Gönderen Konu: vtec 2 sahıbı olan arkadslar motor bolum fotolarını koyabılırlermı??  (Okunma sayısı 1968 defa)

cahitarsal

vtec2 sahıbıyım motor bolumunda ufak oynamalar yapmak ıstıyorum fıltre taktım fakat pek gzl gelmedı cogu arkadsan esınlenerek montajjını yapmak ıstıyorum yardımcı olursanız sevınırım resımlerı beklıyorummm

Esinti

Ynt: vtec 2 sahıbı olan arkadslar motor bolum fotolarını koyabılırlermı??
« Yanıtla #1 : Ağustos 16, 2009, 10:25:55 ÖS »
benim sugan orjinal inş ilerleyen günlerde dolacak.. o zman paylaşırım :)

statik

« Yanıtla #2 : Ağustos 16, 2009, 10:32:55 ÖS »
vtec2 sahıbıyım motor bolumunda ufak oynamalar yapmak ıstıyorum fıltre taktım fakat pek gzl gelmedı cogu arkadsan esınlenerek montajjını yapmak ıstıyorum yardımcı olursanız sevınırım resımlerı beklıyorummm

Yapma kardeş, hiç uğraşma, boş iş.. Yaşadık, yaşadılar, yaşamayın. Bir zaman sonra rolantin dengesizleşmeye başlayacak, yakıtta çok enteresan dalgalanmalar olacak bilmem ne ıvır zıvır..... Ennnn ideali orjinaldir.. Helede sakın ha tamponu mamponu delme derim ben..

cahitarsal

« Yanıtla #3 : Ağustos 16, 2009, 10:47:28 ÖS »

Yapma kardeş, hiç uğraşma, boş iş.. Yaşadık, yaşadılar, yaşamayın. Bir zaman sonra rolantin dengesizleşmeye başlayacak, yakıtta çok enteresan dalgalanmalar olacak bilmem ne ıvır zıvır..... Ennnn ideali orjinaldir.. Helede sakın ha tamponu mamponu delme derim ben..

ilgin ıcın cok teuskkur ederım fakat oynama dedıgım hava fıltre kıtı taktım ztn oyle pek seyler sewmıyorum onların gorutusu bıraz tuhaf geldı kıtın cabonunu takmaıstım o bakımdan :)