Gönderen Konu: Bursa'dan Civic Sedan  (Okunma sayısı 14589 defa)

ALG

• THT
Ynt: Bursa'dan Civic Sedan
« Yanıtla #25 : Haziran 11, 2006, 08:35:36 ÖS »
iyi yada kötü, sadece fikir beyan etmektir doğru olan..
insanların yaptıklarıyla dalga geçmek doğru bir tarz değil, saygı duymak gerek, tiye alarak dalga geçilerek yapılan yorumlar bu aracın sahibini incitebilir..
burada bir emek var, ltf onuda düşünelim..

Maverick

• Ziyaretçi
« Yanıtla #26 : Haziran 11, 2006, 09:11:56 ÖS »
Emekten bahsetmeyin eger emek varsa daha ıyısı yapılırdı hiç mi takip etmiyorlar interneti piyasayı

Alıntı

EMek var emek var tamam var....

??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ???

SLH

• Ziyaretçi
« Yanıtla #27 : Haziran 11, 2006, 09:38:23 ÖS »
araba çok güzel, kazasız belasız

Alp

« Yanıtla #28 : Haziran 11, 2006, 09:41:56 ÖS »
bi kere ofsaytları sayayım...

jantalr 18 inch ama sanırım lastikler rahat 45 yanak var..
ikincisi ; tampon telleri gövde rengi ve o kadar emek harcanmış o tamponun çekiciliği hiç mi hiç belli olmuyor...teller koyu renk olsa aracın rengi ile kontrast oluştursa ben burdayım diyecek ön tampon...
araca göre soldaki susturucu ilk günkü tazeliğini koruyor :D neden acaba ;D ;D süs niyetine bağlanmış da ondan...
ayrıca kanat hiç güzel değil bence...biraz batı tarzı gibi duruyor..özenti sanırım...
araca yandan bakıldığında marşpiyeler acayip sırıtıyor...çünkü marşpiyenin devamı ne ön tamponla ne de arka tamponla uyuşmuyor...
ben olsam plakaları hiç takmazdım..
mercekli farlar el yapımı sanırım ama gövdesi siyah olsa daha güzel olurmuş.onun yerine siyah angel daha ii giderdi...
son olarak alçaltma yeterli değil diye düşünüyorum..hala yüksek duruyor araç...

eleştirilerimden de anlayacağınız gibi ben bu aracı beğenmedim...istediği kadar emek olsun...başarısız bir modifikasyon bence...

TEAMHONDATURKEY

• Ziyaretçi
« Yanıtla #29 : Haziran 12, 2006, 09:06:27 ÖÖ »
çekemeyenler kötü koonuşmuş sen boşver emeğine sağlık güzel olmuş sonuçta sen binecek sen beğeneceksin... seniin arabayı beğenmeyenlerin nasıl arabaları var acaba kedi ciğer muhabbeti yapmayın lütfen...

Belki yanlış anladım veya sen yanlış anladın ama aracın benimle uzaktan yakından alakası yoktur.
Bilginize...

DzinaJ

• Ziyaretçi
« Yanıtla #30 : Haziran 20, 2006, 05:35:06 ÖÖ »
hakkten çok uğraşmış belli,ama ne yazıkki hiç uyumlu olmamaış nekadar ters parça varsa koymuş,insan sağa sola bakar özenir biraz bu neya!

MoRtAl_AnGeL

• Ziyaretçi
« Yanıtla #31 : Haziran 21, 2006, 02:08:58 ÖS »
aslında o kdar para harcadığn zaman daha güzel bi alet çıkabilirdi mesela  renk seçimi tam bi ofsayt çok caf caflı duruyo renk gri falan olsaydı belki biraz daha iyi dururdu . karbo fiber kaput gri de fazla dururdu .arka spoyler çok kötü olmuş tamamen görüntü için neyse emek var ama biraz boşa vakit harcanmış

sürüngen

« Yanıtla #32 : Haziran 21, 2006, 10:15:14 ÖS »
ya uzun zamandan sora bu başlığa baktımda EMEĞE SAYGI demenin ne demek olduğunu hala anlayamayan arkadaşların olduğunu görünce çok üzüldüm.Sitede her çıkan araca şurası şöle olsaymış yok burasına bunu taksaymışın diyipte kendini dizayn otoritesi görüp kendi bişey yapamamış hatta aracıda olmadan ona buna .ok atan arkadaşlara sesleniyorum...
ARKADAŞLAR LÜTFEN SİZ BU ARAÇTAN DAHA İYİSİNİ YAPIN BİZLERDE SİZLERİ AYAKTA ALKIŞLAYALIM.

Maverick

• Ziyaretçi
« Yanıtla #33 : Haziran 22, 2006, 12:22:16 ÖÖ »
eywallah kanka ellerine sağlık.başka bişi demem

OzguR

« Yanıtla #34 : Haziran 22, 2006, 07:56:25 ÖÖ »
O aracın ilk halleri

O araç show car olarak yapıldı ve hep öyle kalacak gibi  ;D
« Son Düzenleme: Haziran 22, 2006, 07:57:12 ÖÖ Gönderen: OzguR »

OzguR

« Yanıtla #35 : Haziran 22, 2006, 07:59:03 ÖÖ »
Farklı bir araç, emeğe saygı  =d>

SERHAT

• Ziyaretçi
« Yanıtla #36 : Haziran 22, 2006, 11:30:02 ÖÖ »
Daha güzel olabilirdi hele eksozlar  :olamaz en kötü bunlar olabilirsi

speedy_gonzales

« Yanıtla #37 : Haziran 22, 2006, 03:30:27 ÖS »
Emek emektir, vakit harcanmış, para harcanmış... Güle güle kullanın... =d>

djromantikserseri

• Ziyaretçi
« Yanıtla #38 : Haziran 23, 2006, 02:25:51 ÖS »
arkadaşlar bu bir forum sitesi, yorumlar yazılmak durumunda. tartışma ortamı yaratmaya gerek yok ki.

ALG

• THT
« Yanıtla #39 : Haziran 23, 2006, 07:28:41 ÖS »
sakinlik ltf..

aSil

« Yanıtla #40 : Haziran 24, 2006, 12:54:38 ÖS »
Benim zevkime hitap etmemiş. Herşey görüntü değildir işlevsellik de en az onun kadar önemlidir. Zevkime ve "tuning" anlayışıma ters düşüyor olsa da emeğinden ötürü tebriği hakeden bir araç. Ama ben olsam giden paraya acırdım :)

Alp

« Yanıtla #41 : Haziran 24, 2006, 07:05:26 ÖS »
bende uzunca bir eleştiri yazısı yazmıştım...sanırım "sürüngen" nickli arkadaş bnm yazımdan rahatsız olmuş...

şöyle bir açıklama yapma gereği duydum ....

söylediklerim kesinlikle kıskançlıkla , çekememezlikle alakalı şeyler değildi...Sadece beğenmediğim yönlerini yazmıştım...yanlış algılanmış sanırım...hala söylediklerimin arkasındayım...o aracı hala beğenmiyorum..sadece giden paraya acıyorum diğer arkadaşlar gibi birde emeğine saygı duyuyorum o kadar...

ALG

• THT
« Yanıtla #42 : Haziran 24, 2006, 08:32:48 ÖS »
arkadaşlar herkes beğenip beğenmemekte özgürdür ve burada fikirlerini beyan edebilir, birçoğumuzun hem fikir olduğu nokta ise nihayetinde yapılan işe saygı duyup yorumlarımızın dozunu ona göre ayarlamaktır..lutfen başlığın kilitlenmesini sebep olacak bir tartışma ortamı yaratmayalım.

djromantikserseri

• Ziyaretçi
« Yanıtla #43 : Haziran 25, 2006, 10:52:52 ÖÖ »
arkadaşlar herkes beğenip beğenmemekte özgürdür ve burada fikirlerini beyan edebilir, birçoğumuzun hem fikir olduğu nokta ise nihayetinde yapılan işe saygı duyup yorumlarımızın dozunu ona göre ayarlamaktır..lutfen başlığın kilitlenmesini sebep olacak bir tartışma ortamı yaratmayalım.

=d> =d> =d> =d> =d>

MegabasS

« Yanıtla #44 : Haziran 25, 2006, 12:10:35 ÖS »
emege saygı ellerine saglık ama benm hosuma gitmedi +arac çok havada biraz düşürmek gerek

DzinaJ

• Ziyaretçi
« Yanıtla #45 : Haziran 26, 2006, 09:48:55 ÖÖ »
ya uzun zamandan sora bu başlığa baktımda EMEĞE SAYGI demenin ne demek olduğunu hala anlayamayan arkadaşların olduğunu görünce çok üzüldüm.Sitede her çıkan araca şurası şöle olsaymış yok burasına bunu taksaymışın diyipte kendini dizayn otoritesi görüp kendi bişey yapamamış hatta aracıda olmadan ona buna .ok atan arkadaşlara sesleniyorum...
ARKADAŞLAR LÜTFEN SİZ BU ARAÇTAN DAHA İYİSİNİ YAPIN BİZLERDE SİZLERİ AYAKTA ALKIŞLAYALIM.

emeğe sayıgdan bahsediorsun ama senin sadece araç sahibi olanlaramı saygın var dormumu anladım?burası forum ortamı kardeş,argo bir kelime kullanılmadıkça isteyen istediği yorumu yapar buna arabası olmayanlar yapamaz diyede bir kaide yoktur!!!,yok efendim arabası olsunda yapsınlarda görelim demek ne yeridir nede anlam taşır,para olsun gösteririz ozmaan sana nasıl güzel araç yapılıyor,benim ne hondam var nede aracım  ama bu siteye bulunma amacım honda sevgisi ve ortamındandır.ayrıca bir daha büyük harflerle yazmazsan iyi olur,iyi forumlar.....

VTEC

• Administrator
    • http://www.teamhondaturkey.com
« Yanıtla #46 : Haziran 26, 2006, 05:23:52 ÖS »
Arkadaşlar bu uyarıyı yapmayı hiç sevmiyorum ama lütfen gerginlik yaratmayalım

Alp

« Yanıtla #47 : Haziran 26, 2006, 06:01:47 ÖS »
emeğe sayıgdan bahsediorsun ama senin sadece araç sahibi olanlaramı saygın var dormumu anladım?burası forum ortamı kardeş,argo bir kelime kullanılmadıkça isteyen istediği yorumu yapar buna arabası olmayanlar yapamaz diyede bir kaide yoktur!!!,yok efendim arabası olsunda yapsınlarda görelim demek ne yeridir nede anlam taşır,para olsun gösteririz ozmaan sana nasıl güzel araç yapılıyor,benim ne hondam var nede aracım  ama bu siteye bulunma amacım honda sevgisi ve ortamındandır.ayrıca bir daha büyük harflerle yazmazsan iyi olur,iyi forumlar.....

=d> =d> =d>

djromantikserseri

• Ziyaretçi
« Yanıtla #48 : Haziran 27, 2006, 01:08:04 ÖS »
[/quote]

=d> =d> =d> =d> =d> =d>

MoRtAl_AnGeL

• Ziyaretçi
« Yanıtla #49 : Haziran 28, 2006, 07:41:21 ÖÖ »
 =d>