Gönderen Konu: Shell ve Honda'dan Otogaz İşbirliği  (Okunma sayısı 11941 defa)

srkns

• Serkan's
Shell ve Honda'dan Otogaz İşbirliği
« : Aralık 07, 2011, 09:50:35 ÖS »
Shell ile Honda arasında yapılan anlaşmaya göre, yeni model araçlarında otogaz dönüşüm seçeneği sunan Honda Türkiye, otogazlı araçları tercih eden müşterilerine, sektörün güçlü ve güvenilir yakıt markası Shell AutoGas’ı tavsiye ediyor. İşbirliği kapsamında LPG’li Honda Civic satın alan yeni müşterilere, “Shell Hoşgeldiniz Paketi” sunulacak. Bu paketle Shell Club Smart Card sadakat programına dahil olacak müşteriler Shell otogaz alımlarında çeşitli avantajlardan ve bu özel işbirliğinin ayrıcalıklarından faydalanabilecekler.

Bu önemli işbirliğiyle ilgili düzenlenen toplantıya  Shell & Turcas CEO’su Jacek Dziembaj, Honda Türkiye Genel Müdürü Hideto Yamasaki, Shell Gaz Genel Müdürü Semih Genç ve Honda Türkiye Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Kadir Kutluay katıldı.

Honda Türkiye Genel Müdürü Hideto Yamasaki toplantıda şöyle konuştu: “1970’lerden itibaren Blue Skies For Our Children sloganıyla bugüne kadar çevreyle dost teknolojiler ışığında önemli aşamalar kaydettik. Karbon emisyonlarının düşürülmesinden Yakıt hücreli (hidrojen ile çalışan) araçlara kadar geniş bir yelpazede çalışmalarımızı sürdürüyoruz. LPG de çevreye duyarlı yakıtlardan birini oluşturuyor. Türkiye’de her üç araçtan birine LPG dönüşümü uygulanıyor. Biz de Honda olarak bu talebi karşılamak üzere müşterilerimize Honda garantili LPG dönüşüm opsiyonu sunmaya başladık. LPG dönüşümü yapılan araçlarda da sunulacak 6 yıl 150.000km garanti imkânı ile müşterilerimizin memnuniyetini arttırmayı hedefliyoruz. Şimdi de Shell ile yaptığımız anlaşma ile LPG alımlarında müşterilerimiz ayrıcalığa sahip olacak. Bu işbirliği sayesinde müşterilerimizi memnun edeceğimiz için çok mutluyuz. Honda tutkunlarının daha iyi şartlarda otomobil sahibi olabilmesi için yaratıcı çözümler geliştirmeye devam edeceğiz. Shell ile işbirliğimizin taraflara ve Türk otomobil sektörüne hayırlı olmasını temenni ediyorum.”

Shell & Turcas CEO’su Jacek Dziembaj da, uluslararası iki büyük markanın bu işbirliğinin öneminin altını çizerek  şunları söyledi: “Bu işbirliği, Shell ve Honda Türkiye’nin otogaz alanında önemli iki uluslararası markanın teknoloji, çevre ve iş emniyeti alanındaki uzmanlığını bir araya getirmesi açısından önemlidir. İşbirliğimiz müşterilere son teknoloji ürünleri kullanma imkanıyla birlikte, Shell ve Honda güvencesini içeren emniyetli ve ekonomik bir alternatif kazandırdı. Türkiye’de yaygın, güvenilir ve modern istasyon ağımızla Honda sahiplerinin hizmetinde olacağız.”

chevasil

Ynt: Shell ve Honda'dan Otogaz İşbirliği
« Yanıtla #1 : Aralık 13, 2011, 02:48:52 ÖS »
shell her zaman ıyıdır benzınıde shellden alırdım şimdi gazıda shellden alıyorum club smart cok işe yarıyor puanlar iyi birikiyor bır keresınde 50 tl lık lpg almıştım puanlarla :) iyi olmuş bu ortaklık.

BySeLçuKkK

« Yanıtla #2 : Aralık 13, 2011, 05:04:29 ÖS »
bi kere benim azım yandı shell,den 20 milyonluk gazla 50 km gidemiyorum ya...ben gene petrol ofisinden devam

hsncck26

« Yanıtla #3 : Aralık 13, 2011, 05:17:44 ÖS »
bi kere benim azım yandı shell,den 20 milyonluk gazla 50 km gidemiyorum ya...ben gene petrol ofisinden devam
aynen, shell i bıraktım artık ;D

chevasil

« Yanıtla #4 : Aralık 13, 2011, 09:59:52 ÖS »
gecen haftaki ölçüm 32 litre gaz 32 x 2.18 =69.76 tl ile 350 km şehir içi. tl olarak bakarsanız 69.76/350=0.19 krş yapıyor saygılar shell'den ölçüm.

MerT01__civic

« Yanıtla #5 : Aralık 13, 2011, 10:12:18 ÖS »
arkadaşlar tamam marka Shell ama işte hiçbiri birbirini tutmuyorki.. mesela Hasan kardeşim az km gitmiş @chevasil değerleri gayet güzel..

hsncck26

« Yanıtla #6 : Aralık 13, 2011, 10:15:00 ÖS »
yoo shell ile ben 17 krş yakıyorum, po ile 15 ;D

MerT01__civic

« Yanıtla #7 : Aralık 13, 2011, 10:20:05 ÖS »

:D işte istasyonlar birbirini tutmuyorki marka Shell olsun Opet olsun Bp olsun biri birbirini tutmuyor :D en iyisi belirliceksin bitane sürekli ordan alıcaksın :D

chevasil

« Yanıtla #8 : Aralık 13, 2011, 11:02:38 ÖS »

:D işte istasyonlar birbirini tutmuyorki marka Shell olsun Opet olsun Bp olsun biri birbirini tutmuyor :D en iyisi belirliceksin bitane sürekli ordan alıcaksın :D

bu iş kullanıma baglı cogu zaman agresif kullanırsan elbet uzun km gitmez hangısınden alırsan al. ben arabayı ılk aldıgımdada aynı ıstasyondan alıyordum sımdıde evıme 2 km :)

punishment

« Yanıtla #9 : Aralık 13, 2011, 11:40:13 ÖS »
gecen haftaki ölçüm 32 litre gaz 32 x 2.18 =69.76 tl ile 350 km şehir içi. tl olarak bakarsanız 69.76/350=0.19 krş yapıyor saygılar shell'den ölçüm.
ya ben aynı yolu hatta daha azını 85, 90 liralık gazla yapıyorum nasıl bu kadar az yakıyosunuz anlayamıyorum.....

chevasil

« Yanıtla #10 : Aralık 14, 2011, 10:59:19 ÖÖ »
ya ben aynı yolu hatta daha azını 85, 90 liralık gazla yapıyorum nasıl bu kadar az yakıyosunuz anlayamıyorum.....

yanlışlık olmasın aracım 1.4 is 2000 model manuel onu belırteyım motor stock.

BySeLçuKkK

« Yanıtla #11 : Aralık 14, 2011, 11:07:31 ÖÖ »
shellden alıyodum ondan sonra hergün gittiğim yolun üzerinde po vardı ordan denedim bi kere shellden daha uzun km aldım artık ne yapıyolarsa gazlara    xd

Muhsin07

« Yanıtla #12 : Aralık 14, 2011, 11:11:48 ÖÖ »
bende hep shell den alıyorum herkes daha kaliteli olduğundan bahsediyor sürekli demekki var bişeyler :D

sanli90

« Yanıtla #13 : Aralık 14, 2011, 12:48:15 ÖS »
evet bende devamlı shellden alıyorum lpg ve benzini ama 1 kezde po yu deneyeceğim depomu doldurup

hsncck26

« Yanıtla #14 : Aralık 14, 2011, 02:11:56 ÖS »
bence bütün şirketleri deneyin derm, lpg taktırdıgımda ilk 5 bın km sadece shell kullandım cok ıyı dıye ama .....
şimdi po ile mutluyum , tabi bp nin gazıda çok iyi

efecelebi

« Yanıtla #15 : Aralık 14, 2011, 08:55:46 ÖS »
Önceleri sadece ucuz gazları alırken ucuz etin yahnisi olmadığını keşfettim!
ve şehirdışında da izin seyahatlerimde bile mutlaka hep Shell bulur oradan alırım, menşei itibariyle sevmesem de aaesef gavurlar bizden iyi bu konuda :(

BySeLçuKkK

« Yanıtla #16 : Aralık 15, 2011, 05:37:06 ÖS »
bence markaylan alakası olmayabilir iş istasyonlarda bitiyor yukardaki arkadaşın dediği gibi

MUHBİR26

« Yanıtla #17 : Aralık 16, 2011, 06:18:24 ÖS »
HSNCCK26 HOCAM PO GAZI ESKİŞEHİRDE HANGİ İSTASYONDAN ALIYORSUN? BENDE PO KULLANIYORUM AMA HONDANIN ANLAŞMASINDAN SONRA SHELL Mİ DÖNSEM DİYORUM?

hsncck26

« Yanıtla #18 : Aralık 16, 2011, 07:03:50 ÖS »
HSNCCK26 HOCAM PO GAZI ESKİŞEHİRDE HANGİ İSTASYONDAN ALIYORSUN? BENDE PO KULLANIYORUM AMA HONDANIN ANLAŞMASINDAN SONRA SHELL Mİ DÖNSEM DİYORUM?
kardeşim ben gazı eskişehirdeyken bp den alıyorum muttalıp caddesinden
 şimdi izmirdeyim, po da bikaç tanıdık var, lpg side normalden 4 krş fazla olmasına ragmen temız oldugunu söyledıklerı için alıyorum :)

MUHBİR26

« Yanıtla #19 : Aralık 16, 2011, 09:23:45 ÖS »
 şimdi izmirdeyim, po da bikaç tanıdık var, lpg side normalden 4 krş fazla olmasına ragmen temız oldugunu söyledıklerı için alıyorum :)
.
BP DEN MEMNUNMUYDUN..PO DAN BENDE MEMNUNUM AMA BANA MENZİL KISA GİBİ GELDİ 90 LİRALIK GAZLA 340 KM GİTTİM ŞEHİR İÇİ...OSMANGAZİ ÜNV. ORADAKİ SHELL DEN Mİ ALSAM DİYORUM..

hsncck26

« Yanıtla #20 : Aralık 16, 2011, 11:33:06 ÖS »
.
BP DEN MEMNUNMUYDUN..PO DAN BENDE MEMNUNUM AMA BANA MENZİL KISA GİBİ GELDİ 90 LİRALIK GAZLA 340 KM GİTTİM ŞEHİR İÇİ...OSMANGAZİ ÜNV. ORADAKİ SHELL DEN Mİ ALSAM DİYORUM..
aman hocam sakın o shell e bulaşma biçok kişinin canını yakıyor , ayrıca değerleriniz kış şartları ve ş.içi olmasına rağmen normal,ama bence en iyisi size yakın olan petrol den almak :)

MUHBİR26

« Yanıtla #21 : Aralık 17, 2011, 09:02:41 ÖÖ »
O ZAMAN PO GAZ DAN ALMAYA DEVAM... >=ok

chevasil

« Yanıtla #22 : Aralık 26, 2011, 12:13:21 ÖÖ »
akılı kel'den yakıtı shell'den alıcan arkadas :)

sanli90

« Yanıtla #23 : Aralık 26, 2011, 10:22:27 ÖÖ »
Denemek için po dan aldım aynı km gittim tekrar po dan aldım çünkü 7 tl lik puan veriyor 100 tl lik lpg alınca bende po dan almaya devam ediyorum shell bu kadar puan yada yakıt vermiyor sanırım...