Gönderen Konu: Yeni Civic Eco Benzin göstergesi düşme problemi  (Okunma sayısı 83875 defa)

halil ibrahim honda

• THE POWER OF DREAMS
Ynt: Yeni Civic Eco Benzin göstergesi düşme problemi
« Yanıtla #150 : Şubat 06, 2014, 08:10:23 ÖÖ »
merhabalar arkadaşlar bizim yaptığımız sistem le alakalı calışma devam ediyor önümüzdeki haftalar içinde mutlaka bir cevap alacağız diye düşünüyorum umarım olumlu bir cevap gelir saygılarım la

mehmet zengin

« Yanıtla #151 : Şubat 06, 2014, 09:08:54 ÖÖ »
Bende Ankara Honda Bora ile görüştüm. Emilatör dedi yanlış hatırlamıyorsam, 70 TL işçilik 50 TL. Toplamda 120TL ye takıyoruz dediler. Ancak burada bulunan videodaki gibi değilmiş sistem. Benzin ibresi gene düşüyormuş stop-start yapınca düzeliyormuş...
o emülatörü alsınlar müzeye koysunlar ayıp abidesi diye :(
Sen gelirsem kavga ederiz :) şiddete hayir :) gerci bizim insanimiz da baska dilden annamiyo :)
sana söylüyorum gel gidelim beraber gelmiyorsun

ozzy_oasis

« Yanıtla #152 : Şubat 08, 2014, 08:57:32 ÖÖ »
Dün söylene söylene taktırdım arkadaşlar şu emilatör zımbırtısını, arabayı alalı 9 ay oldu, psikolojim bozulmaya başlamıştı artık. benzin düştü çıktı diye, gözüm sürekli ekrandaydı. şimdi bir nebze olsun içim rahat. emilatör 110 tl ise Halil ibrahim beyin bahsettiği kit en az 500 tl civarında bir ücrete takılır diye tahmin ediyorum...

mehmet zengin

« Yanıtla #153 : Şubat 08, 2014, 09:11:05 ÖÖ »
Dün söylene söylene taktırdım arkadaşlar şu emilatör zımbırtısını, arabayı alalı 9 ay oldu, psikolojim bozulmaya başlamıştı artık. benzin düştü çıktı diye, gözüm sürekli ekrandaydı. şimdi bir nebze olsun içim rahat. emilatör 110 tl ise Halil ibrahim beyin bahsettiği kit en az 500 tl civarında bir ücrete takılır diye tahmin ediyorum...
Kardeş ücret almayacaklar. Git paranın iadesini iste. Honda Türkiye aradı beni kaydınızı ay ışığına yapıyorum arayacaklar dedi. Baktın olmaz diolar Honda Türkiyeyi ara.
« Son Düzenleme: Şubat 08, 2014, 09:11:37 ÖÖ Gönderen: mehmet zengin »

ozzy_oasis

« Yanıtla #154 : Şubat 09, 2014, 09:14:10 ÖS »
Gerçekten para almadılar mı eğer öyleyse yarın gidip paramı istiyorum yoksa honda tr yi arıyorum. teşekkürler bilgilendirme için.
« Son Düzenleme: Şubat 09, 2014, 09:19:01 ÖS Gönderen: ozzy_oasis »

sayneyk

« Yanıtla #155 : Şubat 10, 2014, 01:43:51 ÖS »
aracı alırken bayiden orjinal lpg li aldıysanız ücret yok arkadaşlar haberiniz olsun.. kaynak honda ******..

cemele

« Yanıtla #156 : Şubat 10, 2014, 03:40:07 ÖS »
aracı alırken bayiden orjinal lpg li aldıysanız ücret yok arkadaşlar haberiniz olsun.. kaynak honda ******..

Evet benide aradilar pek cok kisiye 25 Subat ve sonrasi bilgisi verilmis.

Ucretsiz takilacak.

Bence halil ibrahim bey in I-Mid e yansiyan ürününü Makyajli kasaya filan koyabilirler.

Netice Makyaj ile beraber bir takim seylerin degismesi gerekiyor ki bu benzin gosterge sorunuda oldukca sikayet edilen bir konu.

ozdemirasil

« Yanıtla #157 : Şubat 11, 2014, 10:31:21 ÖÖ »
arkadaşlar bu bahsettiğiniz parçanın maliyeti 15 usd artı kdv direk brc genel müdürlükten sordum ...yani 45 tl gibi bişey...geri kalanı tamamen kar ...adamlar ayıbını örtmek için bile bizden kar alıyolar.(gerçi ben sattım aracımı ama)

alimagar

• şeyhmus bilgiç
« Yanıtla #158 : Şubat 11, 2014, 10:46:41 ÖÖ »
arkadaşlar bu bahsettiğiniz parçanın maliyeti 15 usd artı kdv direk brc genel müdürlükten sordum ...yani 45 tl gibi bişey...geri kalanı tamamen kar ...adamlar ayıbını örtmek için bile bizden kar alıyolar.(gerçi ben sattım aracımı ama)
bu konuyu başından takip ediyorum çevremde o araçı kullanan var hiçbirinden böyle bir şikayet duymadım araçın genelinden hepsi çokmemnun ya siz çok takıntı yapıyorsun yada bir altniyet var bu şiddetde markayı honda eleştirmen çok ilginç
honda türkiye sana gerekli açıklamayıda yapmış i-vitec çalışma böyle biraz daha sabredip motorun nasıl kullanırdığını öğrenmeye çalışa bilirdin dediğiniz 1500-2000 devir bandında bunu yapması normal

alimagar

• şeyhmus bilgiç
« Yanıtla #159 : Şubat 11, 2014, 10:48:13 ÖÖ »
hangi ara arabanı sattın kaça sattın bu kadar kısa sürede kızarak sattığına göre piyasanın çok altında vaermiş olmalısın

mehmet zengin

« Yanıtla #160 : Şubat 11, 2014, 11:20:05 ÖÖ »
Gayet iyi sattı :) Özdemir yaş tahta kullanmıyor :) Ben de derslere başladım zaten :) Özdemir kardeşim selamlar. Gelecem bi gün çayını içmeye.

ozdemirasil

« Yanıtla #161 : Şubat 11, 2014, 11:51:18 ÖÖ »
bu konuyu başından takip ediyorum çevremde o araçı kullanan var hiçbirinden böyle bir şikayet duymadım araçın genelinden hepsi çokmemnun ya siz çok takıntı yapıyorsun yada bir altniyet var bu şiddetde markayı honda eleştirmen çok ilginç
honda türkiye sana gerekli açıklamayıda yapmış i-vitec çalışma böyle biraz daha sabredip motorun nasıl kullanırdığını öğrenmeye çalışa bilirdin dediğiniz 1500-2000 devir bandında bunu yapması normal

art niyet yok dostum 55 bin verip hoplayan zıplayan bi arabaya binmem ben bu kadar basit o yüzden de sattım...

servis müdürü bile biliyo durumu beraberde teste çıktık hem benim araçla hem kendilerinin test araçlarıyla.hepsinde var (otomatik lpg) olanlardan bahsediyorum.
yoksa benzinde kullanımda hiçbir sıkıntı yok yağ gibi.
sorun lpg de.

artı forumdan tanıştığım mehmet in arabasını da test ettim onda da var.

bu arada ben otomotiv teknisyeniyim ..detayları çok çok iyi biliyorum. bu araç benzin de yapmayıp lpg de yapıyolarsa araç sorunludur benim için...gerçi benim için değil honda türkiye kabullendi bu durumu zaten.ama adamların düşüncesi ne biliyomusun müşteriyi kandırmak için şu bahaneler

kaybettiklerimizden çok kazandırdıklarımıza bakalım

neymiş çevreciymiş araç lpg de silkelese de bu araç gelecek nesilleri düşünürmüş vs.

ben boş konuşmuyorum ama siz konu hakkında bilginiz olmadığı için boş konuşuyorsunuz

« Son Düzenleme: Şubat 11, 2014, 11:52:50 ÖÖ Gönderen: ozdemirasil »

ozdemirasil

« Yanıtla #162 : Şubat 11, 2014, 11:51:51 ÖÖ »
56 y
hangi ara arabanı sattın kaça sattın bu kadar kısa sürede kızarak sattığına göre piyasanın çok altında vaermiş olmalısın

56 ya verdim dostum

ozdemirasil

« Yanıtla #163 : Şubat 11, 2014, 11:52:18 ÖÖ »
Gayet iyi sattı :) Özdemir yaş tahta kullanmıyor :) Ben de derslere başladım zaten :) Özdemir kardeşim selamlar. Gelecem bi gün çayını içmeye.

gel mehmet herzaman beklerim

cemele

« Yanıtla #164 : Şubat 11, 2014, 12:12:38 ÖS »

Para istemiyorlar Honda kendisi ucretsiz takacak. Para olayi nerden cikti.

Eco modellerin hepsine 25 subattan itibaren geri cagirarak 1-1.5 saatte bu urunun montaji takilacakmis.

cemele

« Yanıtla #165 : Şubat 11, 2014, 12:17:58 ÖS »
56 y

56 ya verdim dostum

Elegance, Otomatik birde beyaz ise araciniz bedavadan biraz pahali gitmis.

ozdemirasil

« Yanıtla #166 : Şubat 11, 2014, 12:20:47 ÖS »
56 y

56 ya verdim dostum

Elegance, Otomatik birde beyaz ise araciniz bedavadan biraz pahali gitmis.
53 e almıştım 56 ya verdim ben.

gerisi beni ilgilendirmez.

mehmet zengin

« Yanıtla #167 : Şubat 11, 2014, 02:19:39 ÖS »
Emulatoru bugun taktilar. Bakalim nasil calisio? Gorucez

smoks34

« Yanıtla #168 : Şubat 11, 2014, 02:36:21 ÖS »
honda türkiyede ulaşılabilen şikayetimizi ileteceğimiz bir numara paylaşabilir misiniz?

ozzy_oasis

« Yanıtla #169 : Şubat 14, 2014, 10:30:23 ÖS »
honda türkiyede ulaşılabilen şikayetimizi ileteceğimiz bir numara paylaşabilir misiniz?
0212 234 66 32 nolu numaradan ulaşabilirsiniz. En geç 2 gün içerisinde geri gönüş yapıyorlar. Bu arada ben 2 gün önce aradım hondayı, servis geri dönüş yaptı ve taktıkları emulatörün parasını iade ettiler. Buradan okumasaydım para verdiğimle kalacaktım. Teşekkürler arkadaşlar.

ilkerkeles

« Yanıtla #170 : Şubat 19, 2014, 11:44:15 ÖÖ »
 İlginçtir  2a Mühendislik BRC Bayine emülatör sordum 250 TL dedi,biz hallediyoruz diyor.
 Hafta sonu bi merhaba diyecegim bakalım ne çıkacak.

fenomen1x

« Yanıtla #171 : Şubat 19, 2014, 01:22:13 ÖS »
Arabayı alalı 1 hf oldu gösterge hızlı düşüyor kit niye takılmamış diye servisi aradım kit 120 civarı dendi bende honda Türkiye'yi aradım sonra bana dönüş yapacaklarmış.

mehmet zengin

« Yanıtla #172 : Şubat 19, 2014, 01:23:59 ÖS »
Benim arabaya takıldı. Ücret ödemedim. Honda Türkiyeyi aramıştım. 1 hafta içinde dönüş oldu. Para vermeyin

RÜZGAR23

« Yanıtla #173 : Şubat 24, 2014, 07:38:22 ÖS »
arkadaşlar sadece eco cıvıc lpg li olanların cihazı 25 şubattan itibaren bütün honda servislerinde ücretsiz olarak takılacaktır.tüm honda seven arkadaşlarımın bilgilerine....

Anypro

« Yanıtla #174 : Mart 12, 2014, 09:11:18 ÖS »
Benzin göstergesinin düşme sorunu için Honda Servisleri aşağıda gönderdiğim parçayı takıyorlarmış.

http://imageshack.com/a/img843/8154/3ho3.jpg