Gönderen Konu: resimdeki filtreden arıyorum lütfen yardım  (Okunma sayısı 12047 defa)

2010civic

Ynt: resimdeki filtreden arıyorum lütfen yardım
« Yanıtla #25 : Ağustos 16, 2010, 04:24:36 ÖÖ »
ürün life tuningde var yazdığına göre senden 1 saat sonra ben geldim :D senden bahsettiler orada takıldı doğru dimi:) bende aldımda

aynen kardeşim ordan aldım. ne die bahsettilr benden:). nasıl memnunmusun

2010civic

« Yanıtla #26 : Ağustos 16, 2010, 04:26:39 ÖÖ »
hayırlı olsun yayların ne marka
kardeşim yaylarım eibach sportline

koluman

« Yanıtla #27 : Ağustos 16, 2010, 05:34:26 ÖÖ »
hayırlı olsun dostum sonunda muradına ermişsin

2010civic

« Yanıtla #28 : Ağustos 17, 2010, 04:43:47 ÖÖ »
hayırlı olsun dostum sonunda muradına ermişsin

eyvallah abicim sonunda erdim muradıma

kacaman

« Yanıtla #29 : Ağustos 17, 2010, 06:53:17 ÖÖ »
ses ve performans ayrıca yakıt durumlarını burada bizle paylaşırsan seviniriz
performans demesi yapmadım ama sesi gayet iyi. alt devirlerde ses yok. gayet sakin bir şekilde vitesi 1,2,3 yapıyorum ve ses duymuyorum. ses duymak için biraz yüklenmen gerek.
hayırlı olsun
güle güle kullan

Castiel

« Yanıtla #30 : Ağustos 17, 2010, 07:07:14 ÖÖ »
hayırlı olsun gule gule gürle :)

nasıl sesi dediğim gibi dimi

ben yenı yenı kullanmasını kesfedıyorum. eger cok ii bir gürleme ve gaz tepkısıyle beraber hızlanırken gürlemesini istiyorsam artık devamlı manuel kullanıyorum :)

alanyada 2 tane arka arkaya tünel var gece 2 cıvardı tünelin solundan gidenleri baya bi panikletti :) tüm camlar ve sunroof acıktı inanılmaz bı gürültü yaptı tüm arabalar daha yaklasmadan sağa attılar kendılerını :)

2010civic

« Yanıtla #31 : Ağustos 18, 2010, 04:32:08 ÖÖ »
hayırlı olsun gule gule gürle :)

nasıl sesi dediğim gibi dimi

ben yenı yenı kullanmasını kesfedıyorum. eger cok ii bir gürleme ve gaz tepkısıyle beraber hızlanırken gürlemesini istiyorsam artık devamlı manuel kullanıyorum :)

alanyada 2 tane arka arkaya tünel var gece 2 cıvardı tünelin solundan gidenleri baya bi panikletti :) tüm camlar ve sunroof acıktı inanılmaz bı gürültü yaptı tüm arabalar daha yaklasmadan sağa attılar kendılerını :)
yol kenarından yürüyen yayaların dikkatini baya bi çekmeyi başardım. 100 metre öteden dönüp bakıyolar:)

fsunnetci

• http://www.TeamHondaintegra.com
« Yanıtla #32 : Ağustos 18, 2010, 04:42:49 ÖÖ »
Kazanlı olan her filtre sesi tok verir ama ciddi performans alamazsınız bunlardan..Yaz kış kullanabilirsiniz kazanlı olduğundan yağmurdan çamurdan etkilenmez.Ama CAI sistemler performans odaklıdırlar AEM V2.V1 gibi kitler ama 4 mevsim kullanamazsınız yalnız kuru hava şartlarında verim gösterir.. :con

ocean0636

« Yanıtla #33 : Ağustos 18, 2010, 06:10:45 ÖÖ »
Bende Aem Cai var bende kislik olarak simota almayı düşünüyorum bı ses videosu çekebilirseniz çok sevinirim :)

smakbuloglu

« Yanıtla #34 : Ağustos 18, 2010, 10:49:13 ÖÖ »
Kazanlı olan her filtre sesi tok verir ama ciddi performans alamazsınız bunlardan..Yaz kış kullanabilirsiniz kazanlı olduğundan yağmurdan çamurdan etkilenmez.Ama CAI sistemler performans odaklıdırlar AEM V2.V1 gibi kitler ama 4 mevsim kullanamazsınız yalnız kuru hava şartlarında verim gösterir.. :con

AEM'in ByPass aparatı ile kışında kullanılabiliyor diye biliyorum.

luca55

« Yanıtla #35 : Ağustos 18, 2010, 11:01:58 ÖÖ »
NE KADARA ALdınız acaba?birde video eklerseniz sesi için bize cok yardımcı olmus olursunuz gercekten.teşekkürler

Castiel

« Yanıtla #36 : Ağustos 18, 2010, 11:51:12 ÖÖ »
benım ufak bı vıdeom var ama cok detaylı deıl

ayrıca orda daha yenı kullandıgım ıcın tam öttüremiyordum artık ögrendım dırek böğürtüyom en kısa zamanda guzel bı vıdeosunu cekecem

ciciv sedan ıcın yeni simota filitre diye aratırsan cıkar benım konum bulamassan haber ver cıkartırım

2010civic

« Yanıtla #37 : Ağustos 21, 2010, 06:21:27 ÖÖ »
sanki bu namussuzu taktıktan sonra araba benzini içmeye başladı yaw:(

ersinguzen

« Yanıtla #38 : Ağustos 21, 2010, 06:41:03 ÖÖ »
Kardeşim hayırlısı olsun iyi günlerde kullanman dilegiyle tam olarak kaça qeldi hersey dahil bendede 2o1o civic var düşünüyorum nasıl

memnunmusun yakıt durumu ve performans nasıl ?

2010civic

« Yanıtla #39 : Ağustos 23, 2010, 10:52:19 ÖÖ »
1 vites te fazla ses çıkmıyor 2 ve 3 te güzel ötüyor

fsunnetci

• http://www.TeamHondaintegra.com
« Yanıtla #40 : Ağustos 26, 2010, 12:04:43 ÖÖ »

AEM'in ByPass aparatı ile kışında kullanılabiliyor diye biliyorum.
Bypass takılı arabanın su alıp piston kolu çıkartmış motor resimleri mevcut internette ama şahıs abartmış sanırım Bypass'a çok güvenmiş olan olmuş..
Aem bypass filtre sesini acayip azaltıyor ve gerksiz bir fiyatı var neredeyse AEM filtre kadar fiyatı var..