Gönderen Konu: LPG ve Direksiyon Kutusu ??  (Okunma sayısı 4310 defa)

civic_dream

LPG ve Direksiyon Kutusu ??
« : Aralık 03, 2012, 08:14:51 ÖS »
iyi günler.. arabanın normal periyodik zamanı gelmişti ve ordudaki servise götürdük. Direksiyon kutusundan ses geliyordu. Garantiden değişecek denildi ama değişilmedi. sebebi de aracın lpg li olması. direksiyon kutusu ile lpg nin ne bağlantısı var anlamadım. garanti bozulduğu için dendi. Biz lpg taktırdığımızda sadece elektronik aksam garanti dışı kalır denmişti. bilfiğim kadarıyla direksiyon kutusu mekanik bir kısım.. sizce bu durumda ne yapılmalı? başka servisler değiştiriyor mu? ne gibi bir yol izlenmeli .. teşekkürler?

baron12

Ynt: LPG ve Direksiyon Kutusu ??
« Yanıtla #1 : Aralık 03, 2012, 08:36:38 ÖS »
kardeş senin garanti bozulmadı lpg takılan araç lpg kaynaklı olan arızada garantiye girmez aracın tamamında degil hakkınızı arayın yumusak tavırlar sergilerseniz onlar he der siz tamam derseniz mağduriyetden kurtulamazsınız honda türkiye ile irtibata geçin sorununuz çözülecektir

civic_dream

« Yanıtla #2 : Aralık 03, 2012, 08:42:57 ÖS »
kardeş senin garanti bozulmadı lpg takılan araç lpg kaynaklı olan arızada garantiye girmez aracın tamamında degil hakkınızı arayın yumusak tavırlar sergilerseniz onlar he der siz tamam derseniz mağduriyetden kurtulamazsınız honda türkiye ile irtibata geçin sorununuz çözülecektir
valla öyle yapıcam artık

baron12

« Yanıtla #3 : Aralık 03, 2012, 08:46:31 ÖS »

hakkınızı arayın en azından sizden sonra gelenler magdur olmaz tüketici hakları olsun hukuki olsun peşini bırakmayın bazıları iyi niyeti suistimal ediyor ve olan bizlere oluyor

valla öyle yapıcam artık

civic_dream

« Yanıtla #4 : Aralık 03, 2012, 08:51:50 ÖS »

hakkınızı arayın en azından sizden sonra gelenler magdur olmaz tüketici hakları olsun hukuki olsun peşini bırakmayın bazıları iyi niyeti suistimal ediyor ve olan bizlere oluyor

valla öyle yapıcam artık

arkadaş insanı yemin ediyorum soğutuyorlar ya markadan..

davyjones24

« Yanıtla #5 : Aralık 03, 2012, 08:57:49 ÖS »

valla öyle yapıcam artık

arkadaş insanı yemin ediyorum soğutuyorlar ya markadan..
yerden göğe kadar haklısınız..ya anlamadığım şey arabada sorun var ve bu kronik sorun...bir lpg ile ne alakası var...sanki ceplerinden para çıkıyor...honda kadar müşterisini düşünmeyen bir şirket yazıktır ya...

civic_dream

« Yanıtla #6 : Aralık 03, 2012, 09:01:31 ÖS »
zaten bu ara biraz sıkıntımız var onu atlatalım satıcam yani gerçekten insanları keriz yerine koyuyorlar

davyjones24

« Yanıtla #7 : Aralık 03, 2012, 09:04:02 ÖS »
sizin taktırdığınız lpg nedir?...nerde montajı yapıldı?

civic_dream

« Yanıtla #8 : Aralık 03, 2012, 09:14:49 ÖS »
brc tokatta taktırdım

bbhnda

« Yanıtla #9 : Aralık 03, 2012, 11:10:49 ÖS »
lpg takıldığında motor garanti dışı olur bir sıkıntı olursa lpg firmasıyla muhattap olursunuz.motor ile direksiyon kutusunun ne alakası var işgüzarlık yapılmış.nasıl bir ses geliyor ve kaç kilometrede geldi.?

calderon23

• Furkan Topal
« Yanıtla #10 : Aralık 04, 2012, 12:18:28 ÖÖ »
Konu ile pek alakası olmamakla birlikte ordu servisten ep2 aracım için 850 tl baskı fiyatı verdiler bana yuzde 10 da indirimim varmış.. Aynı ürün samsun istanbul ve ankara gibi servislerde 400 lira civarı.. Kırmızı logo getirtelim dedik elimizde yok bulamayız dediler istanbul servisten telefonla getirttim kendim.. Kısacası Ordu Honda Ateş insanı hondadan nefret ettirir gitmemenizi tavsiye ederim...

civic_dream

« Yanıtla #11 : Aralık 04, 2012, 09:01:01 ÖS »
lpg takıldığında motor garanti dışı olur bir sıkıntı olursa lpg firmasıyla muhattap olursunuz.motor ile direksiyon kutusunun ne alakası var işgüzarlık yapılmış.nasıl bir ses geliyor ve kaç kilometrede geldi.?

valla tam tur çevirirken uğultu gibi bir ses geliyordu. araba 65 binde ben yeni farkettim belki daha önceden de olmuş olabilir.
Konu ile pek alakası olmamakla birlikte ordu servisten ep2 aracım için 850 tl baskı fiyatı verdiler bana yuzde 10 da indirimim varmış.. Aynı ürün samsun istanbul ve ankara gibi servislerde 400 lira civarı.. Kırmızı logo getirtelim dedik elimizde yok bulamayız dediler istanbul servisten telefonla getirttim kendim.. Kısacası Ordu Honda Ateş insanı hondadan nefret ettirir gitmemenizi tavsiye ederim...
eet bundan sonrada gitmemeyi düşünüyorum.. sanırım sorunu çözdük kocaeli fabrikadakilerle görüştük epey bir konuşmadan sonra yaptıracaklarını söylediler. yalnız parçanın gelmesi 15 20 günü bulacakmış..

bbhnda

« Yanıtla #12 : Aralık 04, 2012, 10:13:56 ÖS »

valla tam tur çevirirken uğultu gibi bir ses geliyordu. araba 65 binde ben yeni farkettim belki daha önceden de olmuş olabilir.
eet bundan sonrada gitmemeyi düşünüyorum.. sanırım sorunu çözdük kocaeli fabrikadakilerle görüştük epey bir konuşmadan sonra yaptıracaklarını söylediler. yalnız parçanın gelmesi 15 20 günü bulacakmış..

fabrikada kimlerle muhatap oldunuz da sorun çözüldü ?