Gönderen Konu: 2010 CİVİC MİD TAKIMI  (Okunma sayısı 2569 defa)

2010civic

2010 CİVİC MİD TAKIMI
« : Ocak 25, 2010, 10:01:29 ÖS »
slm arkadaşlar ön kapılara mid bağlatmayı düşünüyorum ama tweter koymaya yer yok kapılarda. tesisatçı kapı pandizotunu delip yerleştireyim diyor ama ben deldirmekten yana değilim. bu konuda deneyim yaşayan arkadaşlar var mı. yada pioneer in kendinden tweter li kolonları var. onlardan taksam verim alabilirmiyim.

KNEC

Ynt: 2010 CİVİC MİD TAKIMI
« Yanıtla #1 : Ocak 26, 2010, 03:51:02 ÖS »
ön cam ile konsolun birleştiği yerde 2 köşede tweeter yerleri mevcut sanırsam

2010civic

« Yanıtla #2 : Ocak 26, 2010, 07:50:40 ÖS »
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       evet varda orayı sökmek için ön ğöğüsün komple inmesi gerekiyormuş                                       

yusufaltintepe

« Yanıtla #3 : Ocak 26, 2010, 10:20:09 ÖS »
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       evet varda orayı sökmek için ön ğöğüsün komple inmesi gerekiyormuş                                      

şaka gibi ya ne alakası varmış ön göğüs ile tweter yerinin saçmalamış resmen siz bence adam gibi bir tesisatçıya gidin size bu şekilde bilgi veren bir ustanın yapacağı işten ben şüphe duyarım...