Gönderen Konu: type-r ep3 yürüyen aksam modifiyesi  (Okunma sayısı 2902 defa)

Cıhat YAVAS

type-r ep3 yürüyen aksam modifiyesi
« : Ocak 28, 2008, 09:50:38 ÖS »
arkadaşlar birkaçınız biliyorsunuzdur şu anda bir type-r alma aşamasındayım ve bu araç için yürüyen aksam konusunda yapılabilecek en uç ürünler nelerdir coilover viraj denge çubuğu vs ve hangi markaları tavsiye edersiniz yapacağınız tavsiyelerde tr nin yol şartlarına uygun olmasına dikkat ederseniz çok sevinirim şimdiden herkese öneri ve yorumları için teşekkür eder iyi forumlar dilerim

R-13239

• Ziyaretçi
Ynt: type-r ep3 yürüyen aksam modifiyesi
« Yanıtla #1 : Ocak 29, 2008, 01:26:09 ÖÖ »
Valla açıkçası Koni sertlik ayarlı amortisör + Eibach 5cm yay gayet yeterli olacaktır... Viraj denge çubukları vs. zaten araçta orjinalinde var.

MaG

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Ocak 29, 2008, 01:37:39 ÖÖ »

Ben TEIN SS almayı düşünüyorum Coilover bi arkadaşım kullandı çok memnun kaldı şiddetle tavsiye ediyor..

Özellikle sen Turbo düşünüyorsun coilover şart derim hatta sana ProStreet daha iyi olur derim...

Koni aldım ben memnun kalmadım orjinallere döndüm.çok ses yapıyordu...

Onu-R

« Yanıtla #3 : Ocak 29, 2008, 01:42:09 ÖÖ »

Sarı Koni'ler + Eibach 5 cm yay ile aracı yoldan koparmak gerçekten ama gerçekten çok zor.. D2 coilover'lı type-R'a da bindim, gayet başarılı ama bende bir Tein taraftarıyım.. Fiyat/performans açısından bakılacak olursa D2 alırım ancak para sorun değilse Tein coil çakarım kafam rahat olur...

Onun dışında yay olarak Eibach 5 cm yerine Koni 3.5 (veya 4 hangisi ise) onu tercih ederim...

MaG

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Ocak 29, 2008, 01:43:33 ÖÖ »
bu arada ben konileri ap 5 lik yaylarla kullandım tavsiye etmemişlerdi aslında 3 lük tavsiye etmişlerdi ben fazla bassın diye 5 likle kullanmıştım..

Cıhat YAVAS

« Yanıtla #5 : Ocak 29, 2008, 07:21:53 ÖS »
turbolu bir araçta coilover olması daha mantıklı sanırım o yüzden coilover almayı düşünüyorum sanırım herkeste tein de karar kılmış o zaman tein alacağız peki toda hakkında bilgisi olan varmı acaba

MaG

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : Ocak 30, 2008, 12:39:30 ÖÖ »
toda da iyi bir marka ama türkiyede kullanan yok sanırım fiyat olarakda pahalı olabilir bakmak lazım araştırmak lazım saniyede yere bastıgı kg falan bakmak lazım..