Gönderen Konu: İzmir de Orjinal yada muadil honda aksesuar yedek parça satan yer yardım  (Okunma sayısı 6316 defa)

gurhanaytan

Selamlar, Yeni honda civic elegance almak üzereyim nasipse.Jant için kaput film kaplamak için(bu arada bronza yaparsak çamurlukla renk farkı olur mu?),cam film,ışıklı kapı eşiği,body kit gibi ürünleri servislerinden daha ucuza alabileceğim bir yer var mı?yardımcı olur musunuz?saygılar.

chevasil

Ynt: İzmir de Orjinal yada muadil honda aksesuar yedek parça satan yer yardım
« Yanıtla #1 : Aralık 26, 2010, 08:33:34 ÖÖ »
bornova 3. sanayi kanal boyu ilerle orda japon parcacılar var orjınal yan sanayı ne ararsan var. bornova turkcell binasının arkası

trancebabe

« Yanıtla #2 : Aralık 26, 2010, 08:36:48 ÖÖ »
hayırlısı olsun kardeşimm bende İzmir Buca da oturuyorum.Kendi yerim diyebilicegim yer var yardımcı olabilirm sana.fiyatlar cok uygun araç kaplama işi de yapılıyor profesyonelce resim gösterebilirim.1. ve 3. sanayide dükkan Honda ile ilgili aklına gelebilicek hersey var

gurhanaytan

« Yanıtla #3 : Aralık 27, 2010, 04:21:03 ÖÖ »
hayırlısı olsun kardeşimm bende İzmir Buca da oturuyorum.Kendi yerim diyebilicegim yer var yardımcı olabilirm sana.fiyatlar cok uygun araç kaplama işi de yapılıyor profesyonelce resim gösterebilirim.1. ve 3. sanayide dükkan Honda ile ilgili aklına gelebilicek hersey var

Teşekkür ederim reklam olmasın PM atabilir misin?dükkan isminin baş harfleri O.W.T mi?saygılar

gurhanaytan

« Yanıtla #4 : Aralık 27, 2010, 04:22:59 ÖÖ »
Bu arada senin jantlar kaç inç?yay var mı?Ben orjinalleri 17 ye yükseltip orjinalleri sıfırken geri vereyim diyorum.yay şart mı?konfor bozulur mu?yakıt artar mı?

Tekos

• T.H.T İZMİR
« Yanıtla #5 : Aralık 27, 2010, 05:20:28 ÖÖ »
Ewet aynı yerden bende alışveriş yapıyorum sahibi çok ilgili,alakalı fiyatlarıda uygun.Her türlü konuda da yardımcı olur...

Tekos

• T.H.T İZMİR
« Yanıtla #6 : Aralık 27, 2010, 05:23:53 ÖÖ »
O jantlar 18" yay yok ama satın alındı,bugun veya yarın takılır.
Bu arada senin jantlar kaç inç?yay var mı?Ben orjinalleri 17 ye yükseltip orjinalleri sıfırken geri vereyim diyorum.yay şart mı?konfor bozulur mu?yakıt artar mı?