Kullanıcı Adı: Sürekli Bağlı Kal
Şifre:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte. « önceki sonraki »
Sayfa: [1] 2 Yazdır
Gönderen Konu: APP PLAKA - TRAFİKDEN MEN..:)))))  (Okunma Sayısı 6767 defa)
KAYAM

Yer: İst-Anadolu
Şu Anda Sitede Değil

« : Şubat 28, 2010, 07:58:09 ÖS »

Merhaba arkadaşlar,
Bugün ilk defa bir çevirmede plakaya dikkat eden memura rastladım ki rastlamaz olaydım...
Önde mühürsüz APP plaka vardı hemen fark etti ve 65 TL ceza yazdıve aracımı bağladı:((((
Memura ne kadar dil döksemde anlamadı zaten sabahın 6'sında çevirmeye girdim, girer girmez plakamı gördü benden hariç 3 aracı daha çevirmişlerdi , (abart eksoz-film-muayne-)gibi konulardan diğer arkadaşlara cezası daha yüksek bana biraz merhamet etti sahte plakadan işlem yapmadı yalnızca plaka yok olarak işlem yaptı.
Olan bizim plaka ile 45TL ye oldu aman sizde dikkatli olun bu günlerde Sancaktepe çevresinde çevirmeler çok sık...O değil orjinal plakaları bulamadım bir türlü ne yapacam bilmiyorum.....
Trafikdeki ilk cezamı yemiş bulunuyorum........Memur tam ters herifin biriydi en çok filmlere takıyor, heralde filmcilerle ortak çalışıyor memur arkadaş.....
Ne yapıcaz bu araçlarla bilmiyorum.....

Lucky_Day

Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #1 : Şubat 28, 2010, 08:12:50 ÖS »

peki mühürlü plakalar nerdeydi ben bagajda taşıyorum ne zaman denk gelsem gösterip geçiyorum

serdarr

Otomobil: fd6
Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #2 : Şubat 28, 2010, 09:02:50 ÖS »

film derken en açığına da karışıyormu
burak87

Yer: istanbul
Şu Anda Sitede Değil

Burak Kökçü

« Yanıtla #3 : Mart 05, 2010, 01:00:25 ÖS »

film derken en açığına da karışıyormu
maalesef karışıyorlar.. Sad

Büyükçekmece
Jumper

Yer: GEBZE
Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #4 : Mart 05, 2010, 01:38:32 ÖS »

mühürlü plaka bagajda olursa hiçbir sorun çıkmıyormu ?

bende yaptırmayı düşünüyorum ama mühürlü fiyatları çok uçuk

olmadı mühürsüz yaptırıp bagajda taşırız
serindurus

Yer: adana
Şu Anda Sitede Değil

2012 civic

« Yanıtla #5 : Mart 05, 2010, 01:40:05 ÖS »

bende plakalık ıptalı ve plakanın cercevesını beyaza boyadım  nohappy
sorun olurmu bu yaptıgım uygulama arkadaşlar .. tesekkurlerr........

HONDA BIR TUTKUDUR
KAYAM

Yer: İst-Anadolu
Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #6 : Mart 05, 2010, 01:52:30 ÖS »

Ona bir şey demezler bence gerçi o rastladığın polis memuruna göre değişirde , çünkü kanunda geçen "plakalar plakalık içersinde olması gerekiyormuş" bu şekilde dahi olmaz ise isterler ise ceza kesebiliyorlar anlıyacağın , benim araçda mühürsüz plakalar olduğu için ceza kesdiler ve bağladılar Sad((((

vefakcr

Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #7 : Mart 05, 2010, 04:51:53 ÖS »

Ona bir şey demezler bence gerçi o rastladığın polis memuruna göre değişirde , çünkü kanunda geçen "plakalar plakalık içersinde olması gerekiyormuş" bu şekilde dahi olmaz ise isterler ise ceza kesebiliyorlar anlıyacağın , benim araçda mühürsüz plakalar olduğu için ceza kesdiler ve bağladılar Sad((((

Geçmiş olsun dostum. bendede 2 numara film var çevirme görünce 4 camı birden indirip sunroof'u açıyorum  Smiley Allaha şükür daha ceza yemedim.
maje

Otomobil: 2009 Civic 1.6 Dream
Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #8 : Ekim 01, 2013, 12:43:24 ÖS »

APP PLAKA GÜNCEL

Sahibinden com da falan "cemiyet mühürlü, sorun çıkarmaz, artık tek mühür yeterli" vs denilerek 70 80 tl ye satılan plakalar var.
Bunlar hakikaten yasal mı? Sorun yaşar mıyız?

peşindeyiz!
oktayoo

Yer: İstanbul
Otomobil: 98 1.6 ies
Şu Anda Sitede Değil

Honda , candır...

« Yanıtla #9 : Ekim 01, 2013, 01:33:02 ÖS »

geçmiş olsun.forumda yapan arkadaşımız var,ben kendisine yaptırdım mühürlü bi sıkıntı olmaz.forumdaki konuyu okuyun detaylı anlatılmış.

fermannn
clp650

Otomobil: Honda Cıvıc
Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #10 : Ekim 01, 2013, 02:42:15 ÖS »

geçmiş olsun, cam filminin tüm numaraları yasak arkadaşımda 1 numara vardı en açığı onu bile çıkarttırdılar polis'ler,app plakada yasakmış.
faw13

Yer: Istanbul
Otomobil: 2013 Seat Leon FR 1.4 TSI 140Hp M/T
Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #11 : Ekim 01, 2013, 02:49:02 ÖS »

arabada vida değiştirmek yasaktır ülkemizde, o yasak mı bu yasak mı diye boşa sormayın bence, fabrika çıkışında arabada olmayan birşey (teyp vs dahil) yasak aslında, takan ona da takabilir yani

Kadına Etek, Erkeğe VTEC yakışır
Kadına Far, Erkeğe FR yakışır
bakalım daha ne kadar gidecek bu böyle Cheesy
sercanim
SeRCaN

Yer: Ankara
Otomobil: 2007 Honda Civic Elegance F1 Vites BRC MY11 Sıralı Sistem
Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #12 : Ekim 01, 2013, 06:32:26 ÖS »

bende en açığından aracın içi gözüken cam film, spoiler ile cam rüzgarlığı var bunlardan ceza yazabilir mi?
mtl34

Yer: istanbul / üsküdar
Şu Anda Sitede Değil

mutlu-han34

« Yanıtla #13 : Ekim 01, 2013, 11:08:08 ÖS »

Bagdat caddesinde s virajında hafta sonları cevirme oluyo benide cevirdiler plakam kesik yazılı ve muhurlu bagajda orjinal plakalarım var ama kabul etmedi yasal degil araci baglicam dedi aracta
bodykit filim cam yasal olmayan plaka oldugu icin baglıcaktı efendi davrandıgım icin sadece cam filminden 166 lira yazdı egzozada baktı egzozda abart olanları kesinlikle baglıyo

TEYPE R
egemen41ea772
özcan

Yer: izmit
Otomobil: honda civic es otomatik
Şu Anda Sitede Değil

hondahayatonda

« Yanıtla #14 : Ekim 02, 2013, 01:31:38 ÖS »

Geçmiş olsun kardeşim bunlar böle işte dagdakı pkk yakalayamazlar esrarcıyı eroinciyi bulamazlar gelirler salak salak işlerle ugrasırlar app plaka trafık sube mud. app plaka yapsınlar ozaman bizde alalım sonucta trafık memuru çevirme yapıyosa bak ruhsata varsa sıkıntı yaz cezasını yoksa sıkıntı gonder flm egsoz vs vs madem yasak bunlar  ozaman fatura kestırıp vadantastan vergı almıcan yasaksa uretımde yaptırtmıcaksın tabi bu benım görüşüm
mtl34

Yer: istanbul / üsküdar
Şu Anda Sitede Değil

mutlu-han34

« Yanıtla #15 : Ekim 02, 2013, 01:38:41 ÖS »

sağol bende senınle aynı gorusteyım madem yasak egzoz yapan yerlerı kapat ceza yaz bodykıt dısardan gelıyo sokma gumrukten Baştaki kişiler bu sekılde para kazanamazlar bızlere kesıcekkı cezayı para kazanabılsınler pkk yakalmakla uyusturucu yakalamkla para kazanamazlar

TEYPE R
av.ak
av.ak

Otomobil: fd6 elegance ov 2010
Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #16 : Ekim 02, 2013, 01:48:10 ÖS »

app plaka yasak fakat cam filmi cezası ıptal edılebılıyor. yargıtayın cam fılmı ıcın verdıgı bır karar var. bu karar ornegını yazıcıdan cıkartıp aracınızda bulundurun. kıl tüy polıs denk gelırse gosterırsınız. benım aracta adalet bakanlıgı kartı oldugu ıcın cam fılmı vs sıkıntı olmuyor fakat bu sayede ceza yazılmasını onleyen coka rkadasım oldu
av.ak
av.ak

Otomobil: fd6 elegance ov 2010
Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #17 : Ekim 02, 2013, 01:48:47 ÖS »

bu da ornek karar

http://www.hukukihaber.net/gundem/oto-cam-filmine-ceza-iptal-h25060.html

http://avukatsart.blogspot.com/2012/06/araclara-cam-filmi-cezasna-yonelik.html
Refik_Yavaş

Yer: İstanbul - Pendik
Otomobil: 2010 Civic Elegance (fd6)
Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #18 : Ekim 02, 2013, 01:51:18 ÖS »

Sonuna kadar isyan Tongue Bende 3-5 kere çevirmeye denk geldim sahilde şu 10 günde aracın rengini gören egzoz dahi duysa renge bakıyor kaplamayı soruyor,ruhsata dahil işli değil Smiley 2 akşam önce gece 2 de çevirmeye girdim adam ehliyet ruhsat dedi tam çıkarıyordum kaplamamı bu araç dedi indim anlattım filan ayaküstü 5 dk konuştuk ehliyetim ruhsatım dedim tamam gerek yok dedi kolay gelsin dedim devam ettim. bass - abarth da açıktı Smiley 1-2 zıpladık bakalım nerde patlıcaz Smiley

Az Kaldı Parmakla Gösterilmeye.
YUNUS MERİÇ

Yer: P£NDİK + G£BZ£
Otomobil: civic 1,6ies
Şu Anda Sitede Değil

TU 2843

« Yanıtla #19 : Ekim 02, 2013, 02:10:38 ÖS »

app plaka yasak fakat cam filmi cezası ıptal edılebılıyor. yargıtayın cam fılmı ıcın verdıgı bır karar var. bu karar ornegını yazıcıdan cıkartıp aracınızda bulundurun. kıl tüy polıs denk gelırse gosterırsınız. benım aracta adalet bakanlıgı kartı oldugu ıcın cam fılmı vs sıkıntı olmuyor fakat bu sayede ceza yazılmasını onleyen coka rkadasım oldu

dediğiniz doğru fakat memura anlatıyosun izaa ediyosun adamın cevabı !!ben yazayım sen git dava aç paranı geri al!! oluyor..

Turşunun bidonlusu,kadının al donlusu,gece tadından yenmez, hondanın  xenonlusu...
Sayfa: [1] 2 Yazdır 
« önceki sonraki »
Gitmek istediğiniz yer: