Gönderen Konu: 2004 Accord için yardım istiyorm.  (Okunma sayısı 1844 defa)

Karasahin

2004 Accord için yardım istiyorm.
« : Kasım 09, 2015, 10:14:13 ÖÖ »
Arkadaşlar 6 aydır aracımla problemsiz devam ediyoruz. Fakat sizlerin yardımına ihtiyaç duyduğum bazı konular var. Yardımcı olursunuz inşallah.
Şimdiden TEŞEKKÜRLER >=ok

1. Paçalık temini sıkıntısı yaşıyorum.
2. Arka bagaj kilidi anahtardan ve bagaj kapagı üzerinden çalışmıyor. Sanırım içinde mekanizması yok.
3. Direksiyon üzerindeki kontrol düğmelerinin olduğu gri alanların yenilenmesi için çözüm yolu bulamadım.
4. Vites topuzunda ufak tefek erimeler ve tırnak izleri var pratik çözüm yollarımız var mı.
5. Orta kolçağın açma kapama noktasında sıkıntıları var. Değişimi yada tamiri mümkün mü?

Fatih KARAŞAHİN
2004 Accord 2.0 Sport
Sosyal Hizmet Uzmanı - Ankara - 32

Erso41

Ynt: 2004 Accord için yardım istiyorm.
« Yanıtla #1 : Aralık 01, 2015, 02:25:09 ÖS »
1. bilgim yok
2. Mekanizması olamayabilir bi anahtarcıya gidip gösterirsin çok önemli olacağını sanmıyorum.
3. direksiyon üzerindeki kontrol düğmeleri ebay sitesinde görmüştüm 35$ dı yanılmıyorsam oradan sıfırını alabilirsin.
4. benimkinde soyulmalar yok fakat oraya göre deri dikiliyor. Yada kafalık geçirmeli kılıflar var onlardan alabilirsin.
5. orta kolçak bende de aynı şekilde daha ona vakit bulamadım. Yağlamayı düşünüyorum bide ortadaki küçük bölme dişi tutmuyor. Bununla ilgili çözüm bulup benide bilgilendirirseniz sevinirim :)