Gönderen Konu: racelogic performance box- driftbox..  (Okunma sayısı 3505 defa)

floyd

racelogic performance box- driftbox..
« : Ağustos 29, 2011, 11:30:36 ÖS »
arkadaşlar racelogic performancebox ve drift box hakkında bilgisi olan var mı?turkiyede satan yer varmı? pbox için 350pound civarı fiyatlar gördüm yabancı sitelerde. drift boxın yanal ivmeler dışında ekstradan bir özelliği var mı? 

onur_s

Ynt: racelogic performance box- driftbox..
« Yanıtla #1 : Ağustos 30, 2011, 12:14:31 ÖÖ »
en dogru sonuc olcen cihazlardandır.trde satan bilmiyorum y.dısı geliyor sanırım.pahalı cihazlar,0-100 hızlanması,top speed,ara hızlanmalar vs.en dogru sekilde ölçer

floyd

« Yanıtla #2 : Ağustos 30, 2011, 01:03:46 ÖÖ »
otomobil firmaları testlerini bu cihazla yapıyormuş heralde. 100-200 denemeleri yapan şu ünlü vatandaşlar da bunu kullanıyorlar galiba. kendime alsam mı diyorum acaba boyle bişey.  :kaşı

onur_s

« Yanıtla #3 : Ağustos 30, 2011, 05:48:10 ÖÖ »
pahalı bir cihaz azcık,aynen öyle bununla dbn alıp 6speedonline a dbn gönderip dünyada tescilliyorlar.

floyd

« Yanıtla #4 : Ağustos 30, 2011, 10:37:51 ÖS »
100-200 de vites değiştirmiyorlar heralde. aşağıdaki videoda drag katılımlarındaki bir görüntü var. ama ilginç bir şekilde 1 ve 2 nin sonunda aracı cut off a sokuyor ve oyle bekletiyor. sonra 3 te subarunun ustunden zıplıyor:). o şekilde yapmasının sırrı acep nedir? biliyomusun?

onur_s

« Yanıtla #5 : Eylül 01, 2011, 11:53:09 ÖÖ »
videoyu görmedim ama hulk la impreza kalkısıysa araba cut offtayken zaten sarıyor.sarması bittiğinde atıyor onu bilmek te arabanı tanımaktan baska bişey değil.atıyorum ibre 100 gösteriyor cut offa vurdugunda fakat reel hız sardıgından dolayı 100 ü bulması biraz zaman alıyor :)

floyd

« Yanıtla #6 : Eylül 01, 2011, 02:08:09 ÖS »
 :mrgreen:
videoyu görmedim ama hulk la impreza kalkısıysa araba cut offtayken zaten sarıyor.sarması bittiğinde atıyor onu bilmek te arabanı tanımaktan baska bişey değil.atıyorum ibre 100 gösteriyor cut offa vurdugunda fakat reel hız sardıgından dolayı 100 ü bulması biraz zaman alıyor :)
Nasil is oyle yaa:). Cut off tasin ve vites atamiyorsun araba şaka gibi bisey. Subaru gecerim zannetmismidir acep? :mrgreen: