:52 ÖS

Ulaşım sorunu olmayacak şekilde olsun nasıl olsa avcılardan giden olur dimi ? fiyat konusundada ucuz olursa iyi olur :)

cumhur sırf senin için bi araba alacam her buluşmaya avcılar dan beraber gitces canım yaaa ne zaman buluşma olsa panik oluyosun avcılar dan giden varmı benide alıınnn diye :) az kaldı az jazz ımız yolda işalla seneye kadar gelecek :) :)
Gönderen: Cumhur - Eylül 02, 2008, 10:26:14 ÖS
Ah Fatoş abla sorma  bi panik oluyorum ya kaçırırsam diye :( bi kabatımız olduysa özür dilerim ama :D işin şakası avcılar önemli değil tabi gelirim floryayada :P  Bu mekan konusunda hala bir kesinlik kazanmadı herhalde :)
Gönderen: 8663 - Eylül 02, 2008, 11:12:52 ÖS
yeni gördüm konuyu, burhanın söylediği yer kulağa hoş geliyo ;)
madem ki organize oluyoruz,yarın bi kaç yer de ben bakarım alternatif olarak...
Gönderen: onur34 - Eylül 02, 2008, 11:32:45 ÖS
dıqer buLusmaLAra qeLemedım ama buna kesın qLıoRuz . . .
ben anadoLu yakasında oturuorum besıktas ortakoy faLan quzL olur ama maksat beraber oLmak dımı ;)
Gönderen: SERVET - Eylül 02, 2008, 11:39:51 ÖS
Sıkmayın canınızııı
Buluşma dünyanın neresinde olursa olsun
Ben gebzede de olsam gelir cumhuru alırım avcılardan
yolda bırakmayız kimseyi

cumhur sırf senin için bi araba alacam her buluşmaya avcılar dan beraber gitces canım yaaa ne zaman buluşma olsa panik oluyosun avcılar dan giden varmı benide alıınnn diye :) az kaldı az jazz ımız yolda işalla seneye kadar gelecek :) :)
Gönderen: muRatpasa - Eylül 03, 2008, 12:10:21 ÖÖ
 >=ok

Sıkmayın canınızııı
yolda bırakmayız kimseyi

Gönderen: ben_asi_gece - Eylül 03, 2008, 12:30:54 ÖÖ
warmıboyle bırbırını dusunenn fan ne mutlu teamhonda'lıyım dıyene >=ok :amin :dance
herseye ortak cozum bulmaya calısıoruzz herkesınn fıkrıı onemlı ve kayde deger :dama ALLAH aramızı asla acmasınn :amin :amin :amin :amin
Gönderen: onur34 - Eylül 03, 2008, 12:33:57 ÖÖ
AMİİİİİİNNNNNNNNNNNNNNNN
Gönderen: Cumhur - Eylül 03, 2008, 10:22:09 ÖÖ

Sıkmayın canınızııı
yolda bırakmayız kimseyi

Allah razı olsun böyle büyük bi ailenin içinde olmaktan çok mutluyum :)

Gönderen: merburvehan - Eylül 03, 2008, 10:53:39 ÖÖ
İstanbulun ortası tam boğazın kenarı hayal kahvesinin yanı fiyat iyi ye yemeğini çık dışarı boğazın kenarında yudumla çayını.... :)

2. köprüye 15dk mesafede trafiksiz, polissiz daha ne sayimki...
Gönderen: muRatpasa - Eylül 03, 2008, 10:57:15 ÖÖ
ben varım 2 kişi, eğer mekan netleşiyorsa sayı taslağıda ortaya çıksın derim.
Gönderen: KaRqİ - Eylül 03, 2008, 11:01:57 ÖÖ
iftar buluşması olucakmış abi benim güzel bi fikrim var avrupa cafe die güsel bi mekan var iftar menüsü 6.90 büyük boy pizza 1 litre kola çorba ve tatlı var yerde güsel yer için ayrı ücret veririz rezervasyon olayı ile daha garanti olur ama tarif belli olması lasım ayrıyetten öğrenci olan arkadaşlarımız var onlarında durumu okul açıldığında biraz sıkışacak o yüsden belirttim okullar açılmadan olsa güzel olur kendi fikrimce akıl vermiorum sadece kendi fikrimi söylüorumm sizce nasıl bi fikir katılan ( yannız sorun otopark ama onada çözüm buluruz avcılar belediye spor otoparkı güzel ve oraya 2 dk uzak ) sizceeee ???????
Gönderen: KaRqİ - Eylül 03, 2008, 11:05:36 ÖÖ
cumhur bu arada msn adresim ekle kardeşim kargi50@windowslive.com :)
Gönderen: RaMsEs - Eylül 03, 2008, 11:07:24 ÖÖ

İstanbulun ortası tam boğazın kenarı hayal kahvesinin yanı fiyat iyi ye yemeğini çık dışarı boğazın kenarında yudumla çayını.... :)

+15000000
Gönderen: merburvehan - Eylül 03, 2008, 11:10:53 ÖÖ

+15000000
 >=ok
Gönderen: Cumhur - Eylül 03, 2008, 11:14:43 ÖÖ
Bencede güzel fikir Burhan abininki çopunluk orayı istiyorsa kişileri belirliyelimmi ?
Gönderen: SERVET - Eylül 03, 2008, 11:17:30 ÖÖ
+44
THT ile Her yere varım ama burayı tercih ederim.

+15000000
 >=ok
Gönderen: HoNdA TyPe_R - Eylül 03, 2008, 01:19:17 ÖS
valla arkadaslar banada her yer uyar sonucda hep beraber olmak degilmi kusura bakmayin bu arada daha yeni gordum bende bir iki yer arastirayim istiyorsaniz ama gokhanin ve burhanin dedigi yerler gayet gusel yerle fazla mekan belirlemeden secim yapmak mantikli geliyo

neden derseniz nerede cokluk orada .... bilirsiniz sizde o yuzden iki restorant arasinda bir secim yapsak iyi olur hem ikisininde fiyaari gayet iyi yani

ha birde lutfen ben yerdeyken yapin su bulusmayi olur mu?
Gönderen: EXELANCE - Eylül 03, 2008, 02:42:26 ÖS
arkadaslar ben bi yer baktım 25 ytl gibi bir cvp aldım internette adres ve  menuyle ilgili cvp larınıza yanıt bula bilirsiniz www.plevne.com (655 79 46) bu da mekanın numarası. Servet abi birde sen  görüş istersen ?
Gönderen: refleks - Eylül 03, 2008, 03:18:18 ÖS
Biraz  önce  kütük  yetkilisiyle  görüştüm tekrardan  burdan sizinle  paylaşıyım

çorba
iftariyelik
anayemek
salata
tatlı
meşrubat
su

50  kişilik  fiyat aldım  en az  50 olucagımızı  biliyorum   fiyatı  20 ytl    oturma  düzeni olarakta  üst kat  alt kat  yada  bahçe  olmak  üzere  3  seçenek  var    ben üst  kat  derim  otopark  problemi  kesinlikle  yoktur  rezarvasyonu  önceden  vermek kaydıyla
Gönderen: yassi - Eylül 03, 2008, 04:15:17 ÖS
Anlasildi bizi iftar cadirlari paklar _:D
Gönderen: HoNdA TyPe_R - Eylül 03, 2008, 04:35:18 ÖS
arkadaslar bencede gokhanin dedigi yer mantikli hem otopark sorunu yok hemde fiyatda kimseyi zorlamaz iyi olur yani
Gönderen: whitehan - Eylül 03, 2008, 04:56:01 ÖS

arkadaslar bencede gokhanin dedigi yer mantikli hem otopark sorunu yok hemde fiyatda kimseyi zorlamaz iyi olur yani

+1907

ya bı karar verelım...
Gönderen: Cumhur - Eylül 03, 2008, 04:58:25 ÖS
Gökhan abinin dediği yer çok ygun yer+otopark+fiyat :D bence orası olsun :)
Gönderen: EXELANCE - Eylül 03, 2008, 05:06:19 ÖS
ewet kütük hem ulasımıda kolay bi yerde park sorunu olmadığı için   fiyatta herkese uyar heralde o açıdan en ideal yer gibi gorunuyor su anda
Gönderen: ben_asi_gece - Eylül 03, 2008, 05:52:18 ÖS

Anlasildi bizi iftar cadirlari paklar _:D

abii seceneklerı sunalım anketor sıstemı ıle en fazla oy alan yere hepbırlıkde gıdelım ılla 1 kere bulusucaz degılız tabı ücret+menü+ulaşım+otopark unsurları goz onunde bulundurularak oylama yaparsak adıl bır sekılde karar verılmıs olur dıye dusunuyorumm >=ok >=ok >=ok >=ok
Gönderen: onur34 - Eylül 03, 2008, 06:38:40 ÖS
ıftar avrupa yakasında olucaksa merkezı bır yerde oLsa daha uyqun oLur . . merter faLan baya uzak bızeeee :(  beykozda cok quzeL yerLEr war misaL fatoş abLanın dedıqı emırqan korosu cok ıyıdır . . .
Gönderen: 8663 - Eylül 03, 2008, 10:18:40 ÖS
arkadaşlar bugün biraz bakındım ama açıkçası bomba etkisi yaratıcak bi yer bulamadım... :(
küçükyalı sahilde pinhan var çok şık bi yer,sahilde ama fiyat 49YTL, işletme müdürüyle görüştüm 42ye indirdik ama burhanın ve adaşımın önerdiği yerler daha iyi...
beylerbeyinde boğaz manzaralı bi yer daha biliyorum,hatırladığım kadarıyla fiyatı da uygundu geçen sene gitmiştim(restoranın adını unuttum), oraya da bakabiliriz isterseniz...
Gönderen: fikito - Eylül 03, 2008, 10:22:15 ÖS
arkadaşlar bende biraz baktım ve tek bulabildigim yer bize uygun olan florya ibb tesisleri fiyatlar makul ve çok geniş otoparkı var.
Gönderen: SERVET - Eylül 03, 2008, 10:28:57 ÖS
Benimde ilk alıma gelen alternatif florya ibb tesisleri idi. ama hala burhanın yeri daha iyi derim. Florya ibb de manzaralı yer bulmak çok zordur ramazanda ve rezervasyon yoktur

arkadaşlar bende biraz baktım ve tek bulabildigim yer bize uygun olan florya ibb tesisleri fiyatlar makul ve çok geniş otoparkı var.
Gönderen: onur34 - Eylül 03, 2008, 10:54:18 ÖS

arkadaşlar bugün biraz bakındım ama açıkçası bomba etkisi yaratıcak bi yer bulamadım... :(
küçükyalı sahilde pinhan var çok şık bi yer,sahilde ama fiyat 49YTL, işletme müdürüyle görüştüm 42ye indirdik ama burhanın ve adaşımın önerdiği yerler daha iyi...
beylerbeyinde boğaz manzaralı bi yer daha biliyorum,hatırladığım kadarıyla fiyatı da uygundu geçen sene gitmiştim(restoranın adını unuttum), oraya da bakabiliriz isterseniz...

beyLerbeyınde kıe yerı 1 arastır abıcıım quzeL yerLer war orada ;)
Gönderen: 8663 - Eylül 03, 2008, 11:03:02 ÖS
yerini biliyorum ama adı aklıma gelse telefonla arayıp bilgi alıcam, geniş otoparkı fln da vardı, hafta sonu kaçabilirsem gidip bakarım inş., hem köprününde hemen çıkışında...
Gönderen: onur34 - Eylül 03, 2008, 11:06:02 ÖS
eqer yere bakmaya qıdıceksen beraber qıdeLım abıı ben oraya cook yakınım ;)
Gönderen: 8663 - Eylül 03, 2008, 11:26:07 ÖS
tmm bana uyar hafta içi akşam iftardan önce gider bakarız, hem zaman geçer :)
Gönderen: onur34 - Eylül 03, 2008, 11:31:10 ÖS
tmm abı bana her yoL uyar . .  yarın de yarın qıdeLım =))))
Gönderen: muRatpasa - Eylül 04, 2008, 08:48:10 ÖÖ
Gökhan kardeş ben Beylerbeyinde oturuyorum, gelince bana da haber verirseniz elimizden geleni yaparız.

ben herkese merkezi olsun denildiği için hiç sesimi çıkarmadım, ayrıca 20-25 e beylerbeyinden aç kalkabiliriz. Görüşelim derseniz bende gelmek isterim, tanıdık bulabiliriz bakarsın.

Gönderen: integratypeR - Eylül 04, 2008, 09:42:07 ÖÖ
istediğimiz güzel bir yer+otopark+uygun fiyat+tht gökanın bulduğu yer mantıklı, herhalde böyle yer zor buluruz oruçlu oruçlu
Gönderen: yassi - Eylül 04, 2008, 10:51:31 ÖÖ
Arkadaslar,

Yer olarak su an icin Beykoz Belediye Tesisleri agirlik kazanmistir. Nedenleri ise,
1- Gecen sene catalsiz - b.duzu tesislerinde yaptik ve sira bu sefer karsida...
2- Fiyat, manzara ve diger sartlar olarakda herhangi bir sorunu yok.

Konuyu takip ediniz...

Selamlar,

Gönderen: 8663 - Eylül 04, 2008, 11:35:24 ÖÖ
tamam yasinim o zaman heyecan aramaya gerek yok :)
yine çok güzel bi organizasyon olacağından eminim ;)
Gönderen: onur34 - Eylül 04, 2008, 11:55:57 ÖÖ
tmm dır yasın abı beykoz beledıye tesısıLErı quzeL yerdır sorun cıkmaz orada ;)
Gönderen: HoNdA TyPe_R - Eylül 04, 2008, 12:06:51 ÖS
arkadaslar konuyu kapatin
mukemmel bir yer buldum
baltalimaninda denize sifir bir yer
OBA RESTORANT
otopark sorunu yok
fiyat 30 ytl
mukemmel temizlikte bir yer yeride baltalimani kemik hastanesinin yaninda tam ikinci bogaz koprusunun bacaginin alti harika bir yer menusude cok genis
sinizsiz icecek
salata
corba
karisik izgara cesitleri
meyve
salata
tatli
daha ne olsun
fiyati 33 den 30 dusurduler ben eski musterileri oldugu ibcin ayrica bize tam deniz kenarinda cogusel bir yer ayarliyacaklar bizden sadece tarih ve gelecek kisi sayisini istiyor o kadar
Gönderen: HoNdA TyPe_R - Eylül 04, 2008, 12:09:07 ÖS
http://www.obasultancafe.com/hizmet.html

buradan bakabilirsiniz
Gönderen: Y@vuzKoSoVaLI - Eylül 04, 2008, 12:12:02 ÖS
Keşke Gelebilsem yaw :(
Gönderen: HoNdA TyPe_R - Eylül 04, 2008, 12:13:29 ÖS
arkadaslar yorumlari bekliyorum gercekten cok temiz ve cok gusel bir yer burada cok israrciyim emin olun yuzunuzu kara cikartmiyacam
Gönderen: Cumhur - Eylül 04, 2008, 12:14:10 ÖS
Çok güzel bir yere benziyor fiyat konusuda oyarsa çoğunluğa gidilir :)
Gönderen: HoNdA TyPe_R - Eylül 04, 2008, 12:16:47 ÖS
valla cumhur buranin menusu gercekten cok zengin ayrica bize bir kose ayiracaklar kimse acikta kalmayacak yani otopark sorunuda yok bence fiyatida gayet uygun bogazin dibinde cunku
Gönderen: HoNdA TyPe_R - Eylül 04, 2008, 12:24:52 ÖS
bu arada admin arkadaslari oturebilirim oraya gormeleri acisindan
Gönderen: Cumhur - Eylül 04, 2008, 12:26:40 ÖS
Haklısın Yılmaz abi güzel yer sıkıntı yok :) gideriz inşallah :D
Gönderen: refleks - Eylül 04, 2008, 12:30:05 ÖS
beni  götürsene  hem arada  iftar yemeginide yeriz:)
Gönderen: HoNdA TyPe_R - Eylül 04, 2008, 12:34:42 ÖS
gokhanim yer nasil uyarmi

bu arada kardesim aip ettin yaw istedigin yemek olsun ayip ettin
Gönderen: merburvehan - Eylül 04, 2008, 01:47:09 ÖS
Evet yılmaz bu dediğin yeride biliyorum orasıda boğaza sıfır çok güzel manzarası olan biryer orasıda belediye tesisi orayıda önericektim ama sonradan aklıma geldi şu beykozla bi konuşulsun eğer pürüz çıkarsa bence 2. planda tutulması gerekir...
Gönderen: HoNdA TyPe_R - Eylül 04, 2008, 01:49:58 ÖS
burhan valla siz daha iiyi bilirsiniz tabiki beykozdaki yeri bilmiyorum ama sen oneriyorsan guseldir ama yinede beykoz uzak degilmidir hani bogaz koprusunun alti falan yinede siz bilirsiniz tabiki
Gönderen: muRatpasa - Eylül 04, 2008, 01:51:04 ÖS
yılmaz kardeş, burhan'ın söylediği yerle senin söylediğin yerin mesafesi asgari 10 dakika, yani oraya kadar gelmek ile beykoza geçmek arasında aşırı bir fark yok.
Gönderen: yassi - Eylül 04, 2008, 01:53:28 ÖS
evet yilmazz gusell yermis ustelik nargileside var iftari yap ver közü nargileye sekli guzel olur... Soyle ki burhan gorusup detaylari bildirsin, sende burayla detayli gorus bilgi ver karsilastirip ok verelim.

Selamlar,
Gönderen: HoNdA TyPe_R - Eylül 04, 2008, 01:54:19 ÖS

yılmaz kardeş, burhan'ın söylediği yerle senin söylediğin yerin mesafesi asgari 10 dakika, yani oraya kadar gelmek ile beykoza geçmek arasında aşırı bir fark yok.

muradim valla benim icin hava hos her yere gelirim ben belirlenecek gunde yerde olayim izmit bolu farketmez yani yeterki birlikte olalim
Gönderen: yassi - Eylül 04, 2008, 01:54:53 ÖS
Sonucta en iyi zaman gecireblecegimz ve en cok uyemizin katilmasini arzuladigimiz bir bulusma olmasini temenni ediyoruz....
Gönderen: HoNdA TyPe_R - Eylül 04, 2008, 01:57:28 ÖS
yasinim valla ben gorustum adamlarla inanin menusu cok zengin

corba
ara sicak
izgara cesitleri
meyve
tatli
sinirsiz sicak soguk icecek
otopark sorunu yok
bogaza sifir
yukarida okey tavla ve nargile var
ayrica bize deniz kenarindan bir yer ayiracaklar
fiyat 30 assagi olmaz dedi cunku gercekten cok elit bir yer

saygilar
Gönderen: muRatpasa - Eylül 04, 2008, 01:58:31 ÖS
+ 1978

muradim valla benim icin hava hos her yere gelirim ben belirlenecek gunde yerde olayim izmit bolu farketmez yani yeterki birlikte olalim
Gönderen: merburvehan - Eylül 04, 2008, 01:59:36 ÖS

burhan valla siz daha iiyi bilirsiniz tabiki beykozdaki yeri bilmiyorum ama sen oneriyorsan guseldir ama yinede beykoz uzak degilmidir hani bogaz koprusunun alti falan yinede siz bilirsiniz tabiki
Bilemiyorumki yılmaz çoğunluğa uyuyoruz nereye uygun görüyolarsa oraya gidicez ama beykoz olmazsa bende şiddetle baltalimanını tavsiye ederim orayada çok gittim güzel gerçekten.Beykozda uzak değilki zafer hatta beykoza gitmiyosun 2. köprüden kavacık sapağından çıkıp sahile indinmi beykoz tesisi...
Gönderen: HoNdA TyPe_R - Eylül 04, 2008, 02:03:25 ÖS
burhanim haklisin sende dedim ya eminim senin dedigin yerde cok guseldir valla benim icin farketmez hangisine isterlerse orya gideriz maksat beraber olmak
Gönderen: muRatpasa - Eylül 04, 2008, 02:19:21 ÖS
Arkadaşlar son bir fikir vermek istiyorum :

http://www.guzelcehisar.com

anadolu yakalı arkadaşlarımız burayı kesin biliyorlardır, iftar menüsü 35 lira, ama inanın her bir lirasına değecek hoş sessiz ve keyifli bir yer. Otoparkta da sorun yok, 35 araçlık yer verecekler bize, açık büfe bu arada iftar menüsü.
Gönderen: merburvehan - Eylül 04, 2008, 02:23:27 ÖS
:) burası benim oturduğum yere yürüyerek 5dk burası çok lüks biyer burda fincan çay 5 ytl nasıl 35ytl'ye menü veriyolar şaşırdım doğrusu ramazanın bereketi diyelim...
Gönderen: muRatpasa - Eylül 04, 2008, 02:24:59 ÖS
Burhan kardeş,aradım görüştüm, iftar menüsü böyle açık büfe de zaten içecek sıkıntısı olmaz, nargile de var, tabi sadece bir fikir. :)
Gönderen: onur34 - Eylül 04, 2008, 02:57:25 ÖS
murat abı qzL yer burası bLIorum . .  1 de kücük camlıca korusuna baqmak lazım baya buyuk 1 otoparkı ve fıyatı makuLdurrrr . .

murat abı sen beylerbeyınde oturuosan bende ferah mah. oturuorum musaıt oLduqun zaman bakalım oraya 1 ne dersın ;)
Gönderen: muRatpasa - Eylül 04, 2008, 03:22:06 ÖS
çamlıca korusu ilk iftarın yapıldığı yer imiş onur kardeş, sonra avr.yakasında yapılmış şimdi de anadolu yakasında tekrar, bi de 1.köprü kullanımı diğer arkadaşlara çok fecahat bir durum yaratabilir. Güzelcehisar a da gideriz istersen, benim peryodik olarak gittiğim bir yerdir, çok dinlendirici sakin keyifli bir mekan.

ama nereye bakalım dersen oraya bakmaya seve seve gelirim kardeş.
Gönderen: onur34 - Eylül 04, 2008, 03:26:33 ÖS
abıccıım ıLk yapılan yer yöruk cadırı buyuk camLıcada bızım ewe 10 dk mesafede
ben kucuk camLıca koskLerını dıorum orası daha quzL 1 bakmaq Lazım her seyı dort dortLuk ;)  zaten dedıqım yer 1 koprunun cıkısında hemen 5 dk arası war 1 kopruyee . . .

senın dedıqın yerede bakaLım abıı önemLı oLan quzL akıLLARdan sıLınmıcek quzeL 1 qece yasanamasıııı. . .
Gönderen: muRatpasa - Eylül 04, 2008, 03:31:16 ÖS
ok, benim söylediğim şey 1.köprü sıkışıklığı olmasın anlamındaydı biraderim, ama elbette önemli olan hoş bir gece yaşanması
Gönderen: onur34 - Eylül 04, 2008, 03:33:11 ÖS
abı sen beyLerının neresınde oturuosun yanına qLIm ben senın ?
Gönderen: muRatpasa - Eylül 04, 2008, 03:35:44 ÖS
beylerbeyinde koruyu bilirmisin ? bu akşam iftardan sonra dışardayım istersen yarın akşam gel bi çayımı iç memnun olurum.
Gönderen: Cumhur - Eylül 04, 2008, 03:39:18 ÖS
Oylamamı açsak acaba bu yerler hakkında nasıl olsa gidiceğimiz yerin pek önemi yok maksat beraber olmak :)
Gönderen: onur34 - Eylül 04, 2008, 03:39:59 ÖS
tmm abiciim yarın aksam qlebılırsem qLırım  koru nerede tam oLarak POLİS evıne yakınmı =))
Gönderen: muRatpasa - Eylül 04, 2008, 03:40:45 ÖS
:) yakın yakın,uzak olsada çeker yaklaştırırız ;)
Gönderen: onur34 - Eylül 04, 2008, 03:43:09 ÖS
=)))) tmm abım o zamn yarın qLEbıLırsem sana haber ucururum ben ;)
Gönderen: VTEC - Eylül 04, 2008, 05:07:38 ÖS

anadolu yakalı arkadaşlarımız burayı kesin biliyorlardır, iftar menüsü 35 lira, ama inanın her bir lirasına değecek hoş sessiz ve keyifli bir yer. Otoparkta da sorun yok, 35 araçlık yer verecekler bize, açık büfe bu arada iftar menüsü.

bu güzelcehisar tepelere tırmanılan yer değilmi yörük cadırının oralar ? ? ?
Kusura bakmayın tam olarak bılmıyorumda... D
aha oncekı ıftarımız yoruk cadırında ıdı farklı yerler olması taraftarıyım
Gönderen: HoNdA TyPe_R - Eylül 04, 2008, 05:10:50 ÖS
arkadaslar su yerleri bi azaltalim ne dersiniz
yoksa kafa cok karisacak
Gönderen: VTEC - Eylül 04, 2008, 05:11:13 ÖS
Beykoz Sosyal tesisleri mevkı ve fıyat yonunden uygun gozukuyor...
Otopark sorunu yok ıse tabıkı
Gönderen: HoNdA TyPe_R - Eylül 04, 2008, 05:14:37 ÖS

okidir bence sorun yok >=ok
Gönderen: HoNdA TyPe_R - Eylül 04, 2008, 05:18:44 ÖS
arkadaslar eger beykozda hemfikirsek

1-HoNdA TyPe_R(yilmaz ve salice)
Gönderen: merburvehan - Eylül 04, 2008, 05:19:10 ÖS

Beykoz Sosyal tesisleri mevkı ve fıyat yonunden uygun gozukuyor...
Otopark sorunu yok ıse tabıkı
Otopark sorunu yok deniz tesisin önünde otopark var orası dolu olsa bile yolun kenarına rahatlıkla bırakılabilir çünkü işlek yol değil yani burunbahçe park gibi biyer araçların girdiği büyük bir park yeri...
Gönderen: 8663 - Eylül 04, 2008, 05:25:47 ÖS
arkadaşlar açlık benim başıma vurduğu için sağlıklı karar veremiyorum :D
seçin bi yer gidelim işte 2 gündür aç aç yemek listelerine bakıyorum insaf yaa :D
valla obanın menüsünü beğendim benim sevdiğim herşey var, zaten ben bu açlıkla hepinizi yerim :D

arkadaşlar her yer benim için uygun yeterki beraber olalım diyenlerdenim ;)

saygılar...
Gönderen: Cumhur - Eylül 04, 2008, 05:27:57 ÖS
Bu tesisin bütün özelliklerini yazarsanız ona göre katılımcı listesi oluşsun deim :)
Gönderen: merburvehan - Eylül 04, 2008, 05:30:57 ÖS

Arkadaslar,

Yer olarak su an icin Beykoz Belediye Tesisleri agirlik kazanmistir. Nedenleri ise,
1- Gecen sene catalsiz - b.duzu tesislerinde yaptik ve sira bu sefer karsida...
2- Fiyat, manzara ve diger sartlar olarakda herhangi bir sorunu yok.

Konuyu takip ediniz...

Selamlar,

Gönderen: onur34 - Eylül 04, 2008, 06:01:20 ÖS
yöruk cadırında deyL zaten . . . yöruk cadırı BUYUK CAMLICADA  ben bıde KUCUK CAMLICAYA bakalım dıorum murat abı ıLe orası yorukten daha ıyıdır . . .
Gönderen: EXELANCE - Eylül 04, 2008, 06:29:50 ÖS
Arkadaslar pazar gunu olursa heryer uyar sorun yok yeterki karara bağlıyalım olayı  takipteyiz ...
Gönderen: merburvehan - Eylül 04, 2008, 09:14:24 ÖS
Arkadaşlar az önce beykoz tesisleriyle konuştum.

13 eylül cumartesi günü rezervasyon boş yani alabiliriz.Fiyat kişi başı 22.5ytl ama belediye tesisi olduğu için bende bir belediye kuruluşunda çalıştığım için toplam fiyattan %15 indirim yapıyolar.kesin bir sayı istiyolar bizim oraya verdiğimiz sayıyı esas biliyolar ve az kişi gitsekte verdiğimiz sayının parasını alıyolar.Yani 30 kişi sayı verdiğimizde sonradan 20 kişi gidersek gene 30 kişi parası alıyolar.Verdiğimiz sayının %25'ini kapora alıyolar.Kesinlikle tam bir sayı vermemiz gerekiyo.Otopark sorun değil.

Mönü__İFTAR TABAĞI (beyaz peynir,kaşar peyniri,domates,salatalık,hurma,pastırma,tereyağı,reçel
           Börek çeşidi
           Ana yemek (o gün belli olucak bu yemeğin ne olduğu)
           Çorba
           Salata
           Tatlı
           Meşrubat
           Çay (bu birden fazla olabiliyo)
Gönderen: HoNdA TyPe_R - Eylül 04, 2008, 09:39:46 ÖS
arkadaslar oba yada beykoz artik karar verelm ne olursunuz biri 30 digeri 22,5
Gönderen: HoNdA TyPe_R - Eylül 04, 2008, 09:49:53 ÖS
arkadaslar simdi dogatepe ile gorustum sadece linki verecem orasinin asil sorumlusu ile gorustum 70 den 63ytl ye dustu cok yuksek ama ne olur monu ye bi bakin acik bufe

http://www.dogatepe.com.tr/

http://www.dogatepe.com.tr/html/iftar_monu.htm

lutfen bi bakin
Gönderen: Immunity - Eylül 04, 2008, 09:52:52 ÖS
Şöyle açık hava bir yer olursa daha iyi olur gibi... Aslında tam tesisat gidip, herşeyi kendimizin hazırlayacağı bir yer de olabilir. Piknik tadında... ?
Gönderen: merburvehan - Eylül 04, 2008, 09:54:02 ÖS
O paraya kimse gelmez yılmaz iki kişi geldiğini düşün en azından 126 ytl aslında maksat bir arada olmak değilmi :) .Ben kedinlikle ısrar etmiyorum neresi uygun görülürse oraya gideriz...
Gönderen: HoNdA TyPe_R - Eylül 04, 2008, 09:58:42 ÖS
yok be burhanim orasi olmaz sadece monu sunu gostermek istedim o kadar yoksa orasi cok pahali yazdimya yukaridada
Gönderen: RaMsEs - Eylül 05, 2008, 07:57:59 ÖÖ
Fiyat olarak 20 ila 30 arası bence iyidir..Yer olarakta bence Ya Burha'nın Yada Yılmaz'ın dediği yer...
Gönderen: muRatpasa - Eylül 05, 2008, 08:32:17 ÖÖ
Deniz Yörük çadırının oralarda değil, kavacık arkası otağtepe denilen bir yer, tam karşısı Rumeli hisarı, mekanı beğenmedim diyecek bir kişi bile çıkmaz, ama fiyat 35 lira yani ona bir yorum getiremiyorum.

ben çoğunluğun kararında varım, yer mekan farketmez.

bu güzelcehisar tepelere tırmanılan yer değilmi yörük cadırının oralar ? ? ?
Kusura bakmayın tam olarak bılmıyorumda... D
aha oncekı ıftarımız yoruk cadırında ıdı farklı yerler olması taraftarıyım
Gönderen: SERVET - Eylül 05, 2008, 08:36:10 ÖÖ
Mekan benim içinde farketmez ama Gökhan ın Kütük Evi yada Burhan ın Deniz Kıyısı önerisi ikilisinden birine karar verelim derim.
ve mümkünse Bayramdan önce ;) :)
Gönderen: SERVET - Eylül 05, 2008, 08:37:47 ÖÖ
Bence pikniği bayramdan sonraya bırakalım :)
Rakı istediğimden değil akşam saati hava karanlık olur  top oynarken rahat göremeyiz topu o yüzden hani :)
Bayramdan sonra yapalım bi ÇİZGİLİ PİJAMALI PİKNİK buluşması :)

Şöyle açık hava bir yer olursa daha iyi olur gibi... Aslında tam tesisat gidip, herşeyi kendimizin hazırlayacağı bir yer de olabilir. Piknik tadında... ?
Gönderen: muRatpasa - Eylül 05, 2008, 08:50:12 ÖÖ
ben çizgili pijama giymem, ama kolsuz atlet olabilir, ayaklara da terlik.
Gönderen: SERVET - Eylül 05, 2008, 08:52:03 ÖÖ
Tamam kardeşim
altta cızgılı bicama
üste kolsuz atlet ;)
Gafffur gibi bi nevi :)

bana bak konuyu pert edicek gibiyiz :) uzatmayalım bence :)

ben çizgili pijama giymem, ama kolsuz atlet olabilir, ayaklara da terlik.
Gönderen: SERVET - Eylül 05, 2008, 08:52:40 ÖÖ
sopa yeriz valla :D
Gönderen: muRatpasa - Eylül 05, 2008, 09:00:51 ÖÖ
ben sopa da yemem, sevmem pek :D

şaka bi yana tamamdır noktayı koyuyorum  

( . )
Gönderen: Cumhur - Eylül 05, 2008, 09:06:17 ÖÖ
Burhan abinin dediği yer çok uygundur herhangibi bir sorun yok yer+otopark+ücret bence hiç uzatmadan tarihi belirliyelim :)
Gönderen: RaMsEs - Eylül 05, 2008, 09:10:09 ÖÖ

Servet abi birde bizim o meşhur pembe maskeleride taktıkmı...İşte o zaman olay tam olur..Kimse bize yaklaşamaz......Hahaha
Gönderen: Cumhur - Eylül 05, 2008, 09:11:41 ÖÖ

Servet abi birde bizim o meşhur pembe maskeleride taktıkmı...İşte o zaman olay tam olur..Kimse bize yaklaşamaz......Hahaha

>%6rol >%6rol >%6rol eve o maskelerlemi gittiniz Erman abi? polisler ne demiştir kimbilir :D >%6rol :dil
Gönderen: RaMsEs - Eylül 05, 2008, 09:25:40 ÖÖ
Millet 3.5 attı bizim yüzümüzden..Özellikle de Servet abinin... >%6rol
Gönderen: SERVET - Eylül 05, 2008, 09:41:20 ÖÖ
 >red+kid maskeli 5 ler gibiydik arabanın içinde :)  >%6rol
Bakın tekrar diyorum :) konu gidiyor zopa yiycez adminlerden konuyu pert ediyoruz diye :)
Gönderen: yassi - Eylül 05, 2008, 09:59:32 ÖÖ
Arkadaslar konuyu kilitliyor ve bulusma konusunu aciyorum...

Hayirli ugurlu olsun :)