Gönderen Konu: YEDEK PARÇA VE EKONOMİ BAKIMINDAN 2005 2.0 ACCORD MU 2008 CİVİC Mİ  (Okunma sayısı 3081 defa)

adrian

YEDEK PARÇA VE EKONOMİ BAKIMINDAN hangiaracı tercih edersiniz
arlarında dağlar kadar fark olurmu
bu arada 99 passattan sonra yedek parça ve periyodik bakım olarak beni honda üzer mi

FLoRFlex

Accord Civicden Fazla yakacaktır ancak accordun parça konusunda fikrim Yok.Ancak Civiclerin Bakımları pahalı değil Civic 1.6 Az yakar ancak Performansta accord kadar tatmin edemez tabiki 1.6 Sonuçta :) Bu lansmanda kesinlikle İhtiyaçlarınıza Ve zevklerinize kalmıştır.Accordun Daha Rahat olduğunuda belirteyim!

bado

babam da 2005 accord vardı sattı yeni kasa accord aldı bende de civic elegance var yani bu soruya tam cevap verebilirim sana... Aile de herkes honda kullandığından vazgeçilmediğinden de anlaşılcağı gibi hiç bi memnuniyetsizlik yaşamayacaksındır... Sözü duymuşsunuzdur Hondaya binen bi daha Honda'dan inmez... =) nese cevabına gelince hocam bu kararı en çok yaşın belirleyecektir civic accord'a göre daha genç işidir , accord daha çok yakar ama daha süratlidir , accord daha konforludur civic daha şıktır... yani tamamen zevkinle karar vermeni tavsiye ederim çünkü hangisini alsan üzülmessin =)

adrian

daha çok işin yedek parça ve periyodik bakım kısmını düşünüyorum

cıvıcem

o zaman cıvıc alacaksın,bakımı ve parçası accorddan daha ucuzdur

adrian

aralarında çok fiyat farkı olur mu

yalçınn

civic le accord un mu yoksa parçalarınmı fiyat farkı olurmu ? anlayamadım...

adrian

parçalarının fiyatları ve periyodik bakımları

bado

çok çok büyük farklar değil hocam...