Gönderen Konu: Buda konsoloslugun HYBRID i...  (Okunma sayısı 3385 defa)

uc

Buda konsoloslugun HYBRID i...
« : Ekim 07, 2008, 10:30:36 ÖS »
Gecen araci uzaktan gordum dedim neymis bu araba yakinlastikca bi baktim honda hybrid...sanirim tr deki modeller boyle degildi onlarida gormustum yakindan...sizinle paylasmak istedim..

firstcevher

Ynt: Buda konsoloslugun HYBRID i...
« Yanıtla #1 : Ekim 07, 2008, 11:17:04 ÖS »
çağrım yaşıyonmu sen yaw :S bende algılamadan cevap yazdım bi baktım sensin :D evet TR de yoq, bunlar yurtdışı modeli ;) Genelde SI oluyorlar ama hybtirleri ne oluyor bilmiyorum :D ama bizim TR dekilerin modeli bence daha güzel, bunlar araç tanıtımı için falan getiriyor değişiklik olsun diye :D bizimkiler akarr...

RattleSnake

« Yanıtla #2 : Ekim 07, 2008, 11:22:04 ÖS »
evet farklı bu yaz hollandadan bi arkadaş getirmiş gezme şansım oldu ama sürmedim

konsolosluk arabalarının plaka farklı olmuyormu ? yada ben öyle biliyorum

altunparmak

« Yanıtla #3 : Ekim 07, 2008, 11:23:17 ÖS »
yavuz kardesim  Hybrid'in farkı, teknolojisinde saklı! Benzinli ve elektrikli olmak üzere ortak çalışan iki farklı motora sahip,bu aracta 1.4 litrelik 3 kademeli i-VTEC motor, yakıt tasarrufu sağlarken aynı zamanda 1.8 litrelik bir motorun performansını sergiliyor :)

firstcevher

« Yanıtla #4 : Ekim 07, 2008, 11:42:58 ÖS »

yavuz kardesim  Hybrid'in farkı, teknolojisinde saklı! Benzinli ve elektrikli olmak üzere ortak çalışan iki farklı motora sahip,bu aracta 1.4 litrelik 3 kademeli i-VTEC motor, yakıt tasarrufu sağlarken aynı zamanda 1.8 litrelik bir motorun performansını sergiliyor :)

eyvallah teşekkür ederim, illaki biliyorum hybrid leri benim bilmiyorum dediğim şey onların Hybridi, şimdi çağrı hibrit deyince dedim onların hybritinin bizimkinden farkını bilmiyorum :D yoksa model olarak CIVIC SI onu kastetmiştim :D Haa honda Hybrid SI sa onu bilemem :P kastettiğim şeyde oydu ;) yinede bilgilendirme için çok teşekkür ediyorum...

evet farklı bu yaz hollandadan bi arkadaş getirmiş gezme şansım oldu ama sürmedim

farklı zaten beyaz zemin üstü yeşil plaka ;) ateşe falan oluyor kullananlar ;) Dünya'nın her yerinde böyle... Beyaz üstü yeşil yazılı plaka ;)

altunparmak

« Yanıtla #5 : Ekim 08, 2008, 12:36:43 ÖS »

eyvallah teşekkür ederim, illaki biliyorum hybrid leri benim bilmiyorum dediğim şey onların Hybridi, şimdi çağrı hibrit deyince dedim onların hybritinin bizimkinden farkını bilmiyorum :D yoksa model olarak CIVIC SI onu kastetmiştim :D Haa honda Hybrid SI sa onu bilemem :P kastettiğim şeyde oydu ;) yinede bilgilendirme için çok teşekkür ediyorum...
biliyorum kardesim bildigini zaten bende bilerek yazdım we sonunda güldüm

farklı zaten beyaz zemin üstü yeşil plaka ;) ateşe falan oluyor kullananlar ;) Dünya'nın her yerinde böyle... Beyaz üstü yeşil yazılı plaka ;)
« Son Düzenleme: Ekim 08, 2008, 12:38:42 ÖS Gönderen: altunparmak »

aRasaLg

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : Ekim 08, 2008, 04:28:36 ÖS »
kasası ve farları hoşuma gitti ;)

honda_team

« Yanıtla #7 : Ekim 08, 2008, 06:11:36 ÖS »
Si değilmi bu ya ?

uc

« Yanıtla #8 : Ekim 08, 2008, 06:32:55 ÖS »

çağrım yaşıyonmu sen yaw :S bende algılamadan cevap yazdım bi baktım sensin :D evet TR de yoq, bunlar yurtdışı modeli ;) Genelde SI oluyorlar ama hybtirleri ne oluyor bilmiyorum :D ama bizim TR dekilerin modeli bence daha güzel, bunlar araç tanıtımı için falan getiriyor değişiklik olsun diye :D bizimkiler akarr...
 yasiorum kardesim yaa yeni geldim ank.raya katilamadi sizede gecen bidakine artik..:)
aslinda ben bunun arkasini begendim ama onu pek hosuma gitmedi...arabada tektim yoksa onden de cekicektim yakalayamadim :D

uc

« Yanıtla #9 : Ekim 08, 2008, 06:35:06 ÖS »

ewt farkli buda ama resimde net gozukmemis...yavuz kardesiminde dedigi gibi beyaz zemin ustune yesil...bu renkte plakayi kullanmak istemeyen konsolos gorevlilerinin plakalarida normal bizimkiler gibi olabiliyo fakat yanda CC yazio isterlerse bunuda tercih edebiliyolar...

firstcevher

« Yanıtla #10 : Ekim 08, 2008, 08:13:13 ÖS »
zaten başındaki C olmak zorunda Counsiler ;) sonraki harfte sıradan gidiyor işte :D evet SI işte onu diyorum modeli SI ama hybrit olunca oda direk hybrit oluyor heralde...