Gönderen Konu: 2010 Honda Civic Cam Filmi Şirketleri Ve Spoiler Kanat Konusunda Kararsız Kaldım  (Okunma sayısı 6483 defa)

Tekos

• T.H.T İZMİR
Arkadaşlar Lütfen Yorumlarınızı Belirtiniz.3 Tane Farklı Anket mevcutdur.Her birini ayrı ayrı cevaplayabilirsiniz 3 hakkınız var sadece bir tanesini seçmeniz gerekmiyor.
Aşagıda Ürünlere Ait Örnek Fotoğraflar Bulunmaktadır.Herkese Teşekkür ederim.

Anatomik Spoiler (İnce Çıta Şeklinde )

Kanat Tipi Işıklı Spoiler(Teknik Serviste Takılan Spoiler )

Orjinal Farlar Takılı Kalsın(2010 Yeni Orjinal Farları )

AngelEye Farlar
[/b]

dewir

tabiki angel far kesinlikle anatomik spoiler film olayına gelince servisteki film çok pahalı bence sanayide güzel film çektir hepsinden uygun ve hepsinden iyi

mali

Angel far arabalara ayrı bir hava katıyor çokta güzel görünüyor

ERT

angel yerıne karartılmıs far , ınceden bı fılm dısarda yaptırabılırsın , ıncede cıta guzel olur..

Kemall

• Ziyaretçi
hatta yüksek spoiler...

asmaz

bence ince cıta spoiler hem dikkat cekmez hem nazik duruyor ve hos gösteriyor...angel far derim normal farda güzel ama ayrı bir havası var. cam filmi olarakta pahalı olabilir servis ancak cektikleri film on numara sorunsuz tabi servisten servise fark var

hakangunister

• www.osgun.com.tr
Angel eye far çok güzel olur. Yaptır bence. Kanat olarak Kanat Tipi Işıklı Spoiler(Teknik Serviste Takılan Spoiler ) dediğinden olsun. Daha havalı duruyor :d Bir de HONDA amblemini kırmızı yaptırabilirsin oda süper duruyor. ama cam filmi için üsküdar'da Lummar Ahmet diye bir adam var onu öneririm. Bildiğim bütün lüks arabalr orada. adam müthiş bir işçilik yapıyor ve uygun ;)

Tekos

• T.H.T İZMİR
Sagolun Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim.Su an arabaya hondanın teknik servisinde yeni modeller için olan body kit (anatomik spoilerli), angel eye ve orta renkde cam filmi yapılıyor.Herkese Yorumlarından dolayı tşk ederim sadece cam filminin tonu en açıkmı yoksa bir koyu tonumu olsun ona karar veremedim.Cam filmini o yuzden en son yapacaklar...

mali

Hayırlı olsun fotoları eklersen seviniriz.
bence ön iki cam açık arkalar açığın bir koyusu olsa fena olmaz.

Tekos

• T.H.T İZMİR
Tşk ederim arkadasım , film çektiren bazı arkadaşlarla konuştum hepsini açık çektir başın agrımaz diyorlar bende ona karar verdim.Bütün camlar % 50 koyulukda 1 numara açık film çekiliyor.Traifk polisi arkadaslarlada konustum onlarda filmin her türlü yasak oldugunu,ceza yazılırsa orda bütün filmleri sökmem gerektigini söylediler.Ama açık ton film'e çogu memur göze batmadıkça bir şey demezmiş bunuda eklediler...
Hayırlı olsun fotoları eklersen seviniriz.
bence ön iki cam açık arkalar açığın bir koyusu olsa fena olmaz.

mali

bencede zaten göze batınca onlar bir açık buluyorlar.

Arabanı zevkine göre dizayn edip kazasız belasız kullanman dileğiyle...