Gönderen Konu: TeamHondaTurkey İftar Yemeği Buluşması 2008 - Talep ve Görüş Toplama  (Okunma sayısı 27464 defa)

yassi

• TeamHondaTurkey
Arkadaşlar Selam,

Malumunuz Ramazan ayına girdik ve her yıl geleneksel olarak iftar yemeği organizasyonu yapıyoruz. Bu senede yapmak için çalışmalara startı veriyorum.

Sizlerden istediğim,

1- Tarih
2- Önerebileceğiniz; otopark sorunu olmayan, kaliteli, gruplara indirim yapabilecek ve hizmette sorunu olmayan restoran var mı?
3- Yer olarak Anadolu ve Avrupa yakasının ortalarında bir yerlerde olması iyi olacaktır. Çünkü ilk sene Çamlıca, ikinci sene Beykent ve bu sene sıra o tarata :) Yani; Taksim, Beşiktaş, Ortaköy, Bebek, Levent, Mecidiyeköy gibi İstanbul' un orta yer semtleri.

Fakat çok güzel bir mekan bulduğumuzda ve bütün şartları bize uyduğunda yer olarak konumu ikinci planda kalacaktır diye düşünüyorum...

Sevgi ve saygılarımla,

Cumhur

Tarih olarak bu pazar olabilirse iyi olur malum okullar açılacak ve telaşlar başlıyacak yer konusunda fikrim yok :)

merburvehan

Tam yazdığın özelliklerde gibi bir yer var yasin.Burun bahçe diye biryer tam çubuklu clup29'un yan tarafı bilenler varsa.Beykoza giderken 2. köprüden çıkınca 15 dakikada ordayız dediğim yer beykoz belediyesinin restorantı deniz kenarında fiyatlar çok iyi diye duydum hemen önündede otoparkı var.Bence kesinlikle bakılması lazım...

« Son Düzenleme: Eylül 01, 2008, 12:22:04 ÖS Gönderen: yassi »

yassi

• TeamHondaTurkey
Arkadaşlar tavsiye ettiğimiz yerin özelliklerini ve detaylarınıda yazarsanız en sonunda toplayıp seçim yapacağız...

merburvehan

Bahsettiğim yer burası arkadaşlar...

http://istanbultime.com/NewsDetail.aspx?NewsID=792

yassi

• TeamHondaTurkey
Burhan arayıp görüştüm...

İlk olarak güzel bir yere benziyor. Hemen deniz kenarı. Hemen yanında da hayal kahvesi var o da güzel olur... ;)

Standart iftar yemek çeşitleri vs. Kişi başı 22,5YTL deniyor. Kaporasız ve kesin kişi sayısını bildirmeden rezervasyon yapmıyorlarmış.

merburvehan

Tamam yasin arkadaşların yeri beğeniceklerinden şüphem yok.

Gelicek olan arkadaşlara fiyat uyarsa ki daha uygun bir fiyata bulunabileceğini pek sanmıyorum buyursunlar...

yassi

• TeamHondaTurkey
Fiyat konusu makul burhanım, daha ucuz bir yer derdimiz değil zaten. Sen daha önce buraya gittin mi? Temizlik, hizmet, yer ve konum nasıl? Sorunsuz olması gerekiyor...

merburvehan

Bu açık olan yer resimde görülen yer genelde çay içmek için aparatif yiyecekler için oturulan bir yer yasin.Buraya defalarca gittim çok güzel ve temiz biryer.Bizim yemek için gideceğimiz restoran bölümüne girmedim hiç ama temiç olacağına kesin gözüyle bakıyorum çünkü kalabalık insanların uğrak yeri buda memnuniyetin bir göstergesi.Murat abiyle gidebilir detayına kadar konuşabiliriz ve görebiliriz...

ben_asi_gece

Selam bu organızasyon konusunda daha oncede dıleklerım vardı :amin bırlıkte guzel seylerın altına ımza atabılmek gercekten onemlı benım bır kac tane fıkrım olacak :lamb uygun olanı arkadaslarla konusarak bulabılırız dıye dusunuyorum

K.çekmece

http://tesislerimiz.ibb.gov.tr/kucukcekmece-sosyal-tesisleri.html

Florya

http://tesislerimiz.ibb.gov.tr/florya-sosyal-tesisleri.html

Fiyat konusunda tatmın edıcı olacaktır ve dusuncem K.çekmecede bır yemeğe davetlıydım gercekten guzel hızmet ve kalıtelı yemeklerı war gereklı acıklamalar lınklerden resımlerle bırlıkte mewcut seceneklerın ıkısıde hosuma gıttı dıer arkadaslarında fıkırlerı ust duzeyde onemlı tabıkı

yassi

• TeamHondaTurkey
Ok burhanım. Burayla bir görüşme ve ön tanı yapalım. Başka alternatifleri olanlarda değerlendirmemiz için sunabilir.

Selamlar,

muRatpasa

daha ortalama yerlere bakalım,florya ve k.çekmece bana uzak, peki neden ?
- iş yerinden çıktıktan sonra trafikte delirmiş gibi hareket eden insanlarla muhatap olmak istemiyorum, el kol yapıp "oruçluyuz kardeşim" diye bağırıp çağıranlara "biz neyiz" diye anlamsız cevaplar da vermek istemiyorum :)

daha öte yandan merburvehan arkadaşın söylediği yeri bilemiyorum ama çubuklu da olması gerek, bende b.beyliyim, çokta işime gelir ama karşıdan gelecek arkadaşlara uzak olmasın ?
« Son Düzenleme: Eylül 01, 2008, 01:12:51 ÖS Gönderen: muRatpasa »

yassi

• TeamHondaTurkey
Fikirler konuluyor ortaya sonra hep birlikte seçim yapılacaktır...

muRatpasa

Yıldız Parkı'nın içinde Malta Köşkü var, 42,5 adam başı manzara müthiş, zaten fiyat o sebeple yukarı çıkıyor.
bilgilerinize,

SERVET

Fiyatı gerçekten iyi
Ben az evvel Ponte ile görüştüm Beyoğlu İş merkezi nin en üst katıdır, Manzarası, servisi, yemeklleri çok çok iyidi ama otopark sorunu var. Tepebaşı kat otoparkına ancak parkedilebilir. Bir kaç kez toplu iş yemeği yapmıştım orada . Şimdi konuştum İftar mensüne 45 YTL diyorlar ki bu fiyat gerçekten iyi fiyattır ponte için ama 22,5  YTL  hepimizin daha rahat ödeyeceği makul fiyat.
Yinede pontenin linkini koyuyorum fikir olsun diye
http://www.ponterestaurant.com/default.asp?git=5#resim
.

Fiyat konusu makul burhanım, daha ucuz bir yer derdimiz değil zaten. Sen daha önce buraya gittin mi? Temizlik, hizmet, yer ve konum nasıl? Sorunsuz olması gerekiyor...

yassi

• TeamHondaTurkey
Ya aslında benim içimde yatan aslan - Yıldız Parkındaki Malta köşkü neden diyeceksiniz. Hem tarih kokuyor hemde yer olarak çok ideal yerde Herkes kolaylıkla gelebilir. Tabi fiyat konusu kişiye göre değişebilir bu normaldir...

aRasaLg

• Ziyaretçi
benim pek bi fikrim yok ama buluşma pazar günü olsunda ne zaman olursa olsun beim için faretmez.ayrıca gideceğimiz yerde çok uçuk fiyatlı olmazsa iyi olur. >=ok

muRatpasa

ben görüştüm, eğer tam adet çıkarsa pazarlık için atlar bu akşam eve giderken görüşürüm.

Ya aslında benim içimde yatan aslan - Yıldız Parkındaki Malta köşkü neden diyeceksiniz. Hem tarih kokuyor hemde yer olarak çok ideal yerde Herkes kolaylıkla gelebilir. Tabi fiyat konusu kişiye göre değişebilir bu normaldir...

refleks

• The Power Of Dreams
ben  2  gündür bir  yerle  görüşüyom    ufak  bir  pürüz  kaldı  onu  da  halledersem  akşam üstü  burdan paylaşırım

ana yemek
çorba
iftariyelik
salata
tatlı
meşrubat
su
otopark      

menü  bu  

yassi

• TeamHondaTurkey
İsim ve yer neresi gökhan... Ayrıca Pürüz derken...

ben  2  gündür bir  yerle  görüşüyom    ufak  bir  pürüz  kaldı  onu  da  halledersem  akşam üstü  burdan paylaşırım

ana yemek
çorba
iftariyelik
salata
tatlı
meşrubat
su
otopark      

menü  bu  

refleks

• The Power Of Dreams
30  araçalık  otopark  fiyat  olarakta bize  20   ytl  gibi  rakama  gelicek  http://www.kutukev.biz

yassi

• TeamHondaTurkey
Olum açlık başına mı vurdu senin semt neresi diyorum semt... :):):) Ortalarda biryerde olmasına özen göstermeliyiz çünkü...

30  araçalık  otopark  fiyat  olarakta bize  20   ytl  gibi  rakama  gelicek  

refleks

• The Power Of Dreams
yaw neden kasıyon bu  kadar  bir  burda birde  karşıda  iftar  yemegi  yeriz:) 30  gün  bu

muRatpasa

pürüz şu, Gökhan hali hazırda 25 kişi gidilip 75 kişilik yemek yiyeceğimizi insanlara söylememiş :)

muRatpasa

Gökhan sorulara cevap vermemeye gayret ediyor :)

yaw neden kasıyon bu  kadar  bir  burda birde  karşıda  iftar  yemegi  yeriz:) 30  gün  bu