Gönderen Konu: CRV Göstergeleri  (Okunma sayısı 3433 defa)

voltran

• Ziyaretçi
CRV Göstergeleri
« : Aralık 17, 2007, 11:43:34 ÖÖ »
Arkadaşlar, ikinci el 2005 model CRV sahibiyim. Ancak özellikle geceleri, başta direksiyon simidi üzerindeki kumanda düğmeleri olmak üzere, far/sinyal kolu, silecek kolu ve vites kolu bölümündeki yazı ve işaretleri (zemin aydınlatılmadığından dolayı) kullanmakta güçlük çekiyorum. Bu fonksiyonları gece kullanabilmek için iç aydınlatmasını açmak zorunda kalıyorum.  Ayrıca, soğutmalı göz ve alt eşya gözü de aydınlatmalı olmadığından geceleri kullanım güçlüğü çekmekteyim.
Diğer Honda modelleri ve diğer birçok araçta bahsettiğim özellikler mevcut olduğu halde bu kadar donanımlı bir araçta olmamasına şaşırdım doğrusu.
Acaba, bu özellikler var da, sigorta eksikliği, bağlantısızlık gibi nedenlerle ben mi kullanamıyorum?
Yardımınız için şimdiden teşekkürler.

Faruk

• Ziyaretçi
Ynt: CRV Göstergeleri
« Yanıtla #1 : Aralık 17, 2007, 12:27:43 ÖS »

Arkadaşlar, ikinci el 2005 model CRV sahibiyim. Ancak özellikle geceleri, başta direksiyon simidi üzerindeki kumanda düğmeleri olmak üzere, far/sinyal kolu, silecek kolu ve vites kolu bölümündeki yazı ve işaretleri (zemin aydınlatılmadığından dolayı) kullanmakta güçlük çekiyorum. Bu fonksiyonları gece kullanabilmek için iç aydınlatmasını açmak zorunda kalıyorum.  Ayrıca, soğutmalı göz ve alt eşya gözü de aydınlatmalı olmadığından geceleri kullanım güçlüğü çekmekteyim.
Diğer Honda modelleri ve diğer birçok araçta bahsettiğim özellikler mevcut olduğu halde bu kadar donanımlı bir araçta olmamasına şaşırdım doğrusu.
Acaba, bu özellikler var da, sigorta eksikliği, bağlantısızlık gibi nedenlerle ben mi kullanamıyorum?
Yardımınız için şimdiden teşekkürler.

sızınle daha rahat ıletışım kurabılmemız ıçın kendınızı sızı tanıyalım bolumune yenı uye tanıtım formu ıle tanıtmanız lazım..  >=ok

tkaira

• Ziyaretçi
Ynt: CRV Göstergeleri
« Yanıtla #2 : Aralık 25, 2007, 08:57:56 ÖÖ »
direksiyon üzerinde hatırladığım kadarıyla radyo kontrölleri üzerinde ışık war cruise tuşlarında silecek ve far kollarında ışık yok diye biliyorum.. ama sigortadan da olabilir bi kontrolde fayda war >=ok benim eski jazz ın klima ışıklarının katılımı yanıyo katılımı yanmıyodu