Gönderen Konu: Yeni Kasa Civic ( 2012 ) hoparlör Seçimi Hakkında Yardım  (Okunma sayısı 5002 defa)

celestial82

Yeni Kasa Civic ( 2012 ) hoparlör Seçimi Hakkında Yardım
« : Ağustos 09, 2012, 03:14:52 ÖS »
Arkadaşlar Merhaba;

Civic Eleangance 2012 sahibiyim. Aracımın özellikle arka hoparlörlerinin performasından memnun değilim ve bunları kaliteli bir marka ile değiştirmek istiyorum.( Daha fazla ses çıkışı ve bass istiyorum.)Sizden ricam herhangi bir tesisat değişikliği ve kalo uygulaması olmadan bunu yapabilir miyim?

Tavsiye edebileceğiniz bir marka / model var mı ?

Bu arada Eskişehirdeyim. Eğer uygun gördüğünüz bir yer varsa paylaşırsanız sevinirim.
Herkese kazasız  sürüşler diliyorum.
Saygılarımla.

hacettepeli

Ynt: Yeni Kasa Civic ( 2012 ) hoparlör Seçimi Hakkında Yardım
« Yanıtla #1 : Ağustos 09, 2012, 03:17:24 ÖS »
jbl kompenant alabılırsın hem onların uzerınde bas tız ayarı oluyo

mask946

« Yanıtla #2 : Eylül 06, 2012, 01:29:38 ÖÖ »
HERTZ HSK 165 16 CM COMPENANT ORJİNAL İTALYAN Aldım ve Taktım 10 Numara

JBL GTO-1004 4 KANAL ANFİ'yle Kullanıyorum Fena...

Bunun Yanında    
1500W RMS MONO CLASS D SOUNDMAGUS ANFİ ve
PIONEER 309 D4 ÇİFT BOBİNLİ 1400W orta halli bass

ve sistemin bel kemigi olan
BOSS 3.5 FARAT KAPASİTÖR DİJİTAL GÖSTERGELİ

ufuk_acar

« Yanıtla #3 : Kasım 14, 2012, 09:23:09 ÖÖ »
arkadaşın demek istediği belliki aracın orjınal sıstemınden memnun degıl. haklıda cunku kapılar sokulup ıcınden cıkan seye kolon bıle demezsın. o derece adi ve dandık. ama on ıle arka kolonlar aynı. serı uretım urunu. onlerı tızlerın kurtarıyor ama tızlerde cınnet sebebı.

amfı baglamadan ve arac ıcını sokturmeden sadece kapıları sokturup teybın cıkıs gucune denk 50-60rms ı gecmıcek componetlerı tercıh edebılırsın. onlere yenı bı komponet alıp arkalara da coix. kolon takabılırsın. gene 50rms ı gecmıcek sekılde. kendınız bıle bunun montajını yapabılırsınız oldukca basıt. (sadece jak lı sıstem oldugu ıcın orjınal kolonları jak arkasını kesıp yenı kolonlara ek yapılması var okdr)

jbl cs6c var ama tavsıye etmem cok fazla tız ve beynı kulakları tırmalıyor.
alpine yada dls tavsıye ederım